Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
28. júl 2009

olienka super blahozelaaam 😉
skoda, ze nebolo vidiet co to je, tak si este pockame 🙂 ja sa uz tak tesim ako tu o chvilu budete vsetky hadzat jedna po druhej kto co nosi pod srdieckom 😵 aspon uvidime koho bude viac 😀 😀 😀

eva3107
28. júl 2009

Tak ja neviem...nooo ☹ budem sa pytat!!!Janka...ach trosku ti aj zavidim ako ti je fajne a ja trcim v praci 😝

Oli inak gratulujem k uspesnej kontrole...som naozaj rada 😅

olienka12
28. júl 2009

no hlavne som rada,ze je bobco ok aj krcok drzi,lebo tie kontrakcie neboli nic prijemne....

nedockava4
28. júl 2009

no, tehulky....ja som sa rozhodla, ze nechcem vediet pohlavie, ale tak asi ked pojdem na 3D, tak mi to lekar povie, vsak?

eva3107
28. júl 2009

kontrakcie.. 😕 ...azda si mala neake kontrakcie?

k.a.t.k.a.
28. júl 2009

nedockava ked mu dopredu povies tak ti ho nepovie, ale na 3D to mozno aj sama uvidis neviem 😅

olienka12
28. júl 2009

ozaj dostala som prenatal box je tam aj poukazka s 33% ylavou na monitor babysense II idem pozriet co je to zac 😉

dadulka2000
28. júl 2009

Evi a co tak len skusit na nejaku dobu - pokial budes na materskej, uvidis ako to chodi a potom sa aspon lepsie rozhodnes a o nic neprides - ved aj tak budes doma z drobcom 😉
Janka tak ty si vegetis na dovci??? ja sa tesim na september ked idem kuken na slovensko a potom asi v oktobri skocime na nejaky last minute k mori (mozno Ibiza - celkom dobre ceny mali).

nedockava4
28. júl 2009

katka...hm...tak to ho musim upozornit...ale manzel chce ist so mnou, tak neviem....lebo on chce vediet, co cakame...aj ked ja som si na 99% ista, ze to bude chlapcek 🙂

olienka12
28. júl 2009

evi mala som v sobotu kontrakcie neboli silne ale zretelne sa dali citit od vtedy len boli brusko ono ma boli stale... kazal mi zvysit davky magnezia

nedockava4
28. júl 2009

oli...vazne?...a to ti dali zadarmo?...aj ja chceeeem

olienka12
28. júl 2009

no mali by to davat u kazdeho gynekologa a potom este v nemocnici 🙂 skus sa spytat sestricky u dr.

nedockava4
28. júl 2009

tak to sa musim spytat...

eva3107
28. júl 2009

Nedockava...tak to ano...ale myslis ze budem moct s takym malim babaom tam cestovat? Co sa tyka ist tam pocas materskej je dobry napad... 😨...Musim pouvazovat co a ako

Nooo Oli to ti nezavidim...co sa tyka prenatal boxu tiez som uz jeden dostala taky modry a este v nemocnici by som mala dostat pokial sa nemylim tak ako pise Olienka

janka1
28. júl 2009

dadulka my sme len tu blizko 😉 a iba do piatku cca 85 km o blavy 🙂

dadulka2000
28. júl 2009

Evi, no das si zapisat babatko do pasu a cestujes,... ja mam pas pre malu od 5 tyzdnou - parodia je ze teraz vyzera uplne inak ako 5 tyzdnova a jasne ze tam ma tu 5t. foto,... mozem pasovat akekolvek baby z/ do krajiny 🙂 (teda pokial nie je cierne 🙂 )
janka, uzite si to tam,....

nedockava4
28. júl 2009

hm...a to nebude odveci, ked sa na ten prenatal box opytam?....nebude na mna pozerat, ze som "narocna"?

eva3107
28. júl 2009

Dadulkaa.... 😀 ...potom ti dam prepasovat mojee....nooo 😀

Nedockava...nieeee....kludne sa na to opytaj 😀 !

olienka12
28. júl 2009

nedockava pokial viem tak to normalne davaju, takze si myslim, ze pytat sa je v pohode 😉

dadulka2000
28. júl 2009

jasne, za drobny poplatok to nie je problem 😀

bebel
28. júl 2009

Olienka bola si aj na monitore alebo Ti iba tvrdne bruško....?
Ja som pri Brunovi nevedela, keď sa to u nás rozbehlo, že čo to je.....bola to taká tupá, ťahavá bolesť od krížov dopredu, spočiatku akoby kŕč pred hnačkou počas črvenej chrípky.... 😎
Až, keď som nevedela zaspať a zistila som podľa hodiniek, že je to v 8 min intervaloch...došlo mi, že sú to kontrakcie.Potom sa to len stupňovalo až do tlakov.

Prenatal box vyfasujeme každá v pôrodnici pri prepúšťaní domov.
Je to direct marketing jak šľak....v kuse ma dodnes otravujú s rôznymi kravinami...a vzorkami poslanými na adresu domov. 😎

nedockava4
28. júl 2009

tehulky...troska odveci tema, ale poradte...
9.8. ma manzel narodeniny a zaroven mame vyrocie svadby....chcela by som ist na vikend do Tatier, len neviem kam....mate niektora dobry tip aj na ubytko?

olienka12
28. júl 2009

bebel bola to tak nastupujuca bolest,kt. sa stupnovala a ustupila tak chvilku nic a zasa, lekar vravel,ze moze byt ze babo sa velmi hybalo a maternica tak reagovala na podnety. bolo to ine ako normalne
Inak brusko ma teraz boli v jednom kuse niekedy viac,niekedy menej...

zazalienka
28. júl 2009

nedockava 4 zalezi na tom kam do Tatier chces ist.. ci na sukromie, hotel, penzion..

sybylla
28. júl 2009

skus hotel nezabudka, celkom prijemne ceny ma 🙂

dadulka2000
28. júl 2009

o nezabudke som aj ja pocula len chvaly 😅

zazalienka
28. júl 2009

presne, v Strbe.. je tam krasne, sauny, virivka, prijemne prostredie..

nedockava4
28. júl 2009

zazalienka, sybyla....to je jedno....nech tam bude pekne, prijemne...idem mrknut tu nezabudku

zazalienka
28. júl 2009

len su trosku drahi.. ale Relaxhotel Avena v Liptovskom jane mava akciove vikendy, aj tam je krasne..

zazalienka
28. júl 2009

a ked chces nieco lepsie, tak hotel Permon na Podbanskom.. to je o inom.. ale aj zaplatis..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre