Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
16. okt 2009

katka, ver mi, ze nie. 🙂)) pri tvojich centimetroch, co si mala naposledy v albume u roxy, predpokladam, ze mas este mensie 🙂)))

nakupovat musis ist rano o 8,00 ak chodis do nasho petrzkovskeho HM Tesco. 🙂 to mam overene. 🙂

zazalienka
16. okt 2009

sisipetka ja som v 25 tt a mám na sebe 13 kg.. lenže ja mám 1,81 m, tak sa to stratí.. aspoň zatiaľ.. 🙂 no a vôbec som ešte nikdy negrcala.. tak sa ukladalo kde sa dalo🙂

sisipetka
16. okt 2009

Minix, tak brusko je naozaj este pekne malinke 😉 Ja uz nosim lodny kufor a v noci mam problem otacat sa.
Katka - Maruske zomrela starka, tak asi riesia tieto zalezitosti 😔

sisipetka
16. okt 2009

zazalienka - tak ja mam iba 163 cm 😨 - ale niektore casti tela ostali stale stihle. Najviac mam na stehnach, prsiach a zadku - MM tvrdi, ze vyzeram s nohami ako kulturistka pred vyrysovanim 😀

zazalienka
16. okt 2009

ja mám takmer všetko v zadku a stehnách.. no čo už.. budem športovať budúci rok.. kamoš mi povedal, jeeej, Ty máš také kozy že môžeš ísť čapovať pivo na Oktoberfest.. no nezabi ho! 😵

eva3107
16. okt 2009

pekne brusko Minix..
Ani Dadulka sa dlho neiózvala.. 😕

minix
16. okt 2009

maruska, chuda. :( snad je uz aj zdrava, naposledy bola tusim chorlava...:((

ja ocakavam, ze naberiem ku koncu tehu...na to som uz pripravena, tiez patrim k tym vyssim,179 🙂)

mne tusim pribralo iba brucho a na velku radost mojho manzela prsia. 🙂 povodne jednotky su teraz skoro trojky, tak sa vytesujeme. 🙂

sisipet, vy ste teda krasne velki....🙂)

olienka12
16. okt 2009

no veru tie per peregro su teda riadne hrkace, neprezila by som take kolieska....
u mna bol zaklad velke nafukovacie kolieska predne otacave dostatocne velka vanicka na prve mesiace a sportak,ktory sa da nakliknut v smere aj v protismere jazdy. Takze tak.... no a kedze sa da rozlozit,tak znesiem prv konstrukciu a potom vanicku byvame na prvom poschodi takze ziaden problem 🙂 do auta 3 take vojdu 🙂)) felicia combi 🙂

olienka12
16. okt 2009

evi dadulka je na dovolenke

zazalienka
16. okt 2009

Olienka,my máme trojkolku, Perego, s nafukovacími kolieskami.. a jazdí sa s ním parádne..

k.a.t.k.a.
16. okt 2009

no ja mam vypuklejsie brucho 😝 mam pocit ze sa nejak nerozlieva ale rastie dopredu 😅 mne tiez narastli prsia z 1 asi na 3 tak ale ziadna vyhra take kozy mat vam poviem 😝 normalne mi to vadi
Ja som pribrala zatim necele 3kg .. mam 57,5 pri 169cm, ale ja sa aj dost strazim, snazim sa nejest po 20,00 😝

olienka12
16. okt 2009

zazalienka no trojkolku som hned zamietla do snehu aky byva u nas je trojkolka maximalny risk je to nestabilne,takze radsej 4kolieska ale ten tvoj,je celkom spoko na obrazku 😉

zazalienka
16. okt 2009

tak my do mesta a k našim tu V Trnave🙂 no len aby nás nezafúkalo🙂))

dorotkaa
16. okt 2009

nedockava, my ideme objednavat bugaboo cameleon...

sisipetka
16. okt 2009

Kati, ja nejem po 18tej, lebo potom sa mi tahsie vypradznuju creva a v noci to boli. Proste ja priberam z lasky k mimi 😉

k.a.t.k.a.
16. okt 2009

to jekrasne priberat z lasky k mimi 😎 tak som pribrala pri prvom 30kg 😀

olienka12
16. okt 2009

katka ako si to potom zhodila? ja uz mam plus 15..

dorotkaa
16. okt 2009

katka a to sa ako da, pribrat pri jednom dietati 30 kg a pri druhom zatial len 3 kg? 🙂 to je dobry rozdiel? kolko si mala v predchadzajucom tehu v tomto stadiu tehotenstva?

sisipetka
16. okt 2009

olienka, netrap sa...to schudneme - ja som mala prvykrat + 20 kg a 12 kg bolo po 1 1/2 mesiaci dole - vacsinou to bola voda. Tie ostatne uz bolo treba troska aj cvicenim a upravenim stravy.....ale neboj, budeme bojovat spolocne 😉
Kati, ved sa musim nejako vyhovorit na kontrole 😎

minix
16. okt 2009

30 kg sa da pribrat? katka, to sa ti ako podarilo?

k.a.t.k.a.
16. okt 2009

olienka no tazko som to zhodila, ale tak prvy mesiac islo dole hned 17kg a zvysok postupne nejak, strasne dlho som sa drzala na 63kg a tak nejak za ten rok a pol som to vybehala a ostala som na 54-55kg 😝 Ja nie som zrovna typ co sa bude umarat v posilovni ci na aerobicku 😅

dorotkaa no mozno je to tym ze teraz cakam chlapca, fakt ta moja baba ma obrala vtedy o vsetko 😅 ale tak kazde tehotenstvo je vraj ine a nepamätam si kolko som mala pri malej v tomto tt

k.a.t.k.a.
16. okt 2009

minix dá 😀 u mna bol posledny mesiac, co kazdy hovori ze vtedy sa uz nepribera, najhorsi 😝 co den to kilo nahor, som bola jak pampuch .. naliata hrozne vodou, aj hlavu som mala tusim o dve cisla väcsiu 😅

krpuch
16. okt 2009

minix, ty mas vazne akesi male brusko...som myslela, ze ja mam krpate, ale tvoje je extra malinke🙂

hanus177
16. okt 2009

My ideme mať kočík požičaný..... ešte som ho vôbec nevidela....... tak dúfam, že nebudeme kupovať na poslednú chvíľu nový..... aj keď v tom snehu ho možno nevyužijeme... utešujem sa v tom, že začiatkom jari kúpime poriadny športiak 😀
Čo sa týka priberania, u mňa je to len na brušku pri 178 cm/63 kg tak + 4kg......... tešila som sa, že v tehu sa budem cítiť ako žena ( s väčšíme prsiami) zatiaľ nič moc....... 😖 dúfam, že ku koncu tehu sa aj tie moje jednotky trošku rozšíria..... nech si aj MM užije 😝 aspoň chvíľu........ aj keď jemu to je jedno.... - aspon sa tak tvári .. 😎

dorotkaa
16. okt 2009

no baby, to aby mal clovek pri vas komplexy...ze +4kg, + 3 kg... tichucko zavidim 🙂

pinkypinkus
16. okt 2009

Ahojte, citala som si vasu diskusiu o kocikoch. Ja mam predbezne vybraty Bertini S4 alebo S6. Nepoculi ste nanho ziadne referencie? Dik.

minix
16. okt 2009

kpruch a to mi vsetci hovoria, ake ty uz mas brusko velke...a ked poviem, ze zajtra zacinam siedmy mesiac, tak sa tak nejak zarazia 🙂))) dufam, ze sice ja brusko male, ale babo adekvatne. 🙂) ved uvidime na UZv...uz sa neviem dockat toho v 30tt. 🙂))

sisipet, kde ty budes rodit?

weronyca
16. okt 2009

Ahoj Minix - ty sa kde to chystas rodit? uz si to tu tusim pisala,ale uniklo mi to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre