Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

cukruska1920
5. jún 2009

alika... aha... takze hodinove cestovanie by nemalo vadit ze?

drobec123
autor
5. jún 2009

cukruska, pokial nejdes po polnych cestach na traktore nemyslim si zeby to bol az taky problem cestovat. ja som v 5tt bola na vychode - sli sme 8 hodin - totalne zapchy, dali si u mojej babky obed a tahali do tatier dlasie 3 hodiny - za jeden den. potom sme mali jeden den relativne oddych a v nedelu sme sli naspat do BA, takze dalsie 4 hodiny v aute - po slovenskych otrasnych cestach ! a minuly vikend som bola na sluzobke lietadlom, sice len 2hod let tam a naspat ale aj tak. ale bola som presvedcena ze to bude ok. a vcera na UTZ sa ukazalo ze babo je uplne v poriadku, srdiecko bije, rucickami kyvalo a nozickami pekne kopkalo. ale samozrejme netreba do prehanat.

drobec123
autor
5. jún 2009

cukruska, ja denne cestujem 50 min do prace a 50min z prace autom. takze naozaj sa nemas coho bat ! 🙂

cukruska1920
5. jún 2009

drobec.... oki...ja len tak 😉 baby ja taaaaak bojim na utorok aby bolo srdiecko ☹

jovi
5. jún 2009

Huráááááááá, máme srdíčko. Dnes jsem byla na utz a krásně bilo 🙂

antoniab
5. jún 2009

cukrus neboj ja som tiez bala a bolo krasne vidiet aj ty uvidis vsetko bude ok 😉

prdecek
5. jún 2009

Holky gratuluji k úspěšným uzv kontrolám!!! 🙂

mě už se to taky blíží, jdu v úterý, tak se těším 😀 😵

cukruška neboj bude to ok!!!! 😉 bude srdce jako zvon! 🙂

markee
5. jún 2009

ahojky,
gratuluju k úspěšným kontrolám,to jsou super zprávy.
My byli od třech do teď venku,hezky jsme si pohráli na písku,malá pomáhala taťkovi s bazénem a pak jsem s ní šla a s pejskem na prochajdu. Teď je ve vaničce a mučí tam kačenu-houbu na mytí těla 😀
Já si dávám do nosu rýžový nákyp.

antoniab
5. jún 2009

baby vi ste to srdiecko poculi ? mne ukazala ako tam pulzuje ale neposuli sme nic 😕

cukruska1920
5. jún 2009

baby vy mate zapchu?? ja nie....kazdy den hnackujem 😖

zdenka73
5. jún 2009

Antonia - tak ja som ho videla, ale aj počula. Ale pri prvom nevydarenom tehotenstve, som ho videla, ale nepočula, teraz som vymenila lekára, a ten mi ho dal aj počuť.

antoniab
5. jún 2009

a cez co ti ho dal pocut ? mne len ukazala ako bije na takom normalnom utz no mozno doma mi moj gyndak da aj pocut 🙂

markee
5. jún 2009

Holky já zácpu nemám,jím každé ráno jogurty,už hodně dlouhou dobu a tak to nějak nepociťuju.
Jinak srdíčko mi nikdy doktor nepustil,ale prý je to strášná rychlost. Ono je to teda rychlý i v tom 36tt,když se začíná chodit na monitory-to je taky krása 🙂

blondynka400
5. jún 2009

cukruska, já jsem tento týden jela 13 hodin autem a v pohodě.... Akortá je pak potřeba si koupit speciální pás do auta, bežný bezpečnostní pás je špatný a může způsobit poškození nebo i potrat 😖

Jinak gratuluji k úspěšným kontrolám těm, koho se to týká 😉

dadulka2000
5. jún 2009

ahojte kocky, blahozelam ku kontrolam na sone,.... ale vam je,.... 🙂 ja stale nemam ziadny termin,...no nic,...kaslu tu na mna ☹
markee tie saty z nextu su pekne,.... tu v uk je veliky vyber a aj za lepsie ceny ako v nexte 😀
kuk na tieto stranky: http://www.peacocks.co.uk/Womenswear/Dresses/Ev...

dadulka2000
5. jún 2009

http://www.newlook.co.uk/women/dresses/going_ou..., aj tu v new looku maju trendy veci,....a za super ceny 🙂. tak co vam ma poslat?? 🙂

minix
5. jún 2009

krásne šatky, vedela by som si veru vybrať. 🙂))

ja som teraz obmedzila nakupovanie, lebo neviem, ako sa bude spravat moje telo....aj ked si myslim, ze v lete asi este vynosime svoje veci, co myslite? Brusiska budeme mat velke az na zimu a schovavat ich budeme pod kabatom...

prdecku, ako k tomu pridem ja, ked mam az neskorsi termin, ze kto bude mat prvy januarovca? 🙂))

ja si na uspesnu kontrolu musim pockat este 12 dni...:(((

blondynka400
5. jún 2009

minix, no já teď kupuju jenom takové věci, kam vím, že se menší bříško ještě vleze, jinak už ne...
To jdeš na kontrolu až za tak dlouho? 😕

naty
5. jún 2009

holky, gratuluju k srdíčkům!!! 😵
Mně ho taky nedala poslechnout, ale prej: podívejte, jak tady krásně bije!! Já na to čučela, ale musím říct, že sem kromě tý malý krevetky, viděla kulový... 😀

janka1
5. jún 2009

ahojte 😉 uf ale vas precitat 🙂 😨
vsetky uspesnym babenkam so srdieckom, rucickami, nozickami velke blahozelaaam 😉 😉 😉

mala som dnes v praci vela papierovaciek 😢 ale uz je to za nami som si potom isla urobit radost a nakupit 😀 konecne mam normalne tehu teplaky aj mikinu no som sa potesila 😀 😀 😀
lopezka sovicka 😉

markee
5. jún 2009

Dadulka,téda to jsou hadříky. Koukala jsem na těhotenské a líbili by se mi tak ty kalhoty pod kolena a na naše vyjdou do 500Kč. Švagruša je má z CaA za 700Kč a bez kapsiček. Jenže si myslím,že na léto ještě unosím snad něco co tahám teď. Projdu si ty stránky pořádně a kdyžtak ti písnu. Kolik by stálo poštovné,to asi nevíš,viď?

blondynka400
5. jún 2009

Holky nevíte náhodou neděla nějaká značka prodloužené těhu kalhoty? 😕 Já jsem tak zběžně koukala a všechno je krátké, to bych měla jak když čekám velkou vodu 😖

dadulka2000
5. jún 2009

markee, to neviem,...ale da sa to nejako zistit. viem ze ked som kurierom posiela domou balik, tak za kilo sa plati 1.5£, ale min cena je 20£ (tj za 13kg), a je to od dveri k dveram preprava 🙂

zdenka73
5. jún 2009

antonia - mne to normálne pustil, ako ked počúvaš na PC, alebo rádio, žiadne sluchátka.Ale bilo teda rýchlo, nameral 120 úderov za minútu, že bije super. Ale myslím si, že každý lekár to nemá, a zaleží aký má ultrazvuk. Skús sa ho opýtať nabudúce keď pôjdeš, či to u neho ide.

minix
5. jún 2009

blondy, no ved to....:(

bola som minuly tyzden v 5tt a kazal mi prist o tri tyzdne....to je fakt na zblaznenie to cakanie.

blondynka400
5. jún 2009

minix, no ona je to docela normální praxe. V 8tt už je srdíčko v podstatě vždycky. Zas na jednu stranu je to lepší, než nějaké stresy, že srdíčko ještě není a většina holek už v tu dobu třeba měla. Takhle už tam budeš mít pěkného prcka 😉
Já jsem se nakonec rozhodla že tady na ten UTZ taky půjdu, na začátku 8tt, abych měla jistotu, že už srdíčko bude, tak na tom budeme s tím čekáním skoro stejně 😵 . I když když jsem byla naposledy v 5+0, tak říkala, že už se srdíčko začíná rýsovat, že to vidí tak na dva tři dny a mělo by být vidět úplně, tak doufám, že už hezky bije 😅

minix
5. jún 2009

no vidis to, kolko musim cakat.:((

a prave som sa musela najest, lebo je mi neskutocne zle. asi to pojdem zaspat.

uz papate aj take tie sialene kombinacie ako horalku s treskou? 🙂

markee
5. jún 2009

Holky já jsem se přejedla-už teda kolem osmý hodiny-ale do teď to cítím. Chjo,musím přestat jíst. Pže se mi zdá,že se mi fakt roztáhl žaludek a nevim kdy mám dost. Nojo,to by tímhle tempem byl ze mě mamut na konci těhu(třeba bude fakt 😀 )

antoniab
5. jún 2009

zdenka mne to robili v uk tak som bola rada ze aspon nieco a este namne skolila novu nejaku tak to bolo take komicke 😝 na svk sa budem pytat navsetko 😉
marke to ja tiez neustale do seba nieco tlacim inak mam zaludok ako navode 😅

simbbaa
5. jún 2009

ahojte kocky 🙂 ak sa smiem pridat tak tiez sme boli v pondelok na ultrazvuku a to som bola 6tt plus5 dni 🙂 a srdiecko nam uz krasne bilo 😉 🙂 netreba sa bat hlavne vela optimizmu a tesit sa to je dobry zaklad pre babatko🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre