Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
6. aug 2009

Evi dovolenku tisko zavidim, my sme boli troska v tatrach, ale najblizsia bude asi materska 😉 , pripadne malta s gulasom a pivom pre pracantov 😖

eva3107
6. aug 2009

😉 ...no moja ...dovolenka vyzera podobne ..., pretoze ideme prerabat spalnu...ideme robit podlahu, malovat kupovat novu spalnu,..takze viac menej ma caka pracovna dovolenka 😒

grelu
6. aug 2009

my sa zase nevieme dohodnut kam :D
...a najviac ma pobavil manzel, ked zahlasil, ze on sa o mna boji a boji sa ist so mnou k moru....tak ze pojde sam s kolegami :D:D:D...strasne som sa pobavila na tom, aky je empaticky :D

eva3107
6. aug 2009

Nooo grelu...myslim si , ze pokial lekar povie ze mozes cestovat tak to by nemal byt problem 😀

grelu
6. aug 2009

...ale jasne, ze mozem :D...ale on sa boji, ze co ak sa mi tam nieco stane, tak kde tam budeme hladat nejaku pomoc :D

miau
6. aug 2009

grelu - manzel je vtipalek 😀

inak baby co uz viete pohlavie vam to lek sam od seba povedal?
ja som bola na UZV na zaciatku 17tt a pytala som sa ci by uz nemohlo byt viediet pohlavie a este ani nezapol UZV a ma hned zrusil ze to este nie 😠

micicici
6. aug 2009

Evi viem kde ju Jumbo centrum no a kde mam ist potom?

bebel
6. aug 2009

Mia, ani môj lekár nerobí usg v 16 tt.
Až v 20 tt morfologický a zásadne nechce povedať pohlavie, pretože podľa neho je to zbytočná informácia.
Dôležité je, či je zdravé.
A pacientkám schválne odpovedá, že on presne vie, čo čakajú....
a potom im šplechne, že "dieťa". 😀

Preto idem ešte v 24/25tt na 3Dk inému doktorovi. 😎

grelu
6. aug 2009

ja som bola vcera na poradni a ukecala som moju lekarku, nech sa mrkneme na male...ze ako sa mu dari :D...esteze je taka zlata a nechala sa ukecat...som sa aspon trosku ukludnila 🙂)...krpec si tam veselo kopkal a rozhadzoval rucickami...strasne zlaty bol 🙂)

grelu
6. aug 2009

...ale nepotesila ma kvoli vysledkom krvi...mam malo zeleza, tak mi ho nasadila s tym, ze ho mam brat rano a vecer a nemam jest mliecne vyrobky v case uzivania...a ja ficim an termixoch, krupicovej kasi a milacikovi...

ja nestastny zemepan...netusim vobec, co budem teraz jest, lebo ine mi velmi nechuti 🙂

eva3107
6. aug 2009

Noo Micici.., ked sa postavis tvarou pred Jumo tak hned po pravej ruke cez cestu na druhej strane .tam nemas kde zabludit je tam aj autobusova zastavka...par metrov...uvidis lekaren a tam pisu ze dankovcik je na 2 poschodi...Musis do tej lekarne vojst a tam je hned vytah, ktorym hore vyjdes 😉

lopezka
6. aug 2009

ahojte tehulky 😀

posledne dni vas ani nestiham citat 😖 pomaly tu v praci aj nocujem a potom na comp uz vobec nemam chut 😎 esteze mam buduci tyzden dovolenku a trosku si oodychnem 😅 ......aj ked .....zhananie svadobnych siat a obrucok asi moc velky oddych nebude 😀 😎

roxy_1
6. aug 2009

teda holky vas docist 😝

katka skoda ze to neslo videt ale neva taky si asi budes muset pockat jako ja az na 20tt 😀 treba uz to bude jistejsi 😉

lara teda gratulace velika i k holcicce 😵

ja dnes byla opet na masazi u kamaradky,super,tentokrat mi to bodlo.... 🙂

jak tak porad hledim na kocarky a porovnavam ceny,tak uz z toho magorim,protoze se mi o tom i zdalo v noci... 😀

eva3107
6. aug 2009

Roxy tak to je este ten lepsi pripad...co sa tyka sna...ja som tuto noc mala strasny sen ☹

roxy_1
6. aug 2009

eva cetla jsem jako vystrizeny z hororu,kdo vi na jake filmy se divas 😀 ale ber to tak ze kolikrat spatne sny znaci ve skutecnosti pozitivni veci 😉

holky mame 50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

lopezka
6. aug 2009

jejda to fakt nas je uz tolko ? 😀 nu super, to ten rok 2010 zacne 😅 😀

hlavne nech su nase babenka zdrave 😅 co na tom, ze ich bude veeeeeeeeeela 😀

eva3107
6. aug 2009

Roxy...to asi preto lebo som vecer pozerala akcny... 😉 ..., Alebo preto lebo som myslela na mirku...a tak neako mi prislo..tazko... ☹

Inak super ze je nas uz tolko ...Urcite je nas viac , len baby nas este neobjavily po niektore 🙂
len nech su vsetky zdrave ako pise lopezka 😉

grelu
6. aug 2009

zvysujem na 51 :D

janka1
6. aug 2009

tak som opat tu 🙂
dnes dosiel cely kociar , tak sme ho skladali vid foto album 😵 😵 😵
takze kocik mam z krku 😀 😀 aj fusak, aj sietku proti hmyzu, aj plastenku do dazda 😵 😵 😵

zucana
6. aug 2009

cafte baby sory ze rusim mam taku otazocku este aj jednu dalsiu babenku to trapi niekedy nas tak pichne pri pupku resp. aj tak akoby potiahne myslite ze je to ok? mavate to niektora?dik moc

marushka
6. aug 2009

roxy a na mňa si zabudla ☹ ☹ ☹ v tej tabulečke

roxy_1
6. aug 2009

marushka nezabudla to by jsi mi nejprve musela poslat udaje do tabulky nejsem vedma 😀 😀 tak sup sup at jsi tam 😉

roxy_1
6. aug 2009

janka faro vypada moc dobre.... 😵 😵 😵 tise zavidim ze uz jej mas doma,ja nevim az kdy snad za 2 mesice 😅

grelu
6. aug 2009

zucana...mate to casto? 🙂...je to vo vnutri alebo skor na povrchu?...mozno sa vam robia strie 🙂

eva3107
6. aug 2009

Janka...supeerr 😉 ...tak ja by som mala ist do polska kupit kociar taky chcem ako ma Olienka v albume...aj postielku ale niekedy v septembri.. 😉 ...Ked muzicek pride domov

olienka12
6. aug 2009

zucana ked nas budes citat zistis,ze to ma vacsina ide o natahoanie maternice...vsetko v tebe rastie..

zucana
6. aug 2009

casto nie...tu druhu babenku to vraj dost picha aj prichodzi ale ja teraz cistim take tahanie na pravej strane nad pupkom...ale tak strie by som videla nie? zeby sa natahovala koza je to tak ani nie vnutri ani nie uplne na povrchu ...neviem...ale moze to mat nejaky suvis s babom ze by sa nieco zle dialo?

eva3107
6. aug 2009

Zucana...vraj to je normalne...aj mne sa to obcas stava az sa zlaknem...to zrozu pride a je to prec...asi sa malinke hra s pupocnou snurou 😅

olienka12
6. aug 2009

evi posielam link na ceny Pl 🙂

zucana mna picha vsade a boli vsade 🙂)) ked ta to ukludni niekedy pri pupku vacsinou dole niekedy tak,ze chodit neviem... Magne B6 pomaha 🙂

zucana
6. aug 2009

dakujeme baby ste zlate...mna ta jedna nastrasila...ale mne uz aj dost rastie brusko tak je to podla mna tym a ta druha caka dvojicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre