Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
25. aug 2009

andycka dakujem kurpec je riadne sidlo ale ja sama citim jak sa furt mrvy a na sone sa potvrdilo ze je kazdu chvilu niekde inde tak raz kope dobruska niekedy do rebier a mocak mi tiez parkrat nakopol ze som si pomali az cikla nechcem si predstavit ked to este co to podrastie a potom tie kopance to si isto ciknem 😀 😀 😀

meggieya
25. aug 2009

baby dnes som nasla stranku s dobrymi kocikmi a super cenami : http://www.bertoni-sk.sk

lara75
25. aug 2009

ahojte,
dnes som bola na morfologickom uzv a všetko je v poriadku ako to má byť 🙂 🙂 Nie je to lacný špás, ale stálo to za to, môj manžel videl malú prvýkrát, tešil sa veľmi. Neskôr hodím fotku do alba 😉

yoya
25. aug 2009

Ahoj micicici 😉
Ja som tiež objednaná v sobotu do Ke na 3D do Centra prenatálnej diagnostiky - Dr.Dankovčík alebo Dr.Muránska. Objednávala som sa mailom - online objedn., potom mi zavolali a objednali ma, sestrička mi vravela, že to bude stáť 23 eur + 10 eur príplatok za sobotu /sviatok/ , spolu by to malo byť 33 eur.Upozornili ma, že pokiaľ nebudem mať lístok od svojho lekára, tak to bude drahšie, ale to už neviem o koľko. 😉

olienka12
25. aug 2009

lara gratulujem, kolko si platila za ten utz?

olienka12
25. aug 2009

ja som sa pytala na ceny u dr.kt. mi robil morfologiu,tak utz mimo predpisanych 3 je za 6eur 4Dzaznam je 33 eur,takze som celkom spokojna,ked citam,ake palky platite...

eva3107
25. aug 2009

Oli oki uvidim ako mi to zajtra vyjde a ozvem sa ti.Mozno poslem aj foto🙂 inak vsetkym tehulkam gratulujem k uspesnym kontrolam

allinka79
26. aug 2009

ahojte, dobre ranko, ja este spim... vazne neviem, co robim uz teraz v robote... ale mala je cula a vrti sa.. mam pocit, ze bude hyperaktivna po mamine... aspon teraz sa to tak javi. Len mamina akosi teraz nie je hyperaktivna... 🙂
Ako citam, bude mozno stretko... date mi teda vediet? Ale mozno radsej na internu postu, lebo sem nemam vela preistoru chodit cez den... a kym by som sa vymotala a premotala a nasla to... dakujem 🙂

petronelka77
26. aug 2009

Ahojte tehulky 😉 .
V prvom rade gratulujem k dobrym vysledkom, tesim sa. Mna to caka zajtra, tak snad bude vsetko ok 😉 ...idem ku Dankovcikovi na 3D do Kosic, male kopka ostosest 😉.
Napadlo ma, kedze sa tu spomina stretko tehuliek v Blave, ze by sme si mohli spravit stretko tehuliek v Kosiciach 😉 ..co vy na to? Asponi si porovname bruska a vymenime skusenosti 😉 .
Chcem sa este spytat, bola som na poradni a lekar sa pytal, ci beriem nejake tabletky do posvy (preventivne proti mykoze, bakteriam a pod.). Zatial neberiem, nemam ziadne problemy, tak sa mi to zda zbytocne. A vy ako?

miroslava89
26. aug 2009

a ked nahodne naplanujete stretko aj v KE tak by som o tom chcela vediet aj ja ked mozem aspon vas pozorovat spoza nejakeho stlpiku 😅

weronyca
26. aug 2009

ahoj petronelka, ja beriem lieky do posvy tak ci tak. V minulosti som mala problemy s mykozou, a obcas sa mi nieco malo objavi. Ale inak cipky Gyntima dostat bezne v lekarni a su aj pre tehotne. Je lepsie ich prevent.brat

weronyca
26. aug 2009

kocky vy ste boli v 20tt na kardiograme? co vam tam robili?

petronelka77
26. aug 2009

Ahoj Weronyca,dakujem 🙂 , mne odporucil Kitovuli, vklada sa 1 tableta tyzdenne. Mas aj s tymto skusenosti? Cipky sa beru ako casto?
Mirka, ked bude stretko v KE, tak Ta urcite radi uvidime. Je mi luto, co si prezila...urcite sa vam coskoro podari drobcek a budeme si vymienat skusenosti.

weronyca
26. aug 2009

s tymito skusenosti nemam. tie cipky, kvoli prevencii na noc si das jednu. staci ak ich beries tyzden a potom si das pauzu a znova..mne to takto radil lekar. a kamaratkam 😉

petronelka77
26. aug 2009

weronyca...a kolko si das pauzu? Beries ich preventivne az do konca tehu? Kitovuli som brala asi pred pol rokom, ale nebola som s nimi spokojna, tak asi radsej prejdem na Gyntima.

weronyca
26. aug 2009

ja si vacsinou dam tak tt... ale naozaj je lepsie ich brat v noci, nakolko cipky sa rozpustaju..chapes 🙂

eva3107
26. aug 2009

Dobre ranko tehulky.. 😉
petronelka ano suhlasim mohli by sme si spravit stretko v KE 🙂 ..
Mirka radi ta medzí nami privitame 😉

Mna morfolog.caka az 14.9..Dufam , ze do vtedy to vydrzim 😉

minix
26. aug 2009

ja mam morfo az 3.9., ak sa nemylim. Ak sa mylim, tak 8.9. 🙂)) a dufam, ze sa dozvieme, kto u nas bude tretim obyvatelom 🙂

dobre ranko vsetkym.

eva3107
26. aug 2009

To by som chcela vediet uz aj ja Minix 😉

lopezka
26. aug 2009

dobre ranko tehulky 😀

mna a minitrouble caka morfo dnes .....tak drzte palceky 😀 😅

minix
26. aug 2009

naposledy som babo videla na UZV 30.6., takze je to strasne strasne dlha doba, ze si to ani neviem predstavit, ako to vydrzim a vydrzala som....ale uz je to na hlavicku, tolko ho nevidiet. Zacina mi z toho sibat. Najma ked v noci nejak krivo spim, prebudim sa rano cela rozbita, otlacena a dufam, ze som ho v noci neprilahla. 🙂

Spavate este niekto vobec na bruchu? 😉

petronelka77
26. aug 2009

Drzim palce dnesnym cakatelkam na UTZ 🙂 .
Evi, Mirka, uz sme 3, dobry zaklad, tak dufajme, ze sa ostatne tehulky coskoro pridaju na stretnutie v KE 😉 .

roxy_1
26. aug 2009

Ahoj holky, ktere jdete dnes na morfo tak preji prijemny zazitek a uspesne zjisteni pohlavi,uz se tesim az nam date vedet 🙂

minix na brisku uz davno nespim 🙂 ono staci jen trochu se schoulit k pociteci jako ted a uz se mi hlasi kopancema ze jej tam zrejme utiskuji 😀 mam uplne strach jake to bude akcni dite,protoze behem dne se mi stale hlasi,nekdy me prijde ze tam snad ani nespi.... 😀

janka1
26. aug 2009

cafteeee 😉
mne sa zadarilo pripojit 😵 😵

ale aj tak vas nejdem citat, len tak na skok som na recepcii na PC lebo z mobilu mi to nejako blbne 😒
co sa tyka spania na brusku tak mne dr. povedala, ale som aj citala v brozurke co je v kufriku prenathan /ten co ste dostali od dr. / 😉 ze je jedno ako spite hlavne , aby bolo dobre vam, ze dietatku ziadna poloha nevadi a ani na brusku nakolko brusko ho chrani 😉 😉

micicici
26. aug 2009

lopezka ake mas krasne brusko, sa radujem z roho ze vsetky tak nejako pekne rastieme a zaokruhlujeme sa 🙂

miroslava89
26. aug 2009

petronelka z ke je tusim aj nedockava...a olienka je presovcanka- tak mozno oni dve ked ma pamet neklame a janka tiez🙂

evcam
26. aug 2009

Ahojte. Na dnesne kontroly vsetkym drzim palce. Roxy no ja tiez ked nejako lahnem na brusko nechtiac tak uz sa mrvi. Ja ale pohyby citim vzdy rano potom buvka zas na obed potom zas buvka a vecer to najdlhsie potom v novi lek ked si zle lahnem takze mam asi v brusku spachtoska.

petronelka77
26. aug 2009

Mirka, super, tak uz len dohodnut nejaky termin 😉

yoya
26. aug 2009

Ahojte tehulky 🙂
Pridávam sa k stretku tehuliek v Ke.Aj keď neprispievam pravidelne, len občas, snáď troška zapadnem. 😅 /pridem prečitam vas a idem ďalej/
😉 😉 😉

micicici
26. aug 2009

Sisipetka, som si pozerala tvoje album, si bola blizko pri nas na Spisskom hrade. Ako sa ti pacilo? SI ma navnadila, urobime si aj my s manzelom vyletik. Len sa obavam toho obrovskeho kopca, kym na ten hrad dojdeme 🙂

Yoya, super, dik za info. A kedy si na sobotu objednana? Mne bolo dost cudne, ze sobota a este aj statny sviatok a oni si veselo robia. Mam papier od dokiho, tak dufam, ze to bude ozaj len 33 €. A snad mi urobia aj fotku 🙂

Petronelka77 daj zajtra info, ako to prebiehalo, ze sa vieme s Yoyou pripravit na to. Nerobia to vaginalne ze? Kedze tam bude moj manzelik, aby sa nestresovat ha ha 🙂 Inak tabletky neberiem tiez ziadne, nejako ma na to nikdy nikto neupozornil a kedze som nemala nijake problemy, tak som sa nad tym nezamyslala... Myslite, ze to moze ublizit nejako babu, ked to neuzivam???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre