Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

pietra
11. jún 2009

alikaa, nemala som zaplateneho doktora a ani teraz sa na to nechystam. Tak dufam, ze to neolutujem 😅 Dufam, ze sa mi ujde miesto na nadstandarte. Prvykrat ma najprv dali na standart, lebo nebolo volne na nadstandarte, ale uz poobede sa miesto uvolnilo. V ruzinove sice ani na nadstandart nemozu chodit navstevy priamo na izbu, ale ja to pokladam skor za vyhodu, ved clovek nikdy nevie, ci ten dotycny nie je chory, alebo sa s chorym nestretol a pri predstave, ze mi moje novorodeniatko ochorie len preto, ze spolubyvajucej sa pol rodiny natrepe na izbu a este kedykolvek, tak mi je skor zle 😝

plivit
11. jún 2009

pekny den prajem vidim,ze ste toho popisali neskutocne vela 🙂
ked sa mozem vratit k tym prehliadkam tak ja som bola 1x 20.5 to my den pred tym nabrali krv a na prehliadke ma ani zo spodu nepozrela len zhodnotila vysledky z krvi a na dalsiu kontrolu idem 17.6 a na prvy UTZ 24.6
takze ste na tom lepsie ako ja
alikaa tak ta krv sa berie na krvnu skupinu,biochemiu(minerali,stitna zlaza atd..),KO,Quick a aptt- tak to by mali byt asi 4 skumavky 😉
no a tie porodnice tak ja pojdem najblizsie asi Kramare- prvú dcerku som rodila este na Zochovej ale kedze uz neexistuje tak mi zostavaju Kramare

andykca
11. jún 2009

Ahojte 🙂 tak vidim ze sa tu rozbehla debata o porodniciach...ja sa momentalne tiez neviem rozhodnut ze kam, ale rozhodujem sa medzi Piestanmi a Galantou...kamoska rodila v Galante a bola spokojna (to bolo tak pred 3 rokmi) a teraz sa rozhoduje (ona rodi v septembri) aj ona medzi Piestanmi a GA. no uvidime v lete je vraj den otvorenych dveri v Piestanoch tak pojdem omrknut...

ak niektore byvate blizo B.Stiavnici tak tam zas rodila moja segra 😉 a tiez je to super nemocnica takze mozem odporucit...

antoniab
11. jún 2009

ahoj baby vidim ze rozoberat nemocnice tak ja tiez zvazujem bud spisku alebo levocu ale uvidime no chcela by som nadstandart uz len koli kludu [ja neznasam ak niekto chrape tak by som to asi neprezila 😀 😀 😀 ] v podstate budem prvy krat v nemocnici dlhsie nez jeden den 😅

co sa tyka vysetreni tak to sa racsej nezapajam anglicke su ..... 😠 a slovenske ma estelen cakaju moj gyndak je premna novy v plzny som mala super lekara tento no 1 krat bol v poho 2krat taky divny a teraz tam pojdem do tretice 😀 😀 😀

janka1 aj ja som ranajkovala vianocku a kakavkou a som si nateba spomenula 😀 😀 a aj mi chutilo

a blahozelam k srdieckam 😉

alikaa
11. jún 2009

plivit preco ti ostavaju Kramare? Antolsku a Ruzinov mas daleko? Moja kamoska co bola na kramaroch hovorila, ze je tam vela sanitarov ciganov a ze tam vela babam zmizli nejake osobne veci a cely cas si tam pripadala ako v zaostalej krajine, kde na teba totalne kaslu.

minix
11. jún 2009

alikaaa, divila by si sa, ale ja mam s tymito ciganmi sanitarmi len dobre skusenosti. Mali sme tam dedka, sanitrar dostal obcas 50 korun a staral sa onho ako v interhoteli. 🙂

korcula
11. jún 2009

teda kočky, vy jste všechny ze Slovenska a mě ty vaše porodnice toho moc neřeknou 😀 já pokud to pujde chci rodit zase v Podolí🙂

janka1
11. jún 2009

tak ja ak vsetko dobre dopadne a dotiahneme do uspesneho konca budem rodit tu v Kosiciach 😀 a stale cakam, ze sa najde tu nejaka januarova kosicanka a NIC 😒

janka1
11. jún 2009

spravicka pre tie co ich paly zaha a maju vela kyseliny 😉

vcera som dostala radu od kamosky , ze nato je super konzumovat madle olupane nesolene a poviem vam zabera to 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
11. jún 2009

baby ked citam tie priznaky co mate ja si ani ako tehotna nepripadam ☹ nemam chute, nevadia mi pachy, nebyva mi zle.. a taaak rada by som to zmenila

plivit
11. jún 2009

alikaa no mam to nablizsie no a vkazdej nemocnici nieco najdes
mam zname ktore rodili na Kramaroch a boli velmi spokojne no a ide o to na akeho doktora a sestry natrafís
cukru bud rada ze ti nic nieje lebo ked ti byva zle ani to nie je dobre

cukruska1920
11. jún 2009

plivit...no ja som prave pocula ze ked byva v tehotenstve zle ze je to zdrave tehotenstvo

plivit
11. jún 2009

cukru to nie je pravda mne pri prvom nebolo nic a bolo vsetko O.K. 😉 tak sa nemas coho bat

korcula
11. jún 2009

mě na pálení žáhy fungovali, bud rennie a když selhávali ty, tak jedlá soda, rozmíchat v troše vody a vypít, je to hnusný, ale mělo to učinek

allinka79
11. jún 2009

ahojte,mam otazku... dostala som teh.preukaz, mam tam aj prve vysledky - krvne... lekar vravel ze ok, ale kolegyna mi vravela, ze hemoglobin nic - moc. je niekde na internete, ze ake su optimalne vysledky? neviete mi poradit?

gucz
11. jún 2009

cukruska ani mne posledné dni nič nie je.... keby mi doktorka to tehu nepotvrdila, tak si mylsím že ani nie som. Každej zle nebýva, moja mama má tri deti a nikdy jej zle nebolo, tak sa neboj, len sa teš 🙂. A kyselina nám ešte len bude vybiehať, neboj, neskôr keď bude maternica tlačiť na žalúdok.... 😝 . Pri malej som mala riadnu kyselinu ku koncu, a aj bola vlasatá. Teda to sa tak hovorí že keď má žena kyselinu, tak bábo bude vlasaté, ale nemusí to byť pravda 🙂

gucz
11. jún 2009

korcula mne odporučili v lekárni tums pastilky, a tie mi aj zaberali a boli s ovocnými príchuťami, mňam

plivit
11. jún 2009

allinka79 napis aky si mala hemoglobin ja ti poviem ci je v poriadku som zdr.sestra tak by som to mala vediet 😀

allinka79
11. jún 2009

127

plivit
11. jún 2009

to je v poriadku je to v norme

allinka79
11. jún 2009

jeej, no dobre. to sa tesim. 🙂 dakujem

korcula
11. jún 2009

gucz: jj, já mívala rennie ovocný, taky byly jako bonbonky🙂

zucana
11. jún 2009

ahojte vsetky,ja som vas potajomky tyzden citala lebo som bola pred tyzdnom na prehliadke a potvrdili mi tehotenstvo ale nebilo srdiecko tak som bola dnes a bije. a tak som si povedala, ze az ked bude bit tak napisem. aj ked mi povedal, ze je plod mensi, idem 30.6.na dalsie sono na meranie.
trosku sa bojim, lebo v januari som prisla v 12tom tyzdni (aj ked vraj realne v 10tom) o babo a bolo to hrozne.
na krv idem v pondelok ale zajtra idem este k lekarovi lebo mam problem s nohou ..... svaly aj to ma stve.... no a odvcera ma strpnuty prst na nohe :(
no a som na PN resp.na rizikovom zatial prvy mesiac tak budem asi pisat ja viacej ;)
no a zle mi je dost.... ked som bola tehotna v novembri tak mi nic nebolo tak snad je to dobre znamenie. drzim vsetkym palce a som rada, ze som teda konecne napisala 🙂

pe3cka
11. jún 2009

ahoj holky, jen na skok...moc vás zdravím a přeji aˇjste v pohodičce...opatrujte se...

zdenka73
11. jún 2009

zucana vitaj v klube, a nech fazulka pekne rastie

zdenka73
11. jún 2009

baby dala som si zavináče a teraz mi je tak zle až do krížov mi to vystreluje, hrôza. To zato, že mi bolo cez deň dobre, tak teraz večer mi musí byť zle, no čo už, musím pretrpieť.

gucz
12. jún 2009

dobré ránko dievky 😀 , kde ste kto?

janka1
12. jún 2009

dobre raanko 😉
aky dnes bude dnik, kto ide na sono a kto na odbery?

janka1
12. jún 2009

sprava od lenadky 😖
pohuzial potratila a chystaju ju na kyret 😒 ☹ skooda

plivit
12. jún 2009

prajem pekne ranko a zaroven den a vitam nove tehu 🙂 lky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre