Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
18. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6031655 toto 😵 😵 😵 oranzove

roxy_1
18. júl 2009

to je krasneee a super cena 🙂 budeme mit pro mimiska pokojik i kdyz vim ze ze zacatku bude s nami v loznici ale pokojik mu chci nachystat kompletne 🙂 uvazovala jsem co na stenu a libi se mi zviratka z Madagaskaru,nekde jsem to tady videla v albech a vypada to moc krasne 🙂

gucz
18. júl 2009

božinku baby videli ste čo sa stalo na tej pohode??? ja tu normálne plačem 😢 , voľakedy som na pohodu chodievala a čo sa stalo teraz je strašnéééé

roxy_1
18. júl 2009

janka nasla jsem ti ten quinne nahodne na aukru je uplne kompletni i kdyz pouzity mrkni na nej http://www.aukro.cz/item686048128_quinny_speedi...

roxy_1
18. júl 2009

gucz je to hruza bohuzel takove veci se stavaji pocasi posledni dobou prinasi jen same katastrofy 😒

antoniab
18. júl 2009

baby a budete pouzivat spaci vak alebo perinku ? 😕

aj aj chcem to hniezdo do postielky bezove bude s oslikom teraz neviem ako sa vola len pozeram ze len pozeram ze je to tu darhsie 😒 no asi si polistujem na nete 😝

antoniab
18. júl 2009

aj mi prave pozerame spravy dufam ze to mamina v noci znesie v pohode a nebudu problemi lebo ked hrozne leje mi mame potopu v pivnici ☹

gucz
18. júl 2009

myslím že aj weronikla tam šla, dúfam, že je v poriadku a nič sa jej nestalo.

u nás tiež riadne lialo, normálne nám z toho zblblo auto a takmer sme od našich neprišli domov, stále nám skapínal motor.

roxy dnes som pozerala presne ten istý kočík na ktorý si hádzala link. Aj mne aj mojej sestre sa moc páči. A podľa mňa tie kolieska vyzerajú dobre, ale asi to nebude na nejaké poľné cesty, ale na chodníky a asfaltky vyzerá byť fajn. Keď ho omrkneš, tak daj vedieť ako vyzerá

gucz
18. júl 2009

antoniab ja som pri malej používala perinku len krátko, lebo bolo leto a horko, potom sme prešli na spací vak, ten mala takmer do roka a pol. Je to dobrá vecička. No a pri tomto miminku budem mať na spanie tiež zo začiatku asi perinku, ale chcela by som aj nosiť v šatke, tak v tej perinke nebude stále. No a potom prejdeme na spací vak.

roxy_1
18. júl 2009

gucz je to zatim muj favorit to vis ze pak dam vedet 🙂

marushka
18. júl 2009

janka, spýtam sa na Quinny, kamoška teraz pracuje vo veľkosklade s detským tovarom...dám vedieť, ak chceš.Hniezdo je milené, ja mám rada takéto jednoduché vzory 🙂 Roxy- super s tými kolieskami 😉
Antoniab ja si mimi asi budem chvíľku baliť do zavinovačiek, ale asi tak od troch mesiacov spával kubko v spacom vaku, čo je podľa mňa neskutočný vynález, nemusíš stále sledovať, čo nie je odkryté...

antoniab
18. júl 2009

to hlavne aby som vedela aky velky kupit ten vak v podstate od 3mesiacov bude v poho no to viete moje prve vy druhorodicky ste zbehlejsie tak radte 😀 😀

antoniab
18. júl 2009

jaj este som sa chcela opytat ci ste niekto mali vysielacky alebo tu dychaciu podlozku a ci nadnou niekto uvazujete tu ma to vyde lacnejsie ale niesom si ista ci to vyuzijem 😒

marushka
18. júl 2009

ááááááááále, neboj, ja som mala prvý taký veľký ako svet, kubo sa v ňom stratil, 😀 😀 😀 tak tiež len skúsenosťami som múdrejšia 😉 😀
ja som ho používala tak do 1a1/2roka, ale moja neterka má viac ako 2 a spinká v ňom stále...
ale chcela som sa spýtať, babule, kupujete si chránič dýchania (keďže tu nie som dlho, neviem, či sa to tu už rozoberalo...)? 😒

antoniab
18. júl 2009

maruska myslis to co sleduje ci babetko dycha niesom si ista ci myslis to co ja 😅

gucz
18. júl 2009

antoniab spací vak sme mali my tesco, čo je od 0 do 6 mesiacov, ten je fajn, a vydržal nám dlhšie. Potom sme mali ďalšie tri, vždy väčšiu veľkosť, ale tie som mala požičané od sesternice po jej synčekovi. Dávala by som to malej aj doteraz, lebo to bolo super, že som ju nemusela kontrolovať, či je zakrytá, ale už jej to vadilo a nechcela v tom byť. Teraz spinká pod paplónom.

vysielačky mám doma, ale nepoužívali sme ich, možno teraz budeme, no ale už by som to nekúpila. V byte keď malá začala mrnčať som ju aj tak počula a predtým sme bývali v dome u svokrovcov a vysielačky sme kupovali, že keď bude malá spať v dome, aby som mohla ísť na dvor, no nakoniec som aj tak bola radšej vnútri malej nablízku keď spala.

monitor dychu máme nanny, malá ho používa doteraz ( je to do 13 kg) a nám ho odporučili ho kúpiť v nemocnici, keďže malá sa narodila predčasne. No ale ja som ho mala v pláne kúpiť aj tak. Je to vec, bez ktorej by som sa aj bála zaspať, malá je pod dozorom a ja som mala kľudné spanie. A veru aj jej to zachránilo život, keď mala 4,5 mesiaca prestala nám v noci dýchať, o tretej začal vrieskať alarm, dobehla som k nej a ona nič..... Si nechcem predstaviť, čo by bolo, keby sme nanny nemali

gucz
18. júl 2009

no zdá sa, že malá zaspala, tak si idem asi aj ja ľahnúť, dobrú noc 😔

antoniab
18. júl 2009

ja som tu pozerala znacku angelcare su to vysielacky spolu s podlozkou stalo to nejak 48libier co mi v porovnani na svk s touto znackou prisla dobra cena len sa neviem rozhodnut
a budem potrebovat sterilizator na flase nemame doma mycku flase budem isto kupovat mam problemi s prsnikmi tak budem rada ak budem kojit aspon nejaku dobu ☹

marushka
18. júl 2009

gucz aj tebe dobrú 🙂

roxy_1
18. júl 2009

taky jsem se divala na ten monitor dechu,ja myslim ze je to super vynalez,doba jde dopredu,u nas se daji koupit chuvicky i s tim monitorem dechu za 4000,- celkem palka,ale urcite si to poridime ale snad nekde levneji....
gucz dobrou noc my taky dneska oddychujeme doma 🙂

takze pokud mate doma mycku neni treba mit stelirizator?

marushka
18. júl 2009

Antoniab- hej, myslela som tento prístroj...Pri Kubkovi som mala Nanny, ale už ho nemáme, teraz tiež uvažujem o Angel Care, práve kôli tej kombinácii s baby phone..Aj toho som sa totiž zbavila... ☹ takže asi som už rozhodnutá pr túto značku.Poviem ti, zarazila si ma s tou cenou,ja ho idem kupovať asi tak za 170 eur. 😒 😒 😒
A parný sterilizátor skús Avent. Ja si uvažujem na d tým elektrickým.Mikrovlnku nemusíš mať všade(napr.dovolenka a tak...). A neboj, ja som kojila do 10 mesiacov -po celý čas s problémami, ale dokázali sme to...možno budeš prekvapená... 🙂 🙂

marushka
18. júl 2009

Roxy, pokiaľ viem, tak je dobré dôkladne umyť v myčke a potom vysterilizovať... 🙂

olienka12
18. júl 2009

ked to umyjes v mycke sterilizovat uz netreba tam je to dostatocne sterilizovane 🙂

marushka
18. júl 2009

len mne to potom strašne zapácha čistiacim prostriedkom, mám myčku len u rodičov, doma len sterilizujem, preto steriliátor aj tak potrebujem. takže do roka rozhodne použijem a aj 😉

antoniab
18. júl 2009

marushka aj ja uvazujem nad avent ale nie do mycky su ktomu aj flase a stoji to nejak 34 libier tak to na ten angelcare bola super cena bola nato akcia tak ja tam zajtra nabehnem ak stale bude tato cena tak aj hned kupim ak budes mat zaujem tak ti to mozem zohnat 😉

http://www.britnett-carver.co.uk/leithpramcentr...

myslim ze je to ta prva a bola nato akcia

marushka
18. júl 2009

Antoniab- to si fakt zlatá!!!!Môžem ti dať vedieť bud .týždeň, u nás v jednom obchode mi sľúbila jedna kočka, že ho objedná, ale nevedela, ako dlho im to bude trvať, tak sa tam zastavím. Chcela hlavne zistiť, za akú cenu, pretože keď ho mali naposledy stál po starom skoro 6000 Skk, tak už ale fakt nie som ochotná...Nemajú ho stále na sklade, vraj sa málo kupujú...Keby sa tam u vás zatiaľ minula tá akcia- nevadí, cením si veľmi ochotu!!! 🙂 🙂 🙂

k.a.t.k.a.
18. júl 2009

moje dieta zase spaci vak neznasalo 😝 ona mala potrebu riadne kopkat nohami a v tom jej to nešlo 😅 inak predstava spat v spacom vaku ma desi 😅 byt obmedzena priestorovo 😅 .. do mesiaca spala v zavinovačke ale tu zacala rozkopavat a potom uz len pod dekou 🙂 aj to vkuse odkopana a trva to doteraz 😅 horkokrvne zimne dieťa 😀

marushka
18. júl 2009

jasné katka, sú aj takéto detičky...z detičiek v okolí, z mamičkovskej partie aj tu používal vak len náš kubko, sú deti, ktorým nie je príjemný... 😉

antoniab
18. júl 2009

marushka to neni problem tu su niektore veci lacnejsie niektore zas drahsie
ak budete ktokolvek chciet porovnat staci pisnut a potom sa rozhodnete 😉

katka to je ako moj brat ktori sa stale tocil po celej posteli 😀 😀
ja kupim jeden a ak bude v pohode dokupim este nejaky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre