Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

k.a.t.k.a.
4. aug 2009

ani ja uz nic neberiem 😉

ja som pri malej pouzivala na ritku sudocrem a kozmetiku bud Penaten alebo Hipp 😉

inak mam pocit ze ten drobec vo mne si robi trampolinu z mojho mocoveho mechura, nic ine nerobim len si chodim cvrkat na zachod cely den a noc 😠

dadulka2000
4. aug 2009

katka,... haha.... to je dobre. ale ja som na tom podobne. hlavne ked stale pijem,...mam pocit ze na wc mam detasovane pracovisko 😀

my tiez ako kozmetiku sme pouzivali len vodu a sudocream - ten je super.

grelu
4. aug 2009

baby s amate :-/...ja male zatial vobec necitim, az sa bojim ist k lekarke na sono, ci bude male ok...uz aby zacalo poriadne kopat, nech som kludnejsia :D

dadulka2000
4. aug 2009

grelu neboj,.... pri prvorodickach pohyby citit az okolo 20tt, ved ani ja nic este necitim,....

k.a.t.k.a.
4. aug 2009

no pri malej som toto vobec nemala 😝 mozno preto som bola tak zavodnena na konci 😅 ale teraz bude o chvilu uz odvodnena 😀

bebel
4. aug 2009

Akurát evakuovali celý Auapark a asistuje pri tom polícia......a 1 sanitka. 😕
Celkom zaujímavá podívaná z okna....neviete náhodou niekto prečo sa to deje?

bebel
4. aug 2009

Aupark

k.a.t.k.a.
4. aug 2009

kua a to som sa tam chystala 😠

k.a.t.k.a.
4. aug 2009

urcite len bomba, aj Ikeu dnes evakuaovali kvoli bombe 😝

bebel
4. aug 2009

na FCB už mi hodili link, že anonym nahlásil bombu.... 😎 Niekto sa evidentne ukrutne nudí ....

k.a.t.k.a.
4. aug 2009

no jo este mesiac treba vydrzat a zacne skola 😀

ives77
4. aug 2009

fuuuj baby tak ja som riadne zaspala a spala som dve hod....hamba mi,mi sa už tiež tešíme na školu hlavne Filipko som zvedavá ako mu to pojde ale hádam dobre ved už teraz pozná všetky písmená aj čísla tak to asi bude fajn
No a ja som pri nom používala Batole a Niveu a aj teraz budem........

gucz
4. aug 2009

no nejak to tu zamrzlo.... dala som piecť koláč (perník), už sa naň teším. Tak dúfam, že kým sa upečie, tak dačo popíšete, nech mám pri jedení čo čítať 😉

ili5
4. aug 2009

Ahojky, můžu se přidat? Čekáme 25.1. mimi.

boncusik
4. aug 2009

holky, čo užívate magnesium, čítala som zaujímavú informáciu - magnesium može znižovať pocity aktivity babetka 😀

ili5
4. aug 2009

já beru magnosovt prášel. beru to na zácpu. Už před IVf jsem to týden brala, takže beru už víc jak 4 měsíce. pak listovku ráno.

boncusik
4. aug 2009

vitaj ili 😀

ja tiež užívam magnesium, ale práve so čítala na jednej téme na koníku že by sa mal iba do 36tt lebo oddaluje porod 😖

nella1
4. aug 2009

zienky tak citite uz niektora pohyby? ja zatial nie, ale brusko rastie kazdym tyz.tak som v pokoji. ze zvycajne medzi 18tt a 20tt sa citia prve pohyby u prvorodicky...

gucz
4. aug 2009

nella u prvorodičky to kľudne môže byť aj do 22 týždňa. Tak neboj, ono to príde. Aj ja sa na to už teším.

sisipetka
4. aug 2009

A ja ze kuknem vecer, nasu vecernu smenu a tu nikto 😅
...asi si vsetky uzivate to uzasne ochladenie, tak prajem este prijemny vecer 😎

olienka12
4. aug 2009

no dnes som bola velmi aktivna,kedze nebolo teplo a vybralo si to svoju dan brutalne ma boli chrbat... 😠

bebel
4. aug 2009

Ahojte, ja asi pôjdem konečne požehliť.....
dnes som sa úspešne objednala na 1. 10. do GPNka na 3/4D usg.
A morfologický budeme mať 8.9.
😉

Baby načo ešte beriete um.preparáty, pokiaľ máte dobré výsledky a pestrú stravu?
Ili vitaj.
Pohyby ešte tiež necítim. 😎

zazalienka
4. aug 2009

ahoj, no ja sa snazim zaregistrovat nejaky pohyb v mojom brusku, ale zatial si to asi len velmi zelam.. ste je stale skoro, aj ked niekedy mi tam bubla, ale to aj vcera, lebo som sa prejedla kotlikoveho gulasu na chate.. tak sa necudujem, keby sa malinke vlnilo..

weronikla
4. aug 2009

Olienka, ty si pisala o tych akoze modrinkach? No ja mam tiez na bokoch take cervenofialove akokeby kratke zilky, ale uz mi to cervenie, takze su to strie 🙂 Mam sa tesit ci smutit? Co uz, pribrala som, koza sa natahuje a nie je na to zvyknuta 😠 Ale vobec mi to kvoli juniorovi nevadi 😉
Zelam Vam vsetkym dobru noc..

marushka
4. aug 2009

ahojček babule, tak ja tiež že kuknem...ale neviem, tu už asi nikoho...
hmmmmmm 😉

kolienko
5. aug 2009

Dobré ránko....ja sem často nechodím, ale občas si Vás prečítam.

Pohyby necítim este ani ja a včera ma skoro celý den pichalo v podbrusku. mávate to aj vy občas??

a baby na to strie pomáha krem. stále sa krémovať a nič vám nepopraská. sú na to špecialne krémy v lekárni, ale najviac si vychvaluku ten z DM-ky.

eva3107
5. aug 2009

Prajem dobre ranko 😉 tehulky
Tak a uz som znovu v praci..., ako ste sa vyspali...mne sa tak super spalo , lebo v noci u nas bola super burka... 🙂
No a to vstavanie o piatej rano.. ☹ ako za trest 😠
Hlava ma boli uz od kedy som vstala a neviem ci to nebude z toho pocasia...u nas v Presove teraz leje ako z krhly.. 😕

Ja tiez este pohyby necitim inak brusko rastie, tak som celkom v klude az na to, ze by som malinke uz najradsej videla , ci je naozaj v poriadku...No uz sa mi to krati uvidim malinke uz v utorok.Sem tam uz citim take bublanie , ako som uz pisala 🙂

Vcera som si kupila uz ten krem z lekarne proti striam...no inak som sa natierala detskym olejcekom...snazim sa kremovat 2krat za den...a aj 3x podla toho ako mam suchu pokozku.

Inak bola som dnes rano v tescu kupit si ranajky a mali v akcii detske body 2 ks za cenu 1ks-2,50€...tak som neodolala...juuuj ako sa tesim kupila som take neutralne farby, aj pre dievca i pre chlapca. inak pre dievcatka tam toho bolo viac a boli take krasne...len som nechcela ryskovat 😵 😵

gucz
5. aug 2009

Dobré ránko
ja som aj večer chcela nakúknuť, ale bola u nás riadna búrka, tak sme radšej všetko povypínali z elektriky. Tým pádom aj môj notebook skončil s netom, keďže som cez wifi napojená manželov pc. No ale aj tak dobre, v telke nič nebolo, potom nám vypadlo aj digy tak som šla už pred deviatou do postele. Super som vyspaná 🙂

nedockava4
5. aug 2009

dobre ranko....tak aj ja sa k vam dnes zase pripajam a budem sa este mesiac, kedze do prace mi lekarka nepovolila ist :o(

alikaa
5. aug 2009

Ahojte, ja vas hlavne citam, nemam cas velmi prispievat. Ale vidim, ze ste si merali bruska. Tak aj ja som si odmerala, mam 92 cm 🙂 s kilami som akurat na nule. Pri nevolnostiach som schudla 3 kg a az tento tyzden sa mi to podarilo vyrovnat naspat. Aj vas obcas chytaju take vlcie hlady, ze ked do seba nieco nedate pride vam zle? Mna tieto hlady chytaju stale castejsie, snad sa nerozozeriem tak, ze nebudem vediet prestat jest.

Bebel, kolko stoji v GPN 3/4D ultrazvuk?

Ja sa tiez vyhybam umelym vitaminom, ked mam dostupne prirodzene vitaminy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre