Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
14. okt 2009

jani ja mam tiez obcas dni, ked maly ani netukne 🙂 co sa dnes povedat neda a v noci sa mu v kuse ckalo ma to budilo
neboj olik je v poriadku

janka1
14. okt 2009

olienka nepanikarcim, ale doteraz sa u mna nestalo, zeby som ho necitila 😉
tak radsej skontrolujeme za to nic nedam 😉

olienka12
14. okt 2009

ved samozrejme, ked mas moznost skontrolovat, tak je to len plus a budes kludna 😀

adros
14. okt 2009

ahojte babulky,

tak aj ja sa zase hlasim s plnym nosom, takze som zase zahajila kvapkanie do nosa Pinosol, aj ked to neznaaaaasam. Boze, ked mala bude s uzivanim liekov po mne, tak si s nou uzijem, ako moja mama so mnou. Doteraz neznasam prehltanie tabletiek 😠 😠 😠 ako mala som si vzdy lahla na zem, otvorila usta a mama mi hadzala tabletky do hrdla 😀 😀 😀 ach jo a aj teraz, ked nedajboze dostanem tabletky, ktore su vacsie, hruuuuuuza. Muza zas za ten svet nemozem dostat k lekarovi, ten vraj ked bol maly, tak sa schovaval pod stol a museli ho tahat 😀 😀 😀 takze sa faaaaaakt tesim, urco bude mala po nas 🙂

andy, tak ja ti zavidim, ze mas cizmy. Ja som pri cizmach vzdy neuspesna a to ani nemusim byt tehu. Vzdy som chcela mat cizmicky s vysokou sarou. Ale mozem zabudnut, mam tak tlste lytka, ze na to ziadnu saru nenatiahnem. A taktiez mam siroke chodidlo, takze ani ziadne spicate cizmy nie su pre mna. Takze popravde, ani cizmy uz nehladam, je to strata casu. Pred 2 rokmi som si kupila take trekove a v tych som chodila celu zimu. Len su dost tazke, tak som zvedava, ci to s nim tuto zimu zvladnem 😒 😒 😒

oli, janka, u mna sa tiez strieda obdobie kludu a vystrajania. Tiez som z toho bola najprv vystrasena, ze sa mala cez den vobec neozvala, ani vecer, ked som sa obracala schvalne na bok a teda jej tym robila zle, aby sa prejavila... ale potom sa rano tak rozkopala, ze som vedela, ze vsetko je ok 🙂

apropo, oli a janka, hned ma napadlo "oli, oli, janko, klakni na kolienko"...... 😀 😀 😀

olienka12
14. okt 2009

🙂)))))))) ja si od rana recitujem ked prsalo mrholilo 🙂))

nedockava4
14. okt 2009

ahojte, tehu....
...tak idem vas spätne citat, lebo som tu dlhsie nebola...
...dnes o 17:30 ideme na 3D, tak sa velmi tesime..
co sa tyka topanok (zimnych) ...obujem vsetko, len som sklamana z kabatov a vetroviek...nezapnem ani jednu...a vyhliadky v obchodoch su hrozne...vobec nic pre tehu...a ked, tak ako na "stare babky" 😔
som zvedava, ako to budem riesit...
no väcsi problem mame s kociarikom...Jane, Casualplay, Teutonia...ktory si vybrat???

weronyca
14. okt 2009

Babule, aku mate dnes dobru naladu.. Ja som dnes taka na ,,prd"... To bude asi tym, ze som od 6hore... ach joooo... Zuzinka vitaj po dlhom case s5 😉

S tymi kabatmi mas pravdu... Ja som bola pozerat aj nejake poluovre alebo nieco podobne. No ale vyber strasny , aj s nohavicami som mala problem. Tak som to vyriesila v C&A 3/4 riflami... pod ne kupim dake cizmy( s ktorymi mam problem).. a budem sa snazit to nejak vydrzat.. ved uz sa vlastne ani nikam nechystam , a ked tak - nech ma drahy vozi.. No nie??? 😀 😀

olienka12
14. okt 2009

Zuzka skus newyorker maju kabatiky strihane pod prsiami, ja mam jeden a dala som pod neho flisku a parada 🙂)
ja by som isla do jane, kebyze vyberam z tych znaciek 😉

nedockava4
14. okt 2009

weronyca...ahoj 🙂 dakujem za privitanie 😉
...ja mam svetrov a pulovrov habadej...dokonca aj vela siat strihanych pod prsiami (take pletene), len ked chcem zobrat nieco navrch, tak uz nic nezapnem...a nechce sa mi kupovat velkost kabata 44, ked ho nikdy nevynosim 😔 ja som aj tak na PN a chodim akurat tak do obchodov a k lekarke, takze ja by som si vystacila aj so svetrikmi 🙂, len mamka strajkuje, ze mam odkryte brusko
Leni...nooo...dnes po 3D-cku sa tam chystam...aj jedny cizmy sa mi tam minule pacili, tak snad ich este budu mat....
hm....co sa kociarikov tyka...manzel nechce trojkolku, ja zase kolieska, kt. sa nedaju nafukat...Teutonia ma peknu novu kolekciu s takymi kvetinkami (ci co to je)....ach jaaaaj...
Leni, ty si bola na 3D u Dankovcika?....dal ti aj fotky, ci len CD?

nedockava4
14. okt 2009

a este nieco...od vikendu som zostavala u nasich v Sobranciach a manzel za mnou prisiel az vcera vecer....nasa malinka vcera nekopala vobec...rozpravala som s nou...aj moja mamina...a nic ☹ no ked prisiel manzel, polozil rucku na brusko a zacal rozpravat, malinka sa rozkopala....a ja som sa rozplakala, lebo to bolo take mile...hm, citlivka som 😵

olienka12
14. okt 2009

Zuzka ano tam u Dankovcika, ale robil ma iny lekar a on z toho videa rovno robi aj fotky, takze budes mat napalene aj video aj fotocky.
skus zajst do kiky tam som videla teutoniu, mne prisla mala Casualplay je tiez fajn paci sa mi ta hlboka vanicka na nom

allinka79
14. okt 2009

olienka... mozem otazku na kocik Jane? Ako tam funguje vajicko a konstrukcia na jeho upevnenei? Kocik sa zda byt ok, ae nevieme, ako ta zakladna...a nevedel ani predajca... ☹

krpuch
14. okt 2009

ahojte...som sa venovala priatelovi, tak som konika moc neriesila...🙂 a teraz mam co citat. u nas vcera zacalo snezit. v dome mame 15 stupnov a mne je teplo, ani kurit sa mi nechce...od predvcera vraciam a vcera v noci som mala aj hnacku...neviem, co sa deje. nemam pocit, ze by som daco zle zjedla. objednali sme si taku malu piecku, dame ju do obyvacky..sa tesim, ze nam to tu bude krasne svietit vedla vianocneho stromceka a hlavne, ze budem tu moct kurit a nebudem chodit do kotolne tak casto..a stresovat, ci nam pec nevybuchne, ked sa toho chytim ja🙂.
oki, tak vas idem citat, co ste vsetko porozoberali...inak nasla som u nas obchod a kojenecku podprsenku mam za 2.90 a je mi akurat...coho som sa hlavne obavala.

olienka12
14. okt 2009

allinka netusim neyaoberala som sa tym kedze ju nekupujem 🙂) skus temu na koniku najst kde rozoberaju ten kociarik urcite ti nejaka mamicka co ho ma poradi

adros
14. okt 2009

krpuch, tak ty mas teda dobre vnutorne vykurovanie 🙂)))) ja mam na sebe dvoje ponozky, teplaky, tricko, mikinu a aj tak citim v byte chlad. Ale uz mam konvicku caju na stole, tak snad bude lepsie 🙂

tusim sa pustim do zehlenia, v lete to bolo o drzku zehlit v takych horucavach, tak teraz to bude ok, a mozno sa aj zahrejem 🙂 🙂

zuzi, vitaj po dlhsom case 😀 😀 😀

wero, pust si nejaku dobru hudbu na zlepsenie nalady napr.

https://www.youtube.com/watch?v=6iLwdv-MeiE

😀 😀 😀

roxy_1
14. okt 2009

Ahoj tehulenky moje,
u nas vyfukuje takovy severak,neda se venku vubec byt....
co se tyka bund,tak mam jednu na snowboard columbia a tu nastesti oblecu 🙂 boty poresim pozdeji...

dneska u me byla znama ma chlapecka 2,5 mesice a je hubenejsi jeste nez byla pred tim a to nekoji a v tehu pribrala 20kg (13kg mela dole hned po porode) tak me celkem uklidnila.rikala ze to jde samo dolu,litanim kolem maleho 🙂

janka doufam ze vsechno bude v poradku 😉

jo a zitra uz si konecne jedeme pro kocarek 😵 😵 ja uz se tesim az se s nim pofotim a hodim do albicka 😉

andykca
14. okt 2009

Ahojte...

adros ja tiez nemam najukazkovejsie lytka a furt kupim cizmy 🙂 a este k tomu aj vopcham do nich rifle hehe.....ale asi mas malu nohu a cim mensia tym uzsie aaaasik inac neviem preco nevies zohnat...

my tiez este nekurime...co som si prikurila tak v kupelke ked som a dnes sprsila 🙂ale inac pohodka...no aj tak musim vyckat na kominara az potom mozeme zacat kurit v krbe...dufam ze na nas nezabudne lebo v dnesnej dobe zohnat kominara je dost tazke....

jej a prisiel mi magnet katalog a su tam same somarinky na vianoce sa vytesujem 🙂 aspon to ked tento rok mam zakazane kupovat somarinky do bytu hehe...

roxy_1
14. okt 2009

kdyz uz jsme u tech videii 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=T_UxhPbMyy8
yoya
14. okt 2009

Ahojte 😉

dnes tu vládne dobrá nálada - super na zlepšenie náladičky - adros. 🙂
Mne sa dnes tak nič nechce, som akási lenivá, len sa povaľujem pri telke a pozerám bludy... 😖

riešili ste obuv, ja som si min.rok kúpila topánky zn.Mustang - vrelo odporúčam, sú super, aj na naše teraz opuchnuté nohy. Takže topánky tento rok neriešim, riešim len nohavice 😢 - strašné.

olienka12
14. okt 2009

baby ja si chcem kupit hrube pancuchace tehotenske neviete niektora poradit?

adros
14. okt 2009

andy, jaaaaaaaaj, no vidis, na velkost som zabudla, mam "nozku" cislo 7 😀 😀 😀 takze aj to je jeden z dovodov 😠 😠 😠 mat tak 5,. tak nemam problem. Ale s mojimi "congalmi" ach jo.... ☹ ☹ ☹ a ten tvoj katalog je aj na nete?

roxy 😀 😀 😀

nedockava4
14. okt 2009

Leni...ja som si kupila v HM...2 kusy za 20 eur...ale nie su najhrubsie...svokrusa mi robi s textilom, tak mi dala este dvoje (1kus za 2 eura), ale to su nadrozmerna velkost, nie pre tehu...no, skusala som ich a su dobre...vytiahnes si ich az nad brusko pod prsia 🙂

eva3107
14. okt 2009

Ahojte tehulky..
myslela som na teba zuzka ze si sa dlho neukazala...a nakoniec si prisla..🙂)

Co sa tyka oblecnia tak ja som si kupila zatepleny sveter dlhy tak verim , ze teraz neaku dobu s nim vydrzim ..a mam jeden kabat, ktory mi bol pred tym velky tak ho musim vyskusat ako v nom budem vyzerat...
Cizmi mam na opatku..kozaky...no skor by som chcela nieco na nizkej podrazke, ale nic som zatial nenasla...
Viac menej sa aj tak uz od novembra pomaly nikam nechystam okrem lekara a cvicenia🙂)
Nohavice zatial mam a este sa do troch zmestim v pohodke... 😅 ..tak dufam , ze sa to do toho nasho januara velmi nezmeni 😅

Mi uz doma kurime byvame pod horamy tak u nas je uz dost chladno..a dokonca , ked som isla dnes rano do prace tak vonku poletoval sneh.. 😕

eva3107
14. okt 2009

Zuzi a nemohla by si aj mne take zohnat od svokrusky... 😀

nedockava4
14. okt 2009

no, na najblizsie stretko mozem priniest, hm?...aby ste videli, ake to su...

andykca
14. okt 2009

adros myslis katalog s cizmami co mam doma? ak ano tak ten tam nieje....ale mozem ti odfotit..inaaac tak ked mas 7 to je pravda ze tazko zohnat ja mam o cislo mensie 😉

weronyca
14. okt 2009

Roxy - špica 😀 😀

nedockava4
14. okt 2009

tehulky, co si myslite o ohrievaci flias?....potrebne, ci nie?

adros
14. okt 2009

leni, ja som si kupovala tieto pancusky http://shop.tehotka.sk/tovar/38-Tehotenske_bavl... su dostatocne hrube 🙂

andy, nie, myslela som ten katalog na serepeticky 😉

andykca
14. okt 2009

jaaaj no tak neviem ci to je tam..ale mne to doslo postou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre