Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
14. sep 2009

andy, no dala si mi chrobaka do hlavy 😀 😀 😀 uvazujem nad tymi zirafami, ked nam teda povedali, ze ma Alex dlhe ruky a nohy 😀 😀 😀 http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1231064

olienka12
14. sep 2009

adros pekne na take sa chystam do PL 😀 😀

micicici
14. sep 2009

Ahojte babulky, po dlhsej prestavke som s5 🙂

Chcela som sa Vas spytat, mate niektora uz za sebou uz tzv. cukrovkove testy? Dnes som mala poradnu, doki ma ani nepozrel, len sa ma spytal ako sa citim a hned mi dal papier na to vysetrenie. A to bolo asi vsetko 😕

adros
14. sep 2009

oli, dakujem, pride mi to take univerzalne, ze ked bude druhe dietatko syn, tak to tiez zuzitkujeme 🙂

andykca
14. sep 2009

adros tak to budes mat doma modelku 😉 ....zirafky su krasne...a ano ja som sa preberala tiez v tom setkom dllllho az napokon som povedala ze nech vybere tato a tak aj vybral xi....som sa nevedela rozhodnut...

oli no kebyze nemam daleko pl tak tam isto chodim aj ja ... urco je to tam lacnejsie

boncusik
14. sep 2009

ivv gratulujem k dievčatku 😉

adros tá žirafková sa mi páči tiež, ale manžel chce tú oranžová medvediu rodinku 😕

kukali si na tejo stránke tie španielkske deky, chystám sa kupit svokra slubila že preplatí 😅

ja sa nad materskou nejako nezamýšla budem musiet íst do roboty čo najskor najpr na 2 hodinky denne a postpne zvyšovať na 4 hodinky aspon, mama mi bude varovať.
viem že som sa to tu už pýtala ale neviete mi poradit ako je to s materskou ked cca 2 mesiace po porode bude robit 2 -4 hod denne?

nedockava4
14. sep 2009

ja uz mam objednanu len kremovu, ale zo stranky www.shop4baby.sk ...niektore veci su tam lacnejsie...

adros
14. sep 2009

zuzi, fííííííha, na tej tvojej stranke su tiez tie zirafky... 😀 😀 😀 no idem este pokukat to 😀 😀 😀

boncusik
14. sep 2009

monitor dychu ste kupovali? dajte nejaký dobrý link

postielky sú na www.mimisk.sk, odkial kupujete vy, my me sa rozhodli pre scarlet borovicovú aj skomodou, tá z Ikea bola fajn ale to drevo také neopracované

adros
14. sep 2009

boncusik, my sme kupili angelcare a postielku od Klups Radek borovica

boncusik
14. sep 2009

adros daj link na angelcare 😀

postielku kuknem 😀

nedockava4
14. sep 2009

Adi...poporovnavaj si ceny, ci ta to aj s postovnym vyjde tak isto...

adros
14. sep 2009

boncusik: http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=33&id=64&...
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

zuzi, na tej tvojej stranke to vyjde dokopy cele lacnejsie 😀 a tebe to objednane uz prislo?

nedockava4
14. sep 2009

este nie...lebo ja som tam spajala objednavky, tak v tom mali zmätok aj oni, aj ja...tak musim urobit novu objednavku :o)

adros
14. sep 2009

zuzi a ktory vzor si si vybrala?

nedockava4
14. sep 2009

adi, toto, co mam v albume...ja mam rada take jednoduche 😵

adros
14. sep 2009

zuzi, chutnucke 🙂 no, budem musiet pokukat cely ten sortiment a pomaly zacat objednavat, lebo potom sa z toho vsetkeho zblaznim... 😠

evca35
14. sep 2009

ahojte,
ja som práve prišla z morfologického USG, ale bola som len na 2D. Všetko premeral, všetko je v poriadku. Tak som spokojná. Pohlavie nebolo dobre vidno, tak mi radšej nepovedal nič.

ohľadom PN - výplatu máva každá pobočka inak, väčšinou 2x do mesiaca, košická máva 3x do mesiaca. Mne chodia peniažky okolo 20, 21 dňa v mesiaci.

ten cukrovkový test je povinný? V ktorom týždni sa robí?

janka1
14. sep 2009

evca medzi 24tt a 28 tt 😉 nie je to povinne , kludne to mozes odmietnut , ale nic tym neziskas 😖
gestacny diabetes moze sposobit vela komplikacii pocas porodu a po porode 😖 je lepsie nato prist teraz a dat to doporiadku ci uz dietou , alebo liekmi 😉

krpuch
14. sep 2009

micicici...bola som uz na tom cukrovkovom teste..ja musim ist 2 x, lebo ocino mal cukrovku, tak preto. je to v pohode, zober si polovicu citronu a vyzmykaj si ho do pohara s tou somarinou. mne to chutilo🙂, takze bez citronu nepojdem ani nabuduce..

minix
14. sep 2009

ahojte, necitala som Vas od stredy, nestihala som, v sobotu sme sa odsvadbili. Babenko bolo super, v sobotu ani nemuklo, nechcelo kazit asi sviatocnu chvliku, co bola. 🙂) Zato dnes celkom vyvadzalo, tak vieme, ze je super. 🙂)

A neuverite, ale na neveste nebolo ani vidno, ze je tehotka. 🙂 Tak tancovala, ze sama tomu neverila 🙂))

gratulujem k novym pohlaviam a zisteniam. 🙂 Idem sa dostat do normalneho zivota a zvykat si na nove priezvisko.

cukrovkovy test sa moze robit aj s tym pridavkom citronu?

krpuch
14. sep 2009

ano, ved som to napisala🙂 bola som uz na nom pred asi 2 mesiacmi. Citron alebo limetku si kludne zober a zmykaj o sto pätsto🙂 nie je to take zle ako sa vravi.

baby neviete, kedy sa prvykrat vyplaca materska? Termin mam 16.1. a na matersku idem 5.12. dakujem

eva3107
14. sep 2009

Ahojte tak sa hlasim z utz morfo vysetrenia,a co vam napisem?Ze som stastna,prestastna 🙂)))

janka1
14. sep 2009

to je vsetkooooooooooooooooooooooooooooooo 😨

eva3107
14. sep 2009

Pretoze u mna v brusku rastie zdrave,krasne takmer pol kilove dietatko🙂 DIEVCATKOOO!!! 🙂🙂

janka1
14. sep 2009

blahozelaaaaaaaaaam 😉 takze kristinka je istaaaaa 😵 😵 😵
podrobnejsie zazitk? a mas aj fotocky?

olienka12
14. sep 2009

eviiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer blahozelam

eva3107
14. sep 2009

Janka chcela som vas trosku natiahnut🙂 inak dakujem za sms cmuk

janka1
14. sep 2009

😵 😵 😵 😵 😵

eva3107
14. sep 2009

Dakujem vam ano Kristinka🙂 ano mam aj fotku ale pridam ju az zajtra. Tak uz musim ist prajem pekny vecer.Tak zajtra🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre