Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

naty
17. máj 2009

Ahoj holky...taky bych se k vám tak nějak nesměla přidala...Měla sem poslední ms 6.4., ale mám dost nepravidelný cykly, takže těžko říct, kdy se mimčo chytlo...u dr sem byla a říkala, že sem těhotná, ale na utz sme taky zatím nic neviděli...no, na další kontrolu jdu 28., tak snad tam na mě něco vyjukne... 🙂
Jinak přeju krásný slunečný den bez nevolností!! 😵

barboreta
17. máj 2009

naty Gratulujeme 😵 vitaj medzi nami 🙂 😉

naty
17. máj 2009

děkuju za přivítání!! 😵 Snad tu zůstanu aspoň 9 měsíců... 🙂

barboreta
17. máj 2009

naty už máš niake príznaky? 😕 🙂

naty
17. máj 2009

No, už mě asi 14 dní bolí v podbřišku jako bych to měla dostat, dr říkala, že to je první 3 měsíce normální...sem se trošku bála...jinak mi bývá občas trochu špatně, ale naštěstí to není nic hroznýho...zatím... 😀 ...takže zatím asi úatřím k těm šťastnějším...ťuk ťuk..abych to nezakřikla... 🙂

naty
17. máj 2009

Ty týdny těhu se počítají podle poslední ms, že? Ale mi přijde, že když tam ještě nic neviděla, že bude asi docela rozdíl ve stáří plodu a počítání podle ms...sem na tu další kontrolu zvědavá...bojím se, že tam třeba nic nebude... ☹ ...ale snažím se na to moc nemyslet...

tllyli
17. máj 2009

Ahojte, pridavam sa! Barboreta mame spolocny termin - zatial.. Ako dlho viete ze to budu dvojicky?

janka1
17. máj 2009

dinduska tak si tu uz aj ty 😉 to je dobre aspon budeme vsetci v jednej teme , lebo mne sa to uz plietlo do ktorej to vlastne prispievam 😀 😀 😀
a uvidime ako to bude s nami dvoma kedze mame rovnaky termin 🙂 😀 ktora to dodrzi 😀 😀 😀

plivit
17. máj 2009

ahojte naty a tllyli medzi nami 😉 inač ked hovorite o tych príznakoch tak mne tiež nic nie je a prsia tie citim velmi malinko

roxy_1
17. máj 2009

Holky vas tu pribylo.... 😀 me dneska od rana nejde internet tak pak az pujde upravim tabulku a jak poradila janka udelam novy nick a album s Lednackama 😉
Jinak dekuji vsem co mi napsaly jste zlate 🙂
sebe jsem tam jeste nenapsala protoze v utery jdu na dalsi vysetreni a tam uz se snad uvidi a pak se pridam... 😉

lili213
17. máj 2009

Ahojte 🙂
ja som dnes výnimočne spala dobre a dlho 🙂,ale to je málokedy 😠

lili213
17. máj 2009

vítam všetky nové budúce mamičky 🙂

naty
17. máj 2009

Já teda taky prsa vůbec necítím...naštěstí...Info do tabulky písnu radši až po další kontrole...ne že bych byla pověrčivá, ale ale nechci to zakřiknout... 😀

lili213
17. máj 2009

Naty: mňa bolia prsia strašne 😠 a žalúdok sa mi krúti ☹

lenocka5443
17. máj 2009

ahojte kocky...tak vitam nove mamicky 🙂 , pekne sa rozrastame.....ale na bude....to bude deti..a hned na zaciatku roka.....tesim sa ....a tuj tuj tuj....aby sme to vsetky spolocne dotiahli.......no ako ste prezili dnesny den, ja som trosku sedela na slniecku, mame pekne teplucko ale po 15 min. som mala taku tazobu na zaludku, ze som musela ist pekne dnu do chladku ☹

barboreta
17. máj 2009

tllyli Ahoj vitaj vieme to pár dní 🙂 😉
roxy_1 tabuľka je pekná a ten vek to je vek matky? 😀 lebo ja mám 24 ale nevadí 😉

barboreta
17. máj 2009

Aj mňe je strašne zle celý deň sa mi točí žalúdok a prsia ani nehovorím 🤐 🤐 😖

janka1
17. máj 2009

roxy 😉 🙂
ja som sa tiez dnes slnila konecne mam aj nejaku peknu hnedastu farbu 😀

zajtra idem na kontrolu sa tesiiim , konecne opat uvidim chrustika ako sa ma 😵 😵 😵 ak budem mat tak hodim dalsie sono do albumu 😅 😵

markee
17. máj 2009

Ahojky holky,téda nás přibývá. Já celý den někde lítala,tak mám čas akorát teď sem chvilku zaběhnout.Ale řeknu vám,že se už těším do sprchy 😀
My byli u mojí tety na pouti. Johance se opět moc líbilo, i když ze začátku na kolotoči být chtěla a po minutě,už zas ne.Tak se to opakovala 3x až pak najednou se jí to děsně líbilo. Já si zašla po x letech SAMA na kolotoč,ale to jsem neměla dělat,točil se mi celý svět.
Pak jsme jeli dom,mysleli jsme,že tu bude Johanky sestřenice a pohrajou si,ale bohužel akorát jsme se minuli.
Malá už spinká,pže toho za dnešek měla dost,tolik lidu a tolik zábavy.
Barboreta,já jsem truhlík,gratuluji k dvojčátkům 🙂

markee
17. máj 2009

Lenocka,na tvůj dotaz ohledně kontrakcí,tak neboj to určitě poznáš. Jak píše dinduska,tak jsou to spíš hodně silné menstruační bolesti.Ale každá to máme jinak-práh bolesti,takže někdo je nemá tak silné a někomu porod začne prasknutím plodové vody(jako mě a žádné bolesti se nedostavili.Až po vyvolávačce). No prostě neboj,určo to poznáš 🙂

roxy_1
17. máj 2009

tak tabulka je v albu pod nickem lednacci2010 tam je nase tabulka 😉
uzivatelske jmeno je lednacci2010 a heslo 123456,pro vaslednacky... 😀

roxy_1
17. máj 2009

pokud jsou tam zase nesrovnalosti pisnete,je to zvlastni proc se mi to nejak prehazuje,snad ted je vse v poradku 😉

naty
17. máj 2009

Tak já naštěstí zvracení a nějaký těžký nevolnosti neznám...jen minulý týden sem musela dát přednost procházce před busem, protože to se mi úplně navalovalo jen při představě, že tam nastoupím... 😝
Dneska bylo fakt krásně, ale pořád sme někam lítali, ale aspoň sme mimískovi dopřáli pěknou dávku točený zmrzky...mňam... 😵 😀

pietra
17. máj 2009

ahojte 🙂
ja vam vsetkym, co nemate nevolnosti, tak strasne zavidim. Mne je priserne 😝 ☹ a to som si pri Kristinke myslela, ze horsie nevolnosti vyzerat nemozu. Kruty omyl, mozu 😖 😖 Mne je permanentne zle

pietra
17. máj 2009

roxy, neviem, ci je dobry napad heslo uvadzat takto verejne, aj ked je to take heslo neheslo 😀

roxy_1
17. máj 2009

je to prave takovej ednoduche schvalne a myslim ze snad neni takovych lidi kteri by to zneuzili.... 😉

kalimerko
17. máj 2009

ahojky všem,

děkuji za přívítání.
Roxy: žiji v Řecku, ale rodit chci v Česku... jinak bydlím kousek od Brna

Jéééé se asi mám moc dobře, když jsem byla poprvé těhotná, tak mě bolely prsa, celá jsem zflekatěla..... teď vůbec nic...citím se perfektně a plná energie, žádné příznaky, tak doufám, že to tak bude celých 9 měsíců... 😵

roxy_1
17. máj 2009

kalimerko tak to je krasne v Recku 🙂 a po porodu se zase budes vracet do Recka? 🙂

markee
17. máj 2009

Kalimerko, Řecko závidím 😉
Jé tak koukám do tabulky a jedna z vás chce jméno jaké jsem dala první dceři a další chce stejné jméno,jaké budeme dávat teď,kdyby druhé byla holka 😀 To je hezké 🙂

kalimerko
17. máj 2009

Určitě 6 nedělí zůstanu v Čr abych nabrala sílu a pak zase do Řecka... no není zase tak co závidět...příroda v česku krásnější, určitě, k moři to mám daleko asi 70 km, ale snažíme se jezdit každý týden, protože malá ma atopický ekzém a nic lepšího jak moře neexistuje...a to že toho máme vyzkoušeného..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre