Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
27. aug 2009

a zabudla som tiez dopisat - mala som a aj teraz mam sukromnika a neplatim nic...len teraz si za 3D doplatim 3€ a za fotecku 1€ 🙂 tak je to zaujimave v tvojom pripade weronyca 🙂

olienka12
27. aug 2009

mimo ineho gynekolog tak ako aj obvodak, ked mas u neho kartu kazdy mesiac dostava od poistovne kapitacnu ci ako sa tomu nadava platbu, tzn aj ked k lekarovi nechodis ma za teba zaplatene....

nikiarudi
27. aug 2009

ahoj kočky, tak už sme z dovolenky doma.. a bolo nám fantasticky a aj cestu busom sme s babuľkou nejako prežili... 😀 😀 😀
vidím, že kopec noviniek tu je..až nestíham čítať..tak ako ste sa tu mali???

andykca
27. aug 2009

nedockava ked mas Doveru tak ano...na ich stranke www.dovera.sk si najdes v takom ramceku Elektronicka pobocka - privatna zona, kliknes na to a zaregistrujes sa tam. Postou ti pride meno a heslo. Je to super lebo je tam vsetko rozpisane 🙂 a mozes si online podat rocne zuctovanie zdravotneho. vsetko tam mas vyplnene automaticky len to skontrolujes a posles...

nedockava4
27. aug 2009

andy..mam union...idem zistit, ci aj my nieco take mame 🙂

andykca
27. aug 2009

onac Oli mas pravdu...napriklad aj normalny vs. obvodak dostava kazdy mesiac za mna peniaze (vidim to v tabulke 😀 ) sice su to nejake 2€ ale tak aj to je nieco hehe

ahoj nikiarudi aka bola dovolenka?isto super...xi....

adros
27. aug 2009

no baby, ja som s EKG obstala velmi dobre. Moja obvodacka mala EKG pokazene, tak mi dala vymenny listok pre doktorku na poliklinike. A ked som tam bola u zubarky a skoncila som cca okolo 10.30, tak som skocila na EKG. Nikoho tam nemala. Akurat bola neprijemna setricka, ze co tam robim, ked moja obvodacka ma EKG... ale zobrala ma a za 5 min som bola vybavena 😀

jaj, dovarila som polievku, az sa mi sliny zbiehaju, ale straaaaaasne pali. Uz vidim, ako budem pazrava a spalim si podnebie 😠

minix
27. aug 2009

kocandy, tie co chodite, resp.ste boli na ekg v ruzinove, chodite tam do toho nad lekaren, co sa ide hore po vonkajsich schodoch a uplne dolava do ambulancie? Mudr.Gaspariova ci ako sa vola? Ja mam odporucaci listok este z jula a nikde som nebola.....

baileysa
27. aug 2009

ahojte 🙂

ja vas vobec nestiham citat, vyhovuje mi vikend, ked je tu prazdnejsie 😅

gratulujem k vsetkym dobrym vysledkom a k zistenym pohlaviam, tusim teraz prevladali dievcatka 😵

musim sa priznat, ze sa uplne hanbim, ale vobec neovladam, kedy ake vysetrenie a ak uzv, len viem ze v 20tt velky utz, inak nic, ale snazim sa doverovat mojmu dr, ze vsetko otrebne spravi, a navyse sama nepodnikam nic 😨 🤐

chcem sa opytat, ci mate niekto problem so zubami? ja som mala aj pri rpvom tehu, som si myslela, ze preto, ze som ich mala pred tehu zanedbane, ale teraz som si na to dala pozor a zas ma zacinaju zuby boliet 🙄 po prvom tehu mi trhali dva zuby, dufam, ze teraz dopadnem inak 😔

zavidim vam stretka bratislavske aj ine, dufam, ze nam s dadulkou sa tiez podari 😉

och
27. aug 2009

weronyca 😀 ja tiez chodim do do gynaexu 😀 k Feriancovi a platim za kazdym ako diva, dokonca som sa pytala aj na tie kufriky a bolo mi povedane, ze ten dostanem az v porodnici 😲 tak teraz mierne nechapem ale co uz ma po niakych letakoch 😉

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

marushka tak som sa teda objednala do medifery, som zvedava kolko vycalujem .. inak termin mal az na 25.9. to uz budem 23tt co je podla mna uz dost neskoro 😖 tak si mam kazdy den volat ci sa niekto neodhlasil .. no a najviac ma tesi ze to je v auparku 😎 aspon sa nemusim nikam trtosit kde to nepoznam, lebo tam som jak doma 😀

dorotkaa
27. aug 2009

Katka a nepytala si sa kolko to stoji ked si sa objednavala? Cena je rozna podla toho ci chces aj CD alebo nie, ak mas odporucanie od lekara tak to stoji 10 € a s CD 50 €, ale neviem kolko to stoji ak tam ides len tak... Niekto tu spominal, ze 98 € s CD... to uz je dost, nie? Ale ja rozmyslam, ze si asi dam spravit aj ten zaznam, nech mam pamiatku 🙂

olienka12
27. aug 2009

oh ci to su brutal palky za tie utz v PO aspon to mame lacnejsie 🙂

olienka12
27. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=wRArDLaZvKk

tak na tomto fici nase male krsnatko ma 8 mesiacov a sa sam bez podpory postavi 🙂) vcera na to tancoval,curali sme z neho dufam,ze budem mat take sikovne babo ako je on 🙂) ved je bratov,tak snad aj nase bude take hehe 😀

ives77
27. aug 2009

ahojte kočky 😀 ako sa máte?ja dnes dost blbo pohádala som sa s nojou polovičkou a to nemám rada ked máme tichú domácnosť ☹ ja idem konečne na morfo zajtra hned ráno tak držte palčeky nek je všetko ok a nech sme dobre otočený

marushka
27. aug 2009

ajojte brušká, ja dnes nestíham písať, len zbežne som vás prečítala a zase frčím s kubkom von 😉

som celé dopoludnie upratovala teraz nákup... 😝 😝 😝

ives držím palečky 😉

katka - daj potom vedieť, ja som ti včera poslala ceny z ich webky, tak držím palce, nech všetko dopadne ok 😉 😉 😉

pekný dník zatiaľ, snáď sa mi večer zadarí 😉 😉 😉

allinka79
27. aug 2009

ahojte 🙂

Ives, drzim palce. kam idesna morfo?

baileysa
27. aug 2009

ives, drzime zajtra paluchy 😉 a co ste sa s drahym chytili? 😖

och, mala by si dostat aj od dr a potom este jeden mierne odlisny v porodnici 😉 ale ja som tiez este nedostala od dr., asi ma kazdy iny system, ked ich rozdava...

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

dorotkaa no tvrdila ze cena od 50Eur do 90 😝 ale tak mam odporucanie a som aj v Dovere a zaznam nechcem jeden uz mam 😅 ja ani 3D nebudem asi chciet 😝 jedno uz mam za sebou tak naco dalsie

ivess ja sa hadam s MM asi kazdy druhy den 😅 tak preventivne aspon aj 😀 mam pocit jak som tehu ze mi len tak ide 😀 my mame aj tak take talianske manzelstvo 😀 sak co chcem skoro po 10 rokoch spoluzitia 😀

allinka79
27. aug 2009

Katka, to jedno 3D mas z prveho ci druheho mimca?

grelu
27. aug 2009

ahojte...tak dnesny uzv dopadol vcelku fajn...len ma lekar este objednal na kontrolny uzv, pretoze mal horsie podmienky kvoli mojmu brusnemu tuku :D

...ale ked som si tak terza pozeral asvoje zaznamy, zistila som, ze mam grading placenty II, co sa mi zda vela (teda aspon z mojho pohladu)...mate ho niektora aj vy taky?...neviem, ci je to normalne v 20tt a ku svojej gynekologicke s vysledkami idem az 9.9.

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

allinka uz tohto druheho mimca 😉 pri malej som na 3D ani nebola 😅
grelu super ze vysledku su dobre 😉 grading placenty to je tusim zrelost nie?

grelu
27. aug 2009

jj...vyzera to tak...zda s ami to dost vela :-/...moje stresy asi neprestanu :-grrr

allinka79
27. aug 2009

grelu, co je granding placenty II?
ja mam pocit, ze osm uplne mimo a vobec nerozumiem...

allinka79
27. aug 2009

grelu, a hladam take nieco v teh.preukaze a netusim, ktory riadok to chce byt...

k.a.t.k.a.
27. aug 2009

grelu ale tak si v polke tehu, podla mna je to OK. A kolko stupnov ma grading? 3 al. 4 ?

allinka79
27. aug 2009

katka, a nebude niekedy prvemu mimcu luto, ze 3d nema? Ja som nad tym rozmysllaa, ked sme teraz boli, ze urcite budem chciet ist aj pri dalsom, aby malo fotky avideo aj druhe - aj ked neviem, ci si toniekedy budu chciet pozriet 🙂

grelu
27. aug 2009

v tehu knizke je kolonka pri uzv - grading placenty...je to zrelost placenty, kt. sa udava v stupnoch 0-III

allinka79
27. aug 2009

grelu - ja tam mam ze vlavo...
a placenta lokalzacia ze nizko... toho sa trochu obavam...

grelu
27. aug 2009

aj ja mam nizko :-/...inak dnes ten lekar bol dost neprijemny...nic mi nevysvetlil, len popozeral, nieco nadiktoval sestricke a poslal ma prec s tym, ze sa mam este o 2 tyzdne zastavit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre