Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

pietra
19. jún 2009

ja pocasie pozeram na internete na yahoo, to sa mi zatial osvedcilo ako najpresnejsie a tam dokonca taketo hnusne pocasie hlasia na cely buduci tyzden ☹ 😝 vsak ma porazi s malou byt zavrete doma

andykca
19. jún 2009

markee jasne netreba sa moc namahat....ale zase robit knedle to tiez nieje sranda 😀

pietra: jaaaa som vedela ze v tom bude hacik....stat neda navyse ani korunu ked nemusi 🙂
a mas to nejake prehodene s tymi nevolnostami 🙂 ...ale musime dufat ze nevolnosti proste jeden den vobec nedojdu..to bude zivot xi

drobec drzim paste aby si to prezila v pohodke...zajtra sa ti ulavi....
inac tu v Senci vobec nevyzera ze dnes bude pekne vsak je zatiahnute a ja mam volne letne satocky 🙂

markee
19. jún 2009

Pietra,to mi povídej. Malou to doma nebaví,mě taky ne,to jsem pak na nervy. Ale už mě kamarádka pozvala na pondělí na dětskou party k nim dom,tak si děti pohrajou,maminky podrbou a půjdeme dom. V úterý jdu na kontrolu k doktoru,ve středu odpoledne na návštěvu,ve čtvrtek máme poslední plavání a pátek ještě nevím co bude,ale to už mi bude jedno 😀

gucz
19. jún 2009

ahojte babulky

ani u nás to nevyzerá na 30 stupňov, mierne sa zatiahlo, ale je celkom fajn, dúfam, že neostane dusno.
Mne nejak nevadí že bude chladnejšie, ani malá s tým nemá nejaký problém, oblečieme sa trochu viac a bude.
Ona sa vonku nehrá nejak extra, len behá hore dolu, prípadne sa vozí na odrážadle medzi bytovkami a ja behám za ňou, takže keď bude chladnejšie, bude sa mi behať lepšie 😀 . No už zasa vyliezlo slniečko.... tak to bude dnes ešte zaujímavé. Zdá sa mi, že hlásili aj búrky

gucz
19. jún 2009

a k tomu koláčiku s jahodami, ja robievam taký, že len vylejem cesto na plech, pohádžem tam ovocie a dám piecť, aj to je mňamka, ak budete chcieť, tak napíšem recept

pietra
19. jún 2009

gucz, to samotne ochladenie mi sice vadi strasne, ale to by som prezila, len ono ma cely tyzden prsat a prsat a prsat ☹ do kociku uz malu nedostanem a bez neho je o chvilu mokra ako mys aj napriek prsiplastu.

gucz
19. jún 2009

no tak na pršanie sa neteším ani ja, ja som myslela, že sa má ochladiť a len sem tam búrka, ale keď bude pršať celý týždeň, tak to bude 😝 , no už teaz sa na to idem psychicky pripravovať....

moja má aj čižmičky aj pršiplášť, ale ju v tom chodiť moc nebaví... tak asi skysneme doma

gucz
19. jún 2009

inak pozerám že tvoja Kristínka je len o deň staršia ako moja Laura 🙂 , a aj vlásky má také podobné

dadulka2000
19. jún 2009

ahojte babulky
ked ste pri tom pocasi 🙂 , u nas v anglicku je pekne slnecne pocasie, ale len prijemnych 23C, takze ziadne horucavy, ale hlasia oteplenie az na 28C od buduceho tyzdna. inak v praci je klima a tam mi je stale zima, takze sa to bude dat prezit v pohode. horsie je potom to soferovanie v rozpalenom aute spat. 😝
dnes mam uz volno v praci,...juchuuu, idealen je pracovat na ciastocny uvazok,.... 3x do tyzdna 😀

drobec123
autor
19. jún 2009

no ani v BA nevyzera ze je vonku tak horuco, je zatiahnuto ale zima urcite nie je 🙂 to je strasne ked clovek sedi v klimatizovanych priestoroch ani nevie ako je vonku !
mne tiez nevadi ked sa ochladi, ale prsanie bude brrrr ...... v pondelok idem na sluzobku do prahy tak to bude cesta ! a

olienka12
19. jún 2009

baby ja mam dnes narodeniny a dostala som ten najkrajsi darcek na svete, prvykrat som videla nase mimi 🙂)) bola som na urologii na ultrazvuk oblicky a p.dr. mi ukazala aj babatko. ja sa tak tesiiiiiim 🙂))

gucz
19. jún 2009

jéééé olienka v dobrom Ti závidím 🙂 , vidieť drobčeka, to vždy poteší 😉
ja idem až 7.7, to je ešte ďalekóóó, dúfam že bude všetko ok, neviem, ja sa ani tehu necítim....

cukruska1920
19. jún 2009

Ahojte... jej oli..aj ja uz chcem vidiet drobceka 🙂 baby pobolieva vas este podbrusko? mna dnes po dlhsom case

gucz
19. jún 2009

cukruska mňa nie, akurát ma sem tam pobolievajú kríže

gucz
19. jún 2009

ozaj dnes mi volala sestra bola na gynde a doktorka jej potvrdila tehu, tak sa tešíííím, že moje detičky budú mať bratranca alebo sestranicu 🙂 . A budeme to tehu prežívať spolu 🙂 . Ona bude februárovka

cukruska1920
19. jún 2009

gucz,,.jeejj...tak jej drzim fleka vo februarovkach 🙂

gucz
19. jún 2009

neboj ja ju tam hneď odnavigujem, dnes má prísť na návštevu, tak jej poukazujem že čo a ako a tak (to je veta čo?)

cukruska1920
19. jún 2009

😀

andykca
19. jún 2009

olienka12 tak vsetko naj prajem k narodkam....darcek ti aj ja uprimne zavidim 😵

dadulka aj tebe zavidim ceeeem ist domooov 😢 😀

cukruska1920 nie nepobolieva ma v podbrusku ale vzdy sa zlaknem ked si kychnem a ma tam pichne ☹

ives77
19. jún 2009

ahoj kočky hlásim sa po sone mimčo má 3,2cm a je všetko v poriadku srdiečko krásne bilo a mrvilo sa len taký fukot o 2týždne idem znova.zatial sa majte papa

korcula
19. jún 2009

minix: švagrová se vdávala ve 20tt... a skoro to na ní nebylo vidět🙂

ives77: gratuluju🙂

Olienka12: vše nej k narozkám i ke krásnému dárečku

jinak u nás přítel k porodu pujde, jen musíme vyřešit kam dáme Honzíka🙂, u něj se mu zkraje moc nechtělo, ale nakonec byl moc rád že tam byl a ted už jinou možnost nepřipouští

já jdu na další Ko až 1.7. a to mi udělají i odběry krve k 1. screeningu, to je ještě taková dobáááááááá, i když mě to celkem utíká, s prvním těhu nesrovnatelně

gucz
19. jún 2009

ives77 gratulujem 🙂

ja som práve poumývala všetky podlahy v byte a som hotová... je strašne dusno a celá som spotená 😝 . chvíľočku počkám kým to uschne a idem do sprchy, to bude niečo 🙂

andykca a odkiaľ si ? teda pôvodne?

gucz
19. jún 2009

korcula máš v albume fotku s kočíkom, čo je to za značku? je krásny 🙂 , ja som mala pri malej Peg perégo hlboký a teraz by som tiež taký chcela, alebo niečo podobné, alebo taký aký máš na tej fotke

korcula
19. jún 2009

gucz: Roan Marita... je to hluboký, ale je k němu i sportovní korbička a cenově docela dostupný, já jsme s ním moc spokojená🙂

plivit
19. jún 2009

pekny slnecny den prajem a blehozelam k uspesnym kontrolam 😉

andykca
19. jún 2009

gucz no original som z Kremnice 🙂 precoo?

ives77: aj ja sa pripajam ku gragulacii 😉

pietra
19. jún 2009

gucz, pre Lauru pouzivas este kocik? Ja uz pre Kristinku kocik nepouzivam, ale sa bojim, ako zareaguje, ked potom uvidi drobceka sa vozit. Stale rozmyslam, ci predsa len nemam zriadit skejtik ku kociku alebo taku tu sedacku, co sa pripevni ku kociku

gucz
19. jún 2009

andykca len tak 🙂

pietra káričku po vonku okolo bytovky nepoužívam, ani do obchodu keď ideme s malou. Ale napríklad na poštu káričku beriem, lebo pošta je vo vedľajšej dedine a to je pre malú dosť ďaleko. Ale ja mám už len golfky, také ľahučké chicco liteway. Tie berieme aj keď ideme do mesta dačo vybaviť, alebo k lekárovi, lebo malá v čakárni na mieste neobsedí a stále mi uteká. Myslím, že cez zimu už káričku ani používať nebudeme, a Laurika radšej chodí pešo.
Ja som nad tým skejtíkom ani zatiaľ neuvažovala, neviem ako by to jazdilo po snehu, alebo po člapkanici, lebo väčšinou to má také mini kolieska. Kamarátke sa teraz narodilo druhé dieťatko, a tiež uvažovali nad skejtíkom, tak keď sa vráti z pôrodnice, tak sa jej spýtam, či to kúpili, a ak áno, tak aké to je.

eva3107
19. jún 2009

Ahojte baby tak konecne som sa sem dostala aj ja....no to bolo citania a citania... 🙂

Gratulujem Ives k uspesnej kontrole...a co sa tyka receptov...tak ja by som si teraz dala cerstvy este teply croassant... 😝 😝 ...Tak toasi zajtra aj upeciem...mnaaam

eva3107
19. jún 2009

No a co sa tyka pobolievania...v podbrusku...tak niekedy trosku ale nic moc...niekedy mam pocit ze mi tam cosi bubloce 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre