Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

krpuch
8. okt 2009

andykca dakujem...ja uz som im aj napisala, preco ostatne poistovne maju akciu ohladom monitora dychu a oni nic. aj som videla, ze im rocne brutalne klesa mnozstvo poistencov...ani sa necudujem...vyhody akurat kupele a somariny

ivv
8. okt 2009

andykca ja by som si ho asi len pozicala. skusim im zavolat a informovat sa 🙂 . dakujem!

janka1
8. okt 2009

ahojte 😉
zajtra dame stretko v KE 🙂 co vy nato?

nedockava4
8. okt 2009

janka....hm???...preco zajtra?

janka1
8. okt 2009

a preco nie?
ci velmi narychlo ja mam chut ist zajtra na kafe a zmrzku po praci 😀 🙂

nedockava4
8. okt 2009

no, ja v podstate mozem....len neviem, ako su na tom ostatne tehulky 😵

janka1
8. okt 2009

😉 neva 😉 kto bude moct, ten sa prida 🙂 😉

janka1
8. okt 2009

zienky dne nam prisiel ten fusacik do autosedacky co mam v albume a je uzasnyyyyyyyyyyyyyyyy, kraaasny 😵 😵 😵

nedockava4
8. okt 2009

janka...no, tak to verim, ze je krasny...ja som vcera naobjednavala kopec veci, tak som zvedava, kedy dojdu 🙂

ives77
8. okt 2009

héj nešpekulujte s tým stretkom tak skoro teraz chcem prísť aj ja ale najlepšie by to bolo koncom mesiaca čo tak 23?24 alebo25.10 prosíííííím ☹

janka1
8. okt 2009

nedockava 😵 😵 😵 je a uz sa tesim ked budem mat aj autosedacku a ho tam pripnem 😀 ja som ako male decko ja sa taaaak vytesujem tym malinkatym vecickam 🙂

janka1
8. okt 2009

ives aj vtedy urobime 😉 nebooj ved nam kosicankam je to jednoduche sa prisposobit 😉 aspon za seba mozem povedat 😀 😀

janka1
8. okt 2009

nedockava ako je to s tebou zajtra????

nedockava4
8. okt 2009

jani...aj ja sa vytesujem...no myslim, ze este viac sa tesi moja mamina...ta nakupuje vo velkom...
ives...ja mozem aj vtedy 🙂

nedockava4
8. okt 2009

no, kedy by to bolo?

janka1
8. okt 2009

niekedy po 16tej 😉 dovtedy pracujem 😉
kde byvas???

nedockava4
8. okt 2009

☹ fuuuu....byvam na Terase....ale o 17h ideme k nasim do Sobraniec

ives77
8. okt 2009

ok tak super budem sa vééélmi tešiť na vás a aj na ostatné čo sa pridajú 😀

janka1
8. okt 2009

neva nedockava tak inokedy, hodte tu nejake datumy ktore vam vyhovuju 😉

nedockava4
8. okt 2009

jani...skoda, lebo aj ja by som si dala zmrzku 🙂

ives77
8. okt 2009

chcem zmenit poistovu kt.je lepsia dôvera alebo union?

ivv
8. okt 2009

ives, ale termin na zmenu poistovne je kazdy rok do konca septembra.. najskor tak mozes urobit az o rok..

janqa24
8. okt 2009

mna dnes chytil strasny splin ☹ bud ma nieco vytoci do nepricetna alebo rozplace.....neviem, co je so mnou, najradsej by som zaliezla pod perinu a nevyliezla aspon mesiac 🤐 uplne nemozna som dnes 😖

ives77
8. okt 2009

no super tak som to prešvihla a to prečo len do vtedy?

janqa24
8. okt 2009

ives, myslim, ze to tak je v zakone o zdravotnom poisteni - s tym terminom na zmenu ZP

babush
8. okt 2009

Ivi, mas moznost sa prehlasit do konca septembra ale je to s platnostou od 1.1. nasledujuceho roka, takze pozor aj na toto. Ale nemaj strach, ono zase dovera a union sice zapoziciavaju monitor dychu, ale v pripadoch, ze potrebujes nejaky zakrok (operacia a podobne), tak sa tieto poistovne spravaju hrozne a maju velmi nizke limity (takze ti lekari nevedia poskytnut tak kvalitnu zdravotnu starostlivost ako by si mohla dosta u inej poistovne) alebo su velmi skostnatele a maju dlhe cakacie doby a podobne. Ono je celkovo dost zle s nasimi poistovnami 😒
Asi si moc nenavyberame

krpuch
8. okt 2009

janqa - len ci si my tieto stavy neprenasame cez konika...nielen tie choroby, ale aj to placlive obdobie...som teraz volala s priatelom a tak mi prislo smutno, ze som sa rozplakala a to zajtra uz konecne pride domov🙂

krpuch
8. okt 2009

prave som citala, ze ak zena caka chlapca, vyskytuje sa u nej prehnana placlivost a zmätok, lebo ju ovlada muzsky hormon...co si o tom myslite?

olienka12
8. okt 2009

no ja som v unione a nemam pocit,ze by som mala nejaky problem s nou, povedala by som,ze som velmi spokojna je to lepsie ako u vseobecnej aj lekari sa ku mne inak spravaju a to nekecam,ked som mala vzp tak mala aj obvodacka aj zubarka problem furt dajaky,od kedy mam union ziaden problem.
Okrem toho mam zadara predporodnu pripravu,poporodnu starostlivost porodnej asistentky u mna doma plus ten monitor... tusim aj ockovanie proti chripke,ale to nevyuzivam 🙂

olienka12
8. okt 2009

krpuch no neviem porovnat este som necakala dievca,ale mam depky ovela menej ako pred otehu vtedy som mala kazdy mesiac pred menzesom 🙂) teraz som viac menej v poriadku,aj ked niekedy mam dni blbec,kedy som nestastna sama zo seba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre