Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

mia.
13. júl 2009

dobre ranko 8-,
ja sa tesim, ze uz mi rano nebyva tak zle ako predym, len obcas mavam taku neprijemnu chut v ustach... Inak, brusko mi uz zacalo pekne rast, zapnem uz len jedny nohavice... 😉

bebel
13. júl 2009

Ahojte,
ja som dnes o5 v práci 😎 ........po týždni je to peklo, i keď je uhorková sezóna v plnom prúde.
Včera mi volala sesterka z FR, že nás pozývajú na svadbu budúce leto.
Tak sme sa s mangelom dohodli, že si v rámci toho konečne spravíme ten 3týždňový trip po juhu FR, ktorý sme už dlho plánovali. 😀
Aj keď 1 krpec bude mať len 5 mesiacov, druhý bude dlhou cestou autom určite poriadne otrávený....teším sa ako malé decko.MUsíme si to rozplánovať, tak aby sme Bruna, čo najviac zaujali a aj my si to užili 😉

janka1
13. júl 2009

🙂 ahojte 😵
prave som sa vratila z poradne a mame sa OK fotocka v albume /poobede hodim lepsiu kvalitu , ked pride MM z prace ma lepsi fotak/ 😉
zhrnutie: videla som krasne gulicky aj popika, takze pod srdiecko nosime nasho uz na 100% Oliverka 😵 😵 😵 😵

som stastnaaaaaaaa 😉 bola som rana na krv na triple testy , tak mi uz urobila aj poradnu nemusim cakat do16teho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krasne sme spovitali prsteky, aj rebra aj chrtove kosti no uzasny pocit z dnesneho sona ...utekam este na endokrinologiu na kontrolu a potom sa sem vratim, len som vam chcela dat infoo

drobec123
autor
13. júl 2009

Dobre ranko, tak som naspat z tatier a som strasne rada. ja mam velmi rada navstevy, ale byt pomaly 48 hod po rodinnych navstevach a vsade musite len jest a jest a nic sa neriesi len kedy prideme na druhy den a co budeme chciet jest, to je vela aj na kona, a nie este na mna ked som tehu ..... takze vcera vecer sme boli najstastnejsi ked sme otvorili dvere domov a s usmevom sme skonstatovali ze dalsie vikendy budeme mat len pre seba 🙂
janka straaasne gratulujem k tymto uzasnym spravam ! takze prva z nas co vie co sa v nej skryva 🙂 ja idem na tie triple testy teraz v piatok, len doktorka ma teraz dovolenku takze na UTZ sa nedostanem, az 30.7. to budem uz 18tt tak snad uvidime aj my nieco 🙂

janka1
13. júl 2009

drobec dakujem 😉
ja som to napisala hlavne pre info ostanym babenkam, ze v tomto tyzdni uz isto vidiet zretelne co to je 😉 ja som to videla a je to uzasneee 🙂
drzim palceky na piatok , mozno to dopadne ako u mna, ze ti urobi necakane aj poradnu 🙂

drobec123
autor
13. júl 2009

jani, no asi nie, lebo idem lem k sestricke na odber rano, doktorka tam nie je vobec takze nebude mi mat kto spravit poradnu. ale to vooobec nevadi, ja si na to nase prekvapko rada pockam, len nech je vsetko v poriadku 🙂
a fakt to bolo tak krasne vidiet, ze by si to aj sama vedela odhadnut ?

sisipetka
13. júl 2009

Dobre ranko kocky,
Jani gratulujem k Oliverkovi, vysiel vam krasny parik a starsia sestricka bude mat radost 😉
Cukrus peknu dovolenku.
Antonia - vdaka za super link, my tiez doma vymyslame mena, kedze chceme Zaru a take nikde nie je v kalendari 😢 , tak mozno budeme musiet vymysliet nieco nove. Chlapcenske este tiez nie je uplne dohodnute.
Mia super, ze nevolnosti prachadzaju, je to dobry pocit 😉
Slenka vitaj medzi nami - ten monitor z Usa mam aj ja, no a je troska problem zachytit srdiecko, lebo malicke ma este vela miesta a stale sa vrti. Mne sa parkrat podarilo zachytit frekvenciu 120 az 135, ale teda musela som male ponahanat 😉 Ono je to skor dobre v tych poslednych stadiach tehtenstva, ak si mala predtym nejaky problem. Teraz je zbytocne stresovat sa tym, neboj mimi je ok.
Adi boli sme na Anjeloch a demonoch - ja uz som na tom bola s kamoskami davnejsie, ale Peto to chcel silou mocou vidiet, ale predtym si musel opat precitat knihu 😀 Tak preto az teraz 😉
a ostatne kocky, ktore som nemenovala pekne zdravim a miminkam v brusku posielam cmuky cmuk 😵

minix
13. júl 2009

ahojte, Janka, super, ze gulky a pipik.....to som prekvapena, ze je to tak skoro vidno...🙂 Ja pojdem zasa o dva tyzdne, tak mozno uvidime aj my. 🙂)

antonia, uz som si to vytlacila a doma sa na to vrhneme. 🙂 Ze ake mena....mali sme povodne Adam, ale ako vidim, tak to dopadne presne, ako su teraz Emmy...v jednej triede zakricis Emma a otoci sa 5 dievcatiek. 🙂) Takze asi to premyslime. Nie je na zahodenie ani Alex. Ale kedze mame vybrate mena pre chalana, tak natruc to bude dievca, to som si viac nez ista. 🙂 ALe pocity, co by to mohlo byt, nemam ani zdaleka.
Babeny, co mate prve uz za sebou, mali ste tieto pocity? 🙂))

drobec123
autor
13. júl 2009

minix, ja mam presne tvoj problem len naopak ! my mame vybrane dievcenske meno a chceme dievca, ale urcite to bude chlapec kedze s tym az tak nepocitame 🙂
ja sa priznam ze nemam absolutne ziadne pocity co by to mohlo byt, ani len netusim ....

gucz
13. júl 2009

ja teraz namám nijaký pocit, pri dcérke som mala až do konca pocit, že to bude chlapec, takže na to sa spoliehať nedá. 😀

olienka12
13. júl 2009

janka blahozelam z celeho srdca 😀

minix
13. júl 2009

drobec, nam je to jedno, co to bude. 🙂) hlavne nech sa ma dobre...ale chalanske mame vybrane....len tie babske sa nevieme moc dohodnut.. :(

k.a.t.k.a.
13. júl 2009

dobré ránko 🙂

konecne doma 😎
minix ja som od zaciatku citilia ze to bude dievca 😉 a to sme s manzelom obaja z rodin kde su sami chalani 😅

weronikla
13. júl 2009

Ahojte diefcence 😉 Konecne som sa sem dostala, vikend bol celkom tazky, sama rodinna oslava a veeeela jedla 🙂
Janka, gratulujem k Oliverkovi... ej ako by som sa tesila, keby som aj ja uz v stredu videla, ci to bude chlapec alebpo dievca 😅 Mala som pocit, ze by to mohol byt chlapec, ale svokra cakatelka mi vcera vravela, ze na 80% by to mohlo byt dievca, kedze aj moja mamka mala prve dievca. Tak som ostala prekvapena, taketo nieco som pocula prvykrat.
Minix, tak s tymi bruskami je to funny, a predstav si, ze ja meriam 181cm, moj drahy 183cm 😀 Tak som zvedava, ake budeme mat bruska 😎

bebel
13. júl 2009

Janka, gratulujeme k významnému poznaniu 😀
Minix, tak ja som pri Brunovi absolútne nemala ani tušenie, ani pocit, čo to je a až do 22. tt to úspešne skrýval pred usg. Dokonca na morfologickom usg v 20tt. mi tvrdil externý doktor, ktorý bol krajne nepríjemný na Antolskej, že je to baba.....až na 3D sme videli jasne, že to bude chlapec.
🙂

olienka12
13. júl 2009

no ja sa neviem dockat toho UTZ kde mi povedia, kto nam v brusku byva 🙂) u nas v rodine sa rodili prve stale dievcata, ale u draheho chlapci, dokonca maju len jedno dievca jeho sestru, tak neviem neviem. Tak nejako to berieme, ze je to princezna, a bude tazke asi sa preorientovat na princa, ked to bude chalan hehe. Vsetci mi totiz chlapca predpovedaju prave preto, ze chceme dievcatko, no uvidime 🙂
Baby uz Vam zacali tehu chute? Ja sa idem osalit pre kysle 🙂)

drobec123
autor
13. júl 2009

no myslim ze vacsine z nas to je v konecnom dosledku jedno co to bude, len nech to je zdrave !!!
holky, ktora sa chysta tento tyzden v piatok cvicit na jogu ? ja uz musim zacat nieco robit, lebo som cela nesvoja kedze len sedim v kancelarii a potom doma. cez vikend sice chodievame vela vonku aj na prechadzky ale to mi nestaci ....

roxy_1
13. júl 2009

Ahoj holky,vikend byl uzasny,byli jsme v Ceskem raji,prosli jsme vcera Prachovske skaly,no nadhera,az na chuzi do kopce,byla jsem jak tlakovy hrnec..ufff to mi davalo zabrat. 😀

Janka moc ti gratuluji k Oliverkovi,je to nadhera a uz bych si taky prala to vedet 😅
moje mama a tchyne se spolu vsadily o nejake hodne drahe sampajnske,co to bude,jsem zvedava ktera to uhodne 😀 ale az za nejaky ten patek jeste ☹

jinak ja si myslim ze to bude kluk,ale uvidime co nam povi 😉

bebel
13. júl 2009

Drobec, ale Zuzka je na dovolenke 17.7. 😎 tak jóga nebude.

drobec123
autor
13. júl 2009

bebel, nie nie na dovolenke bola minuly piatok a este jeden piatok v auguste - 14.8. 🙂 teraz cvici.

dadulka2000
13. júl 2009

ahojte kocky, aky ste mali vikend??

my celkom "bojovy"..... mojmu chlapovi sa podarilo pri presuvani kablu zo sky boxu z prizemia do poschodia (vramci dvihania dlazby a podlahy) prerezat aj rurku od kurenia, tak sme skoncili s povodnou v dome a s vseobecnym bordelom,.... 😅 takze co som cely vikend robila bolo upratovanie, varenie a staranie sa o Ellie,...no poviem vam, ze som rada ze som dneska v praci 😀

krasny den vsetkym prajem 🙂

sisipetka
13. júl 2009

Drobi ja by som aj sla na jogu, len to budem vediet s istotou v piatok, kedze sa vacsinou prisposobujem mojim bolestiam hlavy 😅
Ja tusenie na babo nemam, oslovujem ju sice ona a dievcenske mena hladam viac, avsak budem stastna akemukolvek pohlaviu, hlavne nech uz ho mam v naruci 😉
Olienka, ja mam chute od zaciatku 😀 Zjem vsetko, co nezje mna 😀, ale to co mi chuti v jeden den, uz na druhy nemusim a naopak. Cez vikend boli na pretras uhorky a dnes sa tesim na melon 😉

dadulka2000
13. júl 2009

sisi, ja som uz druhy tyzden zavislak na Salt and Vinegar crisps - slane octove lupienky,.... je to uzasne 😀
kto bol v UK isto ich pozna,...ja ich teraz uplne milujem. (viem, je to hnesne nezdrave - ale nemozem si pomoct)

roxy_1
13. júl 2009

dadulka moc dobre znam,milovala jsem je ale bohuzel tu v cesku nejsou ☹

drobec123
autor
13. júl 2009

peti, jasne do piatka je daleko. ved ja tam na 99% pojdem, budem rada ak sa tam stretnem viacere.
ja mam inak rovnake chute, raz mi chuti jedna vec velmi a na druhy den ju uz nemusim 🙂 teraz som mala obdobie kyslej kapusty.

dadulka2000
13. júl 2009

roxy poslem ti ich,.... 🙂 uz tlacim druhy balik dnes do seba,..... a zapijam to litrami vody (potom uz len curam kazdych 15min)

andykca
13. júl 2009

Caute babenky....

tak Jani super ze uz vies naisto ze to bude chalan...super 🙂som zvedava co bude u nas hehe...mozno uvidime o mesiac 😀

Peti noooo tak na tom sme boli aj my...fajny film a za tie pukance by som sla isto aj ja...naposledy som zjedla skoooro vsetky hehe....boli fakt dobre

dnes som bola na ekg si ma podavali z dveri do dveri ach jo....

a tehu chute mam aj jaaa z kazdeho rozka troska...ako kedy a ako co 🙂 ale sladke nelubim vobec....teda musli si dam rada ale inac nic........

lopezka
13. júl 2009

ahojte tehulky 😅
vynimocne som nakukla aj cez den, kedze sefka ma dovolenku 😀 😀 ale nemozem tu byt dlho 😖

Janka gratulujem !!!! 😀 😅 je to vobec mozne, ze to pohlavie vidno takto skoro ? 😅

sledujem, ze preberate mena ......ja som mala dievcenske vybrate uz hroooozne davno, chlapcenske "mohol vybrat" drahy, ale samozrejme som s tym musela suhlasit 😀 😅 takze nas drobcek bude bud Timea 😅 , alebo Matus 😅

inak neviem, ci sa to pohlavie da spoznat podla toho, ake mate chute, ci nechute ......ale mam skoro absolutnu averziu voci masu a kazdy masovy pach, ktory sa u nas doma vyskytne, musim predychavat na balkone 😀 😅
a pamatam si, ze moja segra bola dlhe roky vegetarianka, ale ked bola tehotna, drobcek si vynutil maso a basta a bol z toho Šimonko 😅 tak neviem .......ale sa mozrejme mi je to jedno, hlavne nech je to zdravucke 😅 hrozne sa bojim nasledujucich kontrol, aby bolo vsetko v poriadku ( najvacsiu hrozu mam z DS 😢 )

pekny den vsetkym prajem a tym co mame este nejake nevolnosti, aby to uz konecne preslo 😅 cmuk

lopezka
13. júl 2009

este ma napadlo k tomu kupaniu, co pisala janka ...ze chodi na kupko ....... mozeme sa takto kupat ? nehrozi nejaka infekcia? ja neviem, len si overujem, lebo som mala na leto naplanovane akurat tak nohy v lavori 😀 😅

a co sa tyka cvicenia, baby z blavy, nasli ste tu uz nejake vhodne cvicenie ? 😅

miroslava89
13. júl 2009

janka gratuluujem🙂

ste sa akosi dnes dopoludnia rozpisali ja nestiham citat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre