Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

drobec123
autor
17. júl 2009

dobre ranko... ja mam AFP testy za sebou, teda len odber, vysledky budu o tyzden - budem si volat. jooj aka som rada ze teraz krv budu brat az neviem kedy, neviete ?
mne brali jednu skumavku, normalne ma to potesilo lebo som cakala ze ked su to take zlozite testy na genetiku tak zoberu aspon 3 😅 aj ja sa pridavam ku skupine komu brali krv v 10tt na krvnu skupinu a vsetky mozne hodnoty hormonov, enzymov, zeleza atd....
ja dnes jogu budem stihat, teda je to moja priorita a vsetko ostatne tomu prisposobujem cez den - tak snad to bude stat za to ! 😀

eva3107
17. júl 2009

Dobre rano dievcata.. 🙂
Tak ako vyspate? Ja som uz v praci..

Olienka je mi to luto..co sa stalo tvojej kamaratke.. ☹

miroslava89
17. júl 2009

ahojte.. uz mam po kontrole 😢 ak chcete nakuknuite do decembroviek ale nemam ziadne dobre spravy 😔

nedockava4
17. júl 2009

ahoj, Mirka...no, tak to mi je luto...ale neboj, vsetko bude ok....
Ak budes musiet, tak to prezijes aj v tej nemocnici.....budes oddychovat, oddychovat, oddychovat.
Drzim prsteky, nech tu tie testy OK

bebel
17. júl 2009

Mirka je to Feto-fetálny transfúzny syndróm (twin-to-twin transfusion syndrome - TTTS) .
Držím palce, nech to má najľahší priebeh a úspešný koniec.

zdenka73
17. júl 2009

Ahojte! Mirka budem ti veľmi držať palce, aby bolo všetko ako má byť, a druhé maličké dobehne veľkosť. A nech tie testy dopadnú dobre. Tak len oddychuj, a nestresuj sa s toho, oni to cítia.
Ja idem na dvanástu k doktorovi, tak ako som si prečítala tvoj príspevok tak sa bojím aj ja.

nedockava4
17. júl 2009

fuuu....tak ja som uz zufala.....3x za den sa kamaratim s wc misou....boze a ja sa tak bojim zvraciat....
Ide zo mna vsetko, co zjem...

eva3107
17. júl 2009

Mirka..to ma velmi mrzi.. ☹
No ale , nakoniec bude urcite vsetko v poriadku...vela oddychuj a nenamahaj sa.Budem tio drzat palce.
Davaj na seba pozor.
A hlavne nezadudni na USMEV!!!..Babatka musia cutit , ze si v pohode...prospeje im to.
Tie testy nakoniec dobre dopadnu...uvidis.

janka1
17. júl 2009

ahote babenky 🙂 inac u nas hrozna noc, strasne horuuco no des 😠 uz nech pride jesen , normalne tento rok neznasam leto 😢

mirka vsetko dopre dopadne,hlavicku hore, usmev na tvari /aj ked viem, ze je to lahke pisat/, ale verim, ze aj dr. sa mozu mylit a budete vsetci OK drzim palceky 🙂

eva3107
17. júl 2009

Nedockava...tak to budes musiet vydrzat... 😉
Ono to nakobńiec prejde..a budes sa citit dobre..

nedockava4
17. júl 2009

evka...no, len som si nemyslela, ze to pride, kedze doteraz mi bolo len zle, ale zvracanie sa nepridavalo...az teraz 2 tyzden, co zvraciam pravidelne....

janka1
17. júl 2009

nedockava asi ti to zacalo tlacit na zaludok a on to nezvlada , mozno aj preto tie tazkosti 😒

nedockava4
17. júl 2009

ahoj, Janka...
no, moze to tak byt...fuuu, este aj to teplo mi prekaza...celu noc nespim...najradsej by som isla k nasim na dedinu, ale PN som si dala tu v KE :o( a to sa uz asi neda zmenit

eva3107
17. júl 2009

Asi ma Janka pravdu 😉
Inak Janka konecne ze si tu.. 😅
Mam novu fotecku v albume ak chces mrkni 😉

nedockava4
17. júl 2009

Janka je nasa stalica....ma dobre rady :o)

eva3107
17. júl 2009

Ano...suhlasim s tebou nedockava 😉

miroslava89
17. júl 2009

keby sa dalo teraz nestresovat a nebat sa 😔 je to tazke.. mala som stale taky pocit ze je vsetko v poriadku ze bude vsetko dobre a zrazu toto 😢 😔

weronyca
17. júl 2009

Nedockava,

ak by si sla k lekarovi a poziadala ho napr.ze na tyzden menis pobyt kde sa budes pocas PN nachadzat, musi ti to zmenit..Ja to robim u mojho lekara bezne

nedockava4
17. júl 2009

wero...vazne?....tak sa musim spytat svojej lekarky, ale az v pondelok, lebo idem na ultrazvuk
mirka....vsetko bude ok, musis si verit

weronyca
17. júl 2009

Mirus neboj sa vsetko bude OK... Kazda jedna s tebou drzime, akze pozitv.energie a sil mas viac ako dost 🙂

janka1
17. júl 2009

evka krasna fotocka , vidim, ze vsetky babatka si uv nasich bruskach vegetie 😵 😵 😵 zlatulinke stvorenia nase 😉

nedockava ak nahlasis kde budes , urcite ti to zmenia , tak ako pise weronyca 😉

janka1
17. júl 2009

evka som tu iba na chvilocku, lebo zvazujem, ze idem domov 😀 kym je este Vladka doma, tak pojdeme na kupko, ked to vcera nevyslo
je strasne horuco , tak preco to nevyuzit 🙂

nedockava4
17. júl 2009

Janka, mas pravdu...chod sa vykupat....ja by som isla tiez, ale plavky uz neobleciem :o(

eva3107
17. júl 2009

Dakujem Janka...ano vegeti si tam...uvidime co bude robit v utorok u Dankovcika 😅

Mirka viem ze je to tazke..lahko sa pise ci hovori...ale musis byt silna...koli malickym.

zucana
17. júl 2009

cafte baby ja idem dnes na to NT pocujte to meranie vam robili zo spodu alebo zvrchu?
jani ty si bola sa mi zda...inak mas krasne brusenko 😉

andykca
17. júl 2009

Ahojte babule....jaaanka ty stale provokujes s tym kupkom 🙂 hrozne hehe

Mirka citala som zle spravy ale len pekne oddychuj....budeme drzat paste isto to dobre dopadne 😉

eva3107
17. júl 2009

Ach Jani ako by som sla aj ja...no musim tvrdnut v praci ☹ ...este ze tu mame klimu..

andykca
17. júl 2009

Zuzana z vrchu robili mne NT co je fajn lebo to zo spodu sa mi moc nelubi 🙂

zucana
17. júl 2009

andy ani mne 😒 ale pre istotu som sa este oholila 😀

lopezka
17. júl 2009

dobre ranko tehulky 😅

janka blahozelam 😅

mirka, Tebe drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre