Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dana333
20. máj 2010

dobré ránko, ozaj je nechutné čo dokážu robiť niektorí ľudia, ja to beriem ako strieľanie si z druhého nešťastia, asi sa na tom dobre bavila, keďže vedela o že tu si baby povedia všetko a zdôveria sa s hocičím, tak ani nerozmýšľajú či by si mohol niečo niekto o sebe vymyslel.
gucz aj ja som už minule rozmýšľala, že by bolo dobré založiť novú tému v súkromných skupinách, lebo tam by mohli len tie čo sa poznáme. Predsa sú tu už aj veci, ktoré by nemusel každý čítať

krpuch
20. máj 2010

davam ho tam len na 5 miut cca 2 krat denne.nevisi mi tam,lebo sa da dat nizsie a podopieram mu chrbatik vankusikom.maly sa velmi tesi.s tymi materskymi a rodicovskymi je to pekna kravina.ked sa clovek stara o 2 deti,mal by dostat 2 krat peniazky.no v tomto pripade bude najlepsie druhe babo az ked prve ma 3 roky...

krpuch
20. máj 2010

aj ja som si uz vymazala album.
hehe,maly mi zaspal posediacky na rukach 🙂

ivv
20. máj 2010

inak mna by fakt zaujimalo, ako to odhalili 😨

gucz
20. máj 2010

ivv admini asi vidia z akej ip adresy píšeš

adros
20. máj 2010

len smutne je, ze kvoli takymto individuam si musime davat pozor na fokty... ktovie, ci sa niektore nase babatko neocitla v jednom z jej nickov

zazalienka
20. máj 2010

Ahojte, aj ja idem mazať fotky.. inak ani FB nie je najbezpečnejší, má veľa dier.. kto chce, ten sa tam nabúra..
aj ja som za súkromnú tému.. bez problémov..
inak fakt ako sa niekto dokáže baviť.. a má na to čas..

olienka12
20. máj 2010

ahojte tiez ma zaujimalo ako to odhalili,tak som sa pytala odpoved adminky je:

1 uzivatelka v 1 teme upozornila, ze jeden z tych nickov sa vydava za niekoho ineho lebo v novembri pisala do fora, ze ma 3 synov a 4. zomrel kratko po porode a teraz pisala, ze ma 2 dcery a v lete caka syna.... tak som si to pozrela a zistila som, ze tych nickov bolo vela.... preverovala som to pol dna, aby som sa uistila v tom.... a az ked som si bola naozaj ista, som to napisala do fora

nad sukromnou temou som rozmyslala aj ja uz dlhsie dame sa do toho?

sisipetka
20. máj 2010

ahojky kocky,
tak to teda bol riadny narez 😅
...ja chodim este do jednej temy, kde sme kocky, ktorym zomreli babatka vo vysokom stadiu tehotenstva a ta "barboretka" sa votrela aj ku nam a pisala ako zije v polsku, zomrel jej syncek a po 2 mesiacoch uz cakala dvojicky a vidite potom sa nalogovala ku nam do januaroviek.....Ale asi sme jej chybali, tak sa hodila este minimalne s 2 nickmi, nech sa doma nenudi 😝
Co z toho tie zeny maju 😠
Inac krasny dnik, aj ked bez slniecka zelam 😉

Ale ani FB nie je velmi cisty, co sa tyka fotiek a ich kradnutia 😖 - bohuzial zijeme v takom uzasnom svete 😅

olienka12
20. máj 2010

baby co sa fb tyka da sa nastavit,ze fotky vidia iba vasi priatelia nikto iny... dokonca ani priatelia vasich priatelov si to nemozu pozriet,ani ked komentuju. vela ludi to tak nastavene nema,tak len davam info da sa to vo vlastnostiach albumu a potom v nastaveni uctu,sukromia a pod...

zazalienka
20. máj 2010

Inak mne sa stala jedna vec v robote,pred pár rokmi, je to trošku od veci, ale dosť ma to vzalo.. riešila som jedného zamestnanca, ktorý si pýtal zálohu, že potrebuje peniaze... bol z východu, robil u nás vo firme, zlatý chalan, veľmi príjemný.. že prišiel sem k TT kvôli tomu, lebo tu žije ex a malý synček.. že chce byť blízko neho.. no a že potrebuje prachy.. slzy v očiach, že ex mala nehodu a malý to neprežil.. a plakal, že ex svokrovci mu ani truhličku nechcú dovoliť kúpiť ani prísť na pohreb.. no ľutovali sme ho všetci, pomaly by som ho bola ochotná odviezť na pohreb.. asi o týždeň dal výpoveď, že už tu nemá prečo byť, že sa sťahuje na východ späť.. no a asi o 2-3 mesiace mi volá polícia, že či o ňom niečo neviem.. tak som povedala čo som vedela, smutným hlasom.. no a pani ma uviedla do obrazu, že synček je čulý, živý, má sa k svetu, žiadnu nehodu nemali ale podareného ocinka naháňajú kvôli zanedbanému výživnému.. a ešte pár prúserom.. ja teda zvyknem odhadnúť keď ma niekto odr...áva, ale toto bol herec.. len ma zaráža, že si niekto zo smrti detičiek urobí prostriedok na oklamanie..

gucz
20. máj 2010

no fuj, tak toto je fakt otrasné, čoho sú ľudia schopní.... 😠

nastasia
20. máj 2010

Ahojte, sorry, ze sem leziem, no vidim, ze uz ste tu na to prisli, ja len, ze vsetky tie osudy si vymyslelo 16.rocne dievca pod nickom holcicka12-baby u nas v teme na to dosli, skoro pod vsetkymi nckmi prispievala k nam do temy, ale hlavne ako anarida a vlastne aj anaridu si vymyslela holcicka
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/

olienka12
20. máj 2010

no ta baba co pisala tie vsetky vymysly je podla mna chora a mala by sa liecit na zatvorenom oddeleni,pretoze v hlave nema vsetko v poriadku a pokial si dokazala vymysliet vsetky tie klamstva,tak dokaze urobit somariny aj nazivo...

a ten chlap zaza...

dana333
20. máj 2010

no to je fakt sila čoho sú ľudia schopný. Asi bude fakt najlepšie tá súkromná skupina, aspoň si tam budeme môcť dať foto, lebo mne bude ľúto, keď nebudem vo vašich albumoch vidieť ako rastiete. Len kto sa podujme na to aby tému vytvoril, lebo bude mať potom za úlohu aj komunikovať s prípadnými záujemcami o členstvo v skupine......

olienka12
20. máj 2010

uz ju zakladam pisem nicky ked na niekoho zabudnem poslite ip

gucz
20. máj 2010

oli daj sem potom na tú tému link aby to baby rýchlo našli 🙂

olienka12
20. máj 2010

moze mat nazov maminky z Januar/Leden 2010?

gucz
20. máj 2010

môže 🙂
alebo Januárčiatka roku 2010

zazalienka
20. máj 2010

Kočky ja sa pre dnešok lúčim, idem k našim a cestou dám na poradni odvážiť Miška.. aj keď voda teda nadľahčuje, aj tak ma ruky boleli🙂) môj neskromný odhad je 8500 g.. tak som zvedavá.. večer som tu🙂) papa

gucz
20. máj 2010

papa 🙂

roxy_1
20. máj 2010

ahoj holky no ty kokso to jsou veci a ja ji na to skocila 😒 😒 kde se to v lidech bere???
souhlasim se soukromou temou souhlasim s nazvem olienky 🙂

dana333
20. máj 2010

my sme síce decembrové bábätko, ale mali sme byť januárové, preto aj ja súhlasím s názvom. Do decembroviek ma nevzali, lebo som sa chcela pridať až teraz a oni majú tiež súkromnú tému, takže sa tam už dobre poznajú, tak ostanem verná januárovkám

evca35
20. máj 2010

čaute,
aj ja som už počula o tejto babe od kamošky z inej témy, takže súhlasím.
Len neviem či je už téma založená, lebo ju neviem nájsť, tak pošli Oli link a cez IP heslo 😉

Idem mazať fotky v albume, veď aj tak som tam už dlho nepridávala, odkedy fungujú fotky k príspevku ...

aurra
20. máj 2010

gucz, mam rovnaky kocik ako ty, cam cortinu, ako si s nim spokojna? mas nafukovacie, alebo umele kolesa? ja umele a teda kazdu jamku riadne citit, ale inak uplna spokojnost

olienka12
20. máj 2010

gucz ale ja mam decembroveho 🙂

no presla som zbezne nicky a pridala, pokial som na niekoho zabudla poprosim ip je nas vela 🙂

inak ako som tak prechadzala stare stranky nadabila som na nicky,kt.k nam chodili a odmlcali sa z pasu je zrejme preco a v kt.tyzdni su teraz 😀

takze v sukromnych temach je skupina Maminy z Januar/Leden 2010 a tema sa vola O nasich drobcoch,radostiach a starostiach ... tu je link

aurra
20. máj 2010

dnes mame druhe ockovanie, dufam, ze to zvladneme, lebo nas ocinko nechal na tyzden same doma

lili213
20. máj 2010

ahojte 🙂 , velmi som sem neprispievala, ale rada som si vas precitala a som sokovana co sa tu deje, aj ja som jejj naletela 😨 je to strasne idem mazat fotky. Prajem inak pekny den

aurra
20. máj 2010

ja som jej tiez naletela, je to otras, drzost

gucz
20. máj 2010

aurra hej som spokojná, nemáme nafukovacie kolieska, ale mne sa aj tak tieto páčia 🙂. No a po dcérkiných golfkách sa mi ani nezdá, že by hrkotal... 😵

no a teraz šup do novej témy... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre