Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
11. sep 2009

Ahoj no dufam ,ze sa niektora z vas tu objavy aj zajtra🙂))

nedockava4
11. sep 2009

podla vsetkeho aj ja....lebo nejdeme k nasim na dedinu, ale ostavam v KE....

eva3107
11. sep 2009

tak si aspon budem mat skym vypisovat🙂)

nedockava4
11. sep 2009

jasne 🙂

eva3107
11. sep 2009

Tak ahoj Zuzi ja uz naozaj musim ist 😅

nedockava4
11. sep 2009

paaa

olienka12
11. sep 2009

no ja som myslela,ze pridem a budem mat problem Vas docitat 🙂 ale pozeram,ze ste toho zatial vela nerozobrali 😀

roxy_1
11. sep 2009

Tak ja se loucim devcatka zitra dopoledne vyrazime smer letiste....pokud to bude mozna tak si vas pres tyden prectu,jinak se opatrujte a doufam ze mi zadna novinka neunikne.kdyztak pro jistotu napiste IP kvuli tabulkam 🙂

pa pa

bebel
11. sep 2009

Ahojte,
my sme dnes v Reichu absolvovali veľký shopping.
Mangela som prinútila kúpiť si 2 obleky, 4 košele, 2 tenisky, slušácke topánky do roboty a nový opasok+ nejaké prádlo a ponožky.
Brunčovi som poriešila 2 pyžamká do škôlky, prechodné jesenné kotníčky, 2 šiltovky, roláčik a svetrík.
Bibianke rozkošné dievčenské mini vecičky (pridala som foto do albumu)... 😀
A ja som pritom fasla 2 super kabelky 😉 a príjemné tehu nohavice.
Bežne by som manžela takto nespracovala, ale dnes pri mne hviezdy stáli. 😝

Zastavili sme sa cestou v predajni Predeti.sk .....chystám sa tam s tou ich zľavovou kartou nakúpiť nejaké spacie vaky a asi aj stoličku Stokke pre Bruna. A mali tam upútavku na prenosný monitor dychu..tak sa nad tým ešte zamyslím, lebo mám rezerváciu u 1 pani na Angelcare.
Baby z BA a okolia, je tam dosť veľký výber kvalitných kočíkov na odskúšanie a predvedenie - tak odporúčam navštíviť ich, aby ste si overili, čo Vám vyhovuje. ...a kúpiť potom vybraný cez net, kde sa to viac oplatí 😎

k.a.t.k.a.
11. sep 2009

cau Bebel, ked Predeti je tak priserne predrazeny, nie ze by clovek na to nemal, len niekedy su tam take cenove rozdiely ze cloveku ostane rozum stat 😝 Ale na odskusanie kocikov je dobry 😀 ja som tam malej dost veci nakupila ked som ju cakala, ale to bol asi jediny taky velkoobchod v tej dobe 😝

a to kde v Reichu ste boli? ja vzdy odtial dojdem tak otravena ze az, nic si tam neviem vybrat, a mam pocit ze mame lepsie a krajsie veci, sa citim v BA ako v Parizi oproti sedlackym Viedencankam 😅

bebel
11. sep 2009

Nedockava: tvojho mangela by som prinútila k tomu, aby mi urobil najkrajšiu a originálnu postieľku, keď sa tým živí....alebo obuvník chodí bosý?
Roxy : uži si dovču... 🙂 My asi ešte v októbri vybehneme na Cyprus, lebo to Chorvátsko nás moc nezregenerovalo 🙂

Zaza: checkni si hodnotenia vybraných kočíkov v sekcii výbavička 😉 a potom si ich otestovať naživo do predajne...máš ešte kopec času na rozhodnutie .

Alikaa: prenatal box som pri Brunovi dostala až v pôrodnici, keď nás prepúšťali domov...nie je tam nič, čo by ti momentálne mohlo chýbať.....v tom mojom vetdy boli nejaké reklamné vzorky, prepagačné letáky, umelých mliek, granulovaných čajov, kozmetiky, lacný podbradník, guľatý cumeľ a Avent fľaška.

Nezávidím Vám, že teraz riešite bytovú otázku...stavba, zariaďovanie a sťahovanie je peklo na Zemi- minulý rok sme to absolvovali a vyhlásila som následne, že z tohto bytu sa už do dôchodku nepohnem. 😎

olienka12
11. sep 2009

roxy prajem nadhernu dovolenku uzij si ju a hlavne oddychuj kolko vladzes 😉

bebel
11. sep 2009

Čau Kat:
len v Parndorfe...dnes tam bolo celkom ľudoprázdno a to je presne pre môjho mangela, keď je v predajni úplne sám...inak je hneď nervný a zdrhá preč. U nás je príšerný pretlak ľudí, že už aj mne je vždy úzko z Avionu, lebo tam je neustále mrte ľudí.....Takže ukecať môjho manžela, aby naše nákup. centrá vôbec navštívil je priam nemožné.

A kvitujem ..do tej predajne treba prísť oskúšať a kúpiť inde, lebo sa fakt človek nedoplatí.... 😅

lopezka
12. sep 2009

dobre ranko baby 😅
som hore uz od pol 4. 😠 tak som vas konecne docitala 😀 tento tyzden som vobec nemala cas sem chodit ☹ v praci sa mi toho nejak nakopilo a kazdy den som odchadzala z prace skor ako obycajne, lebo sme este s drahym museli dokupovat nejake veci na svadbu a tak ... 😎
myslim, ze uz mame vsetko .............az na ten tancek z predchadzajucej strany, to este musime donacvicovat 😀 😀 😀 😀 😀

v stredu na tom 3d som bola aj s Drobcom 😅 .....konecne zase niekto z nas, koho poznam osobne, zatim poznam len minitrouble a drobca 😅 ...... obe su velmi sympaticke zlate kocky 😅 😀 .... dufam, ze na to stretko v blave budem moct dojst a nic mi do toho nepride 😅

blahozelam k dalsim zisteniam pohlavia a uspesnym kontrolam 😅

grelu & markee ....... je mi to luto, ale take tu citate asi stale 😔 .....drtze sa a zelam hlavne vela sil prekonat tu velku bolest a ak bude podla vas ten spravny cas, nech vam to vyjde 😅

lopezka
12. sep 2009

normalne zacinam rozmyslat, ci sa mi este opati ist si lahnut 😀 😀 dnes mam totiz v plane umyt konecne tie okna, ktore uz vsetky ostatne mate asi umyte 😀 😝 , samozrejme poupratovat a zacat pomaly postupne prat tie vecicky od segry, ktore mam uz tyzden doma v krabiciach .....a cez tyzden na to naozaj nebol cas 😖

eva3107
12. sep 2009

Dobre ranko...
Tak hlasim sa vam aj ja ..ako inak z prace 🙂
Ídem sa zatial v klude naranajkovat 😉 ..A ktora ranajkuje tak prajem dobru chut 🙂

eva3107
12. sep 2009

Haloooo...este stale nic? Vsetky spinkate? 😕

olienka12
12. sep 2009

Dobre ranko, ja som sa prave vysuchtala z postele.. a ako inak nic sa mi nechce, no miusim sa prinutit lebo u nas buchla bomba...

eva3107
12. sep 2009

🙂 ..Ahoooj Oli ..takze ta caka upratovanie..coo..
No neviem ako tebe , ale mne sa rano vobec nechcelo vstavat... 😝

olienka12
12. sep 2009

oh nic mi nehovor,keby nebolo mojho mocoveho mechura este spim 🙂)

nedockava4
12. sep 2009

dobre ranko, tehulky...
tak, uz sme hore aj my ☹ ja cele noci nespim... 😔 uz ma to zacina trapit...neviem, cim to je....zaspala som o 5:30 a spala som do 7h.... zase som cela opuchnuta, nevyspata...

eva3107
12. sep 2009

Mocovy mechuuurr 😀 ...no u mna je to to iste a hlavne v noci az 2krat musim ist na Wc 😅

No Nedockava...tak to ti ja neviem...ja prave ze som skoro unavena a uz o 21:00 som sla spat..a zaspala som ako babatko... 😅 ...A rano sa mi vobec o piatej stavat nechcelo! 😒

nedockava4
12. sep 2009

evi...ale ty chodis do prace...ja som vkuse doma...v podstate nic nerobim...

eva3107
12. sep 2009

Nooo tak to je tiez pravda...noo inak pytala si sa tvojho mangela ci sa na mna pamata? 🙂

nedockava4
12. sep 2009

evi, uz len 2 dni a budes vediet, kto si z tvojho bruska spravil domcek 🙂

eva3107
12. sep 2009

Anooo... uz mi to ani nepripominaj, lebo stale na to myslim 😀 ....Neviem sa dockat...
Predstav si , ze v pondelok som objednana az na 17:20 a rano idem do prace..Boze to bude asi najdlhsia smena..., ktoru som zazila...nie a nie skoncit 😅

baileysa
12. sep 2009

ahojte, 🙂

markee, to ma mrzi, ze to tak dopadlo, ale urcite ste sa rozhodli spravne, aj ked to muselo byt tazke a smutne 😔 drzim palce, nech sa mozes z toho dna rychlo odrazit a tesit sa...

baby, na mna daka choroba lezie ci co, nos, hrdlo, oci 😝 dufam, ze to rychlo prejde...

evi, ty kde robis, ked sa mozem opyta, ked si stale v praci 😕

ja som sa tiez nevyspala bohvieako kvoli tomu plnemu nosu 🙄

vcera som bola na poradni, na morfo, vsetko ok, aj predosle vysledky su v poriadku, tak sa teskam, mam drobca znova na videu 😵 a o 4 tyzdne glukozovy test, mam doma o 7 vypit salku caju s 15 lyzickami cukru a na 8 prist na odber krvi... sranda, ako to ma kazdy dr. inak 😅

baileysa
12. sep 2009

roxy, krasnu dovolenku prajem, oddychnite si poriadne a uzite si jeden druheho 😎 a tesim sa na fotky odtial 🙂

eva3107
12. sep 2009

Ahoj baileysa...tak ja pracujem v obchode elektroniky a mi mame ptvorene ci je sviatok , alebo nesviatok...takze stale aj v nedelu..No ale zajtra mam den volna!! 🙂

baileysa
12. sep 2009

evi, no to mas dost narocne, ked tam furt musis byt a tak skoro vstavat 😒 tak si zajtra uzi paradnu nedelu 🙂
a ako to vlastne mate, ze kolko dni v tyzdni robis? lebo ja mam pocit, ze si tam aj kazdy vikend 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre