Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
14. sep 2009

postup poznam, len aby vysledyk boli OK
prave som nasla na nete, ze ak ma zena tehotensku cukrovku, tak aj babo rychlejsie rastie a je vacsie 😒

olienka12
14. sep 2009

janka takze si PN?

janka1
14. sep 2009

olienka nie nie som PN len sa mam setrit 😖
chcela ma dat na PN ale ja nemozem este mam pracu, ktoru potrebujem dokoncit ale za take 2 tyzdne sa asi hodim na PN / ved predsa babo je babo / 😵 😵 😵 😵 ja nemam zlu pracu ani na narocnost a ani na psychiku ,ale vraj aj to vecne sedenie mi neprospieva na to hrdlo

nikush4
14. sep 2009

ahojte stalo sa vam niekedy ze ste dlho nevedeli v ktorom tyzdni presne ste? ja som mala pslednu menstr. 12. aprila co vychadza na 23 tt, ale doktor mi povedal minule ze je to 22tt avsak podla tehotenskej karty tam mam zapisany 21tt. aj pristroj mi raz nameral 22tt potom zase 21tt .. tak ja teraz naozaj neviem:( je to mozne ze sa to pohybuej 3tt hore dole?

nedockava4
14. sep 2009

janka...mozem ta poprosit o ten kontakt na masaaaz? 🙂
inak, nasa mala ma este len 20 cm 😵
lopezka....ani ja este poriadne necitim..len tak slabe mrvenie...

boncusik
14. sep 2009

ahojte holky,

marusch gratuluje k dievčatku 🙂

janka ten tvoj malý je už riadne babeno 😉 a s tý krčkom si daj pozor a nič neriskuj a fakt radšej nohy vyložit a do postele 😉

nedockava dievčatká bývajú drobnejšie, tmyslím že 20cm je norme 😉

no tie vybavovačky okolo materskej ma mc nepotešili, behanie po uradoc fakt úúúúúúúúúúúúplne zbožujem 😖

holky, ja mám už 3 dni zápchu, som z toho na nervy, brucho na rozthrnutie - no hrôza, už 2 den fičím na zaváraných slivkách a biojogurtoch už mi je z toho na grcajznu a hlne kd vidím ako MM si dopraje samé dobroty 😖

poradte čo na to ☹

olienka12
14. sep 2009

boncusik mne zarucene pomahaju slivky 🙂
alebo kava s mliekom...
nemavam take problemy, skor opacny pripad

boncusik
14. sep 2009

olienka dík za radu, slivky už mám vyskúšane, ja som doteraz nemala problem a len tieto posledné dni je to na zblánenie ešte som pred chvílou do seba natlačila megajablko tak uvidím 😝

boncusik
14. sep 2009

holky pozerali ste ten príspevok v TV novinách v sobotu že porôdnice sú preplnené a že sa nekdy aj 2 hodiny po porode čaká na volnú postel som zvedavá ako to bude v januári 😉

olienka12
14. sep 2009

boncusik ja som to len pocula a ze sa rodi viac dievcat 🙂 stale verim,ze sa mi jedno uslo 🙂)))))

dnes som zasa neodolala a kupila ruzovy overalik, ked je to chalan, tak sa teste na bazarik hehehe

ivv
14. sep 2009

ahojte tehulky 🙂
opat sa hlasim po dlhej prestavke (ale citam vas poctivo 😀 )

tesim sa s vami z ultrazvukov a zistenych pohlavi. ja som bola min. tyzden na morfologickom uzv v GPN a .. vyzeraaa to na babu! sranda, lebo doteraz vsetci ze to isto iste bude chalan a tak nejako som to aj ja citila.. 🙂, tak uvidime.. hlavne nech je babenko zdrave, na nicom inom nezalezi 😵 . drobcek mi sedel uplni nizko a malo prekrizene nozky takze doktor sa raz nevedel dostat medzi ne, aby sa presvedcil, ze co tam skryva 😀 ale povedal, ze to vyzera na babu, lebo tam nic "netrci".. 😅

pomaly sa mi zacina rysovat kocik, aky by som chcela.. v kike som videla teutoniu fun system a celkom sa mi zapacila.. stale ma konkurenciu v gessleine f6. asi bude musiet rozhodnut MM 😝. isto vsak budem objednavat cez net z nemecka, vyjde o dost lacnejsie. u nas su tie ceny fakt prehnane..

spominate problemy so zapchou.. naposledy som mala ten problem vcera a pri sprchovani som zistila, ze sa mi robi nejaka hrcka.. dufam ze to nie je zlata zila! 😕 takze som pre istotu zacala brat phsylium.. 😒

weronyca
14. sep 2009

Ahojte baby, pisete, ze mate niektore problemy so zapchou..ja mam dnes zas opacny problem.. cely den mam taky divny zaludok akoby ma malo kazdu chvilu prehnat. cely spodok ma boli a je mi celkovo nejak divne, rano som aj vracala. dufam,ze nic vazne, lebo som aj nejaka usmrkana, ukaslana a mne vacsinou kazda choroba sadne na zaludok ( racica) - co uz

ives77
14. sep 2009

ahojte kočky 🙂 dlho som tu nebola ale mám vás prečítané moj ex mi totižto začal robiť prieky čo sa týka nášho syna tak to musím zase riešiť súdom a verte mi tieto nervy mi teraz nerobia moc dobre a ked sa začal vyhrážat políciou a vrieskal ponme v telefone tak mi večer tak začalo tvrdnút bruško,že som si musela dať magnézium,idiot jeden len zato,že žiarli na môjho terajšieho partnera a neto,že čakáme spolu bábo sa rozhodol mi robiť zo života peklo,tak nemám moc ani náladu nanič ale aspon som sa vám chcela ozvať a trošku sa aj postažovať nech sa mi ulaví.
Inak gratulujem k zisteniu pohlaví a aj meninovým kočkám 😀

dorotkaa
14. sep 2009

Wanduska, my budeme mat bugaboo cameleon, ale este sme ho neobjednavali... To je zatial jedina vec, v ktorej mam jasno, ostatne vecicky som zatial neriesila... Ale uz by som mala, pozerala som akurat postielky a zufala som zistila, ze sa mi ziadna nepaci ...
Olinka ty maniacka, kupila si si dalsiu ruzovu vecicku? 😀

adros
14. sep 2009

ives, vyprdni sa na ex, nestoji za tie stresy, je to kreten, ked ti takto ublizuje v tehu. Skuste si s partnerom spravit prijemny vecer, nech sa ukludnis

ives77
14. sep 2009

ved hej ale ešte horšie je že som teraz doma sama drahý je v práci a ja potom len hútam ako blbá 😒

janka1
14. sep 2009

nedockava pre teba 😉
Anna Grofova 0905 395 918 😵

nedockava4
14. sep 2009

Jani..dakujem....si zlataaaa 😅

olienka12
14. sep 2009

tak konecne doslo rozhodnutie zo socialky ohladne vysky PN som veeelmi spokojna, taka ista by mala byt materska, no o stres menej 🙂

adros
14. sep 2009

ives, tak zavolaj nejakej kamoške, nech dojde na kávičku 🙂

olienka, to je super, ja som tiez v celku spokojna s PN 🙂

andykca
14. sep 2009

adros davaju prave pecenie trdelnikov na stvcke hehe...
oli aj mneeee dnes prisiel konecne ocakavany papier zo socialky konecne od jula cakam 😒 ale spokojnost je tiez aj ked materska bude o nieco vyssia😉

olienka12
14. sep 2009

inak tie co ste dlhsie na PN ku ktoremu datumu vyplacaju peniaze?

adros
14. sep 2009

oli, okolo 15.teho

olienka12
14. sep 2009

hmm takze do konca tyzdna? to by bolo fajn teda

adros
14. sep 2009

oli,presne tak, aj ja uz cakam na peniazky 😀

andy, to postelne pradlo a zavinovacku, co mas v albume, uz mas kupene? Odkial to je? Je to fakt krasne 🙂

andykca
14. sep 2009

adros odtialto: http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1276348 .......... nooo to bol tatinov vyber xi

no baby aj ja cakam velice na peniaze ...prachy prachy prachy...xi 😀

adros
14. sep 2009

jeeeej, andy super stranka, idem hned pokukat 🙂

andykca
14. sep 2009

len kukaj kukaj 😅

olienka12
14. sep 2009

Evka je prave na UTZ 🙂)) som zvedavaaaaaaaa

inak zuzka maju tam aj taku obrazovku,ze ked pojdem s drahym,tak obaja uvidime?

nedockava4
14. sep 2009

oli...aaano...takaaa veliikaaanska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre