Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
10. júl 2009

ja som sa smiala,ze ked volame abo Ema a je to nahodou chlapcek tak bude Emo 🙂))

antoniab
10. júl 2009

ahoj jej vy ste sa rozpisali 😉

janka super brusko a nohavky aj ja mam uz 3 trojstvrtaky rifle a cierne elefgantne do prace a uz aj nosim musim vyfotit aj ja brusko vecer je vacsie nez rano ale sa tesim ked bude take velke uz 😵 😵

ja sa chcem tiez opytat co to bude poradnu mam 29.7 a vecicky mam barevne a decke 😀 aj pre dievcatko aj chlapceka a ked budem vediet pohlavie kupim tipikali pre pohlavie 😵 😵

kazdy den si pohladkam brusko aby male vedelo ze ho velmi lubim a tesim sa nanho nemame ho ale nejak pomenovane ked sa uz bavime tak rozpravame babo alebo dieta ci mimino 😉

sisipetka
10. júl 2009

este na chvilu som tu zakotvila 😉
Drobi este nic akcne v brusku necitim, ale uz to tam niekedy divne bubloce 😉 My sme si minuly tyzden objednali monitor na pocuvanie srdiecka mimi v brusku a dnes nam dosiel, takze bude akcny vikend 😵 Uz sme ho aj skusali a bobulke bilo srdiecko o 106, akurat sa moc vrtela, tak som ju tym monitorom musela ponahanat, az mi MM pristroj zobral, ze ju mam chuda nechat oddychovat 😅
Mici a s tou krasou to moze byt pravda 😉 Ja som teraz ako vyhadzany pubertiak, takze mozno budeme mat dievcatko s menom Zara, pripadne bude chlapcek a vznikne z toho Zoro 😀
Oli a potom Zozo a Emo pojdu na spolocnu odvykaciu kuru, aby si zvykli, ze su "muzi" 😀
Antonia, pekne hladkaj, malinke bude spokojne babatko 🙂

weronikla
10. júl 2009

Aj ja mam uz take mini brusko, aj v albume 😉 TAk sa z toho naozaj vytesujem 😎
Ja mam taky vnutorny pocit, ze to bude chlapec, ale na druhej strane som veeelmi vyhadzana. Tak som teda zvedava, co to bude. A urcite to chcem vediet. Neviem si predstavit, ze po porode budem behat po obchodoch a zhanat oblecko pre mimco 😀 Teraz si zistujem od kamaratok info o porode a co pocuvam, moc behat ani nebudem vladat 😖

antoniab
10. júl 2009

ja si myslim ze je dobre si veci nakupit postupne financne to tak nezatazi a kupite to co maju a co sa paci lebo ja ked nekupim hned tak uz to potom nemaju 😠
nakoniec si necham kociar vanicku a kozmetiku iked pravdu povediac neviem si kociar vybra 😝 tak ak mate tipi radte 😉

sipetka ja dufam ze babo bude kludas ja som dost v pohode jedine na koho sa neskonale vytacam je brasko a to potom rozdychavam v kuchyni lebo to sa az trasiem jak ziapem no ale to je kapitola sama o sebe a dobre slovo naneho uz neplati 🙄 🙄
napr viem aka bola moja kamoska v tehu a je to poznat aj na detoch ale to ja mam daleko ona je chorobne ziarliva takze to su ine sceny 😀 😀 😀

janka1
10. júl 2009

antonia dakujem 😉
citam, ze tu mate uz ake take pocity v brusku a od tej prvej motylikovej akcie vobec nic 😖
tak uvidime, co a ako , ja sa utesujem tym, ze to brusko rastie tak snad je ok 🙂

micicici
10. júl 2009

antoniab a nepaci sa ti casuaplay? inak ved ty si v zahranici vsak? popripade nemaju tam nejake ine znacky ako u nas, co by sa ti pacili?
a si v snv? ides aj trhovat? ja ani nie, lebo som chora jak pes, nevladzem ani rozpravat a cele noci nespim, mam strasne priedusky zapalene a ani polikat nevladzem. dufam, ze to coskoro prejde

micicici
10. júl 2009

sisipetka, ten zoro sa mi paci a aj s tou odvykaciou kurou s olinym emom. dobre a hlavne s humorom si to vymyslela 🙂

gucz
10. júl 2009

baby že zoro a emo, som sa dobre zasmiala 😀

malú už mám uloženú hajať, tak som nakúkla čo máte nové. Nám sa tu konečne vyčasilo, poobede sme aj zmokli cestou na poštu, ale teraz to už vyzerá fajn.
micicici prajem skoré uzdravenie, dúfam, že budeš čoskoro ok.

bebel moja malá mala pri narodení len 2620g a pôrod bol v pohode, trval kratučko. Ale nemyslím, že to závisí len od veľkosti bábätka, kamarátkin syn mal 4 kg, bolesti mala štyri hodiny a na tri zatlačenia bol vonku.

antoniab
10. júl 2009

janka ja som nemala ziadnu akciu este v brusku 😢 ale tesim sa nanu 😉 ale citim ze sa mi roztahuje brucho dnes docela dost 😝

micicici ja som v uk 😠 tak trhy nehrozia idem domov 24 na kocik musim pozriet nechcem nejak drahy ale ani nejaku hrkalku uvazujem aj o polsku ale chcela by som nejaku znacku nie na trhu a v uk sa mi kociky nepacia same bugyni plus sedacka mne to pride neprakticke pre male babo chcem vanicku 😕

gucz
10. júl 2009

antoniab nebuď smutná na akcie v brušku máš ešte kopu času. Prvorodičky pociťujú prvé pohyby od 20 do 22 týždňa a druhorodičky od 18 do 20 týždňa. Tak máš ešte kopu času 🙂

janka1
10. júl 2009

gucz my sme to mysleli, mze ani ziadne steklenie ci motylika atd 😉
ja len raz , ale uz si myslim, ze to boli skor creva

minix
10. júl 2009

weronikla, mame rovnake bruska. 🙂)))

ja som mala poslednu MS 18.4., ten datum si pamatam ako do nas v skole natlkali, a nezabudnem ho. 🙂) No a krpca sme mali pred 10 dnami na 4,4 cm, takze andykca, tusim ty si to, aj ja budem mat asi dlhsieho. 🙂 nebude m to ale divne, ani napadne, maminka ma 180, tatko ma 195, takze ma byt po kom dlhocajzne. 🙂))

dalsiu kontrolu mam o 17 dni, tak sa uz na to velmi tesim. 🙂

Musim si pofotit aj ja brusko a prispiet do Vasho kutika bruskatych. 🙂))

janka1
11. júl 2009

dobre ranecko zienky vstavameeee 😀 😀 😀
u nas celu noc lialoooooo, ale sa supeeer spalooooo a uz mame krasny slnecny a teply dnicek 🙂
ideme sa kupat , tak vam praje krasnu sobotu a vecer sa vidiiiime ci ciitame 🙂

boncusik
11. júl 2009

ahjte holky 🙂

prajem krásny slnečný víkend 🙂
ja som dnes sama doma manžel je v robotke 😢
takže ma čaká upratovanie a varenie 😠

ja som mala poslednú menzes 04.04.2009 a na uZV idem 15.07 takže rozmery vobec neviem ale už sa teším 😀
my chceme tiež vedieť pohlavie, mali s mužom v pondelok 7. výročie svatby a bolo také iné ako inokedy lebo čakáme bambulku 😀 😀 😀

včera sme boli len tak kuknut kočíky do DEMY ale výber nič moc iba CHicco a X-lander, švagrina mi dala typ do Blavy na Dunajskú sa ist kuknut tk tam asi zbehneme budúci týžden.

včera manželova tehotná / v 7.mesiaci/ sesternica vypotila že ona kojit nebude lebo najlepšie je prevarené kravské mlieko 😕 čumela som jak vyoraná myš no ale hádať sa s nou neoplatilo / a to čaká už druhé dieta / a mhla by mat nejaké skúsenosti alebo niečo naštudované.

čo sa týka vecičiek pre mimčo šte nemám nič kúpené, chcela by som začat niekedy na jesen tak pozvolna nejaké drobnosti a na koniec kočík, bojm sa aby to naraz na konci roka nebola velká finančná záťaž 😝

to som sa dnes ale rozpísala 😀 😀 😀

olienka12
11. júl 2009

antoniab pozri do mojho albumu aky kociarik ja chcem 🙂)) cena dobra, vybava super a ziadne zle recenzie pojdeme ho kupit do PL do obchodu 😀

eva3107
11. júl 2009

Ahojte baby...
No vcear som vynechala jeden den s vami.. ☹
Ani velmi sa mi nechce citat...tolko ste toho napisali...
Co mate nove ?
Olienka Janka , nedockava, mirka ako sa mate?

Ja mam jednu novinku ohladom nasho stretka...Volala mi sestricka ao dr Dankovcika. Ze mi vysetrenie prekladaju na 13:00..tak by sme sa mohli stretnut toho 21.jula uz o 11:00..tej?..Co vy na to dievky?

eva3107
11. júl 2009

Olienka presne taky kociar chcem aj ja... 🙂
Je super..a v Polsku vyjde na 200€.. 🙂

janula.k
11. júl 2009

ahojte, prepacte ze sa sem votriem 😅 ten kocik v Olienkinom albume sa paci aj mne, od zaciatku som rozhodnuta pre zeleny. Viete mi povedat nazov toho kocika, alebo vyrobcu? Dakujem 🙂

olienka12
11. júl 2009

Evi dobry vyber 🙂 paci sa mi ze ma vsetko ako drahe kociare, super vyzera a nestoji vela... dufam,ze ked pojdeme do pl budu mat tu farbu v obchode prave 🙂 😀

olienka12
11. júl 2009

janula je to Tako Jumper X popis v linku http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-x-ju... cena najlepsia v PL

eva3107
11. júl 2009

Tak to neviem moja...
Ale svagrina teraz bola kupovat lebo caka babo...a maju rozne farby 🙂 ...Nieco si urcite vyberieme 😉
Janula...nie neviem znacku.. ☹

olienka12
11. júl 2009

http://www.tako-poland.eu/ link na vyrobcu 😀

olienka12
11. júl 2009

na tej pl stranke su aj obchody v pl s tel.cislom vacsinou ti pri hraniciah vedia slovensky, tak ja urcite budem volat, ci maju alebo pisat email 🙂) 😀

janula.k
11. júl 2009

jej dakujem, ja sa zatial po kocikoch neobzeram, ale tento mi velmi padol do oka 🙂 Takze ak tomu rozumiem, je to polska vyroba, ano? A to fakt v PL vyjdu tie kociky lacnejsie ako napr. v Cechach?

olienka12
11. júl 2009

janula tako jumper x v PL na cca 7200Sk aj s vajickom, na slovensku nejakych 12tis. co som pozerala, takze urcite sa pl oplati. Kedze je to pl vroba, tak je to tam lacnejsie. Inak vacsina kociarov je pl alebo cz co som citala recenzie tak tie pl vychadzaju kvalitnejsie.... jumper ma aj Dema tusim,ale tie sa vraj dost kazia. http://www.samo-kociky.sk/dema-jumper

ives77
11. júl 2009

ahoj kočky 😉 včera som bola normálne nervozna lebo mi celý den nešiel internet a nevedela som sa sem dostať a teraz mám čo robiť kým to všetko zase prečítam ale som tu a ozaj už to mám aj ja nastavene v albume tú bábu a je to fakt super dakujem vám za radu 😀

eva3107
11. júl 2009

Ahoj Ives...
Ano..je to pekne ked sa na to pozeras..vyzera to ako naozaj 😀

eva3107
11. júl 2009

Ahojte baby 🙂
Teraz som prisla z obeda..tak som sa napraskala 😅 ..
olienka tak kedy sa zastavis v Pavlovciach?

Janka pozdravujem ta...a dufam , ze si stravila krasny den pri vode? A kde ste boli? Niekde v KE?..

olienka12
11. júl 2009

evi tento vikend urcite nie draheho som poslala do lesa vrati sa az zajtra ja idem upratovat a zajtra je u nas hostina/odpust/ takze sa pojdem napchat reznikmi hehe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre