Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
28. okt 2009

Dobre ranko... 🙂 ,...
Takze mna caka dnes posledna streda v praci... 🙂 ...buduci tyzden sa budem chystat akurat na stretko 😅

Bebel tak tolka praca...to sa ti aj chcelo? 😀

Jankaa no to je naozaj skoda..no uvidime ako to vyjde nakoniec mne a Lenke, pretoze ona moze bud pretahovat, alebo ja mozem rodit skor... 😅 ..je tam mala moznost stretnutia.. 😀 😀 ..Tak som naozaj zvedava 😅

Aj ja zboznujem zehlenie... 😀 ...doneste aj ku mne , ale az ked budem doma budem mat koooopppuuu casuuu 😀 😀 😀

nedockava4
28. okt 2009

janka...hm, Krakow?...aj ja by som isla...
evka...hm, tak sa s Lenkou musis dohodnut 🙂
Este jedna poznamocka...nechce niekto sadu do postielky?...mne prisli dve 😠 a to som im upresnovala objednavku....ach jaaaj.... 🙄

eva3107
28. okt 2009

Cooozeee 😕 ...Az dve ti poslali? Takze si platila dvojnasobok?
Co su na hlavicku? Tak to si musela mat naozaj radost.. 😒

Tak si to musime s Lenkou neako dohodnut... 🙂

nedockava4
28. okt 2009

evi...no, som neskutocne stastna...neviem, ci im to vratit, alebo to hodit na bazar, ci to niekto nechce kupit... ☹

drobec123
autor
28. okt 2009

bebel, kedze sa mi skratil vyrazne krcok a otvaram sa, mam prikazany relax a minimalny pohyb. o sporte ani nehovorim, takze s jogou som uz skoncila ☹ je mi to luto, lebo mi to fakt robilo dobre - uz sme s dorotkou boli jeden piatok v rozadole.

ja som doteraz mala vzdy vsetko pekne pozehlene - neznasam to ked okolo toho chodim, radsej to spravim a hotovo. ale teraz som fakt po praci zahajila kludnejsi rezim tak neviem ako to budem zvladat, aj ked manzel rad pomoze.

janka1
28. okt 2009

nedockava ja by som im to urcite vratila aj s kopiou objednavky a nechala si zaplatit aj postovne 😉

eva3107
28. okt 2009

Zuzka...myslim si , ze Janka ma pravdu...asi to bude takto najlepsie... 😉
Hlavne by som im tam zavolala a povedala im o tom! To je rejklamacia...Mas na to pravo!

nedockava4
28. okt 2009

ved som im volala...maju v tom bordel ☹

hanus177
28. okt 2009

nedockava: daj podrobnejšie info o tej sade..... + cena....Máš ju aj v albume?

eva3107
28. okt 2009

A co oni na to?...
Preto z netu nerada objednavam... 😠 ...Jooj , ale ked to vyjde lacnejsie ako v kamennom obchode..,Som zvedava...co poslu mne nooo , ale ja som objdenavala z Pampyshopu..tak som zvedava.. 😒

nedockava4
28. okt 2009

hanus...klikni na www.kidsstore.sk, tam to maju pekne rozpisane. Obrazok mam v albume hned ako prvy.

nedockava4
28. okt 2009

evi...ze to mam zabalit a poslat spät, ale postovne mi nevratia...tak som im povedala "od srdca k srdcu", ze to nie je moj problem ☹ Ja krava, vobec som to na poste nemala vyzdvihnut. ☹

roxy_1
28. okt 2009

Ahoj holky,

nedockava je od nich sproste ze ti to neuhradi i s postovnym,ale ja bych to i pres to vsechno vratila..

ja se dneska vyspala uplne na prd,manzel dojel az ve 2 rano,a to sliboval ze prijde brzo domu,byl za kamarady v hospudce,byla jsem vzteky bez sebe,asi od pul jedne do dvou jsem nespala a cekala kdy prijede,pak jsem jej sjela jak psa,ale on se jen priblble usmival protoze mel radne popite,dnes rano musel odjet na stavbu a pak se mi velice omlouval ze uz do hospudky nepachne atd....mrzi ho to ale me jeste vic.. 😒 ted uz ma totalni utrum s hospodou a takovyma nocnima vyletama...uz by mel byt se mnou doma. 🙂 jsem vazne cela polamana z dnesni noci....ach ti chlapi.... 😒

jinak u nas je statni svatek,nevim jestli i u vas na SK a navic krasne slunecno... 🙂

janka1
28. okt 2009

zienky ja mam nakupovanie cez internet osvecene a zatial bez problemov, ale ja vsetky objednane veci platim ihned cez IB nedavam si nic posielat na dobierku 😉
skus uz nabuduce nedockava takyto system zvolit, nemoze sa potom stat, ze poslu nieco 2x 🙂

sisipetka
28. okt 2009

Dobre ranko,
Janka ten super pocit bez wc poznam 😉 Dnes som vydrzala spat do 8.40 bez navstevy 😀
Drobi setri sa a vlastne by si ani nemala moc chodit do prace, prilisne sedenie tiez napomaha krcku maternice aby makkol, skracoval sa a pod. Nechces radsej uz ostat doma, predsa si este 31 tt a malinke by rado pobudlo u maminky v brusku.
Adros, tak super, ze uz ste doma a vsetko vyzera v celku dobre, ja tiez uz neprehanam a ked sa mi nieco nezda, vylozim nohy a kaslem na okolie.
Bebel, si sikula, tabulky su super 😉
...ja len k tomu zehleniu, kludne poslite aj ku nam...MM rad zehli a neviem preco, tak 2 x do tyzdna sa pyta, ci treba nieco ozehlit. Neviem, ci mysli oblecko, alebo nieco vyviedol 😀 😀 😀
A zelam pekny dnik vsetkym....a infoska pre vsetky tehulky, vcera mi jeden dr. povedal, ze pre mimi je najlepsie, ked lezime, oddychujeme a pod. na lavom boku 🙂 Tak hor sa do polohovania sa 😎

roxy_1
28. okt 2009

sisi tak to mas skveleho manzela,ta poznamka co je potreba zehlit nema chybu 😀 😀 😀

janka i ja nakupuji casto pres net a jeste se mi nic podobneho nestalo,taktez platim vse predem prevodem penez a kdyby ti neco poslali 2x tak je to minus jen pro ne,protoze jsi zaplatila jen za jednu vec 🙂

weronyca
28. okt 2009

Ahojte kocky, ja dnes budem asi cely den v leziacej polohe. Neviem ani chodit ako ma bolia krize a lono.. Celkovo sa dnes citim na prd.

Bebel pozeram,ze sa chystas cvicit do ROZADOLU?? 😉 ja hned oproti rozadolu byvam. lepsie povedane, mam to cez malicku cesticku 😉

Pozeram,ze zvladate noci bez wc. Ja si musim zaklopat, ja mam vacsinu takych dni. viac menej vzdy som bola,,docikana" a kde som sa pohla hladala som wc. cize pre mna je to uplne normalnne, ale nejak extra vela nechodim.. zvladnem niekedy spat aj do 10 bez vstavania 🙂

lopezka
28. okt 2009

dobre ranko tehulky 😀
zavidim vam babule, ze noc bez navstevy WC 😖 ja uz si to ani predstavit neviem 😠 😀 😀

moja krpata chvalabohu veselo kopka, ale doteraz ma to nikdy nezabolelo ......takze neviem, ake je to, ked to boli ......ja sa skor vzdy rozosmejem, ked ma kopne, lebo je to taky zvlastny krasny pocit 😉 😀 😅

adros, aj ked som ti uz pisala na FB .... 😀 .... som rada, ze ste obe OK .....davaj si pozor a setri sa 😉

tak pekny den prajem, ja musim ist zase pracovat 😀

dadulka2000
28. okt 2009

ahojte tehulky
ja sa hlasim z prace
no aj lahnut na lavy bok by som si mohla (zaviedli nam rest room - na oddychovanie) 😀 , ale musim nieco vyprodukovat najskor po sebe 🙂
Petka s tou lavou castou to je pravda - nakolko na pravej strane su dolezite cievy umiestnene a lezanie na nej (dlhodobo) odmedzuje prisun kyslika
Bebel,... Elka je celkom dobra a poslusna maliarka,.... tiez ma zakazane s farbami cestovat po dome,.... jedine pri stole a pod dozorom 😅

hanus177
28. okt 2009

Baby teraz ste ma trošku vyplašili, ja väčšinou spávam na chrbte alebo na pravej strane........ no asi si budem musieť zvykať na tom ľavom boku ☹ len to nevyspaté ráno bude zaujmavé...

Včera som sa pokúšala urobiť si pedikúru......... nezdá sa mi, že mám nejak veľké bruško...... ale dalo mi to zabrať......... lakovanie nechtov som radšej vynechala..... 😝

Vystúpili niektorej kŕčové žily? Mne na pravej nohe v oblasti kolena... jedna taká poriadne veľká a tmavá a okolo také metličky........zmizne to po popôrode? Alebo neviete niečo poradiť?..... snažím sa nosiť sťahujúce pančuchy mám ich až do výšok stehien......... a keď ležím tak si nohy podložím vankúšom, aby boli vyššie.... niekedy aj tak zaspím

dadulka2000
28. okt 2009

Hanus, tiez som mala posledne uz "problem" s pedikurou,... ale zvladla som aj nechty nalakovat 😉, ale poviem ti ze to bola fuska 😀
aj ja mam take malicke pavucinkove metlicky sem / tam - ale zda sa mi ze po porode sa to upravi

ivv
28. okt 2009

ahojte zienky.
bebel super tabulky 🙂 figurujem v prvej takejto 😉
inak pozeram, ze som jedina co bude bez sprievodu MM 😅. pritomnost MM pri porode moc neriesim, pre mna je dolezite aby bol doma ked porodim, co dufam, ze nebude problem, aj napriek tomu, ze to bude akurat koncit jeden projekt v zahranici.. 😝 cize, koniec tehotenstva budem doma "bacovat" sama s bruskom 😅 🙂

dnes som bola v poradni, vsetko drzi pokope, vysledky krvy z glukozoveho testu tiez ok, .. az na to, ze mi po vystreni prislo zle a chvilu mi bolo na odpadnutie.. ale to asi preto ze mam nizky tlak.. 😖

dadulka2000
28. okt 2009

ivv, mas pravdu,... kto je pri porode nie je az tak dolezite,....

inak k tomu glukozovemu testu sa na chvilku vratim - vcera som mala aj ja poradnu (vsetko je OK), a ked som sa pytala ci aj take mi bude robit, tak kukla na mna a povedala ze nie, ze vraj nepatrim do rizikovej skupiny. (takze tu to robia len tym co maju v rodine cukrovkarov, alebo sa im narodili velke deti uz predtym).
vraj statisticky to nema ziadny vyznam pre vsetky zeny robit.

tak mi jedine vzala krv, zmerala tlak, tlkot srdiecka a sli sme domou, taka rychlovka - ako vzdy 😅

jedine mi nevystavila Fit to Fly papier, lebo ten musi byt max 5 dni stary, naco musim navstivit doktora opat v pondelok vecer aby mi ten blby papier podpisal. 😒

roxy_1
28. okt 2009

hanus ja spim nejvic na pravem boku,a nic mi neni,ted uz spim jen na bocich protoze kdyz chci spat na zadech udela se mi spatne a musim se zase pretocit na bok.... 🙂

no a pedikura by snad jeste sla,pro me je horsi udrzba spodku,jsem zvykla se uplne holit a uz je to vazne problem,snad to do konce nejak jeste zvladnu 😅

ivv ted jsem si vsimla ze nejsi u nas v tabulce januarovek,posli mi do IP tvuj vek abych te mohla dopsat 😉
ta nevolnost asi byla z tlaku,nepijes na to radeji kavu??

ivv
28. okt 2009

hm..podla mna to aj tu na svk dojde to takeho stadia.. zatial poistovne preplacaju takmer vsetko..
aj ked teda ta voda nebola taka hrozna (hlavne, ked som ju pila so stavou z celeho citroniska 😅 ) ..

ivv
28. okt 2009

roxy, no ja som isla do poradne tak nejako napochytro.. som sa dlho vyvalovala v posteli 😝 , takze som sa nestihla ani vody napit 😀 ale ano, pijem kavu, slabsiu s vela mliekom, ale to skor preto ze mi chuti.. ja v podstate na nizkom tlaku fungujem stale, moj rekord bol 80/45 ale to ma priserne bolela hlava a kava mi hned pomohla 🙂

roxy_1
28. okt 2009

ivv fiiiha tak to mas vazne nizky tlak.... 😕

eva3107
28. okt 2009

Inak Ivv aj mne kazala moja dr. pit kavu lebo som ju nepila a mala som nizky tlak..tiez pijem taku slabu s vela mliekom , ale iba ranooo...cez den uz nie radsej si dam cajik s medikom... 🙂 ...

gucz
28. okt 2009

ahojte

dadulka zaujímavé že v uk to nerobia všetkým (ten glukózový test)... 😕 . Ja nemám nikoho v rodine s cukrovkou a predsa ju mám už druhý krát 😒 . Mne ho možno 1x robili že som skôr plnoštíhla ako štíhla, ale napríklad moja sestra je chudučká a tiež na ten test ide.

Akurát som po obede, papala som zemiaky a vyprážaný karfiol (karfiol mi poslala moja zlatučká svokra), no a veru som si to aj odvážila na kuchynskej váhe (porciu). Aspoň zo začiatku si budem musieť všetko vážiť, trochu ma to otravuje, ale čo už 😖

ivv
28. okt 2009

ale to som zazila len raz taky nizky (a opakovane sme merali, ci to nie je blud 😀 ) moj zlaty standard je 90/60 🙂

kocky chcem sa opytat.. mavate aj vy take dni, ze male je take lenivsie a ozyva sa len sporadicky a nie az tak intenzivne? ja mam prave take dva dni..

velmi, velmi sa na tu malu uz tesim 😵

a este.. planujete niektora pouzivat jednorazove plienky len ako doplnkove? budete pouzivat aj latkove? pripadne tie nove latkove jednorazovky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre