Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
13. okt 2009

janqa moj pribera spolu so mnou 🙂)))
len ja to potom zhodim 😀 😀
zajtra mi mama prinesie moju staru vetrovku, nosila som ju kedysi davno, a nechapem ako sa to dalo,kedze je obrovska a ja som bola o 30kg lahsia ako teraz 🙂)))) ale urcite do nej vojdem 🙂)))

antoniab
13. okt 2009

baby co su to prietoky 😅 ?
a muyslite ze si mozem dat paralen na noc aby som sa vypotila alebo co ste brali na chripku horucky zatial nemam

janka tak to je si mala stastie kukaj si podnohy ked je mali ok tak to je fajn kolienka sa uzdravia
a vsetkym ostatnym blahozelam ku kontrolam
adros krasne brusko a gucz pekne vecicky 😉

andykca
13. okt 2009

xi...no tak ked je jak sparatko tak to nemas bohvie aku vyhodu momentalne 🙂 jaaaa zatial svoju bundu a kabat na zimu zapnem aj ked kabat je trochen vacsi ale tensi...no uvidime hadam vydrzim s tym co mam...
a v deichmanne maju naozaj dobry vyber som bola prekvapkana...ja som tiez za nasuchovacky pohodlne a tieto boli 🙂 co sa tesim

olienka12
13. okt 2009

antoniab paralen mozes,je to ok ja som ho tiez brala..

prietoky je zistenie,ci z placenty cez pupocnik ide vsetko ako ma do babatka a von z babatka 🙂

olienka12
13. okt 2009

inak antoniab bola si u lekara? s chripkou teraz nie su zarty hlavne ked si v rizikovej skupine

janqa24
13. okt 2009

oli, aj moj pribera, ale nie takou zavratnou rychlostou ako ja 😀

listujem katalog deichamnnu na nete, tak hadam nieco vyberiem zajtra....

a moje babatko uz asi stvri hodiny cvici jogu alebo co - citim ani nie tak kopance, ale ako keby sa tam natahovalo alebo si suchalo nozicky a rucicky o mna alebo co, no strasne 😀

antoniab
13. okt 2009

oli nebola som u lekara bola som sice u midwife v pondelok ale naprv som zacala ze sa necitim ale ona sa zacala tak divne tvarit tak som potom rychlo zahovorila ze vsetko ok idem buduci tyzden domov a nedali bymi zas potvrdenie na let
chcem to podchytit hned na zaciatku len neviem co si mozem vziat vsade pise poradte sa s lekarom a ak si tu dam schotcku u lekara tak najskor termin za 2 tyzdne tak naco a vibrocil do nosa mozem ja viac pouzivam mast ako kvapky lebo je cerveny jak stale smrkam
ja vy ste moje doktorky 😀 😀

antoniab
13. okt 2009

joj ja dnes pisem ako hotentot tak sory za chyby 😝

ives77
13. okt 2009

antoniab to je v poho aj mi niekedy píšeme ako krepé a paralen môžeš a najlepšie si hned naordinovat nejaké homeopatiká 😅

andykca
13. okt 2009

janqa som kukala katalog a isto ak chces zimne cizmy tie tam nemaju vyfotene...toto setko su jesenne...teda ak som dobre kukala 🙂 moje tam niesu isto

olienka12
13. okt 2009

inak na zahu pomaha fatra 🙂 sice sa na nej pise,ze je nevhodna pre tehotne,ale odporucila mi ju porodna asistentka. A zabrala takmer okamzite 😉

janqa24
13. okt 2009

andy ved sa mi aj zdali na obrazku nejake tenke 😝 vsak uvidim zajtra - oblecem na seba sedem vrstiev a pojdem proti vetru 😀

ives77
13. okt 2009

oli to už aj mne vela kočiek povedalo že fatra zaberá ale ja som mala záhu asi 3krát ako som tehu 😝

andykca
13. okt 2009

janqa nooo len sa poriadne oblec hehe....kokso teba neodfukne aj keby chcelo 😀

babule idem hajat....uz neviem ako tu sediet xi....aj maly kope...tak papa a bru nocku 😉

antoniab
13. okt 2009

ives dik 😀 😀 dnes mi tie pismenak nejak utekaju 😕
uz som si dala paralen a uvarila dalsiu konvicku caju 🙂 inak vcera som papala grep jeden tak dufam ze to neuskodi 😅

janqa24
13. okt 2009

veru andy, mna len tak lahko neodfukne 😀 😀

antoniab
13. okt 2009

dobru noc andycka 😉

olienka12
13. okt 2009

NO bruska dobru noc prajeme a sladke snicky 😀

janqa24
13. okt 2009

idem aj ja spat damy, najdrahsi je uz na ceste, tak nech zas nepinda, ze len pri internete sedim 😀

dobru noc bruska, a nech nam babatka aspon v noci pekne spinkaju 🙂

ives77
13. okt 2009

dobrú nôcku všetkým papa 😵

weronyca
14. okt 2009

Dobre ranko. Ako tak pozeram, dnes sme tu prvy. Akosi nevieme spat ☹ Navyse ma priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiserne bolia nohy a hlava(uz druhy den) taku migrenu co mam ☹

Zavidim vam ten spanok:(

gucz
14. okt 2009

Dobré ránko
wero tú hlavu Ti nezávidím, mňa tak bolela posledné dva dni, ale nakoniec to prešlo samo od seba. My tu máme dnes taký strašný vietor, normálne nám ventilácia v kúpelke a vo wcku klepoce 😒

weronyca
14. okt 2009

Si si ista, ze je to vietor? ze to u vas nezacina strasit? 😀 😀 dufam,ze mna ta hlava prestane boliet skor ako za dva dni..

akurat si hladam na nete nejake cizmy na zimu..na deichmanovi mi to blbne.. nevies o dakej inej stranke? ty si ako vyriesila zimne prezuvanie(svojich noh) 😉

gucz
14. okt 2009

antoniab to lehátko-hojdačka je super, aj mne by sa také dačo pre drobca páčilo 🙂

k zimným topánkam, ja mám na šnurovanie členkové, zatiaľ je to v pohode, ale tiež si asi kúpim nejaké na našuchovanie, alebo na zips. Ja elegantné nenosím vôbec, tak rozmýšľam, že si ich kúpim za pár korún niekde v Simbe. Veď na tie 2 - 3 mesiace to bude stačiť

gucz
14. okt 2009

a zimnú bundu už tiež ledva zapnem 😒 , tak si požičiam bundu od švagrinej, má dve čo už nenosí. Síce to nieje vôbec môj štýl, ale čo už, prežijem. Jednu som si skúšala cez víkend a zmestím sa do nej aj s Laurou na rukách 😀.
No zatiaľ kým sa bude dať budem nosiť takú šuštiakovú bundu a pod tým flísovú mikinu od svokry. V tom sa cítim pohodlnejšie ako v hrubočiznej bunde.

k.a.t.k.a.
14. okt 2009

ahojte 🙂

ja bundu asi kupovat nebudem 😝 aj tak sa vzdy presuvam autom a vystupujem kade tade po garazach 😀 tak snad to prezijeme aj vo svetroch 😅 Aj ked mam jeden elegantny kabat zo Zary, ktory sa zapina pod prsiami takze brusku by to nemalo zavadzat 😉
Ja som min.rok kupila na prechadzky s malou take vysoke snurovaci Nike cizmy http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6746067 , tak snad ich obujem aj posledny mesiac keby mi nahodou chceli nohy opuchnut 😝 i ked pri mojich opuchoch pri malej som neobula ani len papuce, ktorych remienky boli povolene na max 😝 Uz som si myslela ze do porodnice pojdem v Ikeackych papucach 😀

olienka12
14. okt 2009

ahojte bruska ja som rannu obliekaciu dilemu dnes vyriesila draheho fliskou pod moj kabatik 🙂 este v auguste som si kupila v newyorkeri taky siroky ale super strihu, ze ho vynosim aj mimo tehu, len uz je tenky, ale ta fliska to spravila, tak sa tesim aspon na par tyzdnov mam vystarano 🙂)
no a dnes mi mama prinesie tu zimnu bundu,tak vo velmi velkej zime budem mat tu 🙂

janka1
14. okt 2009

dobre ranecko 😉
ja som v praci noha celko ok co sa cudujem obula som topanky normalos , palec boli , trochu napuchnuty , ale iba v mieste rany , takze je to celko v klude 😉

Oliver sa dnes este nejako neozval no davam mu hodku a ked nic idem na sono 😕 nehistercim, ale nie je to jeho zvyk , tak radsej skontrolujeme aj vecer bol kludny , tak neviem ci to moje prelaknutoie 🙂

weronyca
14. okt 2009

Januli neboj urcite je to tak ako si vravel, ze sa len zlakol.. Vsetko bude OK, uvidis.. drzim palce... Akykolvek pohyb ohlas🙂

janka1
14. okt 2009

weronyca dakujem 😉
uz som dohodnuta s dr. o 11.00 idem na sono ho skontrolovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre