Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

katka22r
2. jan 2010

kocky to musi odist ta hlienova zatka?alebo sa moze porod blizit aj bez toho?....my akurat cakame svokrovcov,lebo mm ma zajtra narodeninky takze pridu troska posediet...ale akosi nemam velku chut s nimi sediet 😒 ...no snad sa dlho nezdrzia...tak pekny vecer vam prajem

ivv
2. jan 2010

co to vidim 😵 genialna gratulujem 🙂 hlavne nech ste zdrave 🙂

no weronyca.. aby sme sa chystali 😅

ako som sa tesila na porod.. tak zacinam mat strach 😔
kvoli tomu KP.. 😖 dnes som na youtube pozerala nejake porody a jeden aj KP.. baba rodila doma.. snad zvladnem, ak budem rodit v nemocnici 😅

katka netusim, ale verim, ze si to niektore baby ani nemusia vsimnut.. hm?

lopezka
2. jan 2010

ahojte 😀

jeeeeeeeej Genialna, blahozelaaaaaaaaaam......ale sa pekne predbehla 😀 😉

ked tak sledujem, ako sa vzajomne predbiehame, aj ja to uz cakam kazdu chvilku ....uz ma dost casto boli v podbrusku, tazsie sa mi chodi a mm povedal, ze mi uz celkom dost kleslo brusko 😠 🙂 ..... ale tiez si sledujem spodne pradlo na kazdej toalete a po zatke ani chyru ani slychu 😠

inak ako sa to blizi, uz zacinam mat celkom lepky 😠 .....kto sa prida ? 😀

ives77
2. jan 2010

ahojte kočky 🙂 tak sa vám hlásime z domu,nestíham vás čítať ale ak sú dalšie bábetká na svete tak aj mi srdečne gratulujeme,zajtra sa ohlásime a pridáme aj zopár fotiek. 😀
ozaj kde nájdem tabulku?

roxy_1
2. jan 2010

ives vitaj mamino 😵 😵 hned ti hodim link jeste jsem tam pridala genialnu 🙂
budou fotecky at muzu pridat Tomaska???

marushka
2. jan 2010

ahojte ,

roxy, nie, mne neodišla zátka...odišla pri prvom tehotenstve, a kubko sa narodil do 12,5 hodiny 😉 😉 😉

nie je pravidlo, že odíde, nemusí, pokiaľ viem, kontrakcie jej odtokom nie sú podmienené 😉 😉 😉

olienka12
2. jan 2010

Ahojte blahozelame novym babatkam ci uz minulorocnym alebo novorocnym. Nam sa konecne zacina byt lepsie, teda dankovi ja som chytila teplotu a zatial nedostala mliecko maly ma stale infuzie tak ho nemozem prikladat snad uz zajtra 😉 ives super ze ste uz doma

roxy_1
2. jan 2010

ives kuk tady https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

marushka to jsi me moc neuklidnila,ja na zatku spoleham ze to pro me bude jasny signal ze uz to muzu cekat kazdym dnem,neverim totiz ze me plodovka rupne doma.ptam se protoze maly dneska taaaak vyvadi az beda beda 😅 😅

dokonce jsem uz po tom pidila na netu a docetla jsem se ze nektere maminky ani nepostrehly ze jim zatka odesla 😅 😅

roxy_1
2. jan 2010

jinak nebyla tu Adros....ze by uz neco????? 😀 😀 😀

roxy_1
2. jan 2010

olienka chudatko....snad teplota ustoupi a naopak mlicko prijde 😉

andykca
2. jan 2010

ahojte 🙂 🙂

genialna veeeeeeeeeeelmi gratulujem 😉
petronelka maly je zlatunky 😉 😵

oli drzim paste aby sa mliecko rozbehlo.....a pravdaze ta teplota rychlo ustupila.... 😉

adros zatial nic nehlasila, tak hadam su este 2v1 😀

liwka
2. jan 2010

ahoj, bruska, citam vas, ale som nejako leniva napisat, ale spominali ste adros, tak mi to neda. je este kinderko, tiez som na nu myslela, tak som jej napisala cez skype a odpisala, ze su doma. tak zrejme nema cas na konika 🙂
gratulujem genialnej aj Dominike, skvele, takze tie nase baby predsa cakali az pride novy rok 😉
a kym sa tu pomalicky pridavaju prispevky, mi tak napadlo, ze sice je tu mrtvo, ako vzdy cez vikend, ale teraz je to uz ine. akonahle sa tu niekto chvilu neukaze (ako dnes adros), uz ocakavame dobre spravy 😀 tak, ak je niektora z nas akurat v nemocke a tlaci odusu, drzim palceky 🙂
a este ku genialnej- ta prezyvka ti fakt sadla, citala som si tvoj prispevok zo vcera, si pisala, ze by si najradsej porodila zajtra a splnilo sa ti to. si super. prajem tebe aj malinkej, nech sa vam vsetko splni, co len vyslovite 😀

weronyca
2. jan 2010

Vidite kocky, mne zatka aspon z casti odisla. Odvtedy ziadny poslickovia, brucho vysoko... Ziadny naznak,ze by som mala rodit. A pritom pravdupovediac i ked mam este pred terminom-mam uz toho dost. Dnes som si tak poplakala,a malemu doohovarala,aby uz vysiel. Keby ste ma posledne dni videli, tak som sa za posl.dni vyhadzala.. Vyzeram ako pubertacka, skvrny po celom ksichte. Hroza. Citim sa akoby som vazila 150kg ☹

Adros myslime na teba,nech uz to mas aj ty cim skor za sebou..

zdenka73
2. jan 2010

Geniálna pripájam sa ku gratuláciam, takže prvé januárčatko. Nech ste zdravučké, veľa mliečka,a čo najskôr si na seba zvykli. Amy ostatné, aby sme to už mali čo najskôr zasebou.
Olienka tak to je dobrá správa že sa to Danielkovi upravilo, aspoň si spokojnejšia, a u teba môže byť horúčka, že prichádza mliečko, nie? Tak držím palce aby ste začali kojiť.

krpuch
2. jan 2010

mne je uz tiez dlho, dnes som cely den prelezala, nevladzem sa ani v posteli pretacat...brusko mam nejake stiahnute akoby som tam mala 100 kg zavazie..ale nezda sa mi, zeby kleslo. Bru noc

dadulka2000
2. jan 2010

ahojte, prave som dofrcala z tesca - bola som doplnit chladnicku
tety predavacky su take zlate tam,... ze aj koli mne otvorili jednu pokladnu aby som nemusela cakat 🙂, nakupila som plny kufor auta,.... a aj hromadu plienok.
izba je pripravena,.... tak uz len cakat a cakat 🙂 raz sa isto dockame. nebojte sa! 😎

weronyca, .... aj ja sa citim na 150kg,... z toho si nic nerob, a vyzeram ako "diva svina", ale mam nalakovane nechty na nohach a franc. mamikuru na rukach. to ked sa budem v porodnici "pretrcat" v bazene, nech som "hviezda" 😀 😀

roxy_1
2. jan 2010

dadulka ja si prave taky dodelala pedikuru at nedelam ostudu... 😀 a o holeni ani nemluvim uz se holim snad kazdy 3. den kdyby nahodou at jsem ready 😀 😀
jde videt ze finishujeme ja uz jsem z bricha otravena,dneska jsme byli v rychlovce s mm koupit nejaka svetla do bydleni a musim rict ze chozeni a stani uz nic moc....ach jo jeste vydrzet....kdyz to nebude do pristiho vikendu tak budu delat vazne vse pro to abych maleho vypudila 😀 😀 😀

no nic jdu taky chrnet.... 😉

jen pripominam holkam ktere jeste nepsaly tak MERIME a to asi naposled 🙂 tak at muzu tabulky hodit do albicka..... 🙂

dadulka2000
2. jan 2010

kocky, pomozte mi 😅 ,.... hladam pre malu rozpravku kde je tako pesnicka: "na polici v hrnci, tam volaci mrnci, take oci malo, skoro nas zozralo", ...... neviete v akej rozpravke to bolo??? ja si neviem ani za svet spomenut ako sa to volalo (len sa mi zda ze to bolo nieco o mysiach, ci???) vdaka moc 😎

lopezka
2. jan 2010

dadulka, a nevola sa to Na polici v hrnci ? 😀 ... na tu rozpravku sa pamatam 😉 hral tam Marian Labuda a Eva Vecerova tusim .....ale ani na youtube som to nenasla ☹

dadulka2000
2. jan 2010

Lopy,.... ved to,... ani ja a uz som tam kukala,.... no toto 😅 😅

lopezka
2. jan 2010

Dadul, asi to neni pre nich zaujimave 😠 a mozno je to tym, ze ten vecernicek davali naposledy pred 100 rokmi, ked sme my boli male 😀 a vtedy este neboli dvd rekordery ..... takze na youtube sa to nema ako dostat ☹ ☹ ale skoda, tie rozpravky som mala rada a normalne si mi to pripomenula 😉

dadulka2000
2. jan 2010

Lopy, asi mas pravdu,.... aj mne sa to pacilo (ved vtedy ani ine okrem No pockaj nebolo), a Ellie spievam tu pesnicku, tak by to chcela vidiet a neviem to najst nikde 😵

lopezka
2. jan 2010

no ja som pred chvilou dozehlila velikansku kopu pradla pre nasu krpatu a idem asi konecne zalahnut .... dalsie 2 pracky sa mi susia na susaku, takze zajtra pokracujem so zehlenim 😠 😎

dobru noc baby, ak to na niektoru z nas v noci pride, samozrejme drzim palce 😀 😉

liwka
2. jan 2010

dadulka, lopezka, skoda, ze tieto stare vecernicky sa uz ani v telke neobjavuju (hoci moj oblubeny siel pred par tyzdnami- Moje priatelky mysky- super 😀 )
chcela som len tolko, ze si to skuste vygooglit- ja som dala nazov Na polici v hrnci a naslo viac ako 5tis. odkazov. drzim palce, dadulka, aby si to nasla 🙂

lopezka
2. jan 2010

liwka, najst to najde, ale iba ako nazov rozpravky .....ziadne video 😒

liwka
2. jan 2010

skoda :(

dadulka2000
2. jan 2010

presne tak,.... pod nazvom najde kadejake bludy (aj nejakeho uchyla co mal telo zabitej zeny na polici 😝 ) 😀

liwka
2. jan 2010

ach, este ze som tie odkazy neotvarala. toho uchyla naozaj nemam potrebu vidiet. ☹

zazalienka
2. jan 2010

cawte baby .. tu to nespí? tak január sa začal super, kto je na rade?
genialna gratulujeme silno.. držte sa..

zazalienka
2. jan 2010

pozerala som teraz vecičky pre malého, akú veľkosť máte nachystanú na cestu z nemocky domov? ja som tie malinkaté nekupovala, ale mám pocit, že v tej 62 sa utopí.. tak neviem či mám kúpiť niečo menšie, alebo to vydržíme a za chvíľu dorastie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre