Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
6. máj 2009

pietra: hej, s tym zadrziavanim dychu mas pravdu, ale nejake cviky na brusne svaly tam su, tak neviem. 😒

adros
6. máj 2009

pe3cka: tak ja sa do tohu pustim, aj ked si tu zo mňa v práci uťahujú, že to preháňam, že to beriem moc vážne... no a čo!! bude to naše prvé dieťatko, na ktoré sa moc tešíme, tak to môžem trochu preháňať. A podľa mňa cvičenie ešte nikomu neuškodilo

pe3cka
6. máj 2009

adros: moje řeč...a vyčetla jsem, že ti, kteří cvičili, měli lehčí porod i mnohem dříve shodili nabraná kila a co je nejlepší, tak se cítili mnohem líp...a to je podstatné...
a co se týče břišních svalů, tak ty se mohou cvičit do konce druhého trimestru.v tom druhém už jenom horní břišní svaly...já si právě myslím, že břišní svaly jsou teď pro nás to nejdůležitější...tak je musíme trénovat...ale hlavně opatrně a nezapomínat u toho dýchat...

plivit
6. máj 2009

ahoj adros gratulujem! 🙂 Ja som mala poslednú MS 3.4. ale k doktorke sa zatial nechystam lebo si myslím
že je to moc skoro Inač pred otehu som chodila do posilovne pre ženy no teraz som to radšej prerušila
bo mam ešte strach nieco cvicit Ináč všetkým prajem pekný deň

roxy_1
6. máj 2009

adros: ahojky vitam te mezi nami,to mas dobre ze ti tam doktor neco nasel,me toho moc nerekli.. 😉
jo a takyse budu vdavat.kdy mate ten vas den D? my to mame 20.6. ja doufam ze do satu nepriberu,taky mam prsa 4 a konfekcni velikost 36-38,jak u ceho 🙂
no kdyz jsem se ptala mamy jak vypadala pri tehu tak mi rekla ze u prvniho tehu to na ni slo videt az v 5. mesici a kdyz cekala me tak ve druhem mesici vypadala ze uz by mela rodit 😀 tak to si mam z ceho vybrat 😀

adros
7. máj 2009

roxy> no my to mame coby-dup, cize 23.5., takze podla vsetkeho dostanem 20.5. knizku a za 3 dni sa vydavam 😀
moj najvacsi problem asi je, ze mam stale nafuknute brucho, takze ma saty nedokazu stiahnut, tazko sa mi bude lucit so satami, lebo ked som ich prvzkrat skusila, mala som slzy v ociach a ine som uz nechcela, aj ked ma mama prehovarala na ine 🙂 Ty ten problem urcite nebudes mat, ako kukam, tak si pekne stihlucka, to ja nosim velkost az 42 ☹

bielanevesta
7. máj 2009

Dobrý deň prajem všetkým 😵
Holky určite budete krásne tehulky nevestičky 😵
Kukala som, že Prdeckovi čiarky fakt krásne sília, SUPER 🙂

adros
7. máj 2009

bielanevesta> dakujeme. Aj ked nam mozno tie satky nesadnu, tak budeme mat na tvari ten najkrajsi usmev, lebo vieme, ze v nas rastie maly drobcek a to teda JE dovod na usmev

bielanevesta
7. máj 2009

Adros to áno😵, aj keď určite trošku zamrzia šatičky, ale určite si níjdeš iné vysnívané 😉
Plivit, čiarky krásne 😵

plivit
7. máj 2009

ahojte dievčatá prajem pekný deň
bilelanevesta dakujem dúfam,že vydržia lebo k doktorke sa chcem objednat až na budúci týždeň
a 12.5 ma čakajú štátnice tak som celá "happy" 😉
Prdecek je jasná čiarky sú krásne a na dalšej kontrole bude všetko O.K

bielanevesta
7. máj 2009

Všetko dobre dopadne uvidíš 😉

plivit
7. máj 2009

dakujem 😵 dúfam že hej

roxy_1
7. máj 2009

Ahoj devcata,
adros: no tak to mas za par,ten den mame zrovna rozlucku se svobodou ale ja bez alko mozna jedno pivko zvladnu 😉
plivit tobe hodne stesti u statnic snad to nebude tak stresujici
ja dneska byla u obvodniho lekare aby mi dal neschopenku,tak ted budu 14 dnu doma a snad se pak ukaze nejaka ta dutinka,abych nemarodila pro nic za nic a byl pro to ten dobry duvod 🙂 🙂

prdecek
7. máj 2009

holky, je to tam 😵 😵 😵 😵 😵 hcg 601 a večer si jedu pro neschopenku 😀 😵 😵 😵

drobec123
autor
7. máj 2009

Skvele ! to mas ktory den ked mas take vysoke ?

prdecek
7. máj 2009

jako DPO?

prdecek
7. máj 2009

roxy a jak máš vycházky? já si jedu pro neschopenku dneska

roxy_1
7. máj 2009

prdecek je tak to moc gratuluji uz se tesim na tvuj vysledek ze sono jsem zvedava 🙂 obvodni mi muze napsat jen na 4 hodiny to znamena od 14-18 hodin a gynekolozka mi pak muze napsat az to bude jiste vychazky neomezene,tak mi to rikal obvodak....

prdecek
7. máj 2009

děkuji 🙂 já doufám, že ten náznak dutinky se změnil v dutinku 😀

drobec123
autor
7. máj 2009

prdecek hej kolko dni po ovu ti brali krvicku ?

pe3cka
7. máj 2009

prdecek: to je úžasné, mám radost...gratuluji...

roxy: je fajn,že sis dala říct...je to jistota...

plivit: 12. budu držet palečky...ty to určitě zvládneš... 🙂

plivit
7. máj 2009

dievčence dakujem vám velmi pekne 😅 Prdecek obrovská gratulácia 😀 to je super

roxy_1
7. máj 2009

No holky ja cely tyden melu o tom ze si s milackem zajdemem do hospudky na hokej mezi kamarady a ja nevydrzela tak prvni tretinu,kamaradi i milacek objednavali pizzu a me to tak smrdelo ze se mi zvedal zaludek,pak uz jsem to nezvladala,tak me musel milacek hodit domu.no a doted jsem si rikala ze zadne nevonosti se nekonaji,pravda na nektere pachy jsem ted citliva ale ze by to se mnou az tak zacloumalo...no snad se to brzo uklidni.....
tak si uzivejte dlouheho vikendu tehulky 😉

adros
8. máj 2009

dobré ránko, babule. Idem sa hneď z rána radiť. Už si pripadám, že som paranoidná,ale mám pocit, že odkedy mám potvrdené tehotenstvo, tak mám stále nafúknuté brucho, že vyzerám ako v 4 mesiaci a pichá ma na pri pravom vaječníku. Je to normálne? Až mám z toho strach, či je všetko v poriadku, keďže ma predtým doktorka strašila, že to môže byť mimomaternicové. Čítala som aj inú diskusiu o nafúknutí brucha, ale tie baby to mali neskôr, nie pri začínajúcom tehotenstve, tak neviem ☹

roxy_1
8. máj 2009

Dobre ranko 🙂
adros ja si myslim ze je to u kazdeho jinak,nekomu to jde videt hned druhemu az pozdeji,ale jestli by nebylo lepsi zeptat se doktorky zda je to normalni.radeji tonepodcenuj.ja teda krom citlivosti na pachy zaim nic.... 😉

adros
8. máj 2009

roxy- ja zas vobec nereagujem na pachy, ale ked som sa pred chvilou vratila z obchodu, tak mi prislo strasne zle, že som myslela, že budem objímať misu 😉 ale prešlo to. No uvidím, ako to bude cez víkend a keď to pichanie neprejde, tak v pondelok zavolám lekárke. Tiež som ešte rozmýšlala, či to nemám z jedných liekov. Minulý týždeň sme sa vrátili s Egypta a ja som tam dostala tie ich črevné problémy a brala som ten ich liek Antinal, tak dúfam, že to neuškodilo

lili213
8. máj 2009

Ahojte babenky! Rada by som sa k vám pridala. Tehu test som si robila v pondelok a vyšla mi slabučká čiaročka, dnes už je rovnaká ako kontrolná. V pondelok som objednaná k lekárke tak dúfam, že to dopadne všetko o.k. prajem pekný deň 🙂

roxy_1
8. máj 2009

Ahoj Lili tak to moc gratuluji a vitam te mezi nami,docela se tady hezky rozrustame 🙂

lili213
8. máj 2009

Roxi ďakujem za privítanie a taktiež blahoželám 🙂

lenocka5443
8. máj 2009

ahojte holky, davno som tu nebola........popisala ste toho naozaj vela.......do teraz som len citala.....no adros.....take priznaky ze sem tam Ta pichne pri jednom alebo druhom vajecniku to mam niekedy aj ja...a tiez sa citim nafuknuta....ale to je podla mna normalne......jednym z priznakov v tehotenstve je aj male bolesti v podbrusi..ale tak vsetko treba konzultovat s doktorkou..pre istotu...ved ako sa hovori istota je gulomet...no nie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre