Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
14. okt 2009

katka, to si bola v tomto nasom, petrzalskom?

k.a.t.k.a.
14. okt 2009

hej v petrzalskom 😉

ives77
14. okt 2009

halo kočky kde ste všetky?mne je nejak blbo jedla som zemiakovú babu s kyslím mliekom tak mi je tažko, ☹
ozaj baby definujte mi prosim vás ako to cítite ked vám tvedne brucho?máte ho aj tvrdé a je to taký divný pocit ako keby sa mi nepratalo brucho do kože či ako?

olienka12
14. okt 2009

ives mam ho tvrde ako kamen a ohranicene teda presne viem nahmatat kde je stvrdnute a taky divny tlacivy pocit

k.a.t.k.a.
14. okt 2009

chyta ma vianocna nalada ked vidim ako v Polsku snezi 😎 mam chut uz vypekat medovniky 😅

ives mne ked stvrdne tak presne vidim kde ma chrbatik 🙂 ako keby mi koza okopirovala babo .. no a dnes ked som sa nazrala jak prasa tak som mala pocit ze mi zacne o chvilu praskat, ze sa mi koza roztrhne 😅

antoniab
14. okt 2009

ives aj ja to tak mam take tvrde a napnute 😝

dnes som kupila baterky do hojdacky a som ju skusala a este sme ju nechali rozbalenu mm chcel vidiet a teraz pridem s druhej prace a on mi hovori ze je pokazena bo ju skusal a stale hrala tak vymontoval baterky tak som mu ukazovala co mal stlacit 3 velke knofliky a on nevedel no je fakt sikula 😀 😀 😀 😀 no chlap

ives77
14. okt 2009

mne doteraz nezvyklo tvrdnút ale posledné dva dni mám taký pocit velmi napnutého bruška a aj na dotyk je tvrdé ak mi bude tvrdnút dalej idem v pondelok ku dr.ja totižto mám doma magne B6 ale to nemám od dr.kúpila som si ich sama,kolko ich vlastne môžem denne vziať?

antoniab
14. okt 2009

ives mne povedal lekar ze maximalne 3 denne 😒 a sumak tiez tak to niekedy staci ak si das aj len jednu tabletu a telo sa ukludni 😉

k.a.t.k.a.
14. okt 2009

ives 2x za den, na magne B6 nepotrebujes suhlas lekara, oni su volnopredajne, ublizit nemozu, kludne si daj

olienka12
14. okt 2009

ives mne moj lekar povedal,ze magne B6 maximalne 2tabletky 3x denne cize 6ks,ze to nemoze uskodit,len pomoct

olienka12
14. okt 2009

oh ja uz asi nebudem nic nejst,co zjem z toho mi je zle... nechapem..
mam pocit,ze mi maly na zaludok tlaci ☹

antoniab
14. okt 2009

tak sa pekne lisime 😀 😀 😀

olienka12
14. okt 2009

mne povedal,ze v principe ked budem citit,ze potrebujem mam zobrat, maximalne 6 denne. este som tolko nebrala 🙂)

weronyca
14. okt 2009

Ja sa na ten futbal nemozem pozerat - len sa certim a malemu sa tiez asi nepaci, lebo kope ako divy 😅

olienka12
14. okt 2009

ja sa sice necertim ale moj janosik asi fandi 🙂))

antoniab
14. okt 2009

mna futbal nezaujima ale uz viem preco je tu tak prazdno 😀 😀 😀

antoniab
14. okt 2009

tak ja idem do hajan saldke sni 😉 a nech drobci vnoci pekne spia aby sa aj mamini vyspinkali 😵 😵

janka1
15. okt 2009

dobre ranko zienky 😉
vcera som sa tu nestavila nakolko sme prisli domov dost neskoro 😒 a unavenii

v noci som mala 1x preporodnz stav 😕 poslickov

najprv ma prehnalo okolo 23.00 potom to boli len bolesti v krizoch a od 01.00 do 03.30 srasne silne bolesti ako pri menstruacii, normalne som sa zlakla, ze ci sa to nerozbieha nahodou 😀 😀
samozrejme som to prezila, preslo to same a hned rano volala dr. tak vraj je to OK len si mam dat magnezyium a viac mineralky 😅 tak som rada, ze tak
takze az to na vas postupne pride nelakajte sa 😉 je to vraj uplne normalne od 30tt a kedze ja som o kusok vopred , resp OLIVER , tak to nemam riesit 😉

olienka12
15. okt 2009

Fuuuha Janka, tak to budete mat uz za par ciii tak mozno uz pred Vianocami 🙂) a budete mat doma darcek pod stromcekom

janka1
15. okt 2009

uz som v paci 😉 🙂
idem si pozriet panelak , lebo som vcera nevidela 😀

olienka vobec to neznamena, ze bude skor , este je to uplne mozne , ze budem aj prenasat 😉 takze toto vobec neriesim
len sa som ostala dost prekvapena tym bolestiam /pri Vladke som cosi take nezazila/ aj som sa zlakla 😨 no vies je noc a nevies co si o tom mylsiet 😀

nedockava4
15. okt 2009

ahojteeee

janka1
15. okt 2009

ahojky nedockava 🙂

janka1
15. okt 2009

ako bolo na 3D ??
KDE SU FOTOCKY 😵 😵

nedockava4
15. okt 2009

taaak...my sme vcera absolvovali to 3D, ci 4D, ci co to je...
Malej Žužu som od rana rozpravala, že o 17:30 musi byt svieza ako rybicka, aby sme ju pekne videli....a viete co nam ta mala urobila?...ona sa tolko hemzila a schovavala, ze len obcas jej bolo pekne vidiet tvaricku...stale mala rucku na tvari...potom si pred tvaricku dala aj nozicky...noooo...ale pekne nam ukazala, ze je dievcatko....lekar sa smial, ze je velmi hyperaktivna...

nedockava4
15. okt 2009

joj, Jani...nejde mi ten system, kde si mozem dat CD ☹ neviem ako sa to vola (to, ako disketova jednotka, ci co to je)...musim ist do Optimy a vyvolat si tie fotky a vecer ku kamoske, nech mi z CD da vsetko na USB a tak si to dam do PC

janka1
15. okt 2009

😉 NO SUPEEER NEDOCKAVA 😵 😵 😵
aj Oliver mal stale na tvaricke rucicky 😉 tie deturence vedia co robia 😀 mame ich vidiet az po narodeni, no proste prekvapko neeeeeeeeee 😀 😀
tak hod malej zuzu fotocky nech aj my pokochame 🙂 😉

eva3107
15. okt 2009

Dobre ranko...
Tak co sa tyka tvrdnutia a bolesti bruska tak aj ja mam v posledne dni tieto stavy..neviem ci k tomu dopomaha stres v praci, alebo fyzicka namaha... 😒

Jankaa..fihaaa..no nakoniec bude mat Olienka pravdu a ty nam uz na Vianoce oznamis prichod Oliverka 😅

olienka12
15. okt 2009

no moje trampoty so zaludkom pokracuju.... maly je uz uplne hore a tlaci ☹ spala som v polosede ale je to prd platne, ked ranajky mi nesadli a to som mala musli s mliekom, uz fakt neviem, co mam jest aby mi nebolo zle 😒 😒

nedockava4
15. okt 2009

jani....no, to presne povedala moja mamina, ze mala nechce, aby sme ju videli skor, ale az ked sa narodi...no, nevadi...aspon sme sa nasmiali, ked uz nic viac...
...foto hodim ihned, ako ich dam do PC

janka1
15. okt 2009

uvidime evka 😉 no co uz kedy pride vtedy pride 🙂 len nech je zdravucky 😵 😵 😵
v podstate termin oficialny je mozny u man od 17.12 do 1.1 takze vsetko je mozne 😉

evka do kedy pracujes?

a ozaj ako s tym stretkom? mozme kludne aj v Presove ja nemam nic proti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre