Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
16. máj 2009

akorat ze ja to mam v pc ostre a v albu ne 😒

adros
16. máj 2009

roxy: ahojky, tak som doplnila údaje. Akurát premýšlam, či nie je lepšie zoradiť tabulku podľa dátumu pôrodu a možno by tiež bolo pekné doplniť foto maminy do ďalšej bunky, čo ty na to?

roxy_1
16. máj 2009

adros vyzkousim to sand to pujde,ale nevim jak mam udelat aby byla tabulka ostra je to nejake rozmazane...urcite jak budu mit cas tabulku jeste zkusim vylepsit a diky za tipy tohle byla takova rychlovka,jen jsem si vyzkousela jak to jde a kolik nas vlastne je.... 🙂 🙂

adros
16. máj 2009

roxy, skus mi ten excellovy subor poslať cez IP, skúsim to aj ja. Ale aj keby to ostalo v tejto forme, je to dobré

adros
16. máj 2009

teraz ma napada, že cez IP sa nedajú posielať súbory, tak ti napíšem moju mailovú adresu, môžeš mi to poslať tam

plivit
16. máj 2009

dobry večer dievčata vidim,že pribúdaju nove tehulky,ktore týmto pekne vítam 😅 ja som konecne doma z prace a teraz oddychujem roxy ta tabulka je fajn

janka1
16. máj 2009

ahojte
roxy mas IP 😉 kde si prisla u mna na taketo mena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my zatial nemame ziadne az kym nebudemem vediet co to bude 😉 😉

kalimerko
16. máj 2009

Ahojky maminky, všem gratuluji k početí miminka a přidávám se k Vám. Mám doma rok a půl starou holčičku Jolanku a v lednu uvidíme jestli to bude Sašík nebo Kristýnka 🙂

roxy_1
16. máj 2009

Holky hlavne ze jsem tam mela u nasich terminu rok 2009 uz je to opraveno
kalimerko drzim pesti a pridavam te 😉

pietra
16. máj 2009

ahojte 🙂
roxy, tabulka pekna, ale kde si pri mne prisla na tie mena? 😀 😀

roxy_1
16. máj 2009

uz opraveno,holky vidite jaky jsem zmatkar..uz je to snad v poradku 😅

roxy_1
16. máj 2009

kdyby tam neco nesedelo tak pisnete...
kalimerko kde bydlis v zahranici??

plivit
16. máj 2009

kalpmerko vitaj medzi nami 😉

plivit
17. máj 2009

dobré ránko babule 😉 vidím,že som tu prvá,ale zacinam byt ranne vtaca 😀
roxy tak som ti dake udaje poslala cez IP

adros
17. máj 2009

plivit, dobré ránko. Ja už tiež buntoším od šiestej rána. Ťažko sa mi v noci spí, neviem si nájsť vhodnú polohu, stále sa obraciam, všetko ma tlačí a tak už radšej o šiestej vstávam 😀

janka1
17. máj 2009

dobre ranko ci uz asi den 😉
adros sme na tom rovnako ja spim katastrofalne v polosede 😀 😀 celu noc respektive asi driemem a nie spim,tato noc bolo strasna od 02.10 som kazdu hodinu bola hore a 5x na wc 😒
roxy super a mozeme postupne dopisocat kto co a ako a tesim sa ake pohlavia nam prezriadia dr. 😵 😵 😵 😵

prdecek
17. máj 2009

bré dopoledne,
mě se spalo taky dřív špatně, ale teď už je to lepší.

adros
17. máj 2009

prdeček, tak žeby sme mali nádej aj my, že sa to zlepší? Najhoršia je asi tá bolesť prs ☹

janka1
17. máj 2009

adros len dufajme 🙂 😉 snad sa postasti aj nam

prdecek
17. máj 2009

já se musím pochlubit, že kdybych to neměla potvrzené od Dr. a občas mě neboly ty prsa a neměla tu zácpu a líp se mi spalo, tak ani nevím že su těhu 🙂

lenocka5443
17. máj 2009

ahojte kocky...tak ako sa citite...presne ja som dnes v noci tiez bohvie ako nespala,zachod..potom hrca v hrdle..potom som nemohla zaspat.....a prsia to ja uz ani nehovorim...mne uz vadi chodit autom po hrboloch...strasne ma bolia ☹

dinduska
17. máj 2009

ahojte kocky tak vy ste vsetky asi tu,vsak?tak ja sa k vam pridam.termin mam 1.1 😀 😀

lenocka5443
17. máj 2009

dinduska..no parada...ty mas krasny termin....1.1.2010..to je uzasny datum

dinduska
17. máj 2009

to teda je bolaby som aj velmi rada keby som aj rodila presne v ten den.nech sa este na silvestra zabavim zatrsam a pojdem rodit 😀 😀 to su plany.mi mame totizto na silvestra obrovsku rodinnu oslavu nakolko niekolko clenov rodiny maju v decembri okruhle narodeniny

lenocka5443
17. máj 2009

dinduska neboj nic..napr. moja mamina bola svadbe ked som sa narodila.....prisli domov rano zo svadby...lahli do postele a odtiekla jej plodova voda...takze povedala ocinovi znovu stavaj a ideme do nemocnice...cize vsetko sa da stihnut...

adros
17. máj 2009

no, ako pozerám, tak väčšine táto noc nesadla, asi bolo niečo vo vzduchu 😀

dinduska
17. máj 2009

aj ja si to tak nieako predstavujem,ze z oslavy rovno pojdem rodit 😀 😀 aspon by mi rychlesie ubehli a mozno by som ich ani tak necitila tie kontrakcie 😀 😀

lenocka5443
17. máj 2009

dinduska mozem sa opytat nieco, kedze budem prvorodicka......aky pocit su kontrakcie...co ta vlastne boli...od spodu citis maternicu, alebo brucho ako ked mas krce pri MS?....

dinduska
17. máj 2009

no ja by som povedala,ze je to ako krce pri ms ale odost silnejsie 😅 😅 a su velmi pravidelne.niekedy zviknu vo 8 alebo uz aj na zaciatku 9mesiaca chodit tzv.poslickovia to su take slabe kontrakcie a niesu pravidelne.tie prave su pravidelne a zosilnuju sa 😉 neboj urcite budes vediet,ze uz su to tie prave 😀 😀 😝

dinduska
17. máj 2009

jezis maria oprava zvYknu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre