Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
21. aug 2009

ano aj ja som si to dnes všimla ked som pozerala tabulky ktorá čo budete mať,je to krásne meno,vieš ako napadlo mna? mala som bábiku isto si ich aj ty pametáš volal sa Filipko boli ako ozajstné deti také handrové alebo aké ešte stále ho mám a to som mala 8rokou ked som ho dostala a odvtedy som tvrdila,že ak raz budem mat syna bude Filipko hehe
😀 a máme aj rovnaký termín ale tu mi neviem prečo ukazuje 13teho ked mám14teho.

andykca
21. aug 2009

no prave som dopozerala madagaskar 2...fajna rozpravka 😉 😉

baileysa si mi narobila chute s tou plnenou paprikou....jaaaaaaaaaaaaj 😀 bude asik cez vikendik pekne na obed xi

ives77
21. aug 2009

jejda ja som plnenú papriku naposledy jedla ked som ešte bývala u našich a poviem ti že to bolo už kua dávno 😝

weronyca
21. aug 2009

ja by som malla rodit 17teho.. baby mne sa zda ze to ide tak velmi pomaly, uz by som chcela mat maleho pri sebe..tak sa nanho tesim.. neda sa to nejak popohnat? 🙂

kazdy mi vravi nech si tehotenstvo uzivam..ale ja sa nijak extra necitim..stale tak rovnako ako aj pred otehotnenim.

baileysa
21. aug 2009

werony, fakt si to uzivaj zatial bez maleho 😅 to sa potom spusti hrozitansky kolotoc na 24 hodin denne 7 dni v tyzdni, nic ine podobne nepoznam 😅 samozrejme, ze to ma aj krasne chvilky, ale ten zaciatok bol teda aspon pre mna narocny 😔 kym su deti v brusku je to vsetko take jednoduche 😅 mozes ist do kina, alebo kamkolvek kedy chces, nemusis nikoho zhanat, aby ti na chvilu postrazil dietatko a pod... ale samozrejme, ze sa to vsetko oplati, mat deti je nadherne... 🙂

k plnenej paprike vam posielam dobru chut 😉

baileysa
21. aug 2009

a blahozelam vsetkym jankam, ktore tu mame 😵

weronyca
21. aug 2009

juuuj poslite aspon spinavu lyzicku od tej papriky..ja som dnes na karfiole..ale papriku tu ja mozem na kyble 🙂 ale aj ja prajem dobru chut

sisipetka
21. aug 2009

mnamky, citam, ze jedna z oblubenych tem pre tehulky - jedlooooooooooo 😎
...ja som hladna ako pes, na obed boli parene buchty, ale teda doma mavam lepsie 😅 A teraz neviem, co by som od dobroty jedla.
Weronyca, mne sa to zda, ze to uteka. Ked mi byvalo zle, tak to tahalo ako "sopel" a teraz, ked si uvedomujem, ze v praci budem len do konca oktobra, tak sa nestiham cudovat ako to zrazu leti. Hlavne, ked buduci tyzden zacinam 6 ty mesiac - ups 😝

ives77
21. aug 2009

takú chuť ste mi narobili s jedlom,že musím ísť niečo zjesť ha,a veru sisipetka bud rada,že robíš aj ja by som radšej bola v robote ale nemôžem,čo už aj ja vám prajem dobrú chuť 😉

lopezka
21. aug 2009

ahojte babulky tehulky 😀

dakujem vseeetkym babam za blahozelanie 😀 😅 som very happy, ale to vam snad nemusim ani pisat, ze ano 😀

yo, tiez zelam vsetko naj jankam, ak tu nejake mame 😀 ja som dnes pisala asi 7 jankam 😀

minitrouble, to je sila 😀 skoda, ze sme sa nepoznali este predtym 😅

jedlo ..... 😀 .....ja som obed nemala bohvieaky, ale kupila som kolegynkam v kancoske a aj sebe samozrejme nanuk magnum 😀 akoze namiesto poharika malu sladkost 😀 a dali sme si na zdravie mojej / nasej bambulky 😅

weronyca
21. aug 2009

noo kocky , neviem ci budem robit chute, ale prave si davam bryndz. naterku 😉
pridavam sa ku gratulaciam , aj jankam

lopezka
21. aug 2009

weronyca 😀 mne ani nie 😅
hrozne mi chutila v 1.trimestri, ale vzdy som ju videla 2.krat 😀 😖 tak sa mi celkom zhnusila ☹

baileysa
21. aug 2009

ja bryndzu mozem 🙂 kupim na vikend 😉

lopezka
21. aug 2009

no babulky, ja sa lucim 😅 o chvilku odchadzam na vikend k buducim svokrovcom, idem si v ramci navstevy vyskusat svadobny uces a make-up, tak drzte palce 😀

krasny vikend vsetkym spojeny s prijemnymi kopancekmi od vasich "najomnikov" 😀 😅 😀 😅 😀

andykca
21. aug 2009

lopezka tak pekny vikendik aj tebe 🙂

ste ma fajne navnadili jedlom...xi...jaaaa ale musim cakat na papanicko z ciny som si dnes objednala na veceru 😉

gucz
21. aug 2009

babulky plnenú papriku aj ja môžem 🙂 , ja som dnes robila k obedu ryžu a kuraciu pečienku na šťave. Malej to moc chutilo, ale ja som sa k tomu nejak nedokopala.... tak som obedovala dva rohlíky so salámom (MM ráno kúpil vynikajúci salámik - kuracia mozajka sa to volá a ja sa jej neviem dojesť a to mäso moc nemusím). Teraz popíjam kafíčko, mňam, no ale s tým magnum nanukom si ma navnadila lopezka, neviem neviem či nepôjdeme s malou do obchodu.....

vierapp
21. aug 2009

Ahojte, chcem sa len opýtať či je tu niekto aj z okresu Kežmarok, presťahovala som sa tu a nemám tu nikoho, rada by som si aj osobne s niekym pokecala o všeličom, net doma nemám len u rodičov, tak nemám ako cez net kecať.....
Akurát som v 18 týždni, a chcem vedieť aký je to pocit keď sa dieťa hýbe, každý mi tvrdí, že by som to už mala cítiť, ale neviem čo mám cítiť... ☹

baileysa
21. aug 2009

vieri, ja nie som z okresu kezmarok,
este mas cas na citenie pohybov, prvorodicky okolo 20.tt 😉 kazda to citi inak, niekto bublinkovanie, niekto prevalovanie, neskor je to uz jasne kopkanie... mne sa tie prve pohyby zdali take, ako ked ti mimovolne trhne svalom, taky zasklb, ale citis to vo vnutri tela 😉

vierapp
21. aug 2009

Ahoj baileysa, tak to dúfam, že to budem čoskoro cítiť lebo sa bojím, no ale keď mám čas tak som rada, no to šklbnutie už som raz cítila, tak možno to bolo ono.....uvidím....už sa veľmi teším na kopkanie

antoniab
21. aug 2009

ahoj baby
blahozelam ku kontrolam a pohlaviam 😉

musim sa pridat k tim co maju misung v kocikoch 😅 ani ja neviem momentalne rozmyslam ze kupim len vanicku a sedacku a potom ked to bude aktualne niekedy na leto kupim buginu lahku a komplet skladatelnu tak uvidim co ale ako to bude znacka tak to fakt netusim ak sa mi uz aj nieco paci tak si nan neprecitam nic dobre 😀 😀 😀

yoya
21. aug 2009

Ahojte 😉
Pridávam sa k vám spolubojovníčkam v tehulkovaní.
CHystá sa niektorá z vás rodiť v Košiciach v novej nemocnici? Mám termín 18.januára, ale asi to bude skôr, lebo musím ísť na sekciu. ☹
Ako čítam, tak dneska ste tu dali celé hotové menu, musím sa niečím inšpirovať a niečo ukuchtiť. Som Pn, tak sa nudím a vyváram a čítam príspevky, ale chcem sa pridať k vám, tak dúfam, že to nevadí, lebo ste tu zohratý tím. 🙂
Všetko naj Jankam 😉

meggieya
21. aug 2009

aj ja sa pridavam k dobrym vysledkom... taka som stastna, som sa velmi bala, ci je babatko v poriadku... ☹ a vsetko je v najlepsom poriadku.... 😎

gucz
21. aug 2009

megg super 🙂 🙂 🙂 , normálne si mi zdvihla náladičku 😉

ives77
21. aug 2009

oj babenky ani neviete ako som sa dnes dokotila urobila som si čínu a teraz do seba kotím šumivé bon pari a dnes mi vkuse vypadáva internet aj vám? ☹

ives77
21. aug 2009

kde ste zase všetky? ☹

lucia411
21. aug 2009

ahojte babenky...tak pridavam sa aj k stastlivym februarovkam🙂)vsetkym Vam tu zelam krasne tehulkovanie🙂))
Lucka

k.a.t.k.a.
21. aug 2009

bry vecer 🙂

tak malá je u svokry a ja idem hodit vanu a hor sa do mesta niekam na terasku na dobrý koktejlík 😎

ives77
21. aug 2009

lucia nepomýlila si sa trošku mi sme januárovky

meggieya
21. aug 2009

gucz... nooo tak to som rada.. 🙂 a ty budes kedy vediet? ci uz vies?

ives77
21. aug 2009

katka ako ti je fajn aj ja by som šla ale moja polovička robí a sama ísť nemôžem 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre