Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
5. aug 2009

Inak Romerky sú fajn, ale neviem aké majú škrupinky uchytenie a kompaktibilitu s rôznymi kočíkmi 😕

Na maxi cosi cabrio mi vyhovovala tá integrovaná strieška , ktorú môžeš aj schovať a odkladací priestor sme často využívali...
a keď bol maličký korčuľovali sme s ním na podvozku quinny speedy.....prišlo mi to úplne najvhodnejšie ...lebo bol otočený smerom ku mne, chránený strieškou a aj fest pripútaný.

Marush verím, že sa nám obom podarilo správne zamiesiť 😉
Ja som ešte pred otehotnením vyhlásila, že keď toto bude chlapec, pôjdeme okamžite do tretice na dievčatko 🤐

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

jaj baby tak ja zajtra zistim podla vsetkeho ci to bude mať ako moja malá hovorí "guje" 😀 alebo tam uvidim kavove zrnko 😀

bebel
5. aug 2009

Zazalienka, to máš ako s autami...všetky autá sú schopné jazdy a majú brzdy a pod.
Ale videla si už crashtest daewoo tico s porovnaním napr. s nejakou toyotou?

bebel
5. aug 2009

Katka tešíme sa na správičky 😀 , ktorý team posilníte.

zazalienka
5. aug 2009

bebel ja to úplne chápem.. len proste mi tie značky nič nehovoria.. zatiaľ sa mi zdá stále skoro riešiť veci pre bábo, aby som niečo nedajboh nepredbehla.. asi až od septembra, keď budem dúfam vedieť, čo sme vyrobili.. aký zázrak.. aj keď od začiatku niekde vnútri cítim, že to bude chlap..

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

no ja dufam ze posilnim zensky 😎 ale neviem preco nejak som tak vnutorne zmierena s chalanom 😅 to asi preto ze vsetci do mna huckaju ze to bude chlapec

bebel
5. aug 2009

ok, baby idem do hajan. 🙂

zazalienka
5. aug 2009

ok, tak dobrú. ja idem zasa trpieť nespavosťou..

janka1
6. aug 2009

dobre ranko 😉
k.a.t.k.a. drzim palceky na dnesnu kontrolu 😉

ivv
6. aug 2009

janka mas naaadherne brusko! 😉
to keby som sa ja odfotila, tak tam tusim nemam skoro nic 😠 aj ja cheeem 😀

ivv
6. aug 2009

inak dobre rano 🙂

janka1
6. aug 2009

ahoj ivv 😉
nebooj aj ty sa dockas 🙂 ja som tehu uz po 2x, tak to brusko je vacsie ako u prvorodiciek 😉
ale ti poviem uz aj zavadzia 😖 hlavne pri spani

ivv
6. aug 2009

ja sa bojim spat na bruchu (a to bola moja jedina poloha kedy sa mi dobre spalo) uplne od zaciatku..

a prave som si volala o vysledky triple testov, tak mi lekar povedal, ze je to negativne, cize v poriadku. tak sa tesim 🙂

janka1
6. aug 2009

blahozelaaaam ivv 😵 😵 😵 😵 super pocit, odlahnutie, poznam to 😉

hodila som este jednu fotocku 😀 mega brucha 😀 😀

aj moja oblubena poloha je na brusku, vecer sa snazim zaspat , tak aby som netlacila , ale kolkokrat sa prebudim, tak sa najdem na bruchu , no nezavranis tomu 😒

ivv
6. aug 2009

dakujem 🙂

ja som vzdy mala strach, ze to male pripucim.. 😕 tak teraz spavam na boku s vankusom medzi nohami, aby sa mi nedalo prevalit na brucho 😀

janka1
6. aug 2009

aj ja som to skusala, ale vzdy najdem vankus vedla , alebo na zemi a ja som na bruchu 😀

janka1
6. aug 2009

ja som si kupila aj ten kvz. kojenecky vankus , ten najvacsi a spim s nim medzi nohami , ale aj ten odkopnem a uz som na bruchu tak snad je vsetko OK 😉
v pondelok mam poradnu/kontrolu , tak uvidime 😵 uz sa tesim na chrusta

ozaj zienky ja idem vo stvrtok na 3D na scrining v 2. trimestri , morfologiu plodu atd. sa vytesujeeeem uz nech je buduci tyzden STVRTOOOK

dana333
6. aug 2009

dobré ráno babulky, blahoželám k dobrým správam, janka takže vo štvrtok si uvidíš Olivera, ja idem na Utz 17.8. dúfam, že nám bábo ukáže čo bude. Ja si svojho Olivera uvidím v nedeľu 😎 , je u babky na prázdninách

janka1
6. aug 2009

ahoj dana 😉
Olivera uvidim uz v pondelok na poradni a potom v 3D vo stvrtok 😉

dana333
6. aug 2009

takže ty máš každú poradňu aj ultrazvuk, aj napriek tomu, že máš v ten istý týždeň 3D?

janka1
6. aug 2009

dana ano 😉
ja si uz ani neviem predstavit, zeby som ho kazdy druhy tyzden nevidela 😵 chybalo by mi to a asi by som bolo nervna

jaaaaj taaak ma kopol do slabiiin teraz aauu, ale odpuustam
😵

mas maleho na prazdninach , aspon si oddychnes 😉

dana333
6. aug 2009

no môj malý je viac mimo domu ako doma, takže ja si ho viacmenej len na chvíľu vždy užijem a potom som zase sama, ale pri jeho výrečnosti to aj niekedy tá chvíľa stačí 😀 , nech si ho užijú aj babky

janka1
6. aug 2009

😀 😀 😀 to ano ved o chvilu bude dalsi vyrecnik pri tebe 😉

dana333
6. aug 2009

no presne máš pravdu. Pozerala som si tvoje nové foto bruška a ešte aj to mi pripomína keď som čakala nášho Olivera, tiež som bola širšia ako vyššia 😉 veľmi skoro som na brušku nabrala. teraz mám skoro o polovicu menšie bruško ako vtedy v takomto týždni

roxy_1
6. aug 2009

dobre ranko holky 🙂
tak uz treti den se rano modlim u misy,ach jo je to des,vcera jsem dokonce zvracela i navecer a to obed ktery mi stale lezel v zaludku.... 😒

janka pekne brusko uz mas a pyzamko si muzes koupit i vetsi at jste oba na zimu zachumlani do teplicka 😅 ja dala svoje brisko do alba vcera pro predstavu 🙂

ivv gratuluji k vybornym vysledkum 🙂 je to naramna uleva pro kazdou 😉

katka uz se tesim co nam povis kdo u vas byva a ktery team posilis 😀

adros
6. aug 2009

dobre ranko

Janka, krasne brusko, aspon nie som jedina, ktorej tak vytrca 😀 a viem pochopit ako uz dokaze zavadziat. Ja takmer kazdu noc vykopnem polovicku spat do obyvacky, lebo sa na postel nezmestim 😀 V jednej polohe nevydrzim. Na chrbte spat neviem, tak tiez spim tak napoly naboku, napoly na bruchu, a nohy mam pokrcene do praveho uhla k telu, takze zaberam koooooopec miesta 😀

nedockava4
6. aug 2009

dobre ranko....tak aj ja vas pozdravujem...
mne je dnes akosi zle....vstavala som s krcami v brusku, tak neviem, co si mam o tom mysliet... ☹

dana333
6. aug 2009

roxy nezávidím ti to modlenie, je zaujímavé, že niektorým tehuľkám ešte aj v tomto týždni je tak zle. Ja som sa tešila keď mi to v 13tt skončilo a to som ani nezvracala, len mi bolo strašne zle

janka1
6. aug 2009

roxy brusenko je pekneeee , mileneee 😉
tu misu ti nezavidim, moja to este v 19tt pretrvava 😨 chuda moje

adros no co uz sme bruchateee
😀

roxy_1
6. aug 2009

dana me to zacalo az pred par tydny,zle mi vubec nebyvalo,myslela jsem zeuz mi ani zle nebude,mam nejake obracene tehu 😅

holky dobra cena co jsem nasla kuk http://www.aukro.cz/item699918122_akce_multifun...

jinak ja to asi vidim na ten x-lander xt asi muj favorit,vcera jsem jej videla nazivo aj jsem si potlacila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre