Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

markee
16. jún 2009

Dobré ráno,
holky já u doktora neplatím nic. Krom prohlídky-chodím 2x do roka,tak jednu platím,ale jen 30Kč. A co se týká těhu poradny,tak tam neplatím nic,jen obrázek z utz,když budu chtít.
Nojo,je vidět,že každá země,ale i doktor to má jinak.
Gucz,u porodu Míša platil, přítomnost u porodu-550Kč,pak jednorázové oblečení-120Kč. No a mě platil yal gel 100Kč-nechtěla jsem klistýr,ale tentokrát si ho dám. Švagruša tvrdí,jak je to příjemné,tak uvidíme no.
Jinak už mě vyšmátrali holky z diskuse kam chodím od těhotenství s Johankou. Tak už jsem se musela přiznat. Chtěla jsem jim to napsat až po další kontrole,ale tak to nevadí.

cukruska1920
16. jún 2009

no ale dal mi len prvykrat ked som bola 😠 to bola len taka bodecka co mam v albume.. a potom druhy krat mi uz nedal... teraz si vypytam lebo to uz bude vidiet pekne babo 😉

markee
16. jún 2009

Jo a obrázek z utz stojí 100Kč.

cukruska1920
16. jún 2009

markee.... 😕 to je dost...inak to by mali davat zadarmo sak to su nase babenka no nie 😅

markee
16. jún 2009

Cukruska,no právě,mě to přijde taky dost. Ještě je to na tom blbom papíru z kterého to pak vymizí-teda časem. Je to jak některé účtenky. Takže mi to pak bráška dává na fotografický papír v tý jeho dobrý kopírce. Takže Johanku mám už tak přendanou,ale tohle mimi až časem.

gucz
16. jún 2009

moja lekárka má taký utz čo netlačí obrázky ☹ , ale pri malej som si vždy odfotila do telefónu, alebo som vzala foťák. Aj teraz keď pôjdem tak si vezmem ak nezabudnem, lebo minule ma to nenapadlo

cukruska1920
16. jún 2009

kedy mate dalsiu poradnu? ja som bola naposledy 9.6 a teraz idem az 26.6 tak uvidim ako mimi narastlo 🙂

gucz
16. jún 2009

7.7 o 8.00

janurka
16. jún 2009

ja neplatim ani mesačny poplatok a poradna je tiež zadarmo, sono robi tiež zadarmo a za fotečku platim 1 € takže som spokojna... Inak dobre ranko žienky

markee
16. jún 2009

Janurka,tak to máš fajn. Mě ta stokoruna docela vadí,protože díky tomu nemám tolik fotek z utz. Ale jinak jsem taky spokojená,když to mám zadarmo. Porod neřeším,to už je věc jiná 😀
Cukruska,já byla na kontrole 8.6. a teď jdu 23.6. dopoledne,před poradnou jdu na krev. Jinak náš doktor nás chce vidět po 3týdnech od začátku a pak ke konci po 14dnech a poslední měsíc,každý týden 😉

cukruska1920
16. jún 2009

markee...no vyzera to tak ze aj moj...tiez pojdem na kontrolu po 3 tyzdoch...to su nervy...ja by som chodila na utz najradsej kazdy den 😉

lenocka5443
16. jún 2009

ahojte kocky, boze ja Vas nestiham citat....no ja som bola vcera v poradni......neplatila som za nic...vsetko preplaca popistovna....bola som na sone.....dobrec ma 41 mm...no bol uzasny ako prepletal rukami....hybal celym telickom...bolo to nadherne.......len nemam foto, lebo tam sa vytlacit nedalo a teraz ma napadlo, ze som si to mohla odfotit aspon mobilom....zobrali mi krv....skontrolovali tlak, trochu som mala nizsi...pozrela ma odspodu, urobila cytologiu a inac nic......idem znova az za mesiac....tak sa uz teraz tesim....

roxy_1
16. jún 2009

Dobre rano zeny 🙂
vy teda jedete 😉 no kdyz mi tu poradnu bude platit pojistovna tak to bude ok,za obrazek z ultrazvuku jsem neplatila,maji to na obycejnem papire a tiskli to aby to zalozili do karty a ja si rekla o jeden,kdyz jsem jim chtela dat penize tak se usmali a rekli ze to je v poradku.Jinak na kontroly a ultrazvuky me objednavaji presna na urcite hodiny takze nemusim cekat.
dneska se jedu podivat ke kolegyni 29. kvetna se ji narodila holcicka tak si jdu zatrenovat 😀

eva3107
16. jún 2009

Cukruska....tak ja som bola v poradni tiez 9.6. 🙂 ...No a ja idem do dalsej az 14.7. ☹ ....takze ma caka este mesiac....no ale o to vacsie moje male uvidimmm 🙂 Uz sa neviem dockat...Samo, ze dam foteckuuu

cukruska1920
16. jún 2009

evi....ja sa tiez uz neviem dockat buduceho piatka a ako naschval sa to vlecie 😠 ale snad bude vsetko v poriadku...

eva3107
16. jún 2009

Lenocka5443...tak drzime palce! 😉

drobec123
autor
16. jún 2009

cauko, ja som bola na UTZ a poradni 4.6. a najblizsie idem 2.7. ja mam tiez vsetko zadarmo, aj objednanie na konkretny cas, aj odbery, aj poradnu aj UTZ aj fotku. ale je pravda ze som v sukromnom centre, kde platim nejakych 2000Sk rocny poplatok ale tyka sa to vsetkych lekarov, nielen gyn.
tesim sa ze zaciname vidiet rucicky, nozicky a telicko ... je to pohlad na nezaplatenie !!!!

janka1
16. jún 2009

cafte zienky 😉
vitam nove tehulky, blahozelam k srdieckam a k pohybom 😉
co sa tyka toho cakania , tak to ja som na tom istom 😵 nikdy sa neviem dockat kedy toho chrusta opat uvidim a ako pise cukruska rada by som ho videla kazdy den 😵 😵 😵
ja idem zajtra a vleeecie sa to neskutovcne aj ked za posledny mesiac som ho videla uz 3 x aj tak sa mi stale zda malo 😵 😵 😵
drzim palceky k dnesnym kontrolam 🙂

evcam
16. jún 2009

ahojte dievcata. neviem ci si ma este pamatate, ale par krat som tu uz pisala. chcem sa vas opytat mozno vam to pride divne Babule ako to riesite so sexom? Ja sa bojim koli tomu, ze som potratila a pred dvoma tyzdnami trosku zakrvacala, ale vam poviem ja mavam kazdy den sexualne sny. A normalne by som si aj s muzikom dala. Doky mi sex nezakazal tak neviem🙂 😀 😀 😀 inak citavam si vas a je vas tu teda riadne moc. v januari budu riadne preplnene porodnice 😵

markee
16. jún 2009

Evcam,když ti sex doktor nezakázal,tak bych v pohodě ho provozovala 😀 Já teda nemám absolutní chuť a to je divné,pže před otěhu,jsem znásilňovala manžu ob den 😀 Já bych teda mohla každý den,ale on už odmítal 😀 Jinak já mám při sexu strach,pže jsem prodělala zamlklý potrat,tak prostě se bojím samovolného.Ale myslím,že bude vše OK,když člověk při tom nebude nějak vyloženě řádit 😀

evcam
16. jún 2009

no este mi doki vravel, ze mam obratenu maternicu tak neviem ci pri tom sa da sexovat. mne je trosku blbe sa to doktora pytat. neviem on je mlady a fesacisko sa ho aj trosku hanbim 😀

olienka12
16. jún 2009

Ahojte, dakujem za odpovede. Mne sa pristup mojho lekara zda divny ked tak citam, co pisete. V 4tyzdni mi urobil sono bola tam fazulka a kazal mi objednat sa v 12tyzdni na NS na specializovane pracovisko. a nic viac, ziadna krv, ziadne,ze kontrola o 4 tyzdne... nic. Tak neviem, inak je to velmi dobry lekar, len viete kazda jedna z Vas co su to pochybnosti a chrobacik v hlave, ci je vsetko v poriadku... upokojuje ma len to, ze mi je zle, tak to beriem, ze babo je ok 🙂) aj ked teraz ma uz skoro tyzden trapi nachladenie a hnusna nadcha...
Prajem Vam vsetkym pohodovy tyzden zdrave babatka a uspesne kontroly.

weronikla
16. jún 2009

Ahojte, zela pekne ranko 🙂 Konecne nam poprsalo a je lepsi vzduch, jupiiii... Ale aj napriek tomu mi je stale na prd a dnesna cesta do BA bude teda makacka 😒
Evcam, ja ani chut poriane nemam, a to sa mi teda nikdy predtym nestalo... Takze maximalne raz za tyzden, dufam, ze sa to coskoro napravi 😎 Pekny den Vam prajeeem 🙂

k.a.t.k.a.
16. jún 2009

dobre ranko 🙂
ja nemam chut vobec na nic, už nech skonci tento 1.trimester, strasne ma ubija 😖 Ja musim ist tento tyzden tiez na krv, len neviem ako to zvladnem ked treba nalacno, mam pocit ze tam ani nedosoferujem 😝 a prekoti ma niekde od hladu 😖

markee
16. jún 2009

Katka a ostatní holky,na lačno neznamená o hladu. To pozor. Chodila jsem darovat krev a krom toho sestřička u mého gynekologa to říká všem pacientkám: že se najíst můžou,ale jen suchý rohlík a čaj-černý a může se trošku osladit. Takže žádné o hladu. Prostě ráno dejte snídani jako při dietě, kvůli průjmu 😀 Prý se do krve uvolňují tuky a to není dobře,že pak ta krev prostě není dobrá a mohlo by se stát,že by byl znovu odběr.Takže pozor na to! 😉

k.a.t.k.a.
16. jún 2009

markee no parada, vidis toto som vobec netusila 🙂 dakujem 😉 ja v poslednych dnoch, pokym nieco male rano nezjem, tak sa ani vystreť neviem fakt, jak mi je zle 😖

markee
16. jún 2009

Katka,no to je právě ono,si to nemůžou kor k těhulkám dovolit,víš. Takže neboj. Normálka se najez,ale jak píšu,suchý rohlík a pak čaj. Doufám,že si to i ostatní přečtete,aby jste nehladověli 😀

naty
16. jún 2009

Jéé, tak to já vždycky hladověla...nejlepší to bylo, když sem šla se žlučníkem na 12. hodinu...jak já tam kručela... 😀
u dr obrázky sem zatím neplatila, ale jak jdu na tu prenatální diagnostiku, tak sem se dívala, že mě bude stát 1500,-... 😒

andykca
16. jún 2009

Ahojte....no tak citam tak platite pekne peniazky....ja som zatial platila len za fotecku 1€. dufam ze ked zmenim Dr nebudem platit vela peniazkov ☹

evcam: ty si sa odhodlala ist ku fesakovi gynekologovi?nooo teda klobuk dole hehe

markee
16. jún 2009

Evcam: to je pravda jak píše Andykca. Jít k mladému a hezkému gynekologovi? Taky bych se styděla,jak píšeš. No, ale musím říct,že já mám taky fešáka doktora,i když je mu určo přes 50let. Ale tak toho se nějak nestydím. Kdyby to byl mlaďas,tak bych se červenala až na půdu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre