Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
3. júl 2009

kupacie tampony? To pocujem prvy krat...🙂)) olienka dakujem za link pozriem na to..

Plechajda dakujeme!! 🙂

eva3107
3. júl 2009

Mne prsia tiez podrastly , ale ziadny extrem to este nie je.. 😅
No ale bolia ma este stale...dokonca sa niekedy na to v noci budim 😒

olienka12
3. júl 2009

evi stale rastu 🙂) ja som zo zaciatku v noci kvoli tomu nevedela spat ako ma boleli, teraz je to uz pohodicka 🙂

eva3107
3. júl 2009

tak u mna to bude dlhsie trvat asi? 🙂 ...
A co su kupacie tampony?

minix
3. júl 2009

ja som na tom podobne, nechty mam krasne, nelamave, dlhe, biele, bude radost na svadbu...horsie je to s vlasmi, rano si umyjem, a vecer mam mastne.. :((
prsia mi takisto troska podrastli, ale podprsenky nosim v pohode svoje, akurat objem ma zacina troska tlacit. 🙂)))
ale bolia neustale, ked nie su v podprse. 🙂

sisipetka, mas aj osobne skusenost s tym ginfivom? bola si tam ci nie?

korcula
3. júl 2009

Já bych se nebála chodit koupat, v prvním těhu jsme chodila i na speciální plavání pro těhule, ale v normálním bazenu, takže to určo škodlivý není když to vede porodní asistenka... 😉 naopak, obzvlášt ve vyšším stuoni těhu to doporučují- voda nadnáší🙂

olienka12
3. júl 2009

evi tie tampony mas popisane v tom clanku su napustene nejakym olejom alebo take nieco, aby neprepustali vodu vobec, teda ta to uzatvori 🙂) ja ked som nebola tehu tak som na kazde kupanie brala obycajny tampon ako som vysla z vody, hned von. Mala som stale problemy po kupani, az mi poradili nosit tampon a bolo to spoko potom

sisipetka
3. júl 2009

Minix v Ginfive som bola minule na NT ultrazvuku a maju tam dost kvalitne stroje i dr. Mam aj kamosky, co tam boli na 3D a chvalili si. Ja tam chcem ist aj na morfologicky, len sa musim dohodnut s mojim dr (on tam 1 x do tyzdna tiez ordinuje) a 3D sme este nerozmyslali....

wanduska
3. júl 2009

caute cviceniu chtive, tak ako je dnes ta yoga???

dorotka ides?

eva3107
3. júl 2009

Olienka tak uz som si precitala ten clanok...je tio zaujimave takze sa vlastne kupat mozme.. 🙂
A nevedela by si zistit ci to cvicenie o ktorom sme sa bavili zahrna aj plavanie?

olienka12
3. júl 2009

evi urcite nie, oni tam bazen nemaju, takze pochybujem ze by riesili nieco s plavanim bolo mi povedane ze prva hodina je prednaska a druha je cvicenie

eva3107
3. júl 2009

Aha...no skoda musim na nieco mrknut...kde by sme mohli chodit hmm? Co ty na to?

olienka12
3. júl 2009

rozmyslam, ze mozno na Sekcove by este nieco mohli mat skusim prebrazdit net 🙂) ozaj keby si chcela brusne tance, tak tie maju pre tehulky v Hviezdicke v centre mesta 🙂 teda na Okruznej 🙂

dorotkaa
3. júl 2009

Ahoj wanduska, ano idem. Tak sa tam stretneme?

wanduska
3. júl 2009

supis, idem aj ja.. ja idem z dlhacov.

olienka12
3. júl 2009

dorotkaa a wanduska, precitajte si dnesnu konverzaciu dievcat, tusim dnes ta joga nebude

wanduska
3. júl 2009

som im volala cvici sa od 16,40 do 17,30

eva3107
3. júl 2009

ja myslim ze je olienka ale nie je na dryhy tyzden 😉

drobec123
autor
3. júl 2009

😀 cvici sa dnes 🙂 buduci tyzden sa necvici ☹ tak baby cakame potom report ze ake to bolo !!!
ja som si dnes kupila maminu + mama & ja tak cez vikend zacnem studovat. prave som to povedala vedeniu + HR a vseeeetci sa straaasne tesili, tak mi padol kamen zo srdiecka. dokonca som sa dozvedela ze ma povysuju - takze odidem ako vitaz

dorotkaa
3. júl 2009

Tak si tam volala a je? Super, aspon to mame potvrdene, lebo mne este vcera vecer, ked som tam volala vraveli, ze nebude 🙂 no chaos... Tak sa tesim 🙂

sisipetka
3. júl 2009

drobi no vidis ako super to dopadlo s tou pracou 😉
...a odides z prace ako riaditelka? 😵

olienka12
3. júl 2009

drobec tie casopisy mozes citat aj na nete http://mamina.pluska.sk/mamina/ 🙂 a http://www.mamaaja.sk/ 😀

dorotkaa
3. júl 2009

V novej mamine pisu o tej joge pre tehulky same chvaly 🙂

drobec123
autor
3. júl 2009

no to teraz pisete !? 🙂 no neva, ja som vzdy inklinovala k papierovej forme casopisu, a moze si to aj MM pozriet, jeho to teraz strasne bavi take citat.
chcem si ich porovnat a potom by som si kupovala uz len jeden z nich. hej odidem ako riaditelka mojho teamu, co som v podstate aj teraz ale nemam to na papieri 🙂

olienka12
3. júl 2009

drobec gratulujem 🙂

drobec123
autor
3. júl 2009

olienka, ta "riaditelka" to bolo prehnane slovicko. taka funkcia u nas ani nie 🙂 ale mala by som sa stat managerkov, len neviem neviem ci to este nestopnu na poslednu chvilu. to mi bolo len nacrtnute z HR ze budem odchadzat na vyslni ....

olienka12
3. júl 2009

no ja zdrham, prajem Vam krasny vikend oddychnite si 😀

eva3107
3. júl 2009

Tiez sa pripajam ku gratulacii drobec

drobec123
autor
3. júl 2009

dakujem, ale berte to zatial s rezervou 🙂 ja to tak beriem. uzite si krasny vikendik, ja tu este nejaku hodinku pobudnem, keby chcel niekto so mnou komunikovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre