Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

grelu
3. aug 2009

Mirkaaaa 😢...viem ze teraz nepomozu ziadne slova utechy....pomoze len cas....drzim palce, nech dalsie tehu je absolutne v pohode a vy budete mat este kopec zdravych deticiek ...je mi to strasne luto...drz sa

grelu
3. aug 2009

markee...aj mne vysli zle vysledky, ale rozhodla som sa, ze na amnio napojdem...zajtra ideme este na genetiku a potom mozno na geneticky uzv, ale nie som ochotna vystavovat male riziku potratu kvoli amnio

...ake vysledky ti vysli?

markee
3. aug 2009

Grelu,to právě nevím,to mi řeknou až v té genetické poradně. No jsem taky zvědavá co mi tam řeknou.Ale třeba po zítřejším utz si budu jistější,že mimču nic není a je to prostě špatná shoda náhod.Ale uvidíme no.
Grelu,taky na tebe budu myslet ať je vše v pořádku.
Já teda na amnio půjdu,když to bude špatné-bohužel se necítím na to,pečovat o postižené dítko. A klídek mi snad rodinka dopřeje,aby se nedej bože nestalo něco hrozného.

leuk
3. aug 2009

Mirocka drzkaj sa, je mi to luto.... ☹ Ale casom mozete skusat znova a vsetko uz bude uplne v pohode

leuk
3. aug 2009

grelu a markee....Moju sestru tiez zle vysledky vystrasili a potom isla znova na odber a bolo vsetko ok. Viem, ze ona mala problem v tom, ze jej vysledky brali trocha skor , tak boli skreslene...Drzim palce.

Preco je to niekedy take nespravodlive, nemozeme mat vsetky bezproblemove teho a zdrave deti?

bebel
3. aug 2009

Ahojte,
ja som teraz predbežne volala s mojou mamou(je sestričkou u môjho dokiho) a mám zlé krvné výsledky.
Hovorila iba o tom, že pôjdem na hematológiu.....tie trombocyty a celkovo zrážanlivosť mám vraj mizernú....tak ma budú sledovať, doki mi povie viac. Dúfam, že aspoň tie AFP sú ok.
K tomu sme sa nedostali... 😒
Markee držím palce na amnio...nech je to falošný poplach.
Grelu detto.

leuk
3. aug 2009

bebel a ako dlho si cakala na tie krvne vysledky?

grelu
3. aug 2009

...aby sme si nemysleli, ze to je len taka brnkacka

...ja verim, ze male bude v poriadku, ale nechcen riskovat amnio...uz som o jedno babo prisla kvoli nahode a teraz sa chcem vsetkym nahodam vyhnut...pokial to pojde

grelu
3. aug 2009

ja som sa aj pytala na opakovany odber, ale vraj to je zbytocne...tak neviem

markee
3. aug 2009

Leuk,to taky nevim,proč se to občas tak kazí.Ale určo si myslím,že prostě shoda náhod.Já jsem v tom týdnu kdy mi brali krev už měla náběh na alergickou reakci,ale nevěděla jsem to.Rozjela se mi až 5dní po odběru pořádně(před odběrem taky cca 5dní už jsem jí měla,ale nevěděla jsem to).No uvidíme co mi řeknou. Když i po opakovaném odběru to nebude OK,tak mě na plodovku určo pošlou sami.

grelu
3. aug 2009

bebel...no ja osm tiez zvedava na ostatne vysledky...budem ich vediet v stredu...ale ako sa poznam, budu dost zle 🙂

leuk
3. aug 2009

grelu tak s tou brnkackou mas pravdu...Ja som tiez potratila asi v 6-8 tt, najskor mi to bolo luto, ale kedze islo zlu genetiku, po case to prebolelo a bolo to aj dost skoro, horsie by to bolo teraz, ked uz mi je konecne po mesiaci zvracania lepsie ...

markee
3. aug 2009

Grelu,nás si zvou samy od sebe na opakované odběry,aby nemuseli hned dělat amnio. bojím se,ale podstoupím vše.

markee
3. aug 2009

Jo,to si říkám taky,Leuk. Já přišla o mimi v 9tt. A teď když cítím pohyby,tak mi je to taky dost líto,že by to mělo přestat.Ale já vím,že je vše ok,jen prostě se to nějak zvrtlo a nevím kde.

grelu
3. aug 2009

nj...ja som potratila v 20tt zdrave babo kvoli nejakemu zapalu...uplne odveci...pre mna je rizikovy tusim prave ten druhy trimester

leuk
3. aug 2009

kurnik sopa, tie zapaly to je moja nocna mora...ja si davam taky pozor, ze uz si o mne okolie zacina mysliet , ze som sisi, ale to nepochopi ten, co to nezazil. Po prvom trimestri si myslis, ze je vsetko ok, potom pride druhy trimester a tam sa do este moze dovrzat...Niekedy mi vadi, ze na poradnu chodim kazde styri tyzdne, ja by som chodila aj kazdy tyzden, len nech je vsetko ok...

marushka
3. aug 2009

dobré ráno, babulky...
ja vás chcem len pozdraviť, celý deň nebudem mať počítač 😒
čítam po ránu samé nedobré správy...markee a grelu - držím palečky, aby išlo o plané poplachy a nech všetko dopadne naozaj nakoniec dobre...musííííííííííí 😉 😉 😉
bebel - neviem čo máš, ale moja kamoška má trombocytopéniu a porodila dve detičky 😉 to prvé síce nebola vôbec prechádzka ružovým hájom, pri druhom absolútne v pohode... 🙂 tak snáď tým v pohode prejdeš 😉 😉 😉 a tiež držím palce na AFP 😉

tak zatim, skúsim večer peknýýýýýýýýýýýýýýýdník vám želám všetkým 😎 😎 😎

lopezka
3. aug 2009

ahojte tehulky 😅
taky pekny den a take zle spravy hned od rana 😢

mirka, je mi to luto ...preco ta osud takto natahuje a dovolil to zajst az takto daleko ? 😒 😢 .... drzim hrozne moc palce, aby si sa z toho rychlo dostala 😔

markee & grelu, tiez drzim palce ..... nech to vsetko dobre dopadne a dufam, ze tie testy neboli pravdive 😅

ostatne babulky pekny a pohodovy den 😅
dnes budem v praci donevidim 😖 mame uzavierku 😠

bebel
3. aug 2009

Leuk : AFP predbežné výsledky sú už do 3dní...komplexné do 3týždňov.
Baby nevešajte hlavy....ja tie AFP beriem s rezervou. 😎

markee
3. aug 2009

Měla bych jít něco dělat,mám tu haldu prádla na žehlení,ale dokopat se k tomu je fakt úděsný 😅

leuk
3. aug 2009

markee ani nehovor, ja tam len kopim a kopim a ked je teraz tak teplo, vobec sa mi do toho zehlenia nechce...

markee
3. aug 2009

Leuk,je to děs ta lenora,ale jdu na to nebo se v těch hadrech utopíme 😀

leuk
3. aug 2009

😀 Mna uz dnes drahy sprdol, ze nejaku koselu nemal 2 tyzdne a stale ju nema ozehlenu...Uz sa nemozem ani vyhovorit na to , ze mi byva zle...Ja to urobim asi dnes vecer pri nejakom filme 🙂

adros
3. aug 2009

ahojte baby,

dnes sa mi strasne tazko pise, po tych spravach, co som si precitala. Cez vikend tu bolo tak ticho, fakt ako ticho pred burkou, ale take zle spravy mi ani na rozum neprisli ☹

Mirka, ani nedokazem pisat co mam slzy v ociach, je mi to neskutocne luto ☹ Moc, moc, moc drzim palceky, aby ste to zvladli prekonat, aj ked to bude urcite nesmierne tazke. Drzte sa.

markee a grelu, tiez vam drzim palce.

nedockava4
3. aug 2009

ahojte, tehulky....
no, tak nebola som tu od utorka a ked som sem isla, tak som sa tesila, co je nove...
Momentalne mi je tak tazko a luto, po tych spravach, co som si tou precitala, ze to, co som ja povazovala za problem, tak to ani problem nebol...
Mirka....vela sil a manzelovej opory
markee, grelu....drzim prsteky...

A este...tehulky....som v 15tt, ale neskutocne mi pribrali ruky a nohy....viete niektora nejake cviky, ktore mi pomozu?

ivv
3. aug 2009

ahojte dievcata..

.. citam neskutocne smutnu spravu.. 😢 mirka, drz sa moja, z celeho srdca prajem aby vas to najhorsie prebolelo cim skor.. ☹

ivv
3. aug 2009

pozerala som v albumoch vase bruska.. su krasne 🙂
moje mi dnes nejako "zmizlo" 😨 mala som neskutocnu cestu rano do ba, zvycajne chodim v nedelu vecer, ale vcera bolo strasne teplo, nechcelo sa mi.
no a rano ma skoro o zvodidla, po vstupe do ba, privrzol kamion.. tak som sa riadne vylakala.. tak neviem.. ci sa babatenko od strachu schovalo?? 😕
stale mam pocit, ze moje brusko je len pneumaticka, ktoru som predtym lahko stiahla 😅..
v pia som bola na II. poradni, ale uzv mi nerobil.. tak som mierne nervooozna.. 🙂

adros
3. aug 2009

ahoj Ivy, fuha, tak to rano ti nezavidim.

Co sa to deje???? to chce teraz nejake pozitivne spravy. Tak babenky, pochvalte sa niecim.

ives77
3. aug 2009

ahojte tehulky.....Mirka je mi to nesmierne lúto držte sa aj s manželom a vela síl.
Ja som tiež nervozna s tých poradní,je to málo ja by som chcela ísť na sono aspon každé dva týždne,ako mám vediet že je všetko ok aj pohyby sú ešte len také oničom a niesú každý den joooooj 😠

nedockava4
3. aug 2009

Adros...ja sa mozem pochvalit...uz mi nie je zle..."konecne"...ale za tyzden som pribrala 1,5 kg...je to normalne?
a to si davam pozor na stravu...aspon sa snazim...
existuje nejaka tabulka, ako by sa malo priberat pocas tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre