Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
17. aug 2009

andy, kiez by som nieco v noci robila 😀 ale po tych problemoch s krvacanim sme mali sex zakazany a teraz ani neviem, ci mozme, ale popravde ani na to nemam chut, s bruchom som straaaasne nemotorna 😒

allinka, kedy budes mat 30? ja v aprili, ale zrejme si tie okruhliny aj tak neuzijem, kedze mam v plane v tom case este kojit, takze ziadny alkohol 🙂 ale neva, prcek za to bude urcite stat

my ideme v stredu na kontrolu,to budem v 20.tt, tak nas budu merat. Ale sono mi bude robit na tom istom utz, co mi robi vzdy, to zrejme nie je to morfologicky 😒 ja sa v tom nevyznam... ale neva, za chvilu je tu 6.9. a teda HC 😀 tak tam nam verim spravia poriadne vysetrenie

adros
17. aug 2009

andy a to sa ako prejavuje? myslim Nelly

weronikla
17. aug 2009

Ahojte, vitam nove tehulky.. STale nas je viac a viac, hadam sa zmestime do porodnic 😉 😀
Co sa tyka tepla, tak ja sa schovavam a nevychadzam, pokial to nie je nutne 😎 no dnes idem na skusku svadobnych siat, takze predsa len musim vystrcit paty z domu. NO a teraz idem co to navarit, kedze sa mi drahy dnes vracia po troch dnoch 🙂
Inak, ja vobec nemam kontrolu v 20 tt 😒 Bola som vo stvrtok, iba bezna poradna, ani sono mi nerobil a dalsiu ma objednal na 14.9., to budem uz v 23 tt. O morfologickom utz nic nespominal... 😒

andykca
17. aug 2009

adros 😀 noooo tak ja som tiez nemotorna takze to nechavam setko na mojho xi....

no super a ja idem na poradnu az o 3 tyzdne...sa neviem dockat xi....tak ty ides na utz v nedelu?ten moj Dr hadam nikdy neoddychuje hehe

no a Nelly sa gravidita prejavuje tak, ze knuci bezdovodne, ma mlieko, zhromazdovala si hracky na jedno miesto...minule na to brala normalne lieky na hlavicku no som zvedava....este mame cakat ci sa jej to nezlepsi aj same no ale neviem ☹

ivv
17. aug 2009

andykca, wandushka mno ja by som to aj urobila, ze odhlasit sa z jeho morf. uzv.. lenze je ho uz poznam, pravdepodobne by sa ho to dotklo a aj bez toho je mrzutan mrzuty.. a este by ma nahodou na antolskej mal rodit.. tak by si ma asi vychutnal.. 😅

olienka12
17. aug 2009

andykca a keby ste jej obstarali steniatko? mozno by jej to pomohlo 🙂 je vela takych ktore ich vlastna mama nemoze kojit...

adros
17. aug 2009

andy, no hej, idem v nedelu. My nemame auto, tak musim otravovat rodinu. A kedze nasi robia na rozne smeny, tak som sa musela objednat tak, aby sme to vedeli skombinovat, cize v nedelu 😀 A si s Dr. spokojna? Ja som na to 4D straaaaaasne moc zvedava 😀

Chuda Nelly, a to pride len tak z nicoho nic? Mala uz steniatka? Nie je to tym, ze este nemala a tuzi po tom?

zucana
17. aug 2009

CAUTE BABY zdravim.
nedockava vsetko najlepsie
inak morfologicky vraj nie je povinny na slovensku ani teda tu v IT nie je povinny ... ivv a neboj sa lekara skus si nieco vymysliet trebars ze tam mas znameho a ze ti povedal, ze maju novy pristroj a ze ti chce urobit to vysetrenie a tak si prijala ponuku ze ci mu to nevadi. ty mas pravo na vyber lekara aj na vysetrenia ake chces len ked je mrzutak tak ho treba tak trosku prekabatit 😉
andy aj my ked sme mali psika tak to robil...a nie je to nic zle to sa len chysta na materinsku ulohu a mozno citi ze ty budes maminka 🙂

drobec123
autor
17. aug 2009

ahojte, tak som naspat v praci po dvoch tyzdnoch, to je brutal -to vam poviem, vobec sa neviem sustredit 😠
ale mam co robit takze myslim ze velmi rychlo zabudnem ze som bola na nejakej dovolenke.
ja uz mam brusko - kraaasne akurat tehotenske. uz to nevyzera ze som sa "dobre napapala" ale teda ze som naozaj tehu. aj ked musim povedat ze teda viac to vnima okolie ako ja. ja ani len neviem ze som tehu, jedine ked ma picha podbrusko tak si to uplne uvedomim. robim vsetko to co predtym, dokonca som bola aj na tobogane cez vikend, ale taky vacsi som si odpustila len taky detsky ... sa manzel zo mna smial ze to bude dobre sidlo to dieta ked bude po mne - blazniva mamina.
inak ako citite tie kopanceky, ja citim nejake mrvenie, aspon si to nahovaram ze to je dieta, mozno to su len creva. a to dnes som zacala 21tt, tak snad je vsetko ok ...

k.a.t.k.a.
17. aug 2009

co viem tak morfologicky utz je jeden z najdlolezitejsich utz kde sa kontroluju organy

grelu
17. aug 2009

ivv...a nepytala si sa ho na ten uzv?

...inak, pokial by si ho chcela (kvoli sebe), tak nan chod...lekarovi nemusis nic vraviet 🙂

zucana
17. aug 2009

hej katka ale nie je povinny vraj pisali u nas baby vo februari

k.a.t.k.a.
17. aug 2009

mozno nie je povinny, ale posledna moznost kedy mozes zistit ci babu nieco je, lebo prerusit tehotenstvo sa da len do 24tt 😉

no ja som sa prave objednala do Gynfivu na morfo a ma potesili, lebo sa tam za to neplati vraj to hradi poisťovna , len si treba zaplatit 9 ojro za objednanie na konkretny cas 😎

ivv
17. aug 2009

grelu.. co myslis? ten morfologicky? no na ten som uz objednana od poslednej kontroly v 16tom tyzdni..
a na ten druhy morfo som sa objednala bez jeho vedomia do gpn..

minix
17. aug 2009

ivv, nemala by si sa bat prehodit lekara, sak ide o tvoje mimko a o tvoje zdravie, akekolvek ine pocity zahod za hlavu a smelo do toho...

no neviem, ako je to s tym morfologickym, ale viem, ze ma ukludni, ked mi ho urobia, lebo uvidim, ze krpec je snad v poriadku. 🙂))

minix
17. aug 2009

drobec, to sme na tom podobne, ja som podla doktora uz 19tt, ale stale nic necitim...teda aj mozno hej, ale povazujem to za mrvenie criev...najma ked som mala celu noc krce a hnacku, lebo sme mali hody. 🙂))))

ivv
17. aug 2009

minix .. no ja som uz nad tym uvazovala.. lenze teraz uprostred tehu to asi riesit nebudem.. hovorim si, ze povinne veci mi urobit musi, co aj doteraz urobil, zda sa ze nic nezanedbal.. len jeho problem je, ze je strasne naladovy.. napr. posledna kontrola v 16tt bola uplne bez slova, akurat ked mi podaval knizku tak povedal, ze sestricka mi urobi odbery a objedna na morfologicky.. co som vedela aj bez neho 😖

ivv
17. aug 2009

aby to nevyznelo blbo.. ze sa na mna musi usmievat.. 😲 ale uz mam s nim skusenosti, je to jeho typicka crta 🙂

minix
17. aug 2009

ivv, je to na tebe, to konecne rozhodnutie. 🙂 ale ja by som ho asi takto netrpela, ved mas pravo na informacie.

roxy_1
17. aug 2009

ahoj tehulky,jdu vas jen pozdravit a docist,pak zase budu pokracovat v uklizeni,o vikendu jsem toho moc nepouklizela... 😅

nedockava vsechno nejlepsi k narozeninam a krasne to oslav i s drahou polovickou 🤐

tak vidim ze tento tyden nas bude zase par vedet kdo byva v brisku.... 🙂

marushka
17. aug 2009

ahojte brušká 🙂
po tichom víkende ste sa trošku rozkecali, nestíham čítať 😉
nedockavá - všetko najnanaj 😵 😵 😵 aj u mňa to bolo pradávno, hentýchto 25 😉

andy- to je také milé s tým tvojím havkom 😉

drobec - tak to preži v robotke, viem si predstaviť tú liečbu šokom po dovolenke 😝

micicici
17. aug 2009

nedockava vsetko len to naj naj naj k narodeninkam vela lasky, stastia a nech mas z tehotenstva a potom aj z drobca len radost 🙂

allinka79 joj ja by som bola na slniecku od rana do vecera, ale koli praci mozem byt len cez vikend tak si to uzivam

nedockava4
17. aug 2009

marushka a ostatne tehulky....este raz dakujem 🙂
prave mi prisli ruze donaskovou sluzbou....som sa rozprakala ako male decko, tak na mna ten dorucovatel pozeral....ale asi pochopil, ked videl moje brucho, ze som prilis rozcitlivena :o)

adros
17. aug 2009

nedockava, to je fakt krasny darcek. az sa mi tlacia slzy do oci od dojatia a to si tie kvety dostala ty a nie ja 😀 Ja som citliva az az a teraz, ked som tehu, ani nehovorim 😀

marushka
17. aug 2009

jéj, to je pekné nedockava 😉 😉 😉 nič si z toho nerob, mne vlani prišli kvietky do práce, akože od krsniatka k narodkám a ja som sa rozplakala tak to inak chudáci klienti vyvaľovali oči 😲 😲 😲 ja plačem furt ani nemusím byť tehu 😢 tak si uži ružičiek a narodenín!!!!

nedockava4
17. aug 2009

adros...vies, ja mam sestru v Bratislave a ked mi povedala, ze nebude moct prist domov a oslavit narodeniny so mnou, tak mi prislo tak luto....a do hodiny mi uz zvonil pri dverach ten chlapik s kyticou....je uzasne mat taku sestru, ako mam ja....priala by som ju kazdemu 🙂

gucz
17. aug 2009

ahojte bambulky

nedockava všetko najlepšie prajem 🙂

tak máme s rodinkou za sebou oslavu aj hody tento víkend, a teraz ideme oddychovať 😉 . Počasie vyšlo krásne, no včera bolo až príliš horko, boli sme sa s MM a s malinkou prejsť ku kolotočom a myslela som že tam omdliem. Musela som ísť rovno pod sprchu ako sme prišli naspäť k svokrovcom, lebo som bola červená ako rak a vyzerala som ako pred kolapsom (aj som sa tak cítila). Ja sa práveže teším na takú peknú slnečnú jeseň, teda ak taká bude, lebo toto horko je strašné, celé dni som potom zalezená vo vnútri aj s malou.
Dnes ráno som zavárala kápiu, lečo no a teraz oddychujem tu pri Vás 😉

baileysa
17. aug 2009

ahojte,
ako sa mate? 🙂

nedockava, gratulujem, krasne prekvapenie si dostala 😵

vitam vsetky nove januarovky 🙂

a gratulujem k dobrym vysledkom a k zistenym pohlaviam 😉

ja som bola v piatok na kontrole, som bola 16tt+1, brali mi krv, chcem sa opytat, to su tie afp testy? lebo mi dr nic nevravel, ze mam si zavolat o vysledky... 😕
a mam krpceka na videu, tak nad tym slzim 😅 pohlavie som sa vydrzala nespytat, sama som zvedava, ci vydrzim az do konca nevediet 😅

marushka
17. aug 2009

hm, gucz, ty si iná šikula- zavárať... 😉

ja dopekám obedík, nemáme nič to včera, boli sme v Senci pri vodičke. dobre bolo, ale mám spálený celý dekolt a to so spod stromu nevystrčila nos, no otras ☹ aj bruško mi chytilo, som si dala dvojdielne plavky tentokrát a asi som sa zabudla ☹ ☹ ☹ tak som večer pozorovala drobečka- ale hýbalo sa moje malé tak je dúfam ouki 😉

baileysa
17. aug 2009

andy, ta tvoja nelly to asi od teba vycitila, a tiez by chcela steniatko 😅 to som nevedela, ze to mozu mat aj fenky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre