Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
18. aug 2009

olienka a weronikla dakujeeeeeeeeem, ste zlate 😀 😅

weron, ja mavam tiez skoro kazdy vecer take mierne bolesti .....neviem sice preco az vecer ....ale mozno vecer si to viac uvedomujem, lebo cez den mam ine povinnosti 😠 akurat ze mna boli brusko na lavej strane 😎 ....a krize bolievaju aj mna 😒

k.a.t.k.a.
18. aug 2009

ahojte 🙂

a ked nemam chut na nic? 😀 ja mam pocit ze jem menej ako ked som bola pred tehu 😅 zatial ani kg navrch 😝

olienka12
18. aug 2009

weronikla ja to mam stale... zvykla som si,ale budem sa pytat v utorok na poradni...

k.a.t.k.a.
18. aug 2009

ja som si vlastne tie kila odbila pri malej 😀 aj na tri tehotenstva dopredu 😀

lopezka
18. aug 2009

marushka diky za postreh 😀 ja som si prave neni ista, ci to spolu suvisi .....ja len pisem ake mame z rodiny skusenosti 😅 ....fakt sa to asi neda takto uhadnut ....a este aj z pripadu, ktory popisujes 😀 😅
moja mama to volakedy vedela podla tvaru bruska uhadnut a nikdy sa nemylila 😀 .....tusim olienka albo kto to pisal 😀 ....ze pokial je brusko take spicate a len dopredu, mal by to byt chlapcek ......a ked je brusko akoby roztecene aj na boky aj do zadku, tak to bude dievcatko 😀 😅 ale to tiez asi nefunguje na 100% 😀

lopezka
18. aug 2009

katka to vazne si este nic nepribrala ? fuha 😠 a ja uz 6kg 😀 ale ako som citala, v tomto stadiu je to uplne normalne takych 6-7 kg 😎

marushka
18. aug 2009

xi, lopezka, s týmto tvarom bruška- asi na tom niečo bude, mne to zatiaľ väčšinou vyšlo, ale to vieš, u štíhlej kočky, ktorá nepribrala nikam len do bruška, poviež že chalan, a pritom babula jak vyšitá...
je to ťažko, ja som pri kubkovi bloa čistý chalan, zozadu nikto nevedel, že som tehu...moja segra pri neterke bacula len tak fičalo, teraz so synovčekom jak vyžla...takže tiež to vyšlo...navyše hlavne v pozdnom štádiu baby riadne zavodňujú a je to vidieť aj na tváričke maminy...ale jasné, že nič nie je 100%né 😉 😉 😉

meggieya
18. aug 2009

dobru noc

gucz
19. aug 2009

dobré ránko maminky 🙂
lopezka držím palčeky na to amnio 🙂

miroslava89
19. aug 2009

dobre ranko..

lopezka takze predsa to amnio? drzim palce 😔 😉

janka1
19. aug 2009

ahojte babenky 😉 ozyvam sa vam este z domu, lebo z prace uz nebude cas 😒

lopezka drziim palceky aj na ruchach aj na nohach nech je vsetko OK 😉

co sa tyka chuti , tak ja som hadam kazdy mesiach ina 😀 😀 😀 raz je to ovocie a zelenina, potom mliecne vyrobka, teraz uz aj maso, alebo cestoviny no vzdy nieco ineeee, ale mozem povedat, za na sladkosti zatial nebola chut 😨

gucz
19. aug 2009

a ja zasa v poslednej dobe nemám chuť na nič, tak čo to bude??? 🙂 , asi dva týždne dozadu som musela mať každý deň aspoň dva klásky kukurice uvarenej, tak mi strašne šla na chuť a teraz nič...
Včera som uvarila na obed segedínsky guláš a k tomu knedlu, nejak som na to ani chuť nemala, rozkázal si to MM, ale keď som si naložila a ochutnala, mňááááámky, tak sa dnes aj na obed teším 😉

dorotkaa
19. aug 2009

dobre ranko baby,
ja nejako nemozem spat, som uz od pol siestej hore, asi mam cestovnu horucku, hihi... dnes ideme konecne na dovolenku, sa tesiiim 🙂 uz som z tej prace unavena...
zase ste toho tolko popisali, ja vas ledva stiham citat... prispievat stiham fakt len vynimocne, snad sa to zmeni ked uz nebudem chodit do prace, lebo teraz fakt nic nestiham, dvakrat do tyzdna by som chcela chodievat cvicit a ani to nestiham...
lopezka, drzim palce na amnio, kam ides? ja som bola pred dvomi tyzdnami v zeleznicnej, viacmenej tiez pre pokoj na dusi a vsetko dopadlo dobre, tak som rada 🙂 aspon uz vieme na 100% co cakame 🙂 a vobec to nebolelo, tak sa nemusis bat, verim, ze vysledky budu dobre...
katka, ty zatial ziadny kg navrch? sa mas... ja som vcera s hrozou zistila, ze som pribrala uz tri kila, keby mi to islo iba do bruska tak nenamietam, ale pribrala som na zdku aj na stehnach a s tym sa mi teda zmieruje dost tazko ☹ ... asi je to dan za to, ze cakame dievcatko... ked som v prvom tehu cakala chlapceka, priberala som len do brucha...
musim povedat, ze aj plet mam horsiu pri dievcatku a od zaciatku tehotenstva mi chuti sladke, kym pri prvom tehu, chlapcekovi, som sladke nemohla ani vidiet... tak toto u mna sadlo... ale inak uz ziadny iny rozdiel som si nevsimla...
vcera ste sa bavilio tom morfologickom utz, ja som chcela ist bud Holanovi do medifery alebo Cunderlikovi do jeho sukromnej ambulancie na horskom parku, oni su v tom v ramci bratislavy zevraj najlepsi... nakoniec som sa objednala k Holanovi, lebo v medifere to mam za 10 euro (50 euro ak chcem aj CD) - lebo chodim do medifery... a k Cunderlikovi som sa objednala v 25 tyzdni na 4D, tam to stoji 70 euro aj CD... tak sa uz neviem dockat 🙂

eva3107
19. aug 2009

Stastnu cestu dorotkaaa 😉

nedockava4
19. aug 2009

dobre ranko, tehulky....ako sa dnes mate?
Ja som isla spat okolo polnoci a uz o 6h som bola vyspata.... fuu....a to teplo, co je vonku, bleee 😝
lopezka....drzim prsteky...
ja som bola vcera v H&M a kupila som si tehu rifle....50 eur...fuha, ale da sa z nich potom odstranit ten tehu pas, takze ich vyuzijem.... ale su kraaasne :o)

marushka
19. aug 2009

dobré ránko, lopezka, držíme doma tááááákéto palečky, nech tým bezpečne preplávate a hlavne, nech je všetúčko v absolútnom poriadku!!!!! 😉 drž sa!!!!

eva3107
19. aug 2009

Ahojte tehulky... 😉 Lopezka tiez drzim palce

andykca
19. aug 2009

dobreee ranecko 😉 hlavne Lopeeezka drz sa 🙂

copky
19. aug 2009

dobré rádno holky, opět jsem tu pěkně dlouho nebyla.
¨Chci se vás zeptat jaké máte postřehy, ale mě skoro neroste bříško a každé ráno když se nasnídám a to málo tak jdu za chvilku zvracet. Máte to také tak nekdo??

copky
19. aug 2009

jinak jsem měla štěstí triple testy a vše je v normálu , tak nikam nemusím

Lopeeezka držim pěsti

eva3107
19. aug 2009

Copky ja som to nezazila, ale myslim si , ze je to normalne viac menej ani na mojej svagrine do 5 mesiaca nebolo nic vidno...a naraz jej brusko narastlo 😉

Inak dnes v praci mame velku kontrolu z ciech tak tu nebudem asi casto , ale mam prosbu na Olienku ...kde je v Presove objednana na morfo utz..?

zdenka73
19. aug 2009

Ahojte! Lopezka držíme p§stičky, aby ti to amnio výborne dopadlo a mala, super výsledky.

olienka12
19. aug 2009

lopezka este raz drzim silno prsty a posielam vela energie tej dobrej...

weronikla
19. aug 2009

Zdraviiiim.. Lopezka, drzte sa 😉

sisipetka
19. aug 2009

Dobre ranko dievcata,
Lopezka drzime vsetky palceky i s bobulkou 😉
Dorotka peknu dovolenku zelam, uzi si aj za nas 😵

drobec123
autor
19. aug 2009

Lopezka, drzim straaaaaaaaasne palceky, dnes to urcite zvladnes a vsetko bude v poriadku ! na 4D idem aj ja do hlohovca, na 18.30 som objednana, ty ?

Dorotka peknu dovolenku, kam sa chystas a na kolko ? na cviceni sa tym padom tak skoro neuvidime, ze ? ☹
Peti, teba som tam vcera nevidela, teda ani som nestihla sledovat kolko bab sa o 18.00 vyrutilo z telocvicne, bolo vas tam nejako vela. mne sa to cvicenie vcera velmi pacilo, urcite tam chcem chodit pravidelne v utorky a v piatky na jogu.

dorotkaa
19. aug 2009

Drobec v utorok uz budem doma, tak by som chcela ist pozriet na to cvicenie v snope, ideme na sardiniu a potom zas od piatku som prec, to ideme na capri, tak zas vynecham jogu. Ale potom od 4.9. uz by som chcela chodit pravidelne cvicit tak ako ty, v utorok do snopu a v piatky do relaxxu na jogu... Mimochodom, uz sme sa v praci prestahovali, takze do relaxxu to mam teraz pesi za 1 minutu 🙂

dadulka2000
19. aug 2009

🙂 ahojte tehulky, krasne ranko prajem z anglicka 🙂
Lopezka, drzim palceky,... ozvi sa potom co a ako to prebiehalo
no co baby ako ste si zacvicili?? ja na to kaslem,... ale mam aj nejake cviky ofotene - len sa mi nechce - som lenivec, vynahradim si to v novom roku ako sa poznam.

dorotkaa
19. aug 2009

Bola vcera cvicit aj wanduska? Uz som ju dlho nevidela...

drobec123
autor
19. aug 2009

no mne sa tiez doma samej nechce po praci cvicit, preto chodim radsej so spolocnosti 🙂
dorotka, hej boli sme aj s wanduskou, sme ta trosku "ohovarali" 🙂
v utorok sa tiez chystam cvicit ale az na 18.00, na 17.00 to uz nebudem kvoli praci stihat kedze by som chcela aspon v piatky zdrhat skor na jogu .... buduci piatok ani ja nepojdem na jogu, letime k svokrovcom na predlzeny vikend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre