Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janqa24
9. okt 2009

olienka budem musiet vyskusat nieco podobne, lebo s tym spani je to stale horsie a horsie - teda skor s pribudajucimi kilami 😀 😀

olienka12
9. okt 2009

tisko zavidim 🙂)

eva3107
9. okt 2009

Noo ako myslite baby..ja sa vam do toho nemiesam... 😒
Inak uz mam ftky v albume a aj bruska.. 😉

antoniab
9. okt 2009

spanok je premna sodoma gomora ak moje dieta bude tak akcne aj ked vylezie tak no ... 😲
janqa moho nebudi to ze sa prevalujem ja ho budim lebo jak nemozem spat tak ma rozculuje ze aj nahlas dycha tak sa tesim ze budem mat doma nejaku dobu postel sama pre seba iked ma tiez nasieraju lebo cakam na rosty uz 3 mesiac a dnes ked som tam volala tak mi povie ze su snimi problemi ze by bolo dobre zmenit objednavku a nova cakacka 6 tyzdnov tak dnes som obvolavala svk kde maju rosty na sklade 😠 😠

janka1
9. okt 2009

evka aky mas obvod?

k.a.t.k.a.
9. okt 2009

a diky za tu sodu 😉 idem si ju supnut, uz som si dala aj actimel aj jablko nic z toho nezabralo 😝

eva3107
9. okt 2009

JAnka podla poslednych merani v pondelok 101cm..na teba este nemam 😅 😀

antoniab
9. okt 2009

ja mam male brusko 😲
ja mam aj vankus medzi nohami a aj tak nespim ☹ a potom som podrazdena unavena

olienka12
9. okt 2009

hmm 119 teraz rano to bude menej

janka1
9. okt 2009

pekne brusenko v nedelu odfotim aj ja 😲
zajtra nabijem baterky a v nedelu ked pride MM tak odfotime 😉

ja viem , ze nemas ja si pripadam uz ako buldozer ked chodim len brusko pred sebou vidim 😀

janka1
9. okt 2009

olienka ja mam 120 😉 aj rano normalne sa mi teraz tak dopredu nahnalo no ved odfotim a uvidite 😉

janqa24
9. okt 2009

antoniab - ved aj ja to robim 😀 ked nemozem spat ja, nebude ani on 😎 a uplne najradsej mam, ked ma objime zozadu a po desiatich minutach mi zacne chrapat do ucha 🙄 🙄
no tie starosti s rostami ti nezavidim....my mame doma strasne staru postel, ale to budem riesit az buduci rok, ked bude mimi vacsie, teraz na to nemam cas ani chut 😕

eva3107
9. okt 2009

TAk o je dobre...musimem si to uzivat , pretoze to zbehne ako voda...a bruska nikde, ale babatka uz budeme mat pr sebe 😅
TAk tehulky zajtra rano vstavam o piatej do prace tak sa s vami lucim idem uz hajat ☹

andykca
9. okt 2009

oli dik za link 🙂 aj supravicky super su...pojdem pozriet dufam ze to este nevypredali lebo to maju ludia v oblube vykupit lidl ked je tam nieco v super cenach

inac k zahe - nepapat sladkosti 😀 z toho aspon mna osobne zaha palila jak hovado...tak som ich obmedzila aby som sa zahe vyhla...a este som prestala pit perlive mineralky to ma tiez zabijalo...

janka1
9. okt 2009

tak moj drahy uz chrniiiiiiiiiiiiiii 😀

ale ved rano o 4.00 odchadza , tak ma odpusteneee 😀

olienka12
9. okt 2009

ja sa uz tesim na chudnutie 🙂)))))
dobru noc evi

janqa24
9. okt 2009

perlive mineralky aj mna andy .... a este korene, cokolvek len trosku okorene a idem vyskocit z koze 😝

janqa24
9. okt 2009

ten mohoooooj je este v praci 😠 😠 😠 a potom sa stazuje, ze spim, ked pride domov 🙄

janqa24
9. okt 2009

jezisikriste - nie korene, ale korenene a okorenene 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka1
9. okt 2009

evka dobru nocku 😉 🙂 boze nezavidim v sobotu ist do prace ja som taka rada, ze nemusim a mam pondelky volneeee, tak si uzivam vzdy predlzeny vikendik 😉 v pondelok mam poradnu sa tesim , velmi chcem vediet kolko meria a vazi na chrustik 😀

andykca
9. okt 2009

evi bruuu noc...a moj tiez zaspal na gauci xi

janqa noo tak na korenene som to este nezbadala, esteze tak lebo ja korenene lubim 🙂

dobruuuu nocku prajem aj ja...uz sa moj prebral a presuva sa tak utekam za nim xi

andykca
9. okt 2009

janqa som to pochopila 🙂 🙂

bru nocku...a pekny vikendik...my zajtra mame prijemnejsie na plane a to ist pozriet rodinku do kremnice tak sa tesim velmi 🙂 papapapaaaaaaaaaaaaaaaaa

janqa24
9. okt 2009

no, dobru noc bruska, kotulam sa do sprchy a potom do postele, krasny vikend vsetkym! 🙂

janka1
9. okt 2009

tak aj vam praje dobru nocku 😉 vyspinkajte sa sladkoooo 🙂

antoniab
9. okt 2009

evi dobru noc a zajtra rychlu smenu 😉

aj ja mam pondelok kontrolu tu v uk budem pocut srdiecko ale nebudem vediet kolko vazime 😠 a meriame az doma a to az 2 novembra ☹
baby aj vas boli brucho ked kichate ci sa smejete alebo zivate tak sa mi napne a tie zvali tak bolia 😅

antoniab
9. okt 2009

vsetkym krasne sny a ja si idem dat este hrozno 😀 😀

petronelka77
9. okt 2009

Ahojte tehulky,
boli sme dnes u Dankovcika na UTZ, vsetko v poriadku, uz mame 1200 g a pekne rastieme. Sme viac ako tyzden dopredu s vyvojom. Maly riadne poskakoval a vrtel sa, nohy mal za hlavickou, bol uzasny chrobacik 😉 .
Dobru nocku

janka1
10. okt 2009

dobre ranecko 🙂
tak ja nemozem spat, maly od 4.00 ma telocvik, tak som len zvedava kedy sa unavi 😀

petronelka blahozelaaaam 😵 😵 mam taky pocit, ze vacsina babatiek teraz je nejako vopred 😉

petronelka77
10. okt 2009

Dakujem Jani 🙂 , tak to sme na tom podobne, ja som hore prevazne uz od tretej, nejako sa tym babatkam nechce spat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre