Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
8. mar 2010

Cauky lopez, aj nasa malinka chrapka, celkivo vydava take kadejake divne zvuky, chrci, mrci a kadeco ine, ale soplami to nie je, tie sme uz skusali odsavat a nic.
Kocikujeme kade tade po Petrzke, aj pri ramene sme boli, ale ja to casto menim😉 tento tyzden prazdninujeme u nasich😉, na buduci sa mozme kludne dohodnut aj so sisipet a vybehnut.
Ani dnesne pocasie nas neodradilo, robi jej to dobre a je kludnejsia a ja tiez, sice sme meganababusene, ale aspon mi neprechladne.

krpuch
8. mar 2010

aj nas chrapka a dakedy sa mu tazko dycha...dufam, ze to rychlo prejde...

minitrouble
8. mar 2010

katka asi v ktorejkolvek teme v Paragrafoch (nick: gapa)
napriklad aj na tejto stranke: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ale bude podla mna vo vacsine tem v Paragrafoch 😉

aj nasa chrci, chrape, funi ako jezek 😎 ...najma ked si chcem pospat mi to prekaza 😝 😅

bebel
8. mar 2010

Ahojte, aj Biba chrčí a občas dokonca krochká...ale ona je aj reálne zahlienená.
Od minulého týždňa sa začala usmievať za bdela a začína krásne reagovať na nás/komunikovať takými: áá, gé, ua,eh...tak sa z nej teším.

minix
8. mar 2010

bebel, aj my sa uz usmievame asi od minuleho tyzdna, hned je to veselsie, ked s tebou to babo komunikuje, ked sa prebalujeme, tak uz udrziava ocny kontakt a "rozpravame sa". Zo dna na den krajsie a krajsie poslanie.

Dnes cely den spi, neviem, ci je nejaky tazky zatazovy stupen, ale hodinku je hore a hned styri na to spinka...aj sa bojim, aby nemala v noci den. 🙂

lopezka
8. mar 2010

ahojte,
aj nasa Timi uz "vykecava" 😀 ....najkomunikativnejsia je hned rano, ked sa dobre dlho vyspinka 😅 ...ale rozpravame sa spolu aj cez den 😉 ....uz vie "ááááá" , "aggggg" , "auaaaa" a tak 😀

minix, aj my sme dnes boli vonku ....najskor som myslela, ze bude zima a mrznut, ale nakonec bolo fajn ....zima, ale fajn 😀 ....niekedy sa teda dohodneme a stretneme sa ....my tiez trasu menime, sak by mi sibalo, keby som chodila stale tou istou trasou 😉

dnes sa mi podarilo zachytit fotakom, ako sa krasne smeje ....dala som to na fb 😉

stylly
8. mar 2010

Ahojky tak jsem tu zase po dlouhé době nakoukla..... 😀

stylly
8. mar 2010

roxy_1:Ahojky mamino,..jak se vám daří?Koukala jsem do alba a vidím,že hezky 😉 my máme vítání občánků až na konci měsíce,..tady v Olomouci je to jaksi opožděnéééé 😅 😵

k.a.t.k.a.
8. mar 2010

ahojte,
nebola ste niektora na skriningu klbov na Antolskej? ze ci sa tam treba objednat alebo staci len prist? ak objednat nemate nahodou tel.č. ? dakujem

minix
9. mar 2010

Kati, mne hovorila Petkina obvodna, ze tam staci prist,pockat a mas to. Ja som si prave pre to (cakanie, chori ludia, nemocnica) vybrala sukromnika a objednanie na presny cas. Sice ma to nieco stalo, ale boli sme veeeelmi spokojni😉

Inak viem ze toto absolvovala s malou lopezka. Tak ti mozno poradi😉

krpuch
9. mar 2010

u nas netreba objednavat na cas.ked sestricka vidi male babo hned ide dnu. 😉

zuzuxx
9. mar 2010

katka, netreba sa objednavat. Klbiky robia iba v pondelok a stvrtok a treba prist na 8mu. Ide to tam velmi rychlo, tak sa nezlakni plnej cakarni 😉

roxy_1
9. mar 2010

ahojky

stylly taky jsem hodila kuk do vaseho albicka,no krasne rostete,maly je sikulka 🙂 u nas je to cim dal lepsi jak se spanim tak s prdikama,vetsinu dne uz se jen smejeme a povidame si 🙂 no my vitani obcanku tady mame vzdycky jak se nakupi nejake deti a u nas to bylo celkem brzo 🙂

genialna
9. mar 2010

Katka.. my sme tam boli, netreba sa objednavat. Len tam treba dojst na osmu (pondelok, al. stvrtok) a nemusis sa bat, je to mimo chorych deti a ide to tam ako na beziacom pase.. Ide to velmi rychlo. A ked pojdes tym novym vchodom ako je lekaren (v poliklinicej casti), tak to najdes velmi rychlo. Poznavacie znamenie - prebalovaci pult na chodbe pred cakarnou.. 😉

lopezka
9. mar 2010

dobre ranko 😀
katka, aj my sme to uz absolvovali asi pred 3 tyzdnami ....prisli sme do cakarne, boli sme 2. v poradi a o sekundu sme uz boli aj vonku 😀 fakt to ide rychlo ....treba si zobrat latkovu plienku 😉

sonula656
9. mar 2010

ahojte,dnes je krasny slnecny den asi pojdem s malim na prechazku 🙂

olienka12
9. mar 2010

sonula odkial si?

sonula656
9. mar 2010

ja som z drietomi

ketkous
9. mar 2010

ahojte baby,krasny slnecny den mame...vidim,ze nielen tu pod Tatrami 😀 ale aj v Drietome 😀
Chcem sa opytat,ako kojite v noci?poleziacky alebo posediacky?Bibka spi vo svojej postielke,vezmem ju vzdy do nasej a kojim po sediacky a opat dam po odgrgnuti do postielky.Mate ine tipy alebo skusenosti? 😀
dnes som mala take divoke sny,ze som ju kojila, zaspala som a zabudla som ju v nasej posteli a spadla na zem... 😖

ketkous
9. mar 2010

teda nie realne spadla...ale iba v mojom sne

katka22r
9. mar 2010

kocky aky mate nazor na to ze mesacne babo spinka v posteli s vami?cez den je v postielke a v noci je pri nas,kojim ju po leziacky a take obe zaspinkame v postielke akosi nechce v noci zaspat akoby ma potrebovala mat pri sebe

andykca
9. mar 2010

Ahojte...no uplne ze super je vonku aj u nas 🙂 vcera aj dnes mi maly Patko spal vonku ze 3 hodiny 😕 😕 uplny rekord...takze som sa venovala zahrade no a este tam mame vela prace tak dufam, ze bude takto krasne do konca tyzdna... 😵

ketkous ja kojim tak ako pises ty... 😉...fajny sen si mala...mne sa v poslednej dobe sniva ze maly rozprava hehe

katka22r ja som zo zaciatku tiez mavala maleho v posteli pri nas lebo nie a nie zaspat v postielke...no ale od isteho casu si tam zvykol a haja uzastne - ani len oko neotovori: napapa sa, odgrgne a spinka v postielke dalej (pravdaze len v noci - cez den postielku nechce ani vidiet zatial)...no ked tatino odide rano do prace a maly sa zobudi na papanie tak si ho uz pri sebe necham a spinkame aj do 10tej 🙂

minitrouble
9. mar 2010

ketkous - tak presne to robim aj ja
katka22 - myslim si ze co sa tyka spania babatiek je to na kazdom ako to bude robit - ci si nauci babo spavat s rodicmi alebo ho nauci spavat same 😉 ...vsetko to je len o tvojom pohodli/nepohodli a o tom co si myslis ze je pre vas najvyhovujucejsie
kazdy ma na to svoj nazor a ak chces napriklad pocut ten moj tak ten je takyto: ...ked som este nemala deti tak moji kolegovia viedli o tomto debatu a jedna 45rocna kolegyna povedala ze od malicka viedla deti k tomu aby spali same, ze ich nikdy do postele nebrala a ze nikdy nemala potom neskor problem s tym ze by jej tam lozili,...na co vsetci ostatni povedali ze pravda lebo ze oni to dovolili a potom mali velky problem ich stade dostat
....podla tohto som postupovala pri Romi a teda vzdy spinkavala sama ..jasne ked uz bola starsia a nahodou sa v noci zobudila s placom tak sme si ju obcas zobrali (aj zoberieme) ale obcas=1-2x za mesiac ;) ...tym padom nebol problem ju v 1 roku dat samu do izby a 1.5 roka spavala sama na velkej postely vo svojej izbe uplne v pohode ;)
pri Simi praktizujem to iste - jasne ked ma problem zaspat tak ju necham chvilku pri mne ale ked uz spi tak ju prelozim a snazim sa aby co najviac bola vo svojej postielke ...co sice znamena ze sa v noci castejsie budi ale to nevadi najma nech sa nauci ze postielk je na noc a ze v nej spinka ona sama ;)

ale ako som ti uz napisala - je to len a len na tebe a na to ziadne pravidla neexistuju ;)

katka22r
9. mar 2010

tak dakujem zatial za vase nazory 🙂 ked mne tak luto ked ju tam necham a ona place..juuuuj ale budem musiet naucit ju na postielku aj ked nam to zatial s mm nevadi ale snad sa nauci tam spinkat aj v noci chce to len nasu trpezlivost tak drzte palce 😉

dala som nove foto laury kto chce nech mrkne 🙂

kvietok23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazalienka
9. mar 2010

ahojte, inak aj ja mám všelijaké divoké sny.. malého posediačky nakŕmim, úplne v bdelom stave, odgrgne si, uložím ho do postieľky, zapnem monitor, ľahnem.. o 10-15 minút sa strhnem zo spánku a hľadám malého v posteli či som ho nepriľahla.. párkrát sa mi to už stalo.. že ma chytali mrákoty pod ktorým paplónom je zamotaný.. a on odfukoval v postieľke..
inak ja pravidelne presúvam postieľku, lebo sa mi zdá, že niečo pravdy na tom je, že ako je postieľka otočená tak krpec spí.. spáva zásadne v svojej postieľke, vie tam spinkať aj cez deň... môj muž pustil raz malú Veroniku k nim do pelechu kedysi a už sa jej nevedeli zbaviť.. toto nie.. ja chcem kľudne spávať.. presne, keď bude mať zlé sny a priplíži sa do postele, to áno, na to sa teším keď sa príde pritúliť, ale nie učiť odmalinka.. aj keď dnes ráno sme odkvacli obidvaja krížom cez posteľ a odfukovali..

kvietok, keby som ja rozumela tým poistkám.. chceme malému životku ale najprv sa tomu musím povenovať.. chcela som mu založiť detskú vkladnú knižku, ale už je to len taký odr..b.. mizivé úroky, neoplatí sa to..

gucz
9. mar 2010

ahoj zazalienka
chcela som k tým tvojim fotkám sú fakt veľmi pekné 🙂 , kde ste sa boli fotiť?

zazalienka
9. mar 2010

ahoj Reni, boli sme u Bohunického nad pizzou Kitty (tam kde sme si boli sadnúť).. ale dosť si chvália aj Husenicovú v Senci... toto sa mi zdalo dosť drahé, za 8 záberov x 3 kópie (povinne z každého záberu 3 obrázky, menej sa nedalo) + CD to bolo cca 58 €.. ale máme krásne obrázky na pamiatku, tak neľutujem, aj keď mi skoro čočky vypadli..

baby, asi na mňa ide zápal mechúra, behám na WC ako o život a takmer nič nekvapne.. môžem piť urologický čaj pri kojení?

weronikla
9. mar 2010

Nuz, tazko je poistka od Allianzu najlepsi produkt na trhu! Jedine ak v najvyssich poplatkoch.

gucz
9. mar 2010

zazalienka fakt to dosť stálo, ale teda tie fotky stoja za to 🙂
s tým urologickým čajom neviem poradiť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre