Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
26. dec 2009

janka diky za popis....no dlouha doba ale krasny vysledek 🙂 🙂

a ze ma petronelka Davidka ani nevim..... 😨 😨 😨 tak to moc gratulujiiiii....snad se nam brzo sama ozve a pochlubi foteckama....a kdy se maly narodil???pak je pridam do tabulky jak pisne 🙂

minitrouble
26. dec 2009

ahojte 🙂
janka no to si si teda celkom slusne vytrpela ...ale najma ze uz to je za tebou a super ze mas aj dost mliecka. to je velmi dolezite 🙂

inak neviem skade mate to ze sa chlapci neponahlaju na svet 😕 ...lebo ja si pamatam este ked som bola ako dieta ze stare tetky hovorievali: chlapci sa rodia skor lebo vedia ze sa tam este raz vratia 😎 😉 🙂 ...a fakt ja co poznam tak chalani sa rodia zvacsa v predtermine a baby su zvacsa prenasane 😝 ...preto mam z toho taku paniku a bola by som rada keby uz simi vylezie lebo naokoli sa tie baby nikdy moc von nehrnuli a to vam poviem ze to prenasanie je fakt peklo !! 😒

liwka
26. dec 2009

minitrouble - diky za vysvetlenie o tom ponahlani sa chlapcov na svet. takto schuti som sa uz davno nezasmiala 😀 😀 😀
takze, my, co cakame baby, si pockame? no, nechajme sa prekvapit. mozno su len vypocitave a chceli mat januarovy datum narodenia (kvoli narodeninovym darcekom), alebo zhovievave a chceli maminky usetrit pred Vianocami stravenymi v nemocke. kazdopadne si myslim, ze az sa to v januari rozbehne, roxy ani nebude stihat pripisovat do tabulky 😉 roxy, drzim palce 😉
a mam silny pocit, ze aj janqa24 ma svoju baletku na svete. nie som s nou sice v kontakte, no neozvala sa uz skoro 2 tyzdne. snad su obe v poriadku.

minitrouble
26. dec 2009

liwka 😅 som rada ze som pobavila 😀 ...na konci janurara mozeme urobit statistiku ze co a ako sa rodi 😀

roxy_1
26. dec 2009

liwka taky si myslim ze pak nebudu stihat pripisovat do tabulky 😀

drobec123
autor
26. dec 2009

Hlasim sa z porodnice. Dnes o 14.37 sa nam narodila nasa Nelinka s mierami 49cm a 3,1kg. Je uuuzasna! Porod bol velmi rychly- od odtecenia plod.vody az po narodenie to trvalo 3hod. Ale lekar aj sestricky veeelmi pomohli a urychlili to. Antolska a zaplateny lekar-urcite odporucam. Aj epi aj ked by som to zvladla aj bez nej ale naco sa trapit!🙂

sisipetka
26. dec 2009

Drobec gratulujem a posielame pusinku Nelinke 😉 A suhlasim s nazorom na porodnicu, tiez som mala od lezania na rizikovom az po odchod z porodnice zabezpecene v celku to naj.....
Janke tiez gratulujeme a posielame pusinky 😉
Kocky drzte sa a pekny vecer prajem, idem vas rychlo precitat, potom sa osprchovat a opat krmenie 😵

liwka
26. dec 2009

drobec, gratulujem, prajem vam, aby ste boli v nemocke co najkratsie a aby vam vsetko slo tak sikovne, ako ten porod. tesim sa na fotky 🙂

minix
26. dec 2009

drobec, gratulujem, to bola rychlovka. 🙂))

gucz
26. dec 2009

drobec gratulujem k dcérenke 🙂 , šikovný pôrod si mala, na parádu 😉

petronelka77
26. dec 2009

Ahojte 🙂 .
Tak sa aj ja hlasim po dlhsej dobe.
18.12.2009 o 20,50 hod sa nám narodil synček Davidko, s mierami 3300g a 49cm.
Dnes nás pustili z nemocnice.
Trošku sme sa potrápili, ale už je to fajn. Davidko je krásne, dobručké bábatko a pomaly si zvykáme na seba.
Takže máme najkrajší vianočný darček 😉

plivit
26. dec 2009

drobec srdečne gratulujem a prajem Ti všetko dobré a aj malej Nelinke 😅 😅 😅

marushka
26. dec 2009

ahojte kočky,

petronelka a drobec - veľké gratulujeme k bábenkám!!!! nech ste zdravučkí a v poriadku 😉 😉 😉

krásne novinky 🙂

plivit
26. dec 2009

petronelka77 srdečne blahoželám a želám tebe a malému Davidkovi len to dobré 😉

gucz
26. dec 2009

Petronelka aj Tebe a malinkému veľká gratulácia 🙂

baby nezdá sa Vám že ste sa s tým rodením akosi rozbehli??? Však sme januárovky..... 😀

adros
26. dec 2009

jeeeeej, mame dalsie babatka 🙂 🙂 🙂

petronelka, drobec velika gratulacia. Maminam aj drobcekom zelame vela zdravicka, stastia, lasky a vela mliecka

kto je dalsi na rade? marushka,plivit, roxy, ja? 😉

liwka
26. dec 2009

petronelka, ja sa tiez pridavam ku gratulaciam 🙂 , to su fakt krasne vianocne darceky

genialna
26. dec 2009

petronelka77, drobec123 gratulujem vam.... 😵 Je super, ze to mate za sebou a hlavne ze vsetko dobre dopadlo.. 😉

U nas sa potvrdila preeklampsia.. 😒 Zatial sme ok, uvidime co na zajtrajsej kontrole..

olienka12
26. dec 2009

petronelka a drobec blahozelam k babatkam 🙂

genialna fuh drzim prsty,nech sa to urovna. Mne kazal dr. k magne b6 este aj ciste magnezium brat 3xdenne a mam pocit,ze mi tlak klesol.
ale aj tak od pondelka nemocnica 😖

meggieya
26. dec 2009

ahojte baby... soms a dlho neozvala... sme lietali hore dolu pred sviatkami... prajem dodatocne este pekne oddychovanie a papkanie kolacikov.... 🙂
Mne od vcera nejak tvrdne brusko ked chodim, tak sa snazim vela lezat... maly sa hybe, tak dufam, ze je vsetko ok, ak by do pondelka nie, tak pojdem radsej dokymu. GRATULUJEM mamickam, co to mate uz za sebou... pekne sa o seba a babatka starajte a nech Vam roiba radost... verim, ze su to krasny anjelikovia... .🙂

roxy_1
26. dec 2009

juuuu petronelka a drobec velkaaaaa gartulace.....to je nadhera jak jsme se tady rozrodily 😀 😀 😀 snad nas par jeste vydrzi do toho Ledna 😀 😀 tesim se na fotecky miminek 😵 😵 😵 😵

adros ted budem na rade my neboj 😀 😀

genialna taky drzim palecky at se to brzo da dokupy a bude co nejmene komplikaci..... 😕

andykca
26. dec 2009

Ahojte....petronelka a drobec gratulujeeeeem velmi ku krpcom 🙂 sa nam to tu rozrasta xi...a vraj januarovky hehe

mno dnes sme boli u rodinky...a tolko co sme videli domov a zahrad zaplavenych ☹ lutujem ich takto na sviatky....hrozne

genialna to ma mrzi ze mas zle spravy....drzim paste na zajtrajsiu kontrolu

lopezka
26. dec 2009

ahojte 😀

janka, dakujem za podrobny opis 😉

drobec & petronelka, moooc blahozelam k babatkam ..... hlavne nech ste vsetcia zdravucki a v poriadku a nech vam deturence robia len radost 😀

ja som rano o sedmej este zalahla a spala som az do desiatej 😉 pak som trosku pospratala, ked sa mm zobudil isli sme na chvilku von, dnes bolo v blave nadherne 😅 ....... ale pak ked sme sa vratili, ostalo mi nejak soufl ....tazko od zaludka, podbrusko a krize ma zacali fest boliet, tak som zalahla na gauc a trosku som si pospala ..... takze v noci budem asi zase cumiet do stropu 😖 😠 ..... uz mi je lepsie, ale nebolo to nic prijemne ....... neviem co to bolo, vela sme toho vonku nepresli a mm tempo prisposobuje mne 😀 takze to bola taka prijemna prechadzka 😀

roxy_1
26. dec 2009

drobec zavidim tu rychlovku 😀 😀 😀

botis
26. dec 2009

ahojte tak gratulujem k vasim babatkam 🙂 aj vam zavidim, ze to uz mate za sebou, snad uz budeme na rade aj my...ale moj chlap sa neponahla...ma to po tatovi 🙂
inak mne prvy porod trval vyse 8hodin a najhorsie bolo sitie tak teraz dufam, ze to bude lepsie ale ako pise Janka druhy porod moze byt horsi a dlhsi ☹
pekny zvysok vecera, ja si tu este posedim, moja mamka mi predpovedala, ze sa maly narodi na Stefana tak skusim este pockat, pri dcerke sa sekla len o jeden den, tak uvidime :D

lopezka
26. dec 2009

Sisipetka, susedka moja 😀 , mozes mi prosim napisat, ci si naozaj potrebovala v nemocke vsetko co sa pise na nete, ze sa potrebuje na antolskej, alebo tam nebodaj neco aj oni poskytuju ?

http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-anto...

Drobec, inak fakt veeelmi rychly porod, super .......ako si si to zariadila ? 😀 😀

marushka
26. dec 2009

jáj, no adros, zlatko, tak to už sme fakt na rade...
no, už mi nie je tak všetko jedno, keď som tam teraz v nicku zbadala 40tt 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

my máme za sebou náročné ráno - o piatej som sa zobudila pôvodne na wc, po návrate do postele som sa vrátila o štyri roky dozadu a razom si osviežila pamäť - čo to tie kontrakcie sú!!! čiže žiadne tvrdnutie bruška, pekne naostro, ustali do jeden a pol hodiny, som bola neuveriteľne kľudná, až som sa čudovala...každopádne malú predprípravu mám za sebou.
Dnes mi konečne po troch dňoch odpuchli nohy, tak som rada, 😉 😉 😉

ale som spokojná, máme za sebou pekné Vianoce, Kubko bol zlatý, je to pekné takto s detičkami, naozaj sa mi zdá, že až snimi to má to správne čaro 😉 😉 😉

lopezka
26. dec 2009

marushka, pekne cisielko, take okruhle 😀 😀
uz si sa rozhodla, ako sa bude volat tvoja princezna, alebo az v porodnici ? 😅

marushka
26. dec 2009

hm, lopez, no čísielko pekné, což o to...len aby to bolo rýýýýýýýýýýýýýýýýýýýchlo 😉 😉 😉 ale janka ma vyviedla z omylu ľahšieho druhého pôrodu, no nechám sa prekvapiť, asi mi nič iné neostáva 😉

a meno? uvidíme, asi keď sa jej pozriem do očiek, rozoberám to každý deň... 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre