Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ivv
14. apr 2010

inak dnes som objednala manducu.. tak som zvedava ci sa tam chrustikovi bude pacit. ak nie, tak predam so zlavou 😎 . na jednej stranke sa da pozicat, ale za posledny mesiac nebola vobec k dispozicii a uz sa mi nechcelo cakat..
mali sme pozicanu tu klokanku red castle ale malej sa tam vobec ale vobec nepacilo, navyse tie traky boli totalne nemozne, tlacili mna a aj malej zavadzali 😒

a uz vazne ideme von 😀

olienka12
14. apr 2010

ivv celkom presne 🙂) vtedy som bola aj poslednykrat na diske 🙂))

krpuch
14. apr 2010

ja som 18.4.... 🙂

zazalienka
14. apr 2010

AHojte, skúsim sem dať link na golfky, ktoré kúpila moja švagriná a aj mne sa celkom páčia.. nie sú drahé, a do auta úplne perfektne skladné:

http://kociky.heureka.sk/espiro-magic-4/

rozmýšľame nad nimi aj my na leto, keď potrebujeme len tak narýchlo vybehnúť niekde a GT 3 necháme doma..

minitrouble
14. apr 2010

inak ak mozem odporucit - lacne a dobre golfky su aj chicco multiway - malo ich kopec nasich kamosiek - ich vyhoda je ze maju velke kolesa a prejdu dobre kazdym terenom 🙂 aj v zime sa daju pouzit 😉

dadulka2000
14. apr 2010

ahojte
ja som ako taky "meteorologicky ustav" - hlasim slnecno z UK,.... mam pocit ze si tie dazde len ludia vymyslaju 😎
nakrmila som malu a idem vybehnut na biku na chvilku vonku - ked je tak pekne.

ozaj s tym plavanim,.... tu odporucaju zacat plavat az ked su vsetky ockovania ukoncene, co je okolo toho 5 mesiaca, z dovodu ze sa moze babatko lahsie nakazit kadejakou pliagou z bazenu a tak je aspon trosku chranene. 😉

dadulka2000
14. apr 2010

Gucz, drzkaj sa, nech to mas cim skor v poriadku vsetko 😉

bebel
14. apr 2010

Ahojte,
mne sa zavíroval PC nejakým blbým agresívny spywarom tváriacim sa ako Security Tool, pritom mám kúpený licencovaný ESET smart security4 a nič som z netu nesťahovala. ☹ Tak sa tu cestou domov zastaví bývalý sused, či robí v Gratexe a reinštaluje mi disk na novo. Som z toho zúrivá., pretože nemôžem na pc nič normálne robiť a v kuse mi tu vyskakujú tie okná.
Nedá sa mi ani dostať do taskmanagera-totálne zúfalstvo.
A dnes sme 1. x plávali aj s Minix a Peťkou 😵 Myslím, že sme spokojné.

olienka12
14. apr 2010

bebel skus si instalovat spybot search and destroy maly zazrak na take hovadiny. antivirak nezachyti vsetko

olienka12
14. apr 2010

baby chcem sa spytat mate nejaky typ na vlozku do sportaka nejaku univerzal ide mi o takuto vec v hlbokej vanicke je polstrovanie, v sportaku je len ten potah ako na strieske kociarika, je mi luto dat dieta len tak nasurovo do toho,tak by som chcela do toho dat nejaku bavlnenu alebo flees vlozku malo by to mat otvor na bezpecnostne pasy. Uz som uvazovala,ze kupim deku taku mensiu a urobim otvory,ale mozno sa da nieco take kupit... na zimu mame fusak emitex

minix
14. apr 2010

ahojte, Bel, pravdu máš. 🙂

Mne sa plávanie v Pezinku veľmi páčilo, aj keď naša malinká tam začala asi vyvádzať ako prvá, lebo bola najviac hladná, po plávaní mi došlo, že nejedla už cca 3,5 hodiny, čo sa stane iba keď spí v kočíku a v noci.
inštruktorka bola nad moje očakávania, aj naša zostava sa mi páči, akurát tá šatňa je tam troška klaustrofobická. 🙂
Myslím, že som spokojná po dnešku určite a keby som vedela plávať také plavecké nohy pri prsiach, ako plávalo naše malé, tak si gratulujem.
Čím to je, že to tieto detičky vedia od narodenia a ja mám 27 a také nohy nedám ani zaboha?Preto aj plávam ako plávam, zle. 🙂))

Teším sa už na piatok, bolo super.

Malinká zaspala už o 19,30, som zvedavá dokedy, nestihla som ju ani prebaliť od 16,00. ☹
Krpuch, aj my sme mali tuto noc celkom narusenu a neviem cim.

zazalienka
14. apr 2010

Olienka, skús pozrieť túto, ja som ju dala zatiaľ do vaničky pod malého, keď som odložila fusak.. no a potom prestrihnem diery a pôjde do šporťáku.. je výborná.. a k tomu som kúpila ešte takú tenkú deku na leto s vyšitou žirafou🙂

http://www.bambini.sk/sk/product/891/emitex-uni...

zazalienka
14. apr 2010

dadulka, provokuješ?? ja som dnes bola s malým 3 krát vonku, vždy keď prestalo kvapkať a vždy nás dohnal zasa dážď dnu..

olienka12
14. apr 2010

u nas cely den v kuse leje, ale brutalne dufam,ze sa nam tu rieka nevyleje lebo budem moct lodky z balkona pustat 🙂)

olienka12
14. apr 2010

zaza dakujem 😉

gucz
14. apr 2010
minitrouble
14. apr 2010

olienka - mne sa pacia tieto podlozky - mozes si navolit podla seba a budes mat krasny originalny kocik 😵 😵 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

gucz
14. apr 2010

inak ahojte, ani som sa nepozdravila

Ďakujem Vám za povzbudenia, ste zlaté 🙂
dnes je mi už lepšie, ono včera mi dali tú infúzku, tak mi to pomohlo. No ďalší žlčníkový záchvat môže prísť kedykoľvek.
Išla som teda s papiermi z nemocnice k doktorke, tá ma poslala na hepatológiu. No a tam mi povedali, že aj keby som chcela ísť na tú operáciu teraz, tak mi ju nikto nespraví, lebo mám zlé výsledky z pečeňových testov, dokonca mám zvýšené aj crp (to značí zápal), takže najprv to musíme dať do poriadku. Tak som dostala lieky a o mesiac mám ísť na kontrolné odbery krvi. A potom sa uvidí. A ešte mi tá lekárka povedala, že z jej skúseností s pacientkami sa operácia rovná koncu kojenia, no to ma teda moc nepotešila ☹ 😒 ☹. Tak neviem neviem.... ja by som si v nemocnici odsávala mlieko (a vylievala, keďže by bolo plné liekov 😝), len neviem, či by si za ten čas (3-4 dni ak je všetko ok) malinký úplne nezvykol na fľašu.
Ach jaj...

olienka12
14. apr 2010

kocky dakujem
gucz drz sa nic prijemne dalsia vec okrem kojenia po operacii je dvihanie deticiek... aj keby to bolo robene laparoskopiou nemozes urcity cas dvihat tazke ☹ ach jo nezavidim

zucana
14. apr 2010

Bebel ako sa vola byvAly sused?ja poznam vela gratexakov ;)

k.a.t.k.a.
14. apr 2010

ahojte
nemeska vam materska ? lebo mne uz dva dni 😠

andykca
15. apr 2010

katka no tak mne meska zatial den a to som vzdy mala presne 14.teho na ucte peniaze...ale pridavky mi prisli...

gucz ten link prvy co si hodila sa mi lubi...asi objednam 😀 maju tam moju oblubenu zelenu xi
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8343468&tab=0

ivv
15. apr 2010

dobre rano
v ba je stale otrasne, vcera to vyzeralo poobede, ze sa kusok vyjasni, ale prd makovy.. 😠

mala mi stale spinka 🙂. v noci sme boli hore o jednej a rano o pol siestej 🙂 . mame ist na tu krv a ako vzdy ked mame ist rano k lekarovi, tak sa malej dobre spinka 🙂 . inak tusim sa jej rano lepsie spi ked v spalni nie som. potvorka jedna, na sustanie paplona ked sa prevraciam sa prebera, ale na rozne buchoty co sa ozyvaju od susedov, z chodby nereaguje 😀

katka ani mne neprisla este materska a to cakam ze mi pride aj prispevok aj pridavok k prispevku.
inak teba som tusim pred dvoma tyzdnami cez vikend videla na petrzalskom korze 🙂 . malu si so sebou nemala, a sla s
tebou aj taka starsia pani 🙂.

zazalienka
15. apr 2010

Ahojte, mne prišli prachy zo socky včera, každý mesiac nabiehajú 14-teho, ale ja patrím pod TTpobočku..
Michelinovi asi vyhovuje takéto počasie, večer o ôsmej zaspal a prvý krát sa zobudil ráno o piatej.. to sa nám ešte nestalo🙂)
dnes ideme na ortopédiu, dúfam že na poslednú kontrolu.. a sa teším hrozne ako zmokneme☹

gucz
15. apr 2010

Čaute kočky
zazalienka aj môj malý celkom dobre spinkal (i keď nie tak ako tvoj), potiahol od ôsmej do tretej. On v poslednej dobe papal aj v noci každé tri hodiny. Tak som sa celkom dobre vyspala. No a potom sa zobudil o siedmej a od tej doby kecá, kope nožičkami a rozhadzuje ručičkami ako divý.

a materská mi prišla včera, no ešte mi neprišiel ten príplatok k príspevku.

minix
15. apr 2010

Ahojte, dobre ranko, opat prsi, ake prekvapenie!😢

Nam plavanie evidentne robi celkom dobre, mala zaspala o 19,30, spala do 23,45,potom sme boli hore do 00,45.o 3,30 sme vstali na krmenie, a potom vstala o 6,30, tak v postielke tlacila, ze jej skoro oci vybehli. A uspesne tlacila😉
Uz zasa driemka. Idem jej robit spolocnost😉

k.a.t.k.a.
15. apr 2010

dobre ranko 🙂

Ivv hej to som bola ja, ja som ta spoznala oneskorene, mne kym zapne kto co tak uz je fuc 😅 som bola s mamou na prechadzke, oni byvaju pri Petrzalskom korze 😉

Decka mam nejake zahlienene, tak sa tesim 😝 no a s tym dazdom to je nekonecny pribeh, keby mi aspon materska nabehla nech sa mozem ist vyjasit do Eurovei 😅

dana333
15. apr 2010

dobré ránko, síce zase neskutočne upršané už tretí deň, je to na nervy. Už druhý týždeň máme za sebou nic moc noc. Predtým mala spala od 20:00-4:00 a teraz sa budí a chce jesť každé 2 hod. Neviem či strácam mlieko, alebo sa s ňou niečo deje, no s papaním bojujeme vždy, po pár minútach sa odtŕha plače pýta ešte a tvrdí že jej nič nejde. už som z toho zúfalá, lebo je nervózna nevyspatá a to nehovorím o spaní ja, ešte ma k tomu aj seklo v krku, takže pohyblivosť takmer nulová a manipulácia s malou je utrpením. Aspoň keby sa dalo ísť von, lebo malá vonku vždy pekne spí, no dnes ju budem musieť vyhodiť na terasu aj v daždi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre