Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
16. máj 2010

no ja mam o zabavu postarane..maly je chory ☹

katka - brusaaaky 😉

dadulka2000
16. máj 2010

katka, cvikov je plno 😀 , len vola prinutit sa mi nejako chyba.....
pridam foto mojich dvoch kociek,.... pojdeme po babinku na stanicu = aspon sa autom prevezieme a zabijeme polhodinku 😉

vivien7
16. máj 2010

ahojky,nám se Matyášek narodil 31.1.2010,tak se k vám ráda připojuji. 🙂 🙂

zazalienka
16. máj 2010

vitaj vivien.. daj aj foto nech vidíme malinkého.. 🙂
no my sme to dnes zobrali pracovne, včera sme boli tiež na svadbe a dneska som sa dala upratovať.. všade sú chumáče vlasov, už mám pocit že som plešatá.. ja neviem kedy to skončí.. a nenávidím všade moje vlasy..

zazalienka
16. máj 2010

dadulka máš krásne kočky.. 😉

katka22r
16. máj 2010

nooo ja by som aj cvicila ale je to vhodne ked kojim?citala som dakde ze ak kojite nema sa cvicit niejak namahavo a ja s tymi mojimi kilamy sa zdycham jak kon 😀
u nas svokra ,prisli neohlasene 😠 ako nemam nic proti ale ta joooj....neze pocasie je dost na h...a este pocuvat televizor nemozes nepozeraj tam 😠 paneboze

andykca
16. máj 2010

ajoj vivien 🙂

katka ja som osobne aj za tu zumbu a mozes ju cvicit aj ked kojis....a super sa pri tom vypotis a staci ti aj 25minut 😉

dadulka - male su zlatee 😉

katka22r
16. máj 2010

a co je ta zumba?

zazalienka
16. máj 2010

ja by som aj tie brušáky robila ale s mojimi krížami tak môžem akurát ležať na zemi a kukať telku 😀 😀 😀
ale mám tú točňu doma - môžem vrtieť riťou 😎

katka22r
16. máj 2010

andy dakujem 🙂

zazalienka
16. máj 2010

takto Miško zaspal dnes poobede v postieľke🙂

krpuch
16. máj 2010

mna tiez strasne chrbat bolieva v noci, idem sa zblaznit, ani z postele sa mi vstat neda...
maly sa srdi uz davnejsie, krika...
sopliky ani kaslanie neprestava, tak ja uz neviem, co robit.
strasne ho zaujima notebook, casopisy, knihy...hlavne ten pocitac a telka mi vadi...takze ho otacam, ale presibanec ide aj tak za inym zvukom vtedy ako je moj hlas.

ketkous
16. máj 2010

aj ja sa chystam na zumbu 😀 uz sice nemam prebytocne kilecka,ale brusko je dost mlandrave 😕 😕
Minix aj nasa si cmula palcek saje z neho jak cicky 😀 😀
Krpuch co tak dat si kvalitnu masaz? 🙂 Inac ja mam malu po napapani pri PC a tukam do neho...zaujimaju ju aj reklamy v telke.
Vidim,ze dnes je den svokier 😀 😀 aj my sme mali dnes ist k manzelovym rodicom,no nakoniec som to ja odvolala 😀 😀 ,isli sme na prechadzku a boli sme von uplne sami,ziaden kocik,ziadna rodina...len my s manzelom.Nam nevadi zima a verim,ze aj malej nie.Ked bude vacsia kupim jej gumaky a hajde do mlak 😀 😀

dadulka2000
16. máj 2010

andy, zazy dakujem 😉
zazalienka,.... Misko je zlatucky, vidim ze aj on je zavislak na "handricke" 😉 , a uz mu prestan lepit tie svoje vypadane vlasy 😀 😀 , my nemame nic na hlavke, len take chmiri 🙂
ta zumba je super,.... velmi sa mi to paci. zatial som to len spomedzi dveri sledovala ale na bud. tyzden pojdem aj osobne to skusit. budem tam traposit 😝

zazalienka
16. máj 2010

hehe no on má také číro od narodenia🙂 už v pôrodnici mu stáli vlasy.. 😀 😀 😀

olienka12
16. máj 2010

baby u nas sa certi zenia taky vietor som nezazila uz riadne dlho mam pocit,ze aj smetiaky berie :((
my sme dnes cakali svokru,tak som to prezila aj ked par krat som jej uz musela odvrknut ako napriklad 15x zopakovala,tak ty by si už špinkal špinkal by ši,šdrobatko male ty šušuľuľušušušu vrrrrrrrrr tak som jej povedala,ked sa s nim nechcete hrat ja ho kludne mozem dat spat ked sa vam nepaci,ze je hore....
ona sa s tym nasim dankom rozprava ako keby bol postihnuty same tutulumutulu normalneho slova nepocut a drobec pri nej reval samozrjeme a poviem jej tak a urobi presny opak... no prezila som potom som sa bola liecit v KE 🙂) v obchodoch

olienka12
16. máj 2010

ketkous ja sa strasne tesim na mlaky teraz na mna pozeraju ako na divnu ked po letnej burke chodim bosa po mlakach 🙂)) tak snad ked budem so synom po nich skakat nebudem az taka divna 😀 😀

zazalienka
16. máj 2010

olienka ja som sa roky tešila letným búrkam, ešte keď som bývala u našich, som stála na terase v daždi..
ale teda teraz by som ani psa nevyhnala von.. by ho odfúklo..

olienka12
16. máj 2010

no dnes urcite,pohroma je vonku hnusny hnus

zazalienka
16. máj 2010

za chvíľu sa nám deti nezmestia do kože, aké budú znudené a nevyvetrané..

olienka12
16. máj 2010

no danko zaspal ako utaty v optime nam nespal vobec len kukal a rehlil sa 🙂 to iste v aute, normalne som nechapala po obede spinkal len pol hodku v aute

andykca
16. máj 2010

katka 😉 ...inac ja zumbu cvicim doma pri telke - tu v TT sa na zumbu dostat - niet sanca...hrozne cosik...

krpuch aj mne maly ochorel...zatial idem prirodnou cestou: davam malemu do cajika malinko medu a do nosteka som mu raz kapla materske mliecko...uvidime co to urobi (skus aj ty).....no a citala som ze cerstvy vzduch je liek pre chore dieta takze cely den sme mali otvorene okno a v spalni nekurime aj ked je pekna kosa 😉 ...

zaza tak nam nehrozi zeby bol dnes Patko nevyvetrany 😀 otvorene okno a maly pod 2 perinami v spacom vaku a hajal ostosesto 😀 😝

zazalienka
16. máj 2010

ja sa asi v utorok presuniem na detašované pracovisko - k babke, lebo kúri plynom.. 😀 😀

andykca
16. máj 2010

baby a to ako kupete krpcov v takej zime ☹

zazalienka
16. máj 2010

ja mám pultík v kuchyni, tak tam zapínam ten fúkací radiátorík.. inak by sme tu pokapali..

dzobko
16. máj 2010

My pred kupanim kurime o 106, minimalne na 25 stupnov...chvalabohu, okrem ustredneho mame v kazdej izbe aj krbove kachle, takze si mozem prikurovat lokalne...inak by sme jazyk neschovali ani v pivnici...pravda je aj to, ze u nas musi byt bezna teplota 22 st., inak by zamrzla mamina a aj maly mava studeny cumacik a mrnci...

zazalienka
16. máj 2010

joj ja som tiež zmrznutá, aj v lete musím byť pri telke prikrytá dekou, minimálne nohy musia byť.. starý zvyk..
teraz trpím..

olienka12
16. máj 2010

katka zumbu mas v Maxe 3x do tyzdna 😉

olienka12
16. máj 2010

my sme dnes zakurili lebo hrozna kosa je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre