Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
3. júl 2009

Gucz ano...,,..ja sa uz poznam ja by som to nevydrzala...Ano budem chciet vediet co to bude ..Ano idem aj na 3D...o dva tyzdne tam idem tiez a potom v piatom mesiaci...
Mojmu je to jedno , ale tiez bude rad ak bude vediet co to bude.. 🙂

gucz
3. júl 2009

tak to sme rovnako zvedavé 🙂

idem sa naobedovať, mám cestoviny s omáčkou, tak zatiaľ pa. A všetkým prajem dobrú chuť k obedu 🙂

eva3107
3. júl 2009

Aj ja sa idem naobedovat...tak dobru chut.. 🙂

minix
3. júl 2009

Ahojte, som sa prelakla s tym NT, ze mi to doktor zanedbal, ale ked pisete, ze AFP je lepsie a je to v 16tt, tak to mi presne vyjde na dalsiu kontrolu...asi to tak aj myslel. 🙂) tak som hned kludnejsia, aj ked som si nasla v knizke, ze mi tam napisal, ze v skoro 12tt bolo NT 2,2, tak sme chvalabohu v norme.

ja takisto chcem vediet, co to bude. 🙂 a 3D? vaham, ci ist alebo neist.... zasa neustale ho tam chudaka presväcovat, co ja viem.....ved uvidime....

mate niekde v BA kontakt, ze kde to robia a za kolko?

weronikla
3. júl 2009

Ahoojte 🙂 U nas je podobne a nerobi mi to vobec dobre, hlava ma boli uz treti den,... teda kto by bol povedal, ze tehotenstvo bude takto narocne 🙂 Ale dnes navecer odchadzam na chatu, tak sa tesim, ze budem v prirode, supeeeer 😎 Ja sa chystam chodit cvicit u nas v Prievidzi, raz za tyzden mame cvicenie pre tehotne spojene s pripravou na porod, tak skusim to. A pridam si k tomu aj plavaren. Rozmyslala som aj nad tym, ze zacnem v druhom trimestri navstevovat aj treningy, ktore som v poslednych mesiacoch kvoli tehotenstvu vynechala, ale nie som si ista, ci to nemzoe ublizit 😒

ives77
3. júl 2009

ahoj kočky 🙂 tak sme doma s UTZ všetko je ok mimi má 5,8cm a metalo sa jedna radosť

eva3107
3. júl 2009

Minix nemyslim si , ze by to babatku neako uskodilo...to 3D..ved pojdes raz alebo dvakrat...to nieje vela...
A neviem ako v BA ,ale tam kde pojdem ja budem za prve vysetrenie plati 7€..takze lacne to nie je ☹ .

Weronikla..aj ja som myslela plavaren no ale neviem ci nam to neako nemoze uskodit?Hmmm ten chloor a tak..no neviem

sisipetka
3. júl 2009

kocky 3D by nemalo skodit, teda ak si ho nebudete davat robit kazdy den 😉
Evi u vas stoji 3D 7 €, u nas v BA cca 85 € 😖 Ale klasicke ult. som si neplatila - teda zatial.
Ives to su krasne spravicky, len tak dalej 😉
S tym pocasim je to na nevydrzanie - rano chladnejsie, prefukoval vietor a teraz svieti slniecko akoby malo naposledy a to teplo do toho - juj najlepsie by bolo pri vode 😵

eva3107
3. júl 2009

Sisipetka ..ked som sa objednavala tak mi povedali ze budem tolko platit..tak preto ...neviem tiez sa mi to zda cudne...uvidime.. 😉

sisipetka
3. júl 2009

Evi, ak je to 3D tak to mas peknu cenu 😉 Ale hlavne aby vsetko dobre dopadlo 😵

andykca
3. júl 2009

Ahojte babulky...

eva3107 dakujem a neboj zachvilku pojdes na kontrolu aj ty 🙂 ani sa nenazdas....a september tiez bude raz dva aaaa budes mat aj draheho doma 🙂

weronikla prajem aby ti to rychlo preslo lebo naozaj to nieje prijemne...ja to mam len vecer ale cez den mi to doplnaju uz konecne prijemnejsie nevolnosti....ale uz som si zvykla xi

zdenka73 neviem ci to je povinne alebo nie ale mna moj Dr poslal k internemu aby mi potvrdil ze som fit do knizky...este som tam nebola ale isto buduci tyzden mam naplanovane vsetky kontroly tak to vezmem jednym razom...

dik Peti...vsak hadam to boli len jednorazovky 😀

a baby: nooo mna uz prsia nebolia veeeeeeeeeeeelmi davno...narastli o pol cisla a bolo hehe....hmm a neviem ci som jedina ale normalne mi pomalsie rastu vlasy (viem to lebo si farbim vzdy na zaciatku mesiaca a teraz ani nemusim)..ale zato nechty mam take krasne ako nikdy 😀

olienka12
3. júl 2009

minix ono ultrazvuk nie je o presvedcovani pokial viem funguje to na principe zvukovych odrazov 🙂 Ja urcite chcem vediet co to bude, nepaci sa mi ked ma kadekto zahriakne ked poviem, ze chcem dievcatko. Samozrejme, ze prvorade je zdrave babatko a budeme sa hrozne tesit aj chlapcekovi ale tak pracovne sme si babo nazvali Ema, tak ked bude chalan bude musiet byt asi Emo hehe. uvidime este to tak vydrzat. 🙂
Inak pokial si dobre pamatam, tak svagrina za 3D neplatila nic iba za fotky. Bolo to minulu jesen, tak snad to nezmenili. Potom je este 4D ultrazvuk, ten neviem co sa plati.

Evi cvicenie neviem viac ako som vcera pisala

Ives blahozelam k uspesnej kontrole, mas foto?

Inak cestou z obedu som zmokla ako sirota...

olienka12
3. júl 2009

a ozaj ja budem platit 10eciek za NS v Gynstare v PO.. na dalsie UTZ tam sa chcem objednat inam 🙂

olienka12
3. júl 2009

andy s tymi vlasmi a nechtami je to u mna podobne, nechty sa mi kvalita zlepsila, vlasy zhorsila. A prsia? tie mi narastli o cislo a pol 🙂) boli mi dobre vacsie B a teraz D 🙂))

janka1
3. júl 2009

zienky lucim sa s vami odchadzame 😉 prajem vam krasny a pohodovy vikend 🙂

sisipetka
3. júl 2009

JAni pekny vikend 😉
Adi - nechty napodobne, dnes uz som ich musela rano ostrihat, boli hrozne dlhe a stale sa nechceli zlomit 😀 Aj noznicky s nimi bojovali 😉 Vlasy zistit neviem, aj ked si ich farbim, bo mi ich nejako rychlo vytiahlo slnko a teraz som melirova 😅
Oli neboj u mna prsia isli o 2 cisla, takze najprv idu prsia, potom brusko a az potom zvysok 😀
Oli u vas prsi, aj ja chcem - tu je sauna...

zdenka73
3. júl 2009

Janka tak si to uži a pekné počasíčko

andykca
3. júl 2009

ahoj janka...a krasny vikendik aj tebe 😉

olienka noooo tak ja stale natiahnem Bcka ale som v nich napratana 😀

Peti tak sla by som k vode aj ja...chcem vziat chlpacov ale sa bojim ist sama aby ma naaaahodou niekde neslahlo lebo je fest dusno....

ja za 3D neviem kolko budem platit ale gucz by mohla vediet .. vravela ze pojde k tomu Dr co ja budem chodit do HC....

olienka12
3. júl 2009

Janka krasny vikend prajem oddychni si 😎

ivv
3. júl 2009

Dievcata, dakujem 🙂
chvilu som tu nebola, tak reagujem neskor. Na uzv som bola tuto stredu, a vsetko bolo ok, tak snad to ze ma prsia uz neboli je v pohode..
Este raz dakujem za odpovede 🙂

eva3107
3. júl 2009

janka krasny vikend...
Andycka dakujem ano urcite to zbehne

Tak tiez sa k vam pripajam tiez mam krasne nechtiky rastu rastu...ale ani vlasi nemam skarede len by sim povedala ze rychlo mi mastneju.. ☹

drobec123
autor
3. júl 2009

janka, krasny vikendik !!!!
ja som asi divna, ale mna prsia vobec neboleli, trosku su vacsie a pevnejsie, ale ani druhu podprdu som si zatial nemusela kupovat. vlasy aj nechty rastu rovnako rychlo, ale to mne vzdy. takze okrem toho ze mam pneumatiku okolo brucha a trosku vacsi zadok som to stale ja !!!! 🙂

olienka, aj my chceme zdrave babatko !!! to je priorita a potom taka mensia podpriorita je ze chceme obidvaja babu, moj manzel chce dokonca az tri dcery 😀 takze nech sa na mna ako chce a kto chce pozera, podla mna ma kazdy inklinuje vnutornym pocitom k nejakemu pohlaviu. a za to sa nehanbim ...... ale chlapceka budeme lubit rovnako .... a urcite budeme chciet vediet co s tam dnu skryva 🙂 aj 3D by sme chceli. a ani len netusim kde v BA to robia, viem ze vela bab chodi do hlohovca k nejakemu lekarovi.
petka ty vies o nejakom tu v BA ?

eva3107
3. júl 2009

myslite ze by nam uskodilo kupat sa na plavarni?

andykca
3. júl 2009

evi tak toto by ma zaujimalo aj mna.....my tu mame len jazera a je jasne ze len nohy tam namocim....ale ked mozem ist na plavaren tak idem hned 🙂

eva3107
3. júl 2009

No ved to!! Sla by som aj ja keby som to vedela...nooo 😅

Ason ako tak by sme si udrziavali svoje postavicky pokial by sme mohli nie... 🙂

olienka12
3. júl 2009

evi citala som clanok, ze plavarne s chlorovanou vodou su celkom bezpecne, alebo prudiacia voda nie stojata. Najhorsie su vraj termalne vody, kde je vela organizmov, ktore sa mnozia v teple, ked najdem ten clanok dam link

olienka12
3. júl 2009

a inak pokial viem, tak plavanie je odporucane v tehotenstve, pokial je vsetko ok, takze ja sa urcite buduci tyzden budem pytat, ci sa mozem kupat a pouzivat tie kupacie tampony 🙂)

plechajda
3. júl 2009

Ahoj 🙂

Holky ja se chodila normalne koupat jak v prvnim tehu tak chodim i tedka, navic s malym jsme meli plavani - krouzek, takze jsme chodili kazdy tyden a to jsem tehu uz byla....dle myho jediny co vadi je hodne horka vana, tu bych si nedavala, ale koupani jako takovy neskodi....samo do zeleny vody nekde venku bych asi nevlezla, ale prirodni koupaliste ktery je aspon trosku hlidany pred sinicema si myslim ok 😉

sisipetka
3. júl 2009

drobi 3D robia v Gynfive na zahradnickej www.gyn-fiv.sk
Adi no my mame chlpaca zajtra, ale k vode asi tiez by som sama nesla - tiez by ma niekde slahlo a neviem, ci by ludia pochopili, ze som odpadla z tepla alebo alkoholu 😅
Ja celkovo v tehu asi moc do vody nepojdem, niezeby som sa vody bala, ale neobleciem svoje povodne plavky cez prsia 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre