Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
15. aug 2009

uf, viac ako polovicu už mám za sebou 😝 😝 😝 sa mi ale nechceeeeeeeee...

olienka, som ti mohla poslať, som písala, že ja mám asi 4 balenia...nikto sa nehlásil...

olienka12
15. aug 2009

oj nevidela som ideme dnes k vode a buduci tyzden do madarska tak som rada,ze som zohnala

marushka
15. aug 2009

hm, ja som dnes nešla...asi zajtra pôjdeme všetci...aj ja som rozmýšľala, že by sme mohli skúsiť Lipót v Maďarsku, uvidím, či mi to prejde 😉

k.a.t.k.a.
15. aug 2009

ahojte 🙂

svokra mi vzala malu, tak cely den s MM len lezime a kukame telku 😀

marushka nezavidim so zehlenim, ja nezehlim vobec 😀 nastastie MM nie je koselovy typ 😝 a malej som zehlila len nejakych 4-6mesiacov 😅 to je jedina cinnost pri ktorej vrazdim 😝

tak teraz rozmyslam co s nacatym dnom a ci dat uz dole pyzamo 😀

marushka
15. aug 2009

😀 katka, kašli na pyžamo, máš čas, ja si občas dávam dole aj neskôr... 😉

už som dožehlila, ani môj manžel nie je košeľový, skôr ja, ale košele tam mám stále, tie vyberiem z koša a vyžehlím aktuálne pred použitím...ale tiež som to zredukovala po malom - je veľa vecí, ktoré nežehlím ani ja a to som pred tým žehlila úúúúúúplne všetko 😝

k.a.t.k.a.
15. aug 2009

marushka a uz si si nasla niekoho na ten morfologicky utz? ja by som mala ist na antolsku, ale isla by som este raz pomimo

petronelka77
15. aug 2009

Ahojte kocky,
chcem sa spytat, ako je to u vas so sexom v tehotenstve 😉 . Som po IVF, 5-y mesiac tehotenstva. Najskor lekar sex neodporucal, teraz som sa ho uz nepytala.

marushka
15. aug 2009

katka, mne teraz teda vysvetlil, že keď sú všetky moje testy ok, tak je len na mne, či absolvujem morfo, alebo nie...povedal, že keď pôjdem na 3/4D, tak aj tam dosť dopodrobna prekukajú mimíska, tak vôbec neviem, čo mám robiť? 😒 😒 😒 on mi odporučila Holáňa v Medifere, ja som tam chcela aj pôvodne ísť, absolvujeme tam z práce preventívky...tak teraz fakt že neviem 😉

lopezka
15. aug 2009

ahojte tehulky a pekny vikend zelam 😅

ja som dnes vstavala o pol desiatej, drahy az okolo dvanastej 😀 ...po celom tyzdni chodenia po nakupoch sme si povedali, ze si potrebujeme oddychnut 😅 ....pred chvilou sme doupratovali a uz mame veget 😅

k tym vysledkom AFP ......mne vysiel down az nejak 1:15050 😅 a defect neuralnej trubice 1:7600 (alebo tak nejak 😀 ) .....a vysledky mam ako 27-rocna 😅

zdenka, ty si tu tusim jedina prvorodicka v mojom veku 😅 .... u teba je to ako s amnio ? 😠

k.a.t.k.a.
15. aug 2009

marushka tak ja neviem, pre mna je morfo dôlezitejsi ako krvne testy, ktore nie su 100% 😝 ja som o nich v poslednej dobe vela citala a je fakt ze aj tej co ma dobre AFP sa moze narodit down 😖 a co ked motyka vystreli ze jo 😒 preto idem urcite teda na Antolsku kde to je zadara a asi este jeden dam v Gynfive, tam to tusim stoji okolo 600 nie som si ista 😉 A vraj klasicky 2D ultrazvuk je najpresnejsi, mna sa vcera snazila dr. presvedcit ze na 3/4D nemusia zachytit downa tak ze tak 😉 no a vyber si teraz 😀

marushka
15. aug 2009

no, veď, toto ja katka viem...takže naozaj rozhodni sa... 😉

marushka
15. aug 2009

katka a čo je na antolskej zadara? morfo? a prečo???

marushka
15. aug 2009

v medifere 60 euráčikov...

k.a.t.k.a.
15. aug 2009

tak vsak ved do nemocnice ti staci len vymenny listok od tvojej dr. ze nech ti urobia morfo, poistovna preplaca

tam je vzdy plno zien ... dole na prizemi jak maju ambulancie lekari je aj cisto ultrazvukova ... teba dr. neposielala tak? sa cudujem

k.a.t.k.a.
15. aug 2009

a poisťovňa prepláca 3 velke ultrazvuky v 12tt 20tt a 32tt, takze ak ti dr. napise vymenny listok a prides do nemocnice tak ti ho urcite urobia 😉

k.a.t.k.a.
15. aug 2009

inak stále v pyzame 😀 teplo mi je jak konovi, hlavne ze sa mala dakde cvachce 😝 😀 a kybel vanilkoveho pudingu som zjedla 😀 este by mi svokruska mohla zahlasit ze by si ju rada nechala cez noc a ja si hned obujem vecer tanecne topanky 😀 😀

marushka
15. aug 2009

no, to som nevedela, mne povedal, že on neposiela nikam a že on robí len tie scriningové soná o ktorých si písala....
tak som z toho jeleň...no, ale aj tak je to jedno, nakoľko má dovču, tak 2týždne nič nevybavím 😠

sayast
15. aug 2009

ahojky holky,
omlouvam se ze vam sem lezu,mam nejake veci po sve dceri nafocene na mimibazaru,kouknete,vetsinou jsou to veci nenosene a kdyz, tak minimalne. dcera nam moc rychle vyrostla . pokud byste meli zajem,je mozne hodit nejakou slevicku

preju krasne tehulkovani

Sandra

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=181383

marushka
15. aug 2009

tak ja frčím do postele čítať knihu 😉
tak sa majte a želám krásny sobotný večer 😉
katka, ty sa už ani neprezliekaj 😀 😀 😀

papapapanečky 🙂

krista
15. aug 2009

stylly • 20tt • Dnes ve 12:46
Ahojky maminky,...jsem těhulka ve 20tt,..čekám miminko na začátku ledna,ráda bych sem pozvala všechny maminky, kterým se miminko(a) narodí v lednu 🙂 😉 At se máme společně na co těšit 😉

stylly • 20tt • Dnes ve 14:55
🙂 🙂 🙂

misicka455 • 19tt • Dnes v 19:43
Ahojky stylly, i já mám termín v Lednu 🙂

stylly • 20tt • Dnes v 19:46
misicka:ahojky a už víš co to bude? 😉

misicka455 • 19tt • Dnes v 19:48
Jo už to víme docela dlouho budeme mít holčičku 🙂 Koukám, že vy ještě nevíte nechcete si to říct a nebo se mimčo ještě neukázalo?

stylly • 20tt • Dnes v 19:49
misi:No tak ukázalo,ale ve 13tt nám řekli chlapeček a ted v 19tt holčička,...tak ti nevím 😅

misicka455 • 19tt • Dnes v 19:52
Takže pořád 50 na50 😀 😀

misicka455 • 19tt • Dnes v 19:52
A kdy jdeš na velkej utz?

stylly • 20tt • Dnes v 19:53
misi:Jojo,..přesně tak 😉 Ale mě to je jedno,...jen manžel by asi raděj holčičku 😉 hlavně ale at je mimísek zdravý 😉

misicka455 • 19tt • Dnes v 19:55
😉 Jo jo hlavně aby bylo zdraví to je nejduležitější 😉

stylly • 20tt • Dnes v 19:56
misi:a co bolesti?máš nějáké?

misicka455 • 19tt • Dnes v 19:59
Jo občas mě pychá břicho 😀 😀 Jinak začinaj bolesti zad, ale pořád to jde 😀

stylly • 20tt • Dnes ve 20:00
misi:kolik ti je?jak se bude miminko jmenovat? 😉

misicka455 • 19tt • Dnes ve 20:05
Je my 26 za týden 27 a o jménu ještě rozhodnuto není, nějak se s manželem nemůžeme dohodnout 🙂

stylly • 20tt • Dnes ve 20:08
Tak to mě je teprve 22,tak to gratuluji,..pokud se do té doby neuvidíme

stylly
15. aug 2009

ahojky můžu se k vám přidat???? 🙂

si
15. aug 2009

Ahoj holky, také čekáme v lednu (termín 7.1.2010). Dneska si připadám jak balón. Nemáte nějaký zaručený recept na zácpu (celozrnné věci, ovoce, zelenina, horký džus teď nějak přestalo účinkovat)?

stylly
15. aug 2009

si:Tak s tímto problém nemám,... 😒

eva3107
15. aug 2009

Ahojte vitam vas...
Si...tak na zapchu mi pomahaju ovsene vlocky.... 😉

boncusik
15. aug 2009

ahojte holky,

vitam nové tehulky 😀

petronelka ja som tiež po IVF a mne doktor nedoporučil sex až do porodu ☹ ale mala so 3xpotrat takže asi preto, inak ak si v pohode, krčok je OK tuký tak nevidím dovod prečo by ste nemohli sexíkovať 😉

dnes som bola u nás v tescu a nakupila super vecičky oblečenie pre nášho Dominka, mali akcie, čiapočky, ponožky, tričulká, body - no proste som sa vytešila a teraz to už 2 hodiny obdivujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suzan280
15. aug 2009

ahojte januarovki! ja mam termin na 10,01,2010! strasne sa tasim na moju Mišku!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prajem vam krasne tehu!!!

andykca
15. aug 2009

ahojte babulky a nove tehulky 😉

prave sme sa vratili z hockeja 🙂 setko bolo super chlapci sa ponahanali a ja som si medzitym dala hranolky a tasticku z McDonalda 🙂 mnamky...

boncusik nooooo asi by som jaaa nevydrzala nemat sexik...ale co uz pre babanko setko ze? xi...

dobruuuu nocku... 😅

stylly
16. aug 2009

Holky cítíte už pohyby????Jsou pravidelne???Jak jsou silné,..díky za odpovědi 😀

meggieya
16. aug 2009

ahoj stylly... vitam ta tu medzi nami.... o ja som sice iba v 17 tyzdni a pohyby este necitim. ale okolo toho 20 by si ich uz mala zacat citit, a vtedy je to inak presna polovicka... ja uz tiez velmi chcem, aby som drobceka citila, aj sa mi o tom sniva.... 😉 a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre