Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zucana
17. dec 2009

jj zazi pravdu mas...keby mi moj muz povedal raz ze odide a ze co by som bez neho robila tak by ma uz asi nevidel on...
to ked ja poviem ze bych najradsej sla prec (a vacsinou poviem do BA) ze aby mal klud...tak to len aby mal fakt klud ked som nerva...ale co napisali baby tak to by som asi riesila...lebo zasa reci su reci...ale nikdy nevies co sa kedy zomelie...

liwka
17. dec 2009

Zuzi, si sa nejako rozsupla. potom, ze ta picha. to chce pokoj a nohy v teple. inak ti to Misko vrati 😉
suhlasim s tym, ze ked sa dvaja rozhodnu spolu zit, tak reci typu odidem, su dost nemiestne. ale co sa tyka hadok (netvrdim, ze ich schvalujem ) z casu na cas musia byt. nie sme klonmi jeden druheho, vzdy sa najde nieco, na co mame rozny nazor. umenie je vyriesit dany problem bez toho, aby som co len pomyslela na to, ze odidem, prip chlap.
a co sa tyka tehu hormonov, ja som minule spravila cirkus kvoli tomu, ako spravil milacik caj. samo o sebe to bola taka blbost a este som sa zo svojej prehnanej reakcie rozplakala, co ten moj teda vobec nechapal.

dadulka2000
17. dec 2009

kocky - idem sa vam pochvalit (a odbocim od vasej chlapskej temy 🙂), pred chvilkou sa okolo mna zhrklo asi 50 ludi z prace a dali mi plnu hrbu darcekov pre babatko a aj mna. su uzasni, zazelali mi vsetko naj a ze sa tesia ked sa opat vratim, no nie su skveli? budu mi chybat,.... a ked si vezmete ze som tu cudzinka tak je to uplne super.
o chvilu ideme na vianocnu party,..... 🙂
drzte sa,... ozvem sa zajtra z domu - uz z dovolenky 😎

yoya
17. dec 2009

ives tak ti držím palce, nech to dobre dopadne 😉 , tiež si mala výtoky?

mne robil stery dr.v nemocnici a zajtra idem ku svojmu gyn.,tak som zvedava co on na to ☹

liwka
17. dec 2009

dadulka, potom daj vediet, aky uspech mali slovenske kolaciky 😀

dadulka2000
17. dec 2009

liwka,... uz ziadne nie su,... vsetky sa spapkali,....
aj recepty na kokosky a linecke si pytali,.... malo to uspech 🙂 🙂

yoya
17. dec 2009

no tak to mate s chlapmi veľmi ťažké, ale zažívam si svoje aj ja s tým mojim /ale už som voči nemu a jeho slovám imúnna 😀 /

meggieya
17. dec 2009

No ja som mala dnes kontrolu u lekara a zastupovala ho jeho zena, ale dobra bola, aj sme draheho zavolali dovnutra nech sa pozrie na drobca a bola velmi ochotna lekarka.
Vsetky vysledky su dobre-negativne aj na streptokoka su negativne, tak som rada... tuto som nasla mudry clanok aj o tom http://209.85.135.132/search?q=cache:1LFNqh7Gxr...
Maly je dolu hlavovu a ze ma na pravo chrbatik, ze to je menej obvikla poloha... Inak aky mate tlak? ja mam cele tehu zvyseny 130/80 tak, ze mam brat magnezium.

zucana
17. dec 2009

meggie ja mam cele tehu 130/80 nikdy mi nepovedali ze je zvyseny ani ze mam brat magnezium....

roxy_1
17. dec 2009

holky vy jste se rozepsaly s tema chlapama,ale je fakt ze by to bez tech hadek nekdy neslo... 😀 my se taky chytame posledni dobou casto,je to tim ze jsem nervozni a taky tim ze muj uz nevi kam by driv skocil aby jsem stihli bydlet nez porodime...ja ho chapu ale nekdy si to vyleva na me a to me mrzi.ale je fakt ze nevydrzime byt spolu dlouho pohadani 😀 😀

s tim sahanim na brisko je to treba pravda,jenze me se nekdy tak maly krouti ze mam pocit ze mi z tama vyskoci jak vetrelec tak mi reflexem vyskoci ruka a pokazde se za nej chytnu...nejde to ho obcas nechytit....
zrovna ted tam vyvadi jak das 😀

dnesni kontrola v pohode,vsechno jak ma byt a dalsi nas ceka az 31. protoze na vanoce se jaksi nikam belhat nebudu... 😀

koupila jsem si na trzich prazene mandle a kesu orisky v karamelu,mnam... 🙂
a muj dnesni tlak byl 100/60 pri zapisovani dr prohlasila ze je tlak v poradku 😅

yoya
17. dec 2009

Meggie - ja mam cele tehu nizky tlak -- vrchný mi nikdy nevyskočí nad 95-100 a dokonca aj spodny sa stale drží od 55-65, ako keby som mala každú chvíľu skolabovať
niekedy sa mi točí hlava, ale inak to nepociťujem, snáď väčšou únavou

yoya
17. dec 2009

dobre s chlapmi, no niekdy lepšie bez nich 😀
ale čo by sme bez nich robili.... ale čo oni bez nás 😀 😵

mia.
17. dec 2009

baby, aj mne hrozia atb kvoli tomu neprijemnemu kokovi.... ☹ len dufam, ze pri porode bude vsetko ok a porodim neskor, ako mi stihne dotiect infuzia... ale bude to moj 2. porod, tak neviem, neviem...

yoya
17. dec 2009

tehulky, pevne verím, dúfam, že všetkým všetko dobre dopadne a deťúrence budú v poriadku..
aspoň takto sa môžme utešovať /hoci tiež stresujem/ 😖

ives77
17. dec 2009

yoya ano mala so a to celé tahu ale teraz ku koncu ešte viac no proste hrúza bez intimky ani na krok 😝

ketkous
17. dec 2009

My sa sem tam pohadame,ale len koli blbostiam...nikdy ziadne vyhrazky,vystupy... 😎 manzel je vybusny,ale vie sa ospravedlnit.A navyse muzi nechapu nase rozkolisave,precitlivele nalady,musime im to rozumne vysvetlit,preco tak reagujeme.. 😝 su jednoducho taki,aki su,nehovorim,ze vsetci su idealni,ale to nie sme ani my zeny,takze ja som stastna,ze mam takeho muza akeho mam a urcite sa treba o vztah vzajomne starat. 🙂

yoya
17. dec 2009

ives ja som na tom rovnako, bez intímky ani na krok 😠

katka22r
17. dec 2009

kocky ja mam tiez vytoky cele tehotenstvo az sa bojim ze nerozoznam plodovku 😉 ale vraj sa to da v pohode rozoznat tak uvidime inak dobru nocku ja idem lahnut

andykca
17. dec 2009

zucana neviem ti ja napisat teraz ake hodnoty boli lebo som letela s vysledkami do TT a so spravou bezala spat k mojmu Dr. aby som nemusela ist zajtra a tam som mu to nechala vsetko....
predpisali mi nejake lieky a este aj tie co som mala (vitaminy na pecen) tak mi zvysili davku....mno a este som mala aj krv v moci ☹ ale to vraj nevadi (dufam ze fakt nevadi)...takze teraz budem len cakat a dufat ze lieky zaberu....lebo mam taky pocit ze sa to svrbenie uz aj cez den stupnuje....

mno ale robili mi sono, dali ma na monitor a malinky je v uplnom poriadku tak som velmi rada 😉

joj baby ani neviete ked vas citam aka som rada, ze mam uplne fajneho chlapa doma klop klop....🙂 dnes aj chuda prisiel vyplaseny domov tak som ho lutovala...

garonka
17. dec 2009

andy ake mas tabletky? ja beriem esentiale forte a lagosu ten esential je vitamín

andykca
17. dec 2009

garonka ja beriem lipovitan vitamin a flavobion...plus na nocne svrbenie dithiaden....tiez mas zle pecenove testy?

zazalienka
17. dec 2009

presne, chlapov si musíme hýčkať, ale predovšetkým najprv trošku "vycvičiť" 😎 nech vedia čo si môžu dovoliť a dovolia.. ja si nesťažujem, sem tam si pofrflem, ponadávam.. ale to je všetko.. no nemám ho ľúbiť keď mi tak fantasticky navarí?

andy, šetri sa, a že pozdravujem Patrika malinkého..

zucana
17. dec 2009

ja som tiez rada ze mam muza akeho mam...mama so segrou vravia ze so mnou vydrzat...ze si zasluzi oskara 😀
andy snad sa to zlepsi...skus aj jest zdravo ziadne maslo smotana a tazke jedla...by si sa divila ako aj to vie pomoct

garonka
17. dec 2009

andy mne davali v nemocke flavobion ten je na predpis a aj lagosa je na predpis a esential nie ale stoji okolo 8 €
no ja mam od zaciatku tehu zle hepatalky, odvtedy beriem lieky ale babo je oki, hoci nedavno som 3 tyzdne lieky nebrala mala som pauzu a teraz zas a dalsie odbery ma cakaju v januari, no a vies co bolo najlepsie? ze ja som doma pocitovala svrbenie na dlaniach normalne mi horeli ruky a pripisovala som to horucave a az v nemocke mi zistili tie testy mala som abnormalne vysoke 😒 postupne sa po liekoch ustupovali a svrbenie ziadne, len mam racionalnu zivotospravu, ziadne mastne a vyprazane a ani kvapka vina a piva
neboj lieky zaberu

zazi cau 😵

zazalienka
17. dec 2009

čau garonkaaaaa... vitaj🙂 chystáš sa na január?

garonka
17. dec 2009

zazi ale nieeeeeeeeee dufam ze nie len som vas sem tam citala a kuk ze andy ma tak problem s pecenou ako ja 😕
a sme o dva tyzdne väčší tak nakoniec možno budem januarovka a ako sa maš? A Miško?

zazalienka
17. dec 2009

xixi no ja dúfam že nebudem decembrová ešte.. pevne verím že to vydržíme aspoň do polky januára.. hrozne ma pichá pod rebrami, teda pod ľavým rebrom.. ani čaj si neviem uvariť, sa bojím vstať z gauča.. a do toho sa malý nonstop točí a rebrá mi okopáva..

garonka
17. dec 2009

zazi aj mne sa maly vrtí stále síce v noci sa vyspím ale pravidelne sa budím už druhy týždeň 2.20 rano trocha si potancuje, ja si pustím telku a čakam kym sa ukľudní 🙂 a čítala som že ste pribrali 20kg? fíha a ja zatim 8 a sestrička ma dnes zjazdila, že to je malo, bože veď jej vravím guľa som bola aj pred tehu tak čo.

zucana
17. dec 2009

gari aj ty sem nakukas? mozno sa sem potom na konci vtierkneme...ale ked mozme poradit tak neporadime?? 😉
zasi vydrzite do januara ja to ratam tak ze o tyzden su vianoce a potom o tyzden silvester a pak uz januar 😀

zazalienka
17. dec 2009

dnes som stretla kamošku, má termín 9.2., ale už tretie bábo, a tretiu sekciu.. máme rovnakú pôrodníčku, tak som si hovorila že by bola sranda, keby sme sa stretli na pôrodnici, alebo si nás objedná v jeden deň na sekciu.. ona uerčite pôjde rodiť skôr a ja budem stískať nohy aby som nebola v nemocke sama..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre