Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
30. okt 2009

Ahooojte...tak auz mame po vsetkom aj po burke... 🙂
Ostala som s dobrou naladou a este dotukavam posledne veci...koncim mesiac..a jee tooo 😉 ..

Takze vsetko dopadlooo v poohhooodkee 😅

zucana
30. okt 2009

zazalianka ja osm vcera v ikea kupila stolik so stolickou lebo som neodolala...mam v albume 😀

zazalienka
30. okt 2009

super.. ja by som to nemala zatial kam dat.. takže to až časom.. a uvidíme ako sa vyvinie situácia s manželovou dcérou.. všetko smeruje k tomu že by chcela bývať u nás.. tak budeme riešiť ďalej čo a ako..

zucana
30. okt 2009

ja tiez moc nemam miesta ale je to velmi malinke...takze to niekde naskladam... tak nech sa vam to dobre vyriesi 😉

liwka
30. okt 2009

ahoj, babulky, koniec tyzdna a este k tomu taketo slnieckove pocasie- no uplna parada :D
adros- ja som sa pytala v tom materskom centre aj na partnerov, vraj tam mozu byt aj ostatne hodiny, nielen tu stvrtu, len kedze maju malo miesta, tak budu musiet stat. no, ten moj na tu prvu hodinu isto nepride, bude mat poobedku, tak budeme mat damsku- bruskatu jazdu🙂
zazalienka- dufam, ze si si to este s tym odvozom nerozmyslela, potom sa nejako skontaktujeme, uz teraz sa tesim 🙂

zazalienka
30. okt 2009

jasné že nie.. času ešte dosť.. dohodneme sa.. ja budem rada keď ten môj príde na tú jednu hodinu.. nejak nestíha.. dúfam že v pondelok bude môcť ísť do pôrodnice kuknúť so mnou..

adros
30. okt 2009

liwka,no muz si bude musiet brat dovolenku aj na tu stvrtu hodinu, takze budem rada, ak pride na tu 😀

sisipetka
30. okt 2009

ahojky kocky, tak uz som spat z okruhu po BA 😝
Adros vdaka za spravicku, Barboretku poznam, kecali sme spolu aj v inej temicke po nestasti, co sa jej stalo 😔 Tak hlavne nech su zdravi 😉
...a uz aj ja mam ten monitor doma, sice z druhej ruky, ale pekne zabaleny so zarukou a so vsetkym co k tomu treba. Teraz sa idem dat na surfovanie toho vibrujuceho kresielka 🙂
Vitam nove kocky...ja take bolesti nemavam, ale sem tam ma dole pichne a je to divne, ale ak mate niektora neprijemne pocity a nie ste si iste, tak radsej skocte k lekarovi, za to nic nedate.
Drobi, tak pekne s tym tegelom - ono vacsinou na tych zakaznickych servisoch pracuju fakt "mili" ludia 😖
Zucana, zaujimave kreslo...fakt futuristicke, MM by sa pacilo...ale musim ho krotit v takychto zaujimavostiach 😀

zucana
30. okt 2009

sisi no ved toto je viac menej pre muzika darcek 😀
on sa do neho zalubil som vedela ze ked mu ho ukazem tak isto ho budeme mat...ale my mame dost moderny byt aj kuchynu aj barovy pult tam mame takze fakt pre nas ma zmysel aj ked je drahe...a paci sa mi vyuzitie od narodenia az pokial dieta bude mat 36 kil....

sisipetka
30. okt 2009

potom podas hlasenie ako si ho v 36 kg privezovala k tej stolicke 😉 - myslim baby, lebo muz by tam isiel aj dobrovolne, ze 😀

zucana
30. okt 2009

asi tak 😀
ale ze to je akoze stolicka na hranie po 36 mesiacoch 😎 uvidime dam vediet... 😝

adros
30. okt 2009

zucana, ak mate v takom style kuchynu, tak to vam tam potom urcite super zapadne 🙂

drobec123
autor
30. okt 2009

jeeej zucana, kraaaasne kreslo. to si kde kupovala ! tiez sa mi paci takyto styl !
peti, gratulujem k super kupe toho monitoru !

zazalienka
30. okt 2009

kočka robili ste už niektorá domáce tiramisu?

drobec123
autor
30. okt 2009

ja minuly vikend 🙂

zazalienka
30. okt 2009

noo, ja to idem vyskúšať teraz, tak som z toho nejak zmätená.. prosím, hoď mi do IP nejaký technologický postup.. ďakujem krásne.. 😉

drobec123
autor
30. okt 2009

mas to tam 🙂

zucana
30. okt 2009

zazalianka toto je pravy taliansky recept na tiramisu ako robi moja svokra a uz aj ja...:
dlhe piskoty napocit v kave a povykladat spodok formy (akejkolvek)
4 zltka vymiesat so 4 lyzicami prask.cukru pridat mascarpone a kvapku rumu. potom vymiesat sneh z bielkov a zamiesat do toho .... zaliat piskoty tymto a poprasit kakaom...len zazi ja bych to nejedla...lebo su tam surove vajcia 😉

liwka
30. okt 2009

joj, tu sa zasa maskrti 😝 , tak sa pridavam a pozyvam k nam vsetky hladne usta. prave sme s milacikom dopiekli palacinky na veceru a vyslo ich trochu viac ako som mala v plane. tak by sa zisla nejaka hladna vypomoc na jedenie 🙂 . su mnam tvarohove s bananmi a s cokoladou. pre narocnych sa najde aj slahacka.
inak, dnes su tie palacinky fakt vynimocne, lebo nejaka divna duchovna sila sposobila, ze ich takmer vsetky upiekol priatel - musim si to zapisat do kalendara 😉

janka1
30. okt 2009

vy pisete ako diveeeeee, ja normalne cez den nestiham sem chodit 😒
a potom kym vam precitam tu uz nik nie je 😖

drobec123
autor
30. okt 2009

ten recept je takmer rovnaky ako moj, len ja mam len sneh z 2 bielkov (ale tiez tam davam vacsinou vsetky 4) a original recept nie je s rumom ale amarettom 😉
liwka ja by som si teda taku jednu palacinku dala ! mnam, ja mam stale problem urobit take lahke cesto ako ho robi moja mama, no proste chyba mi prax .... nikdy neviem odhadnut pomer muky a mlieka : 😠
janka vitaj...

olienka12
30. okt 2009

drobec tusim na materskej ziskame prax pri vareni 🙂)

janka sme tu,ale nejako viazne debata 😉

janka1
30. okt 2009

drobec dakujem 😉
ako som prisla , tak aj idem , dost som unavena a rano skoro vstavame, tak sa tu majte a krasny vikendik vam prajem 😉 🙂

zazalienka
30. okt 2009

xixi noo ja práve tlačím koložvársku kapustu.. ale faakt sa mi vydarila🙂)

liwka
30. okt 2009

drobec, co sa tyka palaciniek, ja som nikdy nerobila podla receptu, vzdy to necham na odhad, a okrem toho, ze ja ich az tak nemusim, ostatni sa idu za nimi pobit. ja davam 3 vajcia, cca. liter mlieka, do cesta este vanilkovy cukor, krystalovy cukor, olej, hladku muku a ak das aj smotanu na varenie, su uplne super. a ten olej do cesta kvoli tomu, ze ich peciem nasucho, na panvicu uz ziaden olej nedavam. mam traumu z mastnych palaciniek este zo ZS. odhadom zisits, ci je cesto ani riedke ani huste a je to. inak, nemas to az tak daleko, cakam ta 😀

liwka
30. okt 2009

zazalienka- mnam, viem, ze sa to po palacinkach absolutne nehodi ale dala by som si aj ja. (vymenim za palacinky 😀 ) ja kolozvarsku nerobim, bo to nikto nema rad. moja mama robi skvelu, asi jej zavolam, aby mi ju spravila, ked pojdeme o dva tyzdne domov 😉

zazalienka
30. okt 2009

sranda že keď sme bývali u našich, nenávidela som kuchyňu.. a teraz tam trávim najviac času.. keď sme sami a vo svojom🙂

drobec123
autor
30. okt 2009

liwka - liter mlieka ? tak to musis mat pre celu ulicu, nie ? no len ako mam zistit ci je cesto riedke alebo huste ked neviem ake ma byt ? 🙂 to SC mam co by kamenom dohodil, to je pravda 🙂

liwka
30. okt 2009

tak dobehni a dam ti rychlokurz 😀 a medzitym mi pomozes s jedenim tych tvarohovych. spravnu hustotu zistis, ked vylejes palacinkove cesto na panvicu. ja davam tak 1 naberacku cesta a ak je prilis huste, nechce sa rozliat, ak je prilis riedke, rozlieva sa az moc. neviem, ci je to pochopitelne, ale snad ano.

zucana
30. okt 2009

zazalienka mnam kolozvarska...to tu nehrozi...juuuj ale jak strasne by som si dala...
inak drobec origos recept starej mamy je s rumom ....to je najstarsi recept najklasickejsi 😀 lebo amaretto vtedy este nebolo 😉
a palacinky bych si tiez dala 😎 ja som robila spenat so zemiackami a zeleninovu misu....akoze zdrava vecera 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre