Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

liwka
17. máj 2010

ahojte 🙂
v tomto hroznom pocasi sa mi nechce ani pisat.
citam, co pisete a bavim sa. inak, Zuzi- s tym "letom" az k radiatoru som sa uz vyhrazala Marosovi, ked chrapal 😀
oli, dzobko, tak to mate pestre noci, musi to byt fakt sranda. a co sa tyka nocneho vstavania, aj nasmu tatovi to vydrzalo tak cca. prve tri tyzdne. odvtedy ani nevie, ci mala v noci jedava 😀 😀 😀

katka22r
17. máj 2010

u nas aj keby bomby padali mm sa neozobudi len ked uz nevladzem tak ho zobudim...lebo teraz obcas mame noci kedy hodku a pol vykecavame

dzobko
17. máj 2010

Ono, chvalabohu, to nie je kazdu noc....ale sranda s mojim chlapom je, zvlast, ked je rozospaty...minule mal nocnu on, strasne chcel, ze sa komplet postara o anjelika a maminka nech sa vyspinka...(prd, aj tak som hned hore, len co sa nieco suchne v postielke a este stale sa budim na nocne krmenie, aj ked uz 2 mesiace prespime celu noc)...ked som mu hlasila, ze niekto place, tak mi odpovedal: ..."uz? este chvilku..."...rano mu zas hovorim, ze sa uz niekto zobudkal...odpoved: "a co stym teraz? a spinuskal spokojne dalej.... 😀

liwka
17. máj 2010

ja sa najviac bavim na tom, ked od neho nieco potrebujem, pr. plienku a on nic. tak sa zdvihnem a pyta sa ma, kam idem, ze ci nevidno, ze on sa uz chysta. tazko mu vysvetlit, ze kym sa on preberie, mala mi bud znovu zaspi, alebo zacne strasne hucat od hladu 😉

ivv
17. máj 2010

heh.. baby to je sranda s nasimi chlapmi 🙂 ten moj sa tiez prve tyzdne zakazdym pri krmeni v noci zobudil, pozeral laskyplne po malej a rano na mna pozeral poloprivretymi krvavymi ocami 😀 .. a potom sa vystahoval do obyvacky, lebo nemohol spavat kvoli zvukom co mala vydavala 😀 ale zato ak pocul, ze sme hore, tak poctivo prisiel zobral pokakanu plienku a siel opat buvkat 😝

tyta, minix my sa tiez chystame na nastrelenie 😉 inak nechapem preco treba cakat tak dlho na vymenu tych docasnych nausnic, ved po tych nastrelenych z chir. ocele sa vraj dierky hoja rychlejsie.. v mama a ja to tiez teraz riesili a jedna kocka tam pisala ze menila za zlate uz po tyzdni a bez problemov 🙂
ja len neviem, ci nasej princeznej tie nausnice co dostala na krstiny budu este dobre, lebo dostala take miniaturky pre babenko a odvtedy kus podrastla 🙂

minix
17. máj 2010

Ivv, my mame tiez take malicke a ja dufam, ze budu dobre, pripadne skusim najst inde, lebo tie krstne nausnice su skutocne chutne-biele zlato s ruzovofialovym, keby som mohla, dam si ich ja.

Neverila som manzelovi, ze ho mozu rusit zvuky, co vydava mala, ale ako vidim, nie je jediny😉

olienka12
17. máj 2010

minix ono dost zalezi aj od toho ako vysoko urobia dierku aby boli dobre 😉

nedockava4
17. máj 2010

minix...ja som dala Zarke prestrelit....vsetko bolo ok...uska nehnisali, ani nekrvacali...len to ma jednu chybicku...aj ked si sestricka poznacila miesto, kde ma dat nausnice, tak sa jej o par milimetrov smykla ruka a na jednom usku ma Zarka nausnicu o cosi dalej a vyssie...
Tesne po nastreleni som jej nausnicu chcela vybrat a dierku nechat zarast, lebo mi to strasne vadilo...teraz si to ani neuvedomujem (ak sa nezahladim prave na to miesto)...
Inak, Zarka pri tom ani neplakala, je to velmi rychle...
Tak, vela stastia, nech vam to urobia pekne 🙂

dana333
17. máj 2010

pridávam sa k tým čo sú v noci slamené vdovy 😀 😅 , môj mm tiež najskôr hrdinsky spal s nami a vstával vždy keď bola hore aj malá, no potom keď malá začala horšie spať a on začal chrápať som ho často budila, aby sa prevrátil tak to vzdal a presťahoval sa do obývačky a tam spí už asi 1,5 mes. Nechápem ako sa tam vyspí, lebo sa mu nechce rozťahovať gauč tak len na takom úzkom spí, no asi lepšie ako s nami keď sa ešte nevrátil. Cez víkend sme skúsili byť obaja v spálni a to som ja zas celú noc nespala, lebo som dávala pozor aby nezačal chrápať, neprevracal sa hlučne.... tak šiel v sobotu radšej späť do obývačky a už tam asi zostane, kým malá nebude spať tvrdšie. A to som si nevedela nikdy predstaviť byť bez neho v posteli aj keby sa čokoľvek robilo, no čo nespraví materinská láska 😀 😀 😀

liwka
17. máj 2010

u nas zacali kuriiiiiiiiiiit 😀 juchuuuuuuuuuuuuuuu

roxy_1
17. máj 2010

teda holky vy mate historky 😀 nas tatinek ze zacatku kdyz nas trapily prdiky tak se stehoval do sveho pokoje,me z toho bylo na breceni,hrozne mi chybel v posteli.mam to do ted,kdyz jde ven na pivko tak spatne spim a casto se budim,protoze neni vedle me...asi jsem vadna 😀 😀 no a ted co je maly ok tak kolikrat ani nevi ze se kojime 🙂 spis ja do nej trkam at se otoci na bok,kdyz se mi to podari jej probudit omluvi se a otoci se 😀 😀 😀

to pocasi je vazne na masli 😒 kde ma clovek brat energii kdyz ne ze slunicka,takhle bych ten den nejradeji cely prospala 🙂 i ja jsem vcera zapla topni aby jsme meli teploucko 🙂 hned je to lepsi 🙂 🙂

s tim spankem jsem si vzpomela kdyz mi bratranek rikal ze se jednou nahraval kdyz spal,protoze vi ze je upovidany ze spani,kdyz si to potom pustil tak neveril vlastnim usim,rekl par vet rusky coz je u nej nemozne,protoze rusky vubec neumi 😀 😀

oli a ty hrnce t je gol 😀 😀 jsi mi tim pripomela vtip...Rika jeden chlap druhemu "si predstav jaka je ta moje prase....jdu se rano vymocit do drezu a ona tam ma nadobi" 😀 jinak kolegyne tak uz nekolikrat sveho synka odvadela od lednicky na zachod,asi je to tem chlapum jedno kam to slozi 😀 😀

ivv
17. máj 2010

minix my mame tiez biele zlato s ruzovym 😉

inak nas tatik sa uz sice vratil do spalne, ale tiez striehnem na neho, ale nie kvoli chrapaniu ale kvoli tomu, ze spava na bruchu a ked sa otaca, tak brusi strniskom po vankusi a na to sa mala zvykne budit 😀 . najkritickejsi je moment, ked mala dopapa a chcem ju prelozit do postielky, minule sa prave vtedy otacal, tak som ho musela plienkou capnut, lebo som na neho nedociahla 😅 tak sa chudal vylakal 😀

zazalienka
17. máj 2010

takto vyzerá neučesateľné číro🙂))

roxy_1
17. máj 2010

zaza 😀 😀 😀

minix
17. máj 2010

ivv, nakoniec budeme mat este rovnake nausky.. 🙂

nedockava, to by mi az tak neprekazalo, keby bola jedna troska vyssia, hlavne, nech je to pre nu bezbolestne. 🙂 teda minimalne bolestne.

minix
17. máj 2010

zaza 🙂

ja som dnes ukoristila tuto fotku, bola to skutocne momentka. A som na nu hrda, ze sa mi to podarilo cvaknut, najma ked ten nas sinter moc nechce lezat na brusku a dvihat hlavu....ale oddnes sa jej zacali tvrde a krute casy, je na tom brusku cim dalej tym viac. 🙂

zazalienka
17. máj 2010

Ty kokso to je úsmev cez celú tvár🙂) krááásne..

olienka12
17. máj 2010

minix zlate, my najnovsie robime lastovicku 🙂))

gucz
17. máj 2010

ahojte žienky

pozerám, že ste popridávali fotečky, sú krásne 🙂

Náš Mišulo dnes po 1x neplakal pri kúpaní, som pozerala ako puk na neho 😀

gucz
17. máj 2010

No a náš tatík tiež spáva momentálne v obývačke, sem tam v spálni, ale viac v tej obývačke. Tiež chrápe ako piliňák (hlavne keď je unavený, alebo prechladnutý), takže skôr aby nebudil on nás ako Miško jeho 😎

gucz
17. máj 2010

No a Miška sa tiež teraz snažím dávať viac na bruško, už aj trošku vydrží 🙂 . Normálne ma zaráža, ako rýchlo robí pokroky, dnes som ho opäť našla na druhom konci postieľky, ležal na boku (ako Miško od Zazalienky) a dvíhal hlavičku hore, to nespravím ani ja... 😎

Takto sledovali s Laurikou vláčik

ketkous
17. máj 2010

aj my sme len sem tam na brusku,po chvili sa uz hnevame,ale ide nam to super 😀

ketkous
17. máj 2010

a este jedna kedy nam uz tecu slinky 😀 😀

olienka12
17. máj 2010

hmm danko od kedy sa vie pretacat nechce byt na chrbatiku praveze ... v postielke ho nachadzam v roznych polohach,kt.povazujem za neprirodzene ale jemu robia dobre hehe

inak mama moja ma pol m vody v pivnici pod domom udrela im spodna voda a aj ked odcerpavaju stale vteka :(((

zazalienka
17. máj 2010

ja som volala s mamou, zahrada na dome u brata je pod vodou, potok vyliaty, doteraz ratovali zajacov.. kedy toto skončí?

minix
17. máj 2010

my mame postielku malu, taku, ze sa v nej nemoze este moc otacat a spava na perinke, ale uz sa zacina strkanie ruk a noh medzi tycky. 🙂

oli, tak ale vy ste uz v inom, starsom leveli. 🙂

gucz, aki su chutni, vyzeraju ako z fotomontaze.

dakujem za to, ze my na chrbatiku este prespime cele noci, samozrejme, hlavicku si vytaca ako chce, ale vzdy sa poriadne odkope.

ono fakt prsat neprestane????

gucz
18. máj 2010

Bré ránko

to s tou vodou je fakt strašné.... ☹ , strašne mi je ľúto tých ľudí, ktorých vytopí.
U nás už konečne neprší, no za to tak strašne fúka, že sa nedá ísť von. Prekotilo nám tu pred bytovkou ťažkú kovovo-drevenú lavičku akoby bola z papiera. No našťastie postavili ochranný múrik okolo smetiakov, lebo by tu lietali po parkovisku (i také už tu bolo). Keď si predstavím, že ako deti sme chodili na kúpalisko od polovice mája... a teraz toto 😒 😖 ☹ . Už nech je pekne

adros
18. máj 2010

dobre ranko,

veru, je to strasne s tou vodou, je mi luto tych, ktorym narobila sarapatu ☹

jooj, krasne fotecky ste popridavali, deticky su fakt uchvatne. My sa teraz s MM vyrehnujeme na Alex pri kupani, resp. po okupani. Ked ju holu polozim na osusku, ze ju idem poutierat, tak zdvihne a vypuci ritku akoby sa chcela plazit, no je podarena. Ked stiahnem video z mobilu, spravim fotku a pridam. Je fakt podarena 🙂

katka22r
18. máj 2010

krasne deticky
my sme laure dali prepichnut uska ked mala 8 tyzdnov a v pohode vobec niesu krivo dierky obe su v pohode 🙂
ja dnes vyberam fusak a tak pojdeme aj kusa vonku ved to sa neda byt stale doma...snad nas neodfukne 😒

roxy_1
18. máj 2010

Ahoj holky,
nas Tobi uz se radne projevuje u koupani,kope ve vanicce nozickama tak ze voda strika vsude 🙂 uz jsme se i 2x koupali ve velke vane jen ja a Tobi,poprve nestihal co se to deje ale podruhe uz si to uzival,kopal jak divi a koupali jsme se tak pul hodinky,dokonce jsem musela pripoustet teplou vodu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre