Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
14. sep 2009

no takze, zuzka dievcatko, evka dievcatko, mne uz ostal asi len chlapcek 😉

janka1
14. sep 2009

oli ved to neva co budete mat vsetky vychodniarky dievky???? s kym sa bude kamaratit oLIVER?

adros
14. sep 2009

evka, obrovskaaaaaaaa gratulacia 🙂 🙂 🙂 mam z vas radost

oli, neboj, mam pocit, ze zatial kazdej babenke vyslo to, co si velmi zelali, tak urcite sa aj tebe ujde dievcatko

lopezka
14. sep 2009

jeeeeeeeeej evi, blahozelam 😀

minix, tak zavidim, aj ja by som to uz chcela mat za sebou 😅

ives, kasli na ex a uzivaj si krasy tehu .......hlupy chlap za to nestoji 😉

antoniab
14. sep 2009

evi ivi blahozelam 🙂 🙂

joj inak pekny vecer prajem a ostatnym blahozelam ku kontrolam 😉

zipik
14. sep 2009

Ahojky holky omlouvám se, že se vtírám,ale jestli se Vám Barča líbí, hlasujte pro nás na

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

třeba něco vyhrajeme, děkujeme

zdenka73
14. sep 2009

Ahojte! aj ja blahoželám k pohlaviam, zatial to fakt vychádza, že čo si kto praje tak má. 😅
Oli tak nech aj tebe to výjde. 😵
Gratulujem aj k svadbám, zachvílu už budeme len čítať o prvých pôrodoch.
Baby ani ja vás nemám na FB. ☹

adros
14. sep 2009

zdenka, hod do IP svoje meno, ja si ta pridam a poslem kontakty na ostatne tehulky

ivv
14. sep 2009

kuk 🙂

evi gratulujem k dievcatku 😵

inak dakujem za paradne linky.. ja som sa este neodvazila nic kupit.. asi pomalicky potichucky zacnem 😀 zapratavat skrinku v praci 😎

minix
14. sep 2009

lopezka,

uvidis, ako si to uzijes. 🙂 Ja by som sa sla svadbit zas a znova. 🙂

wanduska
14. sep 2009

dorotka, som sa nasmiala, ze aj ty ides na bugaboo 😎 tak sme sa zhodli telepaticky...hej, tie postielky su take divne..vcera sme mali chvilu cas, tak sme omrkli - videla som asi 10 a ziadna ma neoslovila 😲

bebel
14. sep 2009

Minix gratulujem k zmene identity 😀

Ja som dnes strávila dobrovoľne pol dňa v práci napriek celofiremnému platenému voľnu, aby ma potom v stredu nehodilo o zem....Bruno sa zas úspešne zaradil do škôlky.
A ako satisfakciu som nám podvečer aspoň obšťastnila chuťové poháriky: nakúpila som kopec dobrôt v talianskych "lahôdkach" v Avione, chlipla som som si dokonca aj pol pohárika všetkými medailami olepeného Rulandského a vytešovala sa z 2 dievčatkovských svetríkov pre Bibu a nových presso šáločiek nakúpených v rámci dni zliav s Marianne bydlení 😀

Stavili sme sa aj v cestovke...a vyzerá, že nakoniec si ešte v októbri odbehneme na Sicíliu. Trošku som sklamaná, už bol dosť mizerný výber, najmä limitovaný blbými letmi s rôznymi prestupmi.
Pekný deň je za nami, tak si iuž asi dem konečne ľahnúť
😅

nikiarudi
15. sep 2009

ahojte baby, mám taký problém.. 😖 teraz som sa zobudila, pretože mi bolo treba ísť silno na wc.. až tak, že ma pri obličkách pichlo.. no všetko v pohode..ako vždy som si skontrolovala či nemám na gaťkách krv a všetko ok.. no ako som sa utrela, tak som mala krvavé na papieri, ale v moči nič nebolo..tak som sa zľakla, že teraz neviem čo mám robiť..je ten sprostý sviatok, takže ani dokimu zavolať nemôžem... ☹ ☹ prosím poraďte

adros
15. sep 2009

dobre ranko,

nikiarudi, nič nepodceňuj, choď radšej na pohotovosť. Určite to nič nie je, ale pre klud duše choď na tú pohotovosť.

olienka12
15. sep 2009

ja by som to tiez nepodcenovala, pohotovost.... aj na priprave nam porodna asistentka vravela,ze akekolvek podozrenie a lekar neordinuje hajde na pohotovost v porodnici

evca35
15. sep 2009

aj ťa doporučujem ísť čím skôr, aspoň ti urobia USG či je všetko v poriadku a budeš kľudná.

weronyca
15. sep 2009

Pekny den sa praje vsetkym buducim mamickam a malickym v bruskach.. Nikiarudi, urcite by som na pohotovost sla, akakolvek vec,ktora sa ti nezda by mala byt konzultovana lekarom.

Ja mam na vas tiez jednu otazku. Drahy ma vcera zacal presvedciat, nech si este teraz rychlo spravim vodicak. jA som nad tym uvazovala este na zaciatku tehu, ale bola som odhovorena okolim,ze su to zbytocne stresy a pod. A teraz este stale ma to laka, ale bojim sa v 6 mesiaci riskovat, budem sa bat o seba, instruktora a este aj maleho. Navyse teraz nas caka prerabka nasho bytiku( kooooooonecne vybraneho) . tak to dost bude a ... Ja neviem.. Poradte soferky zmakla by som to? 😒

nedockava4
15. sep 2009

weronyca...no, ja si myslim, ze vodicak je super vec...instruktora tam mas na to, aby zabrzdil, ak nieco hrozi 🙂
ja by som si ho isla robit....ja som mala rychlokurz za 1,5 mesiaca

olienka12
15. sep 2009

ja som robila vodicak za 3 tyzdne, som dobra soferka mam zbehane slovensko, polsko, ale momentalne v tehu mam problem soferovat, resp. ani nie problem,ale ked si mozme vybrat nesoferujem a v noci uz vobec to mam pocit,ze cestu nevidim.
V kazdom pripade by som na tvojom mieste zavolala do autoskoly,ci maju s tym skusenost a ci ti to odporucia alebo nie.

weronyca
15. sep 2009

Dakujem za rady 😉 Ked budete pocut o blaznivej soferke z Ba, spomente si na mna 🙂

boncusik
15. sep 2009

holky, gratulujem k dievčatkám 😉

olienka12
15. sep 2009

http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=10... postielky za normalne ceny aj vyber celkom fajn 😀

andykca
15. sep 2009

evi gratulujeme k dievcatku 🙂

weronyca jasneeee chod nic ti nehrozi - ujo instruktor da na teba pozor...a ked bude babanko na svete tak sa ti ten soferak zide 😉

baileysa
15. sep 2009

ahojky 🙂

gratulujem k vsetkym zistenym dievcatkam 😵 ivv, marush, evi3107 😵
sa mi zda, ze chlapci dako neboli tieto dni 😅

a k vsetkym dobrym vysledkom tiez gratko 😉

ives, skus sa netrapit pre tvojho ex, ked ti teraz robi take tahanice, tak si nezasluzi, aby si sa kvoli nemu trapila... aj ked sa to lahsie pise, ako zije, vsak? 😒 drzim palce, nech ho daco osvieti a da pokoj 😉

minix, gratulujem ku svadbe 🙂 daju sa dakde kuknut aj fotocky?

werony, s tym vodicakom zalezi od vela veci,osobne si myslim, ze teraz to je este jednoduchsie, ako ked si ho budes chciet robit uz s babatkom, lebo to bude komplikovanejsie, vzdy budes musiet niekoho ku nemu dohodnut, utekat domov dat papat a tak... ale zase ak si moc velka stressmenka a mas nejakych starych rodicov, ktori ti mozu kedykolvek pomoct, tak sa to da aj potom, aspon trosku vypadnes zo stereotypu 😉 zalezi na tebe, co ti viac vyhovuje 🙂

gucz
15. sep 2009

ahojte
minix gratulujem k "pani" 🙂
a taktiež gratulujem k dievčatkám 😉

lopezka
15. sep 2009

ahojte tehulky a pekny den prajem 😀

diky za akceptovanie na FB 😅

Veronika, pekne fotky, zlate oznamko 😀 ....aj brusko v svadobnych satach krasne 😉

barus1988
15. sep 2009

ahojte ja som tu prvy krat takze neviem ako to tu chodi ale velmi rada sa kvam pridam 😀

marushka
15. sep 2009

ahojte brušká 😉

v poslednom čase ste aktívne, nestíham vás čítať a ani písať.... 😅

ďakujem krásne za gratulačky k meninkám aj k dievčatku...ospravedlňujem sa, že nejdem menovite ale strácam trošku občas prehľad...jáj a lopez, tsom rada že sme dve 😉

blahoželám všetkým kočkám čo v poslednom čase zitili o koho v brušku ide... 😉 😉 😉

😉 😉 😉 fotočky sú krásne z 3Déčiek 😉 😉 😉

a tiež veľké gratulujem k svadbám...tým čo boli aj budú ...tuším lopez, minix, wanduska...ak som na niekoho zabudla, sa vééééééééééľmi ospravedlňujem , kľudne sa mi pripomenťe 😉 😉 😉

neviem kto sa pýtal na monitor dychu, ja som síce kupovala v obchode kôli flexi passom, ale skús kuk na www.maderna.sk

oli - si sa minule pýtala na postieľku, ale netradične 😀 som zabudla - my sme ju kupovali kubkovi v babylande v BA... 😉

klabi
15. sep 2009

Ahojky holky tak jsem tu poprvé a mám termín 13.ledna 2010 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre