Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
28. sep 2009

asi vsetci vyuzivaju jedny z poslednych slnecnych lucov 😀

nikushka0
28. sep 2009

meggieya....hej, ja som bola v obchodde... a ty si tu???

bebel
28. sep 2009

Ja zúrivo pracujem 😠 , a idem už pre Bruna do škôlky. 🙄
Možno budem na nete ešte večer.

nikushka0
28. sep 2009

bebel...uz nepracuj...si oddychni...tak dovidenia vecer..

nikushka0
28. sep 2009

Ste tu vobec niekto???

iva81
28. sep 2009

Ja som tu 🙂

janulev
28. sep 2009

Ahojky holky, jaksi vás nestíhám dočítat...máme ´poslední chystání se svatbou, včera proběhly i hádky, takže docela zábava...

A jakpak se cítíte? Ani vás jaksi nestíhám dočítat, tak se omlouvám

iva81
28. sep 2009

Tak janulev nech vam to teda dobre dopadne a hlavne si to uzite. No tie stresy si pamatam a hadka bola pred svadbou aj u nas, to je asi normal ked su nervy 😀

olienka12
28. sep 2009

ja som presadzala kvety a davala dokopy balkon 😀

janulev
28. sep 2009

Ivy děkujeme...

Holky začíná vás ve snu už třeba pronásledovat porod? Já čekala, že před svatbou, budu mít sny o svatbě apod. a ono se mi zdá o porodu, začínám být z něj docela nervotzní...

iva81
28. sep 2009

Tak take sny este nastastie nemam ale urcite to pride kedze mavam nocne mory pred kazdou dolezitou udalostou. Ale teraz na porod este nemyslim. My teraz cakame na kolaudaciu nasho noveho bytu a uz sa to mooc natahuje 😠 tak to ma teraz zamestnava uplne najviac.

nikushka0
28. sep 2009

janulev...tak sa teda drzte a nehadajte sa ...na to budute mat dost casu 😉 ...vela stastia...

iva81
28. sep 2009

No nejako to tu zamrzlo tak ja sa tiez pre dnesok lucim, za chvilu mi pride manzel z prace tak mu idem chystat veceru. Tak pekny vecer 🙂

janulev
28. sep 2009

Holky děkujeme...

Ivy hezký večer 🙂

nikushka0
28. sep 2009

tak Vam prajem aj ja pekny vecer a dobru nocku....

ives77
28. sep 2009

ahojte kočky ja som mala ísť zajtra na 4D a idem do riti sory za výraz 😠 malý je chorý ako pes a neni nikoho kto by sním ostal super čo,ale už som so aspon konečne vybrala kočík teda moja polovička ho našla ABC DESIGN 3 TEC,09 sa volá ak by ste našli nejaký dobrý link so super cenou nedám vás za svet,ale kedže som tu nebola od piatku idem vás rýchlo dočítať. 😉

marushka
28. sep 2009

ajojte brušká 😉

tak ja vítam nové tváre 😉 a minix gratulujem k dievčatku... 😉

ja stále rovnako, kašeľ taký, že na ulici všetci intuitívne bežia odo mňa - no trapas...ale dúfam, že sa to zlepší...

dnes som si objednala vankúš Comfy big na kojenie, tiež si na ňom hodlám hovieť, tuším evka písala, že ju bolia bedrá? pri spaní..tak sa pridávam 😉

inak ives, tento kočík som pôvodne chcela aj ja... len pozor, športová časť je taká maličká, že naozaj pochybujem, že ho budete využívať dlhšie ako do 1- 1.5 roka...
neodhováram ťa, ale videla som ho naživo, je to malé a labilné prdítko, a aj vanička nie je extra veľká...
ber to ako môj názor, samozrejme je to na vašom osobnom rozhodnutí... 😉 😉 😉

janka1
28. sep 2009

halooo haloooo kde ste ktooo 😨 😀

marushka
28. sep 2009

jaj, a ives najlacnejšie asi naozaj na www.malvik.sk, alebo v rakúsku....ja som ho pozerala cez malvíka, ešte kocikovo.sk, ale tam bol drahší než na malvikovi 😉

baileysa
28. sep 2009

ahojte 🙂

my sme boli cez vikend v ba, ja som mala skolenie, normalne som si oddychla 😅

dnes som este nahodou stretla aj dadadulku, uz by mala byt doma o takomto case, dufam, ze mala dobru cestu 😉

gratulujem ku pohlaviam, oli k chlapcovi mini k dievcatku, ine som nezaregistrovala...

oli, ako dopadli tvoje krce? som to citala ako kovbok'jku, ze to snad nie je pravda, ze ta tesne pred 3D hospitalizuju 😅

inak som citala, ze ste rozoberali ten polohovaci vankusik, tak ja osobne som ho skoro vobec nevyuzila, pouzila som ho parkrat len preto, ze som ho mala... celkom bol zbytocny, lebo babatko sa da polohovat uplne v pohode s tym, co mate doma...

baileysa
28. sep 2009

a vitam medzi nami nove tehulky 🙂

janka1
28. sep 2009

tak kontrola OK ziaden pesar sa nekonal hrdlo je lepsie ako pred 2 tyzdnami co ma tesi 😵
Oliver OK stale rovnaka ploha 😖 snad sa otociii 😉

zienky vsetky uz mate babetko hlavickou dole???????

baileysa
28. sep 2009

jani, gratulujem k "nepesaru" 😉
ja mam este asi hlavou hore, naposledy tak bolo, myslim, ze otocit sa moze do poslednej chvilky 😉

ludusik
28. sep 2009

ahojte tehuľky, tak prispejem aj ja svojou troškou🙂 poctivo som sa čítala vaše príspevky, ale radšej som nerušila svojimi problémami, ale snáď teraz už nič nepokazím a tak oznamujem, že dnes sme zistili, že čakáme chlapca- Adriána...a vraj je veľký, nezávisle doktor i 3D tvrdia, že vyzerá skôr na 26 tt..tak uvidíme...mali sme ťažkých 6 mesiacov plných bolestí- nemocnica, kľudový režim, strach, silné kontrakcie pred 2 týždňami..ale po tých kontrakciách akoby uťal...🙂 vyberáme kočík, ale chytá nás zúfalosť🙂...Ives..ten kočík čo píšeš má i môj brat..majú mesačné bábo momentálne...tak veľa skúseností ti nenapíšem..ale ovláda sa priam perfektne- jedným prstom...a kupovali ho v Gyori- trojkombináciu spolu s fusakom a taškou a vyšlo ich to nejakých 16 tisíc na koruny...a kupovali ho v máji tohto roku...

janka1
28. sep 2009

baileysa 😉 dakujem a pises este hlavou dole? to je dobreeee, ze je hlavkou dole ...nas je stale hlavkou hore a ked bude tak rast ako doteraz uz nebude mat miesto sa obratit 😒 a pojdem na cisarak no ved uvidime 😉
mam ist plavat , vraj vtedy sa deticky zvyknu obratt 🙂 tak mame naplanovane plavanie 3x do tyzdna namiesto treningu pre Vladku , kedze netrenuje, lebo ma zapal achilovky

janka1
28. sep 2009

ludusik a co sa dialo???? moja

olienka12
28. sep 2009

ahoj baileysa no chceli si ma nechat na chirurgii ale nevedeli co mi je a taku starostlivost ako by som tam dostala mozem... pomaly som sa z toho sama dostala cajiky a dieta schudla som 4kg,ale aspon ma zaludok neboli.
Maly by mal byt ok kopka si veselo. Mozno zajdem cez tyzden na gyndu aby pozreli,ci je vsetko ok 🙂

ludusik
28. sep 2009

a teraz ešte rozmýšľam a pozerám na nete, že nám dnes povedali, že malý má takých 900 gramov...no ale to mávajú deti v 27 tt..tak teraz neviem... tehuľky...tie čo ste v 27 tt..aké veľké je asi Vaše bábo...len tak pre orientáciu🙂 ďakujem za každú odpoveď

janka1
28. sep 2009

ludusik nas OLIVER mal dnes 1025g 38 cm 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre