Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
9. aug 2009

ahoje tehulky 🙂
vidím, že tu sa vo veľkom víkendovalo, tuším nemám čo čítať 😉 my sme sa dnes vrátili z dvojtýždňového pobytu u babky a dedka, takže koniec povaľovania a hurá späť do realitky 😒 😒 😒

miska, ale na mmb sa predsa dajú kúpiť veľmi pohodlne nové, značkové hadríky 😉 nielen použité... 😉

bebel
9. aug 2009

V žiadnom BA HMku nie sú tehu veci 😎
A neviem ako vo Viedni....ja mám zopár kúskov HM mamma, ale z Londýna.

Bayleysa zrovna táto škrupinka bola nie veľmi dobre hodnotená ADAC testami v Nemecku
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinde...
http://auto.idnes.cz/test-detskych-sedacek-isof...
http://auto.idnes.cz/nove-testy-detskych-sedace...

Ja som za Maxi cosi cabriofix..aj kvôli bočnému nárazu
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinde...

k.a.t.k.a.
9. aug 2009

v BA HM nie su tehotenske veci? ja som si bola na 100% ista ze minimalne v avione su 😝 V SCS v HM su na 100% tehu veci, pri malej som si tam kupovala 😉 Ja som si akurat v Zare kupila taku dlhu bluzu k leginam za 75% zlavu 😎

bebel
9. aug 2009

My už pomaly , ale isto začneme baliť. Vo štvrtok veľký nákup a napakujeme auto.... a v piatok vyrážame takmer na 2 týžne na Brač .
A Miska MMB je najpohodlnejšie nakupovanie...len si musíš vyberať u koho. Stačí čítat hodnotenia 😀
Ja som za 3 roky nakupovania mala asi len 3 zlé skúsenosti a 1 stratenú zásielku.
Inak všetko bez najmenších problémov. Čisté, voňavé a vyžehlené z 2. ruky...a super veci nové 😉

bebel
9. aug 2009

Tak ja som v BA nikdy nikde žiadne nevidela - je síce pravda, že do HM chodím cielene len kvôli detským veciam a ostatné moc nsledujem a ešte nikdy som si v BA nič na seba nekúpila 😅 V Auparku 100% tehu nie je.
Avion je večne plný, len keď vidím denne narvané parkovisko, tak ho v poslednej dobe dosť obchádzam 😒 , príde mi to tam ako požierač času 😝

markee
9. aug 2009

ahojky.Jdu jen dát o sobě vědět,že žiju. Zítra na mě myslete,ať to opravdu nic není a ať mám za 3týdny výsledky v pořádku.
Jinak jsem hrozně unavená a bolavá,celý den jsme byli mimo barák a fakt toho mám už dost.
Tak pa.

bebel
9. aug 2009

Držím palce a len dobré správy budú zajtra 😉

janka1
9. aug 2009

cafteeee zieenky 😵
vela ste nepopisali 😀 aj tak dobre 😉

aj ja mam zajtra kontrolu 😵 😵 😵 ale bude vsetko OK lebo Oliver dnes jasne daval najavo, ze je OK 😀 😀 niekedy mi az slzy vyjdu ked ma silne stuchne, ci kopne ci omylom obrati 😀

baileysa
9. aug 2009

markee, drzime paluchy 😉 a za tri tyzdne dobre vysledky 😉

bebel, no k tymto vysledkom som sa vtedy nedostala, ale az tak zle zas nedopadla...

v ba neni tehu hm? ja som tam nikdy nekupovala, v scs vo viedni je isto, teraz som aj v brne kupovala v olympii, tak tam je tiez isto... a predtym tiez londyn 😉 a antverpy 🙂 inak v tych hm von je uplne super vyber, aj tie tehu veci 😵

na mmb kupujem strasne malo, zatial asi do 5 krat, z toho raz mi poslala zlu velkost, inak vsetko v pohode, kupovala som nove veci...

ja mam tiez dnes nejako bolave brusko, aj sa mi zda, ze mi vybehlo uz tak tehotensky 😅

baileysa
9. aug 2009

jeeeej, jani, tak to je super, ze uz je taky silak 🙂

janka1
9. aug 2009

baileysa aj ja sa tesim aj ked niekedy je to strasna bolest , sice trva len niekolko sekund kym prejde ,ale aj tak 😖
mna dnes tak boleli nohy, ze som normalne ani chodit nevedela 😖 ale strasneee, samozrejme krem a oddych pomohol , ale ja som od piatku len oddychovala tak nechapem 😕

ives77
9. aug 2009

ahojte aj ja hlásim ,že žijem a pozerám,že mi zrušili fotku xi teda malého,ale čo už fu musím ísť jesť tak zatím papa... 😉

baileysa
9. aug 2009

bebel, tak som prebehla vsetky tie vysledky na autosedacky, a fakt ta nasa nedopadla najlepsie, ked som kukla iba ju, tak sa mi zdalo uspokojive... len skoda, ze pred dvomi rokmi, ked sme kupovali, tak ju este netestovali 🙄 teda nemaju tam vysledky

janka1
10. aug 2009

dobre ranko zienky 😵
chystam sa do poradne 😵 😵 😵 a vsetkym dnes drzim palceky, ktore si idu pre vysledky, alebo do poradne 😵 😉

neskor mam v plane robit leco, nakolkomame na zajrade pohromu paradajook 😨 tak aspon nieco , aby nepohnili , nestihame konzumivat 😅
neskor som tu ako na KONI 😀 😀 😀 😀 drzte sa

gucz
10. aug 2009

janulka tak prajem krásne stretnutie s Oliverom 🙂 .
Ja som včera tiež robila lečo, teda taký lečovo fazuľový šalát a aj kečup a uncle beans. Tiež nevieme čo so zeleninou a je mi ľúto to vyhodiť. Keď som to u svokrovcov v sobotu oberala, tak sa mi ani nezdalo, že toho toľko bude. Takže ja mám dnes oddychovací deň

ivv
10. aug 2009

dobre rano dievcata 🙂
prisla som vas pozdravit a skontrolovat, ci mi svieti 18tt 😉

gucz
10. aug 2009

ivv aj tebe dobré ránko, krásne ti svieti 😉

meggieya
10. aug 2009

dobre ranko prajem aj ja vsetkym... 🙂 kedy vas pri prvom zacalo male kopkat?

lili213
10. aug 2009

Ahojte 🙂
prajem pekný deň. Mimi ma ešte nekoplo, ale bruško mi začalo strašne rýchlo rásť 🙂

gucz
10. aug 2009

meggieya mňa pri malej myslím v 18 tom týždni, čo bolo aj dosť skoro, bežné je tak okolo 20teho týždňa. Teraz sa mi občas zazdá, že cítim bábo, ale to je asi ešte fakt skoro.

meggieya
10. aug 2009

no ved aj mne, preto neviem... som z toho paf... 🙂

lili213
10. aug 2009

ja som sa práve objednala na 3D ultrazvuk do Hlohovca 🙂 na 6.9 tak sa teším 😀

gucz
10. aug 2009

megg a ako to cítiš?

lili super, aj ja by som rada šla, ale to by bolo pre náš finančný rozpočet dosť... teraz toho máme viac (svadba v rodine, oslava tridsiatky, oslava 50tky...)

lili213
10. aug 2009

gucz tak tých osláv máte požehnane, ja mám tiež veľkú rodinu tak viem ako to je 🙂

marushka
10. aug 2009

dobré ránko...
tiež vám držím palečky ma výsledky a do poradní, ja idem v piatok 😉
dnes som sa zobudila s príííííííííííííííííííííííííšernou bolesťou hlavy,ľavé oko si ani necítim, tak snáď to vydržím...

lili, aj ja tam idem, týždeň po tebe 😉 11.9. 😉

sisipetka
10. aug 2009

Dobre ranko kocky,
prajem prijemne kontroly, kopanceky a tehulkovanie 😉

gucz
10. aug 2009

marushka tak dúfam že Ti to čoskoro prejde. božinku ako sa mne nič nechce.....

meggieya
10. aug 2009

lili ty si z Hlohovca? tam mam vela znamich... no gucz, neviem, take tlacenie... alebo ako by som to nazvala, ale neviem, ja som sa na to zobudila v noci, tak mozno sa mi iba maternica roztahuje a to ma bolelo, neviem. Inak dobre rychlo mi rastie brucho... to citim ako sa mi roztahuje maternica, malicky chrobacik rastie... len nech pekne rastie... 🙂 😝

marushka
10. aug 2009

ďakujem gucz 😉 ani mne sa nič nechce ☹ drobec je v škôlke, tak musím niečo urobiť, aby som nemala výčitky 😒 😒 😒 že sa tu len tak ponevieram po byte...ale navarené máme od včera, napečené, upratané...akurát periem...
roymýšľam, že sa asi pustím do revízie detských mini handričiek po kubkovi, a vytriedim tie, čo si nechám 😉

baileysa
10. aug 2009

Dobre ranko 🙂

marushka, nechces aj u nas spravit tu reviziu??? 😅 😀

megg, ja som rpi prvom mala tiez dost skoro pocit, ze uz citim pohyby, ale dr. ma stopla, ze to este urcite nie, ale od 20. tt to uz bolo zrejme a jasne, ze su to riadne pohyby, bolo to to iste, co som citila predtym, len ovela silnejsie a badatelne, aj ked som nebola na to sustredena... teraz citim len sem tam take ako trhnutie svalom alebo kopanceky smerom dole do panvy 😵

a posledne dni mi tiez riadne napuklo brusko a je take tvrdsie, ziadne sadlo,ale vyplnene brucho 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre