Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minitrouble
27. dec 2009

ale zato kedze sme boli v prvej linii pred nextom tak som pre romi ukoristila zopar bundiciek na jar a na buducu zimu 🙂)) a kooopec nohavic na buducu zimu tak som sa vytesovala 😀

k.a.t.k.a.
27. dec 2009

mini tak super ze si takto nakupila 🙂 Next nie je zrovna moja salka kavy to skor Zara co sa krpatej tyka samozrejme aj mna 😀 ale dnes mi nesla karta, som mala nejaku divnu naladu a hlavne mi liezli vsetci ludia na nervy jak sa tam prehrabavali tymi vecami, sa mi z nich chcelo vracat 😅 ja neznasam ked su haldy oblecenia porozhadzovane v obchodoch na kopach, ja sa nerada prehrabavam, ja musim mat systematicky ulozene oblecenie bud podla farby alebo typu 😅 😀

botis
27. dec 2009

mini, ja som ani neprestala kojit a otehotnela som, chcela som do troch rokov druhe, ale tak skoro to bolo dost prekvapenie. a to som malu pravidelne kojila, ved mala 9mesiacov ked som otehotnela
ja nenavidim nakupovanie, a uz duplom oblecenie...takze vam prenecham vsetky vypredaje, mna tam urcite nestretnete 🙂 to by bol pre mna skor trest ako oreagovanie 😀

botis
27. dec 2009

najhorsie je ze mi manzel uz vyse hdiny neberie mobil, dufam ze sa nieco nestalo... 😨

bebel
27. dec 2009

Ja som dnes zo Zary bola pekne sklamaná...akosi sa nám tam nič poriadne nepáčilo 😝
Ale 1 triko som tam ušmejdila, aby som nemala pocit, že som sa tam prechádzala zbytočne.
Ja už chcem byť zase sama vo svojom tele, nech môžem nosiť normálne veci a nebyť v kuse zakydaná...ja neviem ako to robím...ale stále som zababraná niekde na bruchu 🙄

Hmm, zaregistrovala som, že Next mal 50% off, ale pre krpatú som si povedala, že som na istý čas donakupovala 😅 a Brunčo nám nejak moc nerastie....stále sú mu veľké lyžiarské komplety, čo som mu nakúpila minulý rok na 3-4 roky.Stále je ok vo veľkosti 2-3 r.
Botis....to je smola. Ja už asi idem spať a myslím, že budem zase ťahať až do 10,00 ako celý posledný týždeň.

bebel
27. dec 2009

a kliiidek MM určite nič nie je..len mu s kamošmi chutí 😎

botis
27. dec 2009

jej to by som si aj ja pospala do 10tej 🙂 mne sa najlepsie spi od siestej rano do desiatej... lenze malinka mi vstava o pol siedmej tak toho moc nenaspim...
tak dobru, ja sa tu este potrapim cakanim na mm 😠

zazalienka
27. dec 2009

noo aj ja som ešte hore... žijete?

weronyca
27. dec 2009

Zaza aj ty buntosis?? Ja nemozem spat od nervozity

botis
27. dec 2009

wero, ty sa chod kludne vyspat, ked by si mala zachvilku rodit skus na to nemysliet a radsej sa vyspi, budes potrebovat nejaku silu pri porode 😉
jj, este zijeme ☹ ale uz by som bola rada v posteli...

zazalienka
27. dec 2009

buntoším, práve som dotelefonovala so sesterkou z Kanady, asi hodinu a pol.. a nejaká som prebratá.. lenže malý tak hrozne kope, že sa hádam ani neuložím.. a ráno idem na poradňu, uvidíme, čo nás čaká.. hádam sa situácia nezmenila a nič sa nedeje.. aj keď po tých kopancoch sa nečudujem keby sa prekopol von🙂

zazalienka
27. dec 2009

wero, keď ideš zajtra k lekárovim hádam sa do rána nič nevysomári.. presne tak, potrebuješ oddych a načerpať sily.. inak teda tie termíny sa riadne posúvajú.. som zvedavá, kto to ešte do konca roka stihne.. aspoň sisipetka ma potešila, že ten spinál prežila v pohode..

botis
27. dec 2009

zaza aj moj maly hrozne kope, mam pocitm, ze tie kotrakcie su menej bolestive ako toto 😒

zazalienka
28. dec 2009

v utorok mi lekárka povedala, že na pravej strane má zadok a chrbát a do ľavého rebra ma kope.. lenže dnes ma triafal celý deň do pravého boku a furt mi tam niečo trčalo.. tak neviem či lakeť a či noha.. alebo je jak Copperfield a krúti sa sem tam.. a sakra to bolí..
inak ma nič nebolí, ani lonovka, ani kĺby, čo som sa bála že kríže povolia, tak ani tie ma nebolia.. celý život nemôžem jesť pomaranče ani mandarinky, lebo by som skončila v nemocke, mám atoipický ekzém.. za týždeň som "zožrala" asi 5 kg pomarančov, neviem koľko kivi, a ekzém nikde.. a migrénu som nemala asi pol roka.. ja by som mala byť asi tehotná stále, lebo okrem toho že som nemotorná ako delfín, tak sa cítim lepšie ako v normálnom stave.. a to vôbec nehovorím o tom že mi nechýbajú tampóny a vložky🙂
výpredaje absolútne neriešim, pretože ani boh nevie ako budem vyzerať a aké budem nosiť číslo kým sa nedám do poriadku.. škoda peňazí a nervov.. radšej odložím a investujem neskôr.. a už vôbec nemám nervy na tlačenicu a ľudí.. stačí že ideme zajtra po poradni do Ikey kúpiť police..

botis
28. dec 2009

aj moj maly mal naposledy (pred dvoma mes) taku polohu a tiez sa napravo stale nieco zjavi, som zvedava ci sa nejak otocil...
zaza ty ides rodit do TT ?

liwka
28. dec 2009

joj, vidim, ze to tu zije. hadam viac ako cez den 😀
ja cakam milacika domov z prace, tak sa k vam pridavam, no len na kratko, bo akurat pisal, ze je uz na ceste. a k tym kopancom. moja mala ma chrbatik na lavej strane, ale citim ju vsade. asi jej chyba tato, lebo sa mrvi ako by sa fakt snazila pretlacit von 😉

zazalienka
28. dec 2009

ano, do TT.. chystám sa cez týždeň kamoške na rozumy, porodila v stredu 23.12. tak som zvedavá.. aj Ty sa tam chystáš? liwka, vitaj zasa..

botis
28. dec 2009

liwka, no ten tvoj asi nemal byt o siedmej doma...
ale aj mne uz po 4,5hod zavolal, ze je na ceste, taka som nabrusena, za cele manzelstvo som sa hadam viac nevytocila ako teraz !!!
idem uz do sprchy lebo nevladzem
tak dobru noc

botis
28. dec 2009

mam to sice blizsie do TT ale idem do Ruzinova, tam sa narodila aj malinka a bola som spokojna (inak ja som sa narodila v TT 🙂 )

zazalienka
28. dec 2009

som sa včera pýtala švagrovej, rodila v máji, že čo treba teda zbaliť.. tak mi povedala že naozaj len hygienické potreby, šlapky do sprchy, toaleťák, vreckovky, vložky a spodné prádlo, ponožky, a pre malého mydlo na umývanie a že dudlík aby som zobrala.. ostatné je všetko erárne, jedine ak by sa vyhádzal treba doniesť svoje oblečko.. tak manželovi doma nakôpkujem veci pred odchodom čo má doniesť keď pôjdeme domov a potom si poradíme..

zazalienka
28. dec 2009

nuž tak dám ešte jeden pomaranč, trocha kofoly a skúsim zaľahnúť aj ja🙂)

zazalienka
28. dec 2009

dobrú noc všetkým želáme..

liwka
28. dec 2009

este stale ta drzi kombinacia citrusy a kofola? 😀 inak, odkedy som tehu, aj ja ficim na mandarinkach, ale nastastie u mna nehrozi ekzem.

liwka
28. dec 2009

aj ja prajem vsetkym dobru noc. a najma, pokojnu, a zajtra nech vam poradne dopadnu dobre 🙂

k.a.t.k.a.
28. dec 2009

no nejak ma vobec neberie spat 😖

zaza tak do Ikey sa vyzbroj obrovskou davkou trpezlivosti, lebo to co tam bolo dnes 😝 som mala chut tam zavolat ze tam je bomba 😀

ivv
28. dec 2009

dobre ranko maminky, babatka a kinderka 😀

drobec, petronelka gratulujem k babatkam! 😵 veela veela zdravicka.. vsetko ostatne prijde samo 😉

ja som mala hroznu noc.. z tych porodov a mojho bliziaceho terminu som mala sny, ze uz to mam za par a ten stres v spanku mi nepridal.. stale som sa budila, prevracala z boka na bok.. ale uz opatrne 😅 lebo ked som si precitala, ze janke praskla plodovka v posteli, tak bojim-bojim.. tusim si pod plachtu dam taku jednu tu jednorazovu podlozku.. kdyby neco.. 😀

mam total nervy a neviem ako to riesit..
menila som tr. bydlisko a ked som sa pred zmenou pytala na dopravnom, ci musim robit aj odhlasenie z povodneho bydliska, tak mi ten debil policajt povedal, ze nie, ze staci sa prihlasit s autom na novom a oni to vsetko vybavia.. min. tyzden som sa dozvedela, ze MUSIM auto aj odhlasit! co znamena, ze sa mam trepat do 230km vzdialeneho mesta.. autom uz nezvladam. asi vlakom. ale ja sa bojim, ze co ak to na mna prijde pocas cesty!! 😲 😲 . navyse kombinacia sviatkov, troch uradnych dni cez tyzden, mojich pravidelnych poradni v nemocnici.. no neviem kedy to stihnem. a to mi hrozi pokuta, ze som auto neodhlasila do urciteho terminu od zmeny.. takze fasa.. 😠 😠 . ked si spomeniem co ma teda caka, hned ma chce prehnat 😅 😅 😀

minitrouble
28. dec 2009

ahojte 😅
katka - no ja po pravde tiez nie som next fanusik a bola som tam presne asi 3x v zivote a aj to som isla ako doprovod pre kamosku lebo sa mi nechcelo sediet doma ale normalne som neodolala a nakupila som bundicky a nohavice 😀 😀 ....s trickami som stade moc nebola spokojna ....ja som fanusik HMka 😎 ...ale v zare som ani nevedela ze maju detske veci

pre seba tiez nic nekupujem lebo ktovie ako dopadnem po tomto druhom porode...predsa len uz to je druhykrat a to sa hovori ze uz to tak lahko nejde dolu ...pri romi som celych 15kil "zhodila" za 6 tyzdnov po porode a nosila som vsetko co aj predtym...ale ktovie ako dopadnem teraz 😝 😖

wero - drzime dnes palce nech dobre dopadnes

ja som na pocudovanie spala od 12.00 do 8.00 !!! po dlhom case - sice 5x som bola na wc nechapem kde sa tolko tekutin bere vo mne 😝

minitrouble
28. dec 2009

ivv s tymto ti neviem poradit ako to funguje hmm a nemas dakoho z rodiny kto tam ma znamost a vybavi to aj bez tvojej pritomnosti? skus sa popytat v rodine nech tam zajdu za teba 😉 🙂

janurka
28. dec 2009

dobre ranko. Wero no ako? som veľmi zvedavá ako dnes dopadneš u dr. my sme tiež nespali najlepšie hlavne mam veľký problém kým zaspím lebo to sa prevalujem z boka na bok a neviem čo so sebou. ale no ušlo to. Ja chvalabohu chodim len 1x na wcko v noci tak som rada... 🙂

katka22r
28. dec 2009

ahojte kocky tak ja som uz doma s ctg aj po poradni v stredu ideme zasa lebo boli slabsie ozvy a mne ukazovalo kontrakcie ale nemam akosi velke bolesti tak dr.sa smiala ze ak to tak pojde bude lahky porod 😀 tak som zvedava mozno uz v stredu budem maminkou juuj rada by som 🙂 mam prist uz aj s taskou a uvidi sa co ako dalej...kocky drzte sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre