Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zucana
1. nov 2009

oki dik ja len ze som tehu inak by som sa tak nad tym nepozastavovala 😉

olienka12
1. nov 2009

no vonku uz riadne mrzne chcela som este ist pozriet rozsvieteny cintorin,ale polovicka je proti,tak papucova kultura pri tv ah jaj...
roxy odmeram sa zajtra rano,tak sa aj vazim,lebo vecer som vacsinou nafuknuta a naliata... po vcerajsku mam opuchnute snad vsetko ruky mam ako z gumy...

olienka12
1. nov 2009

Haloo kde ste vsetkyyy

weronyca
2. nov 2009

Dobre rano kocky,

my zas skoro rano hore ☹

gucz
2. nov 2009

Dobré ránko prajem 🙂
včera sme neboli doma, boli sme u svokrovcov a potom sme obiehali cintoríny. Malá bola nadšená z toľkých svetielok a kvetiniek, moc sa jej to páčilo ( však aj mne), len už bolo fakt zima (ráno tu bolo bielo, námraza, hmla) mrzlo. Našťastie som ešte zapla kabát, no už ho veru dlho nezapnem. Domov sme prišli neskoro, tak už sme len zaľahli do postele a dnes letím na poradňu do Trnavy.
Roxy zmeriam sa keď prídem z mesta, potom Ti to hodím do IP.

olienka12
2. nov 2009

ahojte,u nas bola desna noc bola som na wc 5x a nevedela najst polohu boleli ma bedrove klby a maly nechcel akceptovat lezanie na chrbate... no uz to bude asi len horsie... a k tomu to prebudenie... neviem kde nechal rozum ten moj,ale vcera ako isiel spat vypol kotol tak tu rano mam brutal kosu a hrozne vlhko... proste asi ohradim kotol,nech k nemu nema pristup... 😀 😀 dostane po nose
ale vonku krasne svieti slniecko,tak sa okolo obeda pustim do umyvania okien...

hanus177
2. nov 2009

Bre ranko,
ja som sa dnes ráno cítila ako Nastenka v Mrazikovi, všetko naokolo biele..... mám rada takého počasie..... lebo cez ten mráz sa prekukávalo slniečko a vytváralo to nádhernú atmosféru......... 😵
akurád mi ju kazili "chorí ľudia" išla som busom a z každej strany kašel a fučanie do vreckoviek...... 😠 tak celú cestu som bola zababušená do šálu (aj keď mi bolo teplo) len dúfam, že sa na mňa nič nenalepí.....
čo sa týka očkovania proti chrípke, tak ja nie som tým moc nadšená...... snažím sa jesť veľa vitamínov a preventívne čajikujem..... tak len dúfam, že sa tomu vyhnem......

adros
2. nov 2009

Dobre ranko,

tak baby, uz aj ja niekolko dni viem, ake to je, ked nam drobec tlaci na mechur 😒 aj ked az tak mooooc casto nechodim curat, v noci tak 2x, ale ten tlak je doooost blby. Ale co nevytrpime pre milacikov, vsak? 🙂

mne sa napodiv celkom dobre spi, vstavala som asi pred polhodinou 🙂 ale klby ma teda bolia riadne, ked spim na boku, ale vzdy lepsie ako v nemocke 😀

dnes ideme kuknut to TT do tej porodky s MM, tak som zvedava, aky z toho bude mat dojem 😉

hanus177
2. nov 2009

haloooooo, kde ste všetky...............???
To si už všetky užívate MD?? 😀

nedockava4
2. nov 2009

dobre ranko, tehulky...
tak niektore este asi sviatkuju...my sme spinkali celkom dobre, ale mala bola uz o 2.20 vyspinkana a robila salta...zaspali sme az o 5h ☹

zazalienka
2. nov 2009

ahojte kočky.. adros, tak sa tam vidíme, o 14.00 hod.

roxy_1
2. nov 2009

Ahoj devcatka,ja si dnes pospala az do 10 ale probudila jsem se s bolesti hlavy,nejspis od krcni patere,tak jsem si udelala na snidani kaficko at se mi to trochu zlepsi 🙂

vcera vecer jsme si s manzelem vyjeli do kina na 2bobule,bylo to prijemne po delsi dobe sami dva venku,vetsinou chodime zvlast s kamarady nebo ve skupine.pak mi manzel koupil nove botky a jeli jsme domu.doma dokukali superstar a sli spat 🙂

oli ja tu mam kosu kazde rano,tata na noc kotel vypina a rano jsou vsichni v praci,kotel se sepne az nekdy kolem obeda,ale da se to prezit.... 🙂

jinak dekuji holky za info o mereni,uz se tabulka zase krasne plni 😀

dadulka2000
2. nov 2009

ahojte babulky,

tak ja som dnes nezvycajne na pondelok v praci - nadrabam si, lebo v stredu letim na slovensko, tak nech nemusim cerpat dovolenku 🙂
aj u nas je krasne slnecne rano,... aj teploty su celkom prijatelne na toto rocne obdobie - cez den hlasia 15C.

ako ste sviatkovali?? tu to bolo plno ohnostrojov a helloweenu 😎

olienka12
2. nov 2009

Tak mam zvladnute okna v obyvke 🙂))

dadulka2000
2. nov 2009

Olie,... super. este aj dalsie menite???

olienka12
2. nov 2009

nemenime umyvam 🙂))

nedockava4
2. nov 2009

Leni, ty si sikulka....ja som mala v sobotu take krce, ze som si povedala, ze radsej nebudem robit nic ☹ zlakla som sa, lebo som ani chodit nemohla

dadulka2000
2. nov 2009

Olie, jaaaaj .... 😀
aj tak well done,.... u nas vcera lialo - tak ich mam ocistene 🙂 ja si "velke" riadenia necham na koniec (na vyvolanie porodu - tusim sa to vola "nesting") 😀

eva3107
2. nov 2009

Ahojte .. 😉

No konecne som sa sem dostala...cez vikand sa mi tu velmi nechcelo , akurat som si vas precitala..inak Lenka ako bolo na svadbe? Inak okna by som sa uz neodvazila umyvat...Viac menej teraz iba oddychujem ,no somzvedava do kedy ma to bude drzat.. 🙂 ..
Zajtra idem do poradne tak som uz velmi zvedava , ako malinka podrastla , kolko vazi atd..dufam , ze mi to povie 😒 .
Takze vychodniarky a nase stretko dufam ze ste nezabudli stredu o 11:00 pri Maxe v Presove...Hmmm?

Ja sa uz velmi tesim 😉

nedockava4
2. nov 2009

evi, jasne, ze plati 🙂

eva3107
2. nov 2009

Tesiiim sa Zuzka... 😉 Noo inak uz mi prisla suprava do postielky...dnes , ale este je na poste musim ist po nu no neviem kedy , lebo zajtra idem do Ke, pozajtra stretko a popozajtra mam cvicenie s Lenkou...tkze asi az piatok budem mat cas 😅 ..Ale uz som rada, ze je tu.. 😅 😵

nedockava4
2. nov 2009

no vidis...tak si sa dockala 🙂
ja si pozeram este jednu...v Kike som videla, ale bola sucastou kolisky, tak vraj nie je na predaj osobitne ☹

olienka12
2. nov 2009

inak baby ked by bolo tak krasne ako dnes planujem Vas vytrepat na kalvarku a pofotit 😀 😀
da sa ist autom az uplne hore a teraz je tam krasne jesenne 😉 😉

Evi svadba dopadla dobre obaja povedali ano 🙂)
ked budes na skype ukazem zopar fotociek

nedockava4
2. nov 2009

Leni...fuuu, toto chces s nami urobit? 🙂 tak to, aby som sa citila dobre 🙂

olienka12
2. nov 2009

🙂))

eva3107
2. nov 2009

Tak to som nakoniec rada, ze to tak dopadlo🙂)) Ano je podstatne! 😀
Na kalvariuuu? No uz skor som tam chcela ist, lebo som pocula , ze je tam krasne tak mozme ist...ja nemam nic proti, ked si ma tam obvezieeess 😅 😀 😀

Ja tiez mam na plane Zuzi kupit este jednu , ale uz iba trojdielnu..nechcecem to prehanat...zatial 😀 ...musim nieco nechat aj pre rodinku , anby mohla minat peniazky 😅 😀 😀

eva3107
2. nov 2009

ak ja sa idem zatial napapat...vsetkym prajem dobruuu chuuutk obediku 😝 😅

olienka12
2. nov 2009

ja sa asi pojdem prejst na postu dosla mi taska na prebalovanie 🙂)

roxy_1
2. nov 2009

eva jak budes mit casik tak se mi zmer a hod mi to do IP 🙂

ja dneska opet obedvala kynute knedliky s cucoriedkovou naplni,mamka prodava v pekarne tak mi vozi same takove dobroty...pak nemam pribirat 😀

liwka
2. nov 2009

ahoj, babulky, ja som dnes uspesne absolvovala glukozovy test, vysledok budem vediet az zajtra, tak dufam, ze aj ten bude v poho. inak, dnes som si uvedomila, ake je to super byvat v meste. nemusela som tam sediet, iba som dobehla, pichla mi do prsta a sla domkov do tepla. stacilo mi tam sediet rano cca. pol hodinu a pocuvat tie babickovske reci o tom, aki su mladi bezohladni a velmi nenapadne presedlala na temu tehotnych, ako ju tesne pred porodom nikto nepustil pred seba u lekara a tak. bolo mi to neprijemne, pretoze som nemala v plane sa tlacit pred nu. ale co uz. hovori sa, ze stari ludia z tychto reci ziju, tak nech je spokojna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre