Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

hanus177
25. sep 2009

Ahojte kočky,
dnes som mala v práci trošičku rušno, to celodenné sedenie za PC sa hlási v podobe bolesti krížov 😖 Ale uz len pár minút v práci ale dnes si doprajem dlhšiu prechádzku. Pôvodne som chcela urobiť nejaké poriadky, ale to mi neutečie 😠 Ešteže sa blíži víkend, najradšej by som bola už doma na MD 😉

Želám všetkým tehu krásny oddychový víkend 😎

bebel
25. sep 2009

Evca:tak ja som presne tvoj protipól.....Mám alergiu na roztoče a prach - takže skladovanie nie je moje hobby.
Čo som nepoužila posledný rok ide "enem bleskem z domu" preč 😎
Pri Brunovi som vedela, že je blbosť skladovať veci po ňom...všetko hneď ako vyrástol o 1 číslo - šlo preč cez MMB,MMA alebo kamoškám.
Nechala som si akurát 1 úžasnú oranžovú bundičku, lebo ju nestihol poriadne vynosiť a tá je taká krásna, že to mi fakt bolo ľúto predať. Postieľku sme požičali susede/kamoške...vysokú stoličku ďalšej v rámci domu 🙂.
A čo sa týka vymožeností a toho, čo je nutné...v podstate v celom 3.svete stačí dodnes pre dieťa 1 kus dlhej látky ako baby šatka na chrbát a nejaká plienko-handrička medzi nožky, pričom matka kojí za pochodu.....tak viac k tomu netreba.
Btw: ja som pri Brunovi fakt kočík prvých 5mesiacov mala úplne zbytočne. Chtiac nechtiac som ho len nosila v šatke a nosiči.(a to nie som žiadna eko natural hipisácka matka)
Kojila som nakoniec 17 mesiacov....a podaktoré dôchodkyne mali k tomu potom postkomunisticko výchovné komentáre...že som už ako indiánka, etno matka...ale tak nejak som k daným záležitostiam bola Brunom dotlačená, že aj napriek tomu, že moje predstavy boli pôvodne úplne niekde inde- prispôsobila som sa jeho potrebám a šla cestou, čo najmenšieho odporu 😅 .

Zdenka: fakt, môže ísť o preeklampsiu...kamoška kvôli tomu o 2 mesiace predčasne porodila. Spoj sa aspoň telefonicky s dokim a keď to neustúpi, choď sa dať pozrieť do nemocnice. ň
Gucz: brr, mne tie granulované čaje vôbec nechutia...hlasujem radšej za byliny.. i keď alergikom môžu ešte viac uškodiť ako pomôcť.

Oli,Stylly pekné foto...aj ja som prihodila do albumu 1 z 3D.
Biba má také jemnejšie nevýraznejšie črty, ale vyzerá, že papulku a bradu má krásnu po tatinovi. 😉

Janulev vitaj.

eva3107
25. sep 2009

Ahojte tehulky tak aj ja sa konecne hlasim,ale som tu iba na skok,ze co je tu nove.Uzivam si dovolenku a samozrejme manzela 🙂vitam tiez nove tehulky a gratulujem k uspesnym kontrolam.Tak pekny den prajem

roxy_1
25. sep 2009

janulev my mame zatim vybrany x-lander xa 2009 ale chtela jsem cernou jenze mam strach jak na to bude v lete parit slunicko aby se maly neuvaril... 😒 pristi tyden chci jet s mamkama na prohlidku po obchodech tak uvidime 🙂

zucana
25. sep 2009

roxy aj ja idem buduci tyzden s maminkami ...pride aj moja z bratislavy tak som zvedava co poradia 🙂

roxy_1
25. sep 2009

zucana tak doufam ze vyberete a my taky 😀 vic hlav vic vi....to bude drbarna 😅 😅

zucana
25. sep 2009

to teda jo 😉
jedna lepsia ako druha...len moja mamina ma 47 rokov a muzova 65 😀

antoniab
25. sep 2009

ahoj tehulky tak konecne padla a vikend 🙂

bebel musim ta sklamat nemam kupenu ziadnu suknicku pre malu a saticky az od 9mesiaca to bude akurat leto 😉

vitam nove tvare a oli tak co ako nech si rychlo ok
idem mrknut na foto 🙂

roxy_1
25. sep 2009

zucana to je celkem rozdil ale treba se domluvite.... 😉 moje mamky si rozumi casto spolu dychankuji,moje ma 46 a tchyne 42 takze jsou si i bliz.. 🙂

olienka12
25. sep 2009

roky mne sa ten kociarik tiez velmi paci,ale ma velmi malu sportovu cast aspon co som si tak vsimala teraz po nakupnych centrach 🙂

olienka12
25. sep 2009

roxy dnes som ti uz 2xskomolila nick velmi sa ospravedlnujem

olienka12
25. sep 2009

antoniab no odmietla som hospitalizaciu ani po dvoch dnoch nevedia co mi je.... v nemocnici by som len lezala a dali by mi max nospu a musela by som tam byt minimalne 48hodin....
to iste robim doma po obede som mala len jeden krc a pospala si 3hodky,tak dufam,ze sa to ukludnilo.
mala som ist o 5tej na kontrolu na ambulanciu ale neidem radsej polezim,v porobotnej spicke mi to pride maximalne kontraproduktivne trepat sa cez cely presov do nemocky na 5 minut, kedze mi je podla mna lepsie...

zucana
25. sep 2009

roxy nielen rozdiel vekovy ale oni sa ani nedorozumeju lebo svokra hovori len po taliansky a mamina po anglicky a nemecky 😀

antoniab
25. sep 2009

oli tak len odychuj nech je janosik v poriadku 😀 😉

boncusik
25. sep 2009

ahojte tehulky 😉

tááááááááááák som rada že je piatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 začínam byť z roboty grogy 😖 cíti že už tolko nelvládzem ako predtým 😖

došlo som domov a poslinkala som si ako mimino 2 hodinky 😝

terza som si vás trocha preklikala čo sa udialo od včera 😀

olienka gratuljem k chalanovi a vitam nvé tehulienky 😀

ja som včera dostala od mamy 50 Eur na pvleenie do postielky tak sa chystám si niečo bjednať cez intrene a vytešit sa 🙂 silne som nakloneneá k stráne od adros a Žirafkovej súprave 🙂 no ide na to 🙂 🙂

adros
25. sep 2009

ahojte babule

tak my finisujeme s malovanim, aj ked dnes to bolo aj s nervacenim 😀 😀 😀

oli, tie fotky a videa su fakt krasne a to ziiiiiiivanie, no proste uzas, skoda, ze my sme nic take nevideli...

boncusik, ta zasluha nepatri mne. Ja som dostala link od Andy, kde som objavila zirafky a potom od nedockavej, ktora nasa tuto stranku, takze im patri tvoja vdaka 😉

janka1
25. sep 2009

kde ste zienky 🙂
prave som dopiekla palacinky a uz sa chystam vystriet do postele 😉

k.a.t.k.a.
25. sep 2009

caute my sme sa prave vratili z prechadzky pri Dunaji pri lodenici v Karlovke 😎
Dnes sme mali obhliadku jedneho bytu tak snad by to uz mohlo vyjst, celkom sa nam pacil, tak uz len rychlo predat nas 😅 rada by som sa do porodu prestahovala do väcsieho 😝

marushka
25. sep 2009

ahojte brušká,

ja sa hlásim stále rovnako chorá 😝 stále homeo

včera som bola aj na gyn, mykóza nijako viditeľná, ale dal mi candibene, nech sa radšej preliečim - to ten môj prívod sladkostí, ktoré mi asi pred 2 týždňami začali trošku viac chutiť...

čítam, že stále nakupujete 😉 ja už mám potriedené, veci neutrál mini po Kubíkovi, je toho dosť, aj na môj vkus...ešte prílev od segry po neterke, tak sa teším...ale už som fasla krááásny noukie´s spací váčik tak som happy...

ale veľa mi toho aj chýba...MMB istí a ČR bazárky...

kočík je stále v stave riešenia...

ale zato aspoň viem, že naša bambulka sa bude volať Lívia, vymyslel ocinko 😉

inak gratulujem Oli k chlapčekovi aj ostatným k sonám a vyš. a vítam nové tehulky... 😉 😉 😉

a chorým skoré uzdravenia, cítim fakt s vami 😉

marushka
25. sep 2009

jéj kati, aj vy riešite takéto bytové vecičky? aj my 😝 síce máme novostavbu, ale malú...my už sme mali pomali predaný, ale odriekla som to, počkáme rok, kým nám dostavajú čo sme si vybrali...no nič potlačíme sa...až také zlé to nie je 😉 držím vám palečky...

k.a.t.k.a.
25. sep 2009

aj my mame novostavbu ale malu 😀 sme kupovali s MM este slobodni a bezdetni a bum do roka som "povyila" 😀
Ja uz nechcem novostavbu, nevedia co pytat za to 😝 a stavat sa nam nechce aj ked je kde 😝

roxy_1
25. sep 2009

oli za ty preklepy se nemusis omlouvat ja kolikrat co napisu to je taky hruza.... 😅

zucana ty vlastne bydlis v Italii ja uplne zapomela,tak to je sranda to budes jako prekladatelka 😀

marushka
25. sep 2009

hm, kati, to máš pravdu, nevedia, nám kamarát zrejme ide robiť nadstavbu, tak bude mezonet, len aby to vyšlo...

ja som síce dievčina z rodinného domu, ale stavať sa ani mne nechce...a ani do toho potom celý zvyšok života permanentne investovať, teraz stavia moja segra a keď vidím čo je stým robotky...radšej nie... 😉 😉 😉 na terasku a do bazéna asi budeme chodiť k nim 😉

olienka12
25. sep 2009

niekto spominal polodupky 🙂) http://kojenecke.eu/zbozi/dupacky-polodupacky/

antoniab
25. sep 2009

oli ja to volam nohy 😀 😀

baby a my sme sa rozhodli ze ideme staviat na mesiac ked pridem domov vyplatim pozemok a doriesim nejake peniaze a hup na papiere 😝 a na jaro budu vykopi som z domu a tuzim byvat v dome a hlavne tuzim byvat sama ziadna svokra ani rodicia iked nasi su uplne super a doooooooooooost nam pomahaju a este doooooooooooost pomozu 🙂 🙂

inak to kojenecke eu ma dost dobre ceny

olienka12
25. sep 2009

ja som sice z bytovky,ale hrozne rada by som mala domcek. zatial neriesime, mame 2izbak,takze pohodicka a uvidime neskor...

antoniab
25. sep 2009

oli ako funguje mimiaukce chcela by som si tam vydrazit autosedacku nikto tam neprihodil cenu tak je super ponuka ale nejak sa v tom nevyznam 😉
alebo niekto iny co vie helfnut dik 🙂

andykca
26. sep 2009

Dobre rano babenky...

adros nechcete prist aj sem malovat?hehe...my sme teda jaa som chcela tento rok malovat ale nema to cenu potrebujeme nove omietky takze musim ozeliet tento rok este 🙂

dnes si ideme pre kociiiik do aladina a hned aj kuk na jarmok v HC...jaj konecne lizatko xi

take polodupky som zdedila aj ja - perfektna vec 😀

adros
26. sep 2009

dobre ranko

Antonia, na mimiakciach musis byt najprv zaregistrovana min. tyzden, az potom sa mozes zucastnit aukcie. Ked si najdes nieco, co sa ti paci, tak mas viac moznosti. Bud si len das sledovat aukciu, vtedy bude ulozena medzi sledovanymi aukciami a vies sa k nej rychlejsie dostat, ale neznamena to, ze sa jej zucastnujes. Potom mas moznost potvrdit vyvolavaciu cenu - ak este nebola nikym inym potvrdena alebo prihodit - ak uz vyvolavaciu cenu potvrdil niekto pred tebou. Je dobre si niekde poznacit, kedy aukcia konci a par minutiek pred jej skoncenim sa prihlasit a kontrolovat aktualnu cenu. Pretoze ak niekto prihodil za tebou, tak v aukcii vedie ten dotycny. A je na tebe, ci este prihodis alebo nie.Velakrat sa stava, ze vyvolavaciu cenu nikto okrem teba nepotvrdi, ani nepridava a v poslednej minute skoncenia aukcie zacne "bitka" a vtedy zacnu prihadzovat 😀 Aukcia je skoncena, ak v priebehu myslim minuty nikto neprihodi..... Staci take vysvetlenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre