Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
30. júl 2009

😎 Inak v čínskom horoskope by mali byť naše deti BYVOL: tá charakteristika znie celkom fajn...keď uvážim, že náš prvorodený je komik a dramatický umelec milujúci pozornosť okolia už od narodenia

Byvol - dieťa v znamení - čínsky horoskop

Toto dieťa nie je plačko. Je neobyčajne statočné a dobre znáša útrapy. Je to silný individualista, hovoriť začína neskoro a nezhody rieši najradšej päsťami. Je tvrdohlavé a neústupčivé, keď si niečo zaumieni, vie obrátiť dom hore nohami. Nepatrí medzi maznáčikov, no trvá na tom, aby ste mu niektoré veci poskytli. Jednou z nich je jeho súkromie. Neodmieta disciplínu, vlastne sa celkom ochotne podriadi programu, ktorý mu určíte. Môže si nárokovať, aby ste mu podávali jedlo každý deň v tom istom čase, ale na strave samotnej mu až tak nezáleží. Pravidelnosť mu prospieva. Dodáva mu pocit istoty, keď vie, kde sa čo nachádza a čo od neho očakávate. Dievča narodené v tomto znamení si doma potrpí na poriadok a čistotu. Chlapec Byvol rád preberá velenie v neprítomnosti matky alebo učiteľky a k neposlušníkom je prísny a nemilosrdný. Má na veci vlastný nestranný názor, s ktorým sa netají, a nedá sa ľahko ovplyvniť ani kúpiť lichôtkami. Ak od neho chcete, aby urobil, čo mu nie je po vôli, namiesto podplácania a prosieb to dosiahnete oveľa účinnejšie, keď mu jednoducho poviete: "Je to rozkaz!" Nemá škriepnu povahu, no ak vás má poslúchať, najprv si musíte získať jeho rešpekt.

So záľubou učí mladšie deti. Keď niečo chce získať, prejavuje pozoruhodnú trpezlivosť a vytrvalosť. Keďže je to silný, mlčanlivý typ, nedáva najavo svoje pocity. Môže sa cítiť hlboko ukrivdený, a nikto to ani nezbadá, lebo dieťa Byvol je veľmi uzavreté. l keď sa navonok prejavuje necitlivo, cieľavedome a lojálne, je strašne naivný v nazeraní na životné reality. V tomto ohľade potrebuje ochranu, je veľmi závislý od morálnej podpory rodičov, učiteľov i svojich blízkych. V škole môže byť vzorným žiakom, lebo nie je z tých, čo sa ťahajú za prsty s nadriadenými. Seriózny a rozumný názor na život mu bráni žartovať a šaškovať. Treba ho povzbudzovať, aby vyjadril svoje city a prejavil zmysel pre humor. Predovšetkým je však spoľahlivý a zodpovedný. Získa si úctu tak starších, ako i mladších. Dieťa Byvol je výnimočným prikladom vynikajúceho vodcu i nasledovníka v jednej osobe, ktorý si dobre plní povinnosti.

bebel
30. júl 2009

Drobec 😀 pretože aj ja som vodnárka 😅 , chcem posilu do môjho tímu 😀

zazalienka
30. júl 2009

no ja musim ist, este idem na ocne, pre potvrdenie, som po operacii kratkozrakosti - 8 dioptrii a preto nesiem mat ani kontrakcie.. takze musim ist skor..

bebel
30. júl 2009

Vynucovacie metódy typu "Je to rozkaz!" u Bruna absolútne nefungujú..... 😅 ...to by bola úľava, keby som aspoň 1 nemusela v kuse argumentovať teóriami a špekuláciami, aby vykonal niečo podľa môjho priania alebo predstáv v rámci efektívnosti a bezpečnostipre seba i okolie... 😎

bebel
30. júl 2009
weronikla
30. júl 2009

Ahojte, gratulujem ku kontrolam.. 😉 Ja som sa dnes prebrala o druhej poobede, kedze rano ma neskutocne bolela hlava, neviem z coho to je, ale to neskutocne 😢 Pred tyzdnom stvrtok cez najvacsie tepla migrena, dnes toto ☹ V pondelok pojdem k obvodakovi, nech ma poriadne pozrie a vysvetli mi, z coho to mam.. Uz ma to nebavi a potom to prenasam aj na babatko 😒
No ja sa tesim na kozorozca, pretoze aj ja, aj nastavajuca svokra sme kozorozec a je to skvele znamenie 😀
Mne doktor o morfologicom utz nic nevravel, tak som zvedava, co mi porozprava na poradni.

drobec123
autor
30. júl 2009

no ja som januarova ale vodnarka a manzel decembrovy kozorozec, tak nech to je naozaj kombinacia nielen genov: u nas to bude januarovy kozorozec 🙂 !

miroslava89
30. júl 2009

a ja som decembrovy strelec.. a bola by som veelmi rad keby moje deti boli tiez po mne...strelci.. 😵
po tatinkovi isto nebudu mat znamenie-kedze tatinek je augustovy lev🙂

minix
30. júl 2009

dufam, ze kozorozec to bude aj v mojom pripade. 🙂)) aj ja som, tatko je rak....povodne sme chceli raka, ale dufam, ze stihneme kozoroztoka. 🙂) aj ked, ak bude ako ja, tak pojde o 5 tyzdnov skorej.

dorotkaa
30. júl 2009

Tak pridam aj svoje tajne zelanie... chcela by som dievcatko a nech je to kozorozec 🙂 bebel, diky za tie horoskopy 🙂

miroslava89
30. júl 2009

bebel dakujem🙂)

olienka12
30. júl 2009

oh vonku je hrozne horuco a to som tam bola chvilocku,co som pradlo na balkone povesala, zlata moja chladna kuchyna 🙂)

miroslava89
30. júl 2009

baby,.. moja teda vlastne svokrina suseda caka 5dieta 😨 a to ma skoro 43rokov 😅

bebel
30. júl 2009

Ježkovi voči.... 😅 Tak to už je dosť neskoro....

miroslava89
30. júl 2009

bebel ja som mala co robit dneska aby som na nu nevyplestila oci ci je normalna...jej dcera uz by mohla mat deti nie to este ona 😒

roxy_1
30. júl 2009

mirka kolik mas rokov??psala jsi ze jsi tady asi nejmladsi 🙂

roxy_1
30. júl 2009

ta sousedka je asi nenormalni,v dnesni dobe a v takovem veku to nechapu.. 😒 u nas je taky par takovych posalenych rodin ale jsou to vetsinou pobozni a asi neuznavaji antikoncepci 😀

olienka12
30. júl 2009

mirka teta mala posledne v 42 tiez 5te, 18rokov rozdiel medzi prvym a poslednym ono stalo sa to nedopatrenim 🙂)) po nasom smiklo se 🙂)) a kedze velmi nabozensky zalozena rodina,tak sa to vychovalo a uz chodi do skoly 🙂))

miroslava89
30. júl 2009

roxy ja som tu najmladsia asi naozaj🙂..je mi 19..v decembri mibude 20🙂

roxy_1
30. júl 2009

mirka tak to jsi,pak je tu 21 let ale ted si nevzpomenu na nick... 🙂 a jak budes mit trochu casu a chut tak se nam pochlub par fotkama ze svatbicky atse tetky z konika muzou mrknout.... 🙂

miroslava89
30. júl 2009

tak nasi susedia su mierne mimo rodinka... po dvore im beha dokopy 7malych deti... jedno z nich sa vola tak isto ako ich pes..a teraz dalsie dieta.. nepochopim a pricom nie su romovia.. ale tak mat dieta po 40tke.. to chce odvahu 😔

miroslava89
30. júl 2009

roxy myslela som si ze som naozaj najmladsia🙂 ale tak niekto musi byt aj taky 😉

dobreze pripominas fotky zo svadby..ja sama som ich este nevidela 😅 akosi som na ne pozabudla.. ale pokusim sa ich niekde najst a pridam🙂

leuk
30. júl 2009

stavim sa, ze ta mirkina suseda ani nebude riesit nejaku poradnu a internetove fora, mozno pojde rovne do nemocnice rodit tak ako kedysi...

roxy_1
30. júl 2009

mirka to tam musite mit veselo 😅 mit stejne jmeno jako pes v jedne rodine,no proboha.... 😀

miroslava89
30. júl 2009

leuk odrodila 4deti tak si bude mysliet ze vsetko pojde tak lahko ako predtym..ale tak pokial ja viem po 40tke su vsetko rizikovejsie tehu 😔

miroslava89
30. júl 2009

roxy tu je veselo stale😀..

zienky ja idem prec zalahnut na dvor k ohniku🙂 a ku gulasu🙂 mnam 😀
pekny vecer

roxy_1
30. júl 2009

jezis gulas bych si dala...i ja uz se vzdalim...zatim se mejte holky

adros
30. júl 2009

ahojte, no dne ste sa akosi rozpisali 🙂 tak vas idem narychlo precitat a "dufam"ze pri mojom stasti, zas budete vsetky niekde prec, ked som sa prihlasila 🙂 🙂 🙂

Inac, Mirka, vitaj doma a drzim palce, aby ta uz problemy zdaleka obchadzali. Teraz len pekne oddychuj a nedaj sa nicim stresovat

leuk
30. júl 2009

mirka to su isto, hlavne myslim, ze na downa a geneticke poruchy....A mozno to takej ani nevadi, vsak musela vediet, co robi..hmm. Ja mam zasa znamu a ta ma 42 a teraz si zmyslela, ze chce mat dieta, to sa mi zda tiez dost neskoro, ale drzi jej prsty...ja mam 26 a uz som nechcela viac cakat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre